Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kvarcna kupatilska grejalica - zidna

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Kvarcna kupatilska grejalica - zidna

[ Pregleda: 3695 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igvan
Ivan Mladenović
Niš

Član broj: 14481
Poruke: 142
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Kvarcna kupatilska grejalica - zidna29.01.2019. u 10:26 - pre 62 meseci
Da li na tržištu postoji neka kvalitetna i pouzdana kvarcna kupatilska grejalica (zidna) po mogućnosti sa IP24 zaštitom?
Po radnjama u Nišu nalazim samo one prastare i ružne metalne sa grejačem i par kvarcnih koje deluju skroz neubedljivo, jeftino (2000din) a na jednoj čak piše da nije za kupatilo. Ni ponuda na netu nije bolja...

Radi se o novom stanu sa etažnim grejanjem sa ogromnim kupatilom gde je potrebno dogrevati pre tuširanja. Bitna je i estetika jer je kupatilo baš fino sređeno.

Drugi tipovi grejalica mi ne odgovaraju jer je instalacija za grejalicu iznad vrata.
 
Odgovor na temu

DiplomiraniDuduk
penzioner rođen 1943.

Član broj: 330706
Poruke: 98
82.208.240.*

Sajt: https://diplomiraniduduk...


+16 Profil

icon Re: Kvarcna kupatilska grejalica - zidna29.01.2019. u 12:03 - pre 62 meseci
Za kupatilo ne preporučujem bilo koju vrstu grejalice sa ventilatorom. Kada je koža pokvašena neprijatno se oseti i najmanje strujanje vazduha.

Ma koliko da su grejalice sa grejnim štapovima bilo koje vrste (možda nekome) ružne, jedino su pravo rešenje.
Umetnost življenja je u tome da se svemu nađe prava mera.
Pametan čovek uzima reč zato što ima šta da kaže, a budala zato što ima pravo da govori.
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Kvarcna kupatilska grejalica - zidna29.01.2019. u 12:14 - pre 62 meseci
Zavisi od kupatila, ako si u tus kabini, na samom izlasku iz nje iskljucis grejanje, ukoliko si u otvorenoj kadi/tusu onda sacekas da se zagreje, iskljucis duvaljku i odes na tusiranje i svakako dodatno zagrejes kupatilo toplotom vode... Medjutim, svako ima svoju logiku i svoj nacin razmisljanja i sta mu je adekvatno, a sta nije.

Ja bih svakako pre uzeo duvaljku nego grejalice koje greju zracenjem. Brze zagreju, manje kosta na kraju.
 
Odgovor na temu

zoran.mika
Zoran Nikolic
Zemun Srbija

Član broj: 326151
Poruke: 1810
87.116.179.*



+140 Profil

icon Re: Kvarcna kupatilska grejalica - zidna29.01.2019. u 12:41 - pre 62 meseci
Koliko sam razumeo čoveka treba mu grejalica da zagreje kupatilo pre kupanja tj. dogreje a ne i da radi kada se kupa.
 
Odgovor na temu

igvan
Ivan Mladenović
Niš

Član broj: 14481
Poruke: 142
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Kvarcna kupatilska grejalica - zidna29.01.2019. u 15:58 - pre 62 meseci
Citat:
DiplomiraniDuduk:
Za kupatilo ne preporučujem bilo koju vrstu grejalice sa ventilatorom. Kada je koža pokvašena neprijatno se oseti i najmanje strujanje vazduha.

Ma koliko da su grejalice sa grejnim štapovima bilo koje vrste (možda nekome) ružne, jedino su pravo rešenje.


Nisam pominjao ventilator, striktno sam naveo da mi treba kvarcna, ali kvalitetnija, sa IP24 zaštitom i pristojnim izgledom ako postoji.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Kvarcna kupatilska grejalica - zidna

[ Pregleda: 3695 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.