Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 62315 | Odgovora: 331 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)14.03.2018. u 18:35 - pre 73 meseci
Citat:
pisac:
Majore Fatalni, nisi u pravu, seks punoletne osobe sa devojkom od 14-15-16 godina (zavisno od države) je sasvim dozvoljen (u celoj evropi) a razvoj se završava u najvećoj meri upravo tamo gde vidiš na grafikonu. Doviđenja.
DaliboreP, nisam ja matorac kojii se loži na klinke nego ne bih odbio zakonski legalnu, fizički razvijenu i mentalno stabilnu zgodnu srednjoškolku. Doviđenja i tebi.
Pajapop, sve si u pravu sem pedofilije. Nego, hteo bih da skrenem pažnu da postoje i devojke od recimo 22 godine koje se udaju za matorca od recimo 65 godina a koji nije bogat. Kakav poremećaj ona ima? Ne bih rekao uopšte da je to nezrelost, to je nešto sasvim drugo. Drugo, ja sam samo glasnik, nisam akter.

Inače:
Citat:
pisac:Imam pametnija posla od besmislene rasprave, tako da ja svoje učešće u vašoj pedofiliji ili ko zna kakvim filijama ovde završavam. Sve što sam rekao je tačno a to što se vama ne sviđa realnost razrešite sa zakonodavcem i sa psihijatrima.


Opet se palis na maloletnice. Pa covece uzmi u obzir da je to dete od 14-15 godina necija cerka.

Kako te nije sramota.

Znaju li za ove tvoje stavove tvoji najblizi ?
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)14.03.2018. u 19:05 - pre 73 meseci
Citat:
pisac:
...Nego, hteo bih da skrenem pažnu da postoje i devojke od recimo 22 godine koje se udaju za matorca od recimo 65 godina a koji nije bogat. Kakav poremećaj ona ima? Ne bih rekao uopšte da je to nezrelost, to je nešto sasvim drugo....


Dobro...nisi pedofil...malo sam "guglao" al` da si neki "zlostavljac dece" (moguci)...to sigurno. E sad, i ovaj primer ti je bez veze...Ono, nije da nije moguce, uvek negde ima ekstremnih slucajeva, ali i po nasim zakonima udaja i zenidba nije moguca ni po crkvenim ni gradjanskim zakonima kod tolike razlike u godinama. Po crkvenim zakonima nije sigurno moguce....Crkva je jos uvek "stub" drustva. Gradjanski zakoni se i mogu menjati po politickoj liniji, ali crkveni ne...Pa sta da ti kazem...evo moj primer: Ja imam 57 godina, a izgledam kao da imam 40. Svi moji drugovi i kolege vrsnjaci u odnosu na mene izgledaju kao da su mi tate. Spolja. I sad...na poslu, ima puno slobodnih koleginica, 35,36...godina, jos su neudate...Ja onako, iz sale...mozemo ovo, ono...cile. mile...( a molim boga da ne pristanu)...a znas sta one kazu: " Sve je lepo, sladak si...al` si mator bre....sta ce mo sa tvojim kukom ako ispadne...". Znaci, one su svesne razlike u godinama cak i za svaleraciju, a kamoli za neke ozbiljnije poteze u zivotu. A ti se vadis sa nekim primerom od 22/65. Gde to bre ima?
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
87.116.179.*

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)14.03.2018. u 19:25 - pre 73 meseci
pajapop

Ima toga kod bogatih, ali je onda jasno zašto mlada žena ide u vezu sa starcem, zbog para.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)14.03.2018. u 21:38 - pre 73 meseci
Citat:
Nego, hteo bih da skrenem pažnu da postoje i devojke od recimo 22 godine koje se udaju za matorca od recimo 65 godina a koji nije bogat. Kakav poremećaj ona ima? Ne bih rekao uopšte da je to nezrelost, to je nešto sasvim drugo.

Covek ladno opisao sebe.

 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)14.03.2018. u 23:49 - pre 73 meseci
Ekstreman primer: http://www.2oceansvibe.com/201...ar-old-babe-he-dated-since-14/

Aj' što neko ko ima 55 godina ženi devojku/devojčicu od 18 godina, nego što su se navodno upoznali 4 godine ranije i od tada su "u vezi". Dakle, ona 14 godina, a on 51, pa može 'ladno deda da joj bude, ali... ta pusta "ljubav"!


Apropo onih pitanja kako se takve devojke nikad ne "zaljube" u nekog rudara ili običnog radnika koji je nekoliko puta stariji od njih, može se isto tako postaviti pitanje zašto se mladi žigolo nikad ne "zaljubi" u nekoliko puta stariju čistačicu ili kuvaricu!
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)15.03.2018. u 08:16 - pre 73 meseci
Citat:
pajapop: I sad...na poslu, ima puno slobodnih koleginica, 35,36...godina, jos su neudate...Ja onako, iz sale...mozemo ovo, ono...cile. mile...( a molim boga da ne pristanu)...a znas sta one kazu: " Sve je lepo, sladak si...al` si mator bre....sta ce mo sa tvojim kukom ako ispadne...". Znaci, one su svesne razlike u godinama cak i za svaleraciju, a kamoli za neke ozbiljnije poteze u zivotu.


Ja baš takve akam najviše, najlakše daju a sasvim su (i dalje) zgodne.
Doduše ove od 22 daju i lakše, ali ne meni
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)15.03.2018. u 08:43 - pre 73 meseci
Citat:
pisac: Ja baš takve akam najviše, najlakše daju a sasvim su (i dalje) zgodne.
Doduše ove od 22 daju i lakše, ali ne meni :D


Price Sinbada moreplovca. Da je to tako, ne bi ti mastao o maloletnicama.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)15.03.2018. u 09:37 - pre 73 meseci
Citat:
pisac:DaliboreP, nisam ja matorac kojii se loži na klinke nego ne bih odbio zakonski legalnu, fizički razvijenu i mentalno stabilnu zgodnu srednjoškolku. Doviđenja i tebi.

Pa upravo to, ti ne bi odbio neku srednjoskolku, vecina ljudi bi. Sta drugo i definise napaljenog matorca nego upravo ta razlika? Ali slazem se u jednom sa tobom, nisi pedofil.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)15.03.2018. u 14:11 - pre 73 meseci
Citat:
pisac:

...Ja baš takve akam najviše, najlakše daju a sasvim su (i dalje) zgodne.




Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)10.08.2018. u 16:56 - pre 68 meseci
Citat:
pisac: Ja bratac znam već preko 20 godina koji sam karakter, po mišljenju stručnog psihologa koji je vršio opsežne testove

http://www.elitemadzone.org/t498586-8#3819750

Opsežne, kojim povodom, "azijatika", iLi (20-5=?) ?


Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

revlo

Član broj: 338032
Poruke: 178
*.dynamic.vipmobile.rs.



+44 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)10.08.2018. u 19:54 - pre 68 meseci
Kakve veze ima to što pričate sa svešću i postavljenim pitanjem? A pitanje glasi, Da li su ljudi svesna bića. Koliko se ja razumem, svesni su jednim delom svoga mozga. Kako neki kažu taj drugi, (veći) deo mozga je nesvesan i on je zaduzen za san kao i mnoge druge nesvesne funkcije, na primer disanje, rad srca i slično. Da su ljudi 100% svesni, ne bi mogli da spavaju i bilo bi mnogo gadno kad imaš toliko informacija a samim tim i potreba da nešto delaš.

Neki opet kažu da je čovek nesvesan kad doživljava orgazam i kad kija. Ja se ne bih složio, ali dobro. Uglavnom, poražavajuća je činjenica, da su "ludaci" najsvesniji. Pročitajte samo šta su savremenici pisali o Tesli, koliko su ga omalovažavali i otvoreno govorili da je poremećeni ludak i da se srpski rod treba stideti takvog čoveka. Istina, tako je bilo. A sad? :)
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)10.08.2018. u 20:02 - pre 68 meseci
Položio si,
Možeš u život, na predispitivanje i na tretman !
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li su ljudi svesna bića? (Ne bih rekao)

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 62315 | Odgovora: 331 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.