Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak

[ Pregleda: 1340 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

UrošNikola

Član broj: 337680
Poruke: 18
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak05.12.2017. u 23:16 - pre 77 meseci
Pozdrav drustvo,trbala bi mi mala pomoc? Ima pec ritinum 14 hidro-tim sistem...sa njom grejem 65 kvadrata dobro izolovanog prostora,a nalazi mi se u dnevnom boravku.Pri radu u programu 5 dosta je bucna ,plamen je crn i mnogo dima izbacuje na dimnjak i staklo se zaprlja brzo da se nevidi nista kroz njega.Mislim da mi trosi malo vise peleta pa bi mi dobro dosla svaka pomoc i neki savet sta da radim.Zahvaljujem se unapred
 
Odgovor na temu

zoran.mika
Zoran Nikolic
Zemun Srbija

Član broj: 326151
Poruke: 1810
87.116.179.*



+140 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak06.12.2017. u 08:37 - pre 77 meseci
Urošenikola, nema potrebe da otvaraš novu temu kada već postoji. Tvoja peć je maltene indetična mbs-u, napiši svoje parametre i malo preciznije objasni od čega ta buka dolazi dali od puža ili ventilatora ili brujanje peći.
Naravno na staroj temi.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak

[ Pregleda: 1340 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.