BRAT Zoran je u januaru potrošio 1854 kW jeftine struje (5190 dinara,ili 43,6 evra,što je vrednost 247 kg peleta) i 239 kg peleta (skoro 16 džakova).
To je ukupna vrednost 486 kg peleta.
U poređenju sa januarom prošle godine kada je potrošeno 1162 kg (ili 1,16 tona) ove godine je,što u peletu,što u novcu ušteda 676 kg peleta (ili 0,676 tona).
Ja mislim da je dobar rezultat,a Vi?
Uostalom,potrošnja struje i peleta je transparentno uočljiva,svima na forumu,u tabelama ispod mog profila.
- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija