Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp

[es] :: GSM - servisiranje :: rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3976 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan Matijevic
Saturn

Član broj: 9136
Poruke: 1127
*.net.htnet.hr



Profil

icon Re: rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp18.04.2004. u 01:15 - pre 244 meseci
Zaposli za to ženu (ili djevojku), da vidiš kako moja odvrće i zavrće... sad je učim i da siječe... a ja ću samo da stiskam "unlock" ... i skupljam lovu
Naravno, dat ću i njoj proviziju za trud, oko 0,5 eura/kom za početak
***Shark***
 
Odgovor na temu

novack2

Član broj: 20632
Poruke: 595
*.net.htnet.hr



Profil

icon Re: rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp18.04.2004. u 08:16 - pre 244 meseci
Dejane, ne čini gluposti, vidjetet ćeš kad ti se žena emancipira pa ti da nogu, imat ćeš konkurenciju koja će spuštati cijene, a možda raditi i za džabe.
Ja sam svoju naučio da se zna samo javiti ili pozvati sa mobitela. Nedaj bože da je naučim da zna sjeći, ili čitati SMS-poruke, jer u tom slučaju bi mogla i nešto na krivom mjestu odsjeći :-))))

-pozdrav!
 
Odgovor na temu

mrcina
Radovanac Aleksandar
no_jobs
Banja Luka

Član broj: 10705
Poruke: 937
*.bl.pttrs.net

ICQ: 271
Sajt: www.flash-gsmservice.com


Profil

icon Re: rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp18.04.2004. u 20:10 - pre 244 meseci
...jer u tom slučaju bi mogla i nešto na krivom mjestu odsjeći :-))))

jest bato cuvaj se,a mozda nije ni potrebno...
jer ovde izgleda da se vise bavimo odvrtanjem i zavrtanjem,a ne necim konkretnim,
P.S stvarno gdje ima taj el.srafciger kupio bih odmah,moj palac na desnoj ruci se abnormalno nabildao,sreca pa vise nema puno alcatela DB,jebo im pas majku,natrpali oni vijaka a svaki se cas nasto kvarili,a vijci ni za k****,krti...
a kad ce fria 14,da nema neko takvu informaciju?
..:::Mi smo more krvi prolili za Bratstvo i Jedinstvo naših naroda. E nećemo nikome dozvoliti da nam dira ili da nam ruje iznutra, da se ruši to Bratstvo i Jedinstvo:::..


www.flash-gsmservice.com

..:::ko umre u jesen,za njega nema zime!:::..
 
Odgovor na temu

pelesta
staic predrag
pale

Član broj: 15003
Poruke: 427
*.paleol.net



Profil

icon Re: rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp19.04.2004. u 22:03 - pre 244 meseci
Ko odvce taj i zavrce.I ne buni se za Alcatele.Kada je Siemens izbacio sarafe sa pojedinih serija,posto se stvorio visak materijala,na tenderu Alcatel je ponudio najbolje uslove i sve te sarafe otkupio za male pare i fino ugradio u svoje telefone.Ovo je povjerljiva informacija dobivena industriskom spijunazom koristeci se,kako ono DR SEMA kaze:Pikselnom kamerom.
"Ako svako izvrsava svoj dio zadatka,nece biti nesavladivih prepreka"
Josip Broz Tito,21 Maj 1973.Batajnica.
 
Odgovor na temu

Dr S E M A
semir đedović
TUZLA

Član broj: 20802
Poruke: 814
217.71.49.*

ICQ: 6061980
Sajt: www.turbo-support.com


Profil

icon Re: rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp21.04.2004. u 20:21 - pre 244 meseci
Nešto mi je sumnjiva ova fria 10,pa mogao sam i ja da preimenujem i pustim kao fria 10, a meni potpuno izgleda kao fria 9,apsolutno ništa novo,a svaka nova se razlikovala od prethodne
P.S.
Jel tako ili nije , ako griješim ispravite i navedite prednosti i novitete u friji 10,a da vidite kakva je 14 potpuno nova fria ima i podršku za sx1
JOŠ MALO I OVI ĆE SVI PILIĆARI DA POCRKAJU
 
Odgovor na temu

Dejan Matijevic
Saturn

Član broj: 9136
Poruke: 1127
*.net.htnet.hr



Profil

icon Re: rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp21.04.2004. u 20:28 - pre 244 meseci
Sa freia 9 nisam mogao dignuti empty board MC60 v10 a sa freia 10 je prošlo glatko, telefon radi. Nakon toga sam napunio nekoliko desetaka praznih M55 v11 i svi odreda rade bez greške.

Freia 14?! Ako imaš daj link za download
***Shark***
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: rokno sam MC60,al ono poštenski,heeeelp

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3976 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.