Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jel moguće da facebook ima crnu listu?

elitemadzone.org :: MadZone :: Jel moguće da facebook ima crnu listu?

[ Pregleda: 1594 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

TheSpiridon

Član broj: 340665
Poruke: 436
*.dynamic.vipmobile.rs.



+74 Profil

icon Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 14:34 - pre 56 meseci
Pokušavao sam poslednjih par meseci da otvorim nalog na fejsu. Prvo pod laznim imenom, pa sa pravim, pa opet sa pravim, laznim itd, grdne adrese sam stavljao i mejlove dobijao i slao sliku iz licne karte i uvek mi neko blokira nalog. Mogu ja da imam nalog, ali cim dodam nekog poznatog-nepoznatog u roku od par dana blokira mi se pristup fejsu.

Pa cisto onako caskamo, nije mi zinulo dupe za fejs, ali eto. To, i još nešto dva put sam sa razlicitih mejlova kreirao nalog na rts planeti, i nikako da mi pošalju mejl za verifikaciju. Sve otišlo u honduras.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 15:11 - pre 56 meseci
Pa i ovde malo-malo pa ti zaključaju nalog, čak kako i sam kažeš, svesno pokušavaš da isprovociraš nadležne da te banuju. U isto vreme imaš po dva-tr-četiri aktivna (nedeaktivirana) naloga, i sa svakog pišeš gluposti.

Dakle, i to što te *ebu ovi sa fejsbuka, to ti je modus vivendi, ne razumem koji klinac se qrobecaš.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 16:36 - pre 56 meseci
Neka radi covek , onako kako mu zanimljivo i kako mu je lepo .

Ako voli vise naloga , neka mu
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 18:29 - pre 56 meseci
Sledeca tema koju otvori ce biti pitanje da li je Gojko vlasnik FBa
 
Odgovor na temu

TheSpiridon

Član broj: 340665
Poruke: 436
*.dynamic.vipmobile.rs.



+74 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 18:31 - pre 56 meseci
Ja druze kad bih znao koji su to nalozi, ja bi ih brisao. Ovde koristim samo ovaj, za druge ne znam ni mejlove ni šifre.

Sto se tice fejsa suspendovali mi dva tri naloga i sad nemam pojma sta je i kako.

Vazno je da voda teče nizbrdo i da Sizif gura kamen uzalud. Al nek je i on živ i zdrav.

CoyoteKG, meni su moji prijatelji kao deca, sve vas znam i drago nas je. E bre prođe 20 godina elites-a. Što se tiče Gojka, ne mogu da razumem da 20 godina nije promenio profilnu sliku. Koji je to karakter. A ruzna mu slika :)
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 19:03 - pre 56 meseci
Spiridon-e, ...Lupaš ko otvoren Windows.
Citat:
TheSpiridon: sve vas znam i drago nas je. E bre prođe 20 godina elites-a

Gde si Ti bio pre "dvajs" godina?

Dobro je, da nas sve znaš,

-inaće ja stvarno ne znam šta bi bez tebe?.... u "poslednjih dvajs" godina :)
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

TheSpiridon

Član broj: 340665
Poruke: 436
*.dynamic.vipmobile.rs.



+74 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 19:19 - pre 56 meseci
I vi svi ste karakteri. Očuvali iste nikove, mozda ste ukupno dva promenili a ja 202. jbg. kad sam drmoser. Pre dvajes godina života mi krio sam se po podrumima i čekao da pukne bomba, tako nekako. Pa onda škola, pa raspust pa opet škola, pa neka ženska, pa pijanke do jutra i sve tako lepo dok mi nije pao mrak na oči. On će mene cetvrti put na strazu, dobro ga nisam zaklao. Da mi sad to kaže *ebo bi ga u nos.

Vojska me i upropastila, posle vojske brod krenuo nizbrdo moj roberte. Ode iz glave u tri lepe. I još me ubeđuju da duša može da se leči. Ajde dobro, na kraju sam im i poverovao.

lepo lepo, idemoooo, rokaj snimaj, sad pušim neke zavijuše cigare, nema ni d od duvana, neka trava, seno, *ovna, nemam para za skuplje.

Nego pametni oni ljudi što drže ručnu bombu ispod jastuka. Nikad ne znaš kad će ti zatrebati. Bolje da ti raznese glavu, nego da te nađu neki cigani da te *ebu od zadi da svira guza. jok jok
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 19:35 - pre 56 meseci
Dobro si rekao,

Ehhhbo maderbord, ovaj svet se toliko izopačio,
da sve razmišljam, da treba na ulaznim vratima da visi nožekanja, oštra, od po metra.

Ujutru idem u firmu kao u klanicu,
Tamo svi ehhhbu, ništa ne pitaju,
Ja ih pošaljem u 3,14, a Oni drugi, i dalje, nastavljaju,

Kad se kući vratim, guram pogrešan ključ da otključam ulazna vrata,

Usput zaboravio cigare +hleb, (imam kuvano od Juliane),

-Sve ostalo NEMAM!

Razmišljam,

Da li mi sva ova exibicija baš-baš treba, ---OZBILJNO.

Ja sam hteo da dam otkaz, ali onako NOGOM !
(čak sam i pokrenuo temu: Da li da dam otkaz sa 100k plate? ..mislim da je obrisana tema)

..mislim se, ne budi lud, svi su opterećeni, svet je poludeo, svi su.

Ma, ne znam, više šta znači reć "Normalan" ?

...u odnosu na šta, u odnosu na "vodostaj Dunava" , iLi otopljavanje glećera, iLi na koji Q ?

Nekako,....ja bi ipak da se qhhurtališem, ovih sa negativnim energijama,

i nekako da proživim ovo što mi je ostalo.

PS: Nemoj da ja počnem da nabrajan koliko puta su me banovali, i koliko Nicka sam promenio,
a NIKAD ISTOVREMENO NISAM KORISTIO više od jednog nicka.

osvanu će, ima da zakasnimo sa svega sutra...





Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

TheSpiridon

Član broj: 340665
Poruke: 436
*.dynamic.vipmobile.rs.



+74 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 19:50 - pre 56 meseci
pa drug, ti imaš platu a usput si lud ko struja. To je idealna kombinacija za neki terorizam. :)

Ma ja sam otpisan čovek, što kaže ova pesma, jedva sam živ. Ili u seriji: nemam prošlost, nemam budućnost, nemam pare, ništa se na mene ne vodi, nemam prijatelje, ja sam ti jedan običan desperado.

Mogu te ubijem na mestu i oni bi me poslali na mesec dva lecenja, pa bi me vratili i ubacili u tajne dilove bia-e. Cetvrti covek, onaj film, taj sam.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 20:04 - pre 56 meseci
To o čemu pišeš, i ja sam takav, jedino mi djigericu jedu ovi na poslu:

-koji kada zakopčaju Šlic, --Ostane im dugme viška ?!

--i taj mi daje "Ocenu" ili procenu sposobnosti/rada/marljivosti na poslu ???

Taj šef, kada udje u ogromnu firmu, bolje da oma počne da "vuče konac",
jer kada izlazi, drugačije NEMA ŠANSE da nadje svoj auto, gde je parkirao.

I sad,

se mislim da li sve ovo meni treba, iLi treba ponovo da ih šaljem u 3,14
ali ne vredi.

Ova banda (Gornji Komitej) se toliko ujedinio, da te BOG sačuva.

Kaže moj šef, da mora da ide...
Pitam gde češ, pa imamo posla, ovde.

-Idem u GUR! ....odsečno.

Šta je gur? Jesi ti poludeo?

Kaže on:

-Glavna Upravna Zgrada!

Reko, idi....i ne vračaj se, i ne samo da ideš, nego kada u gur udješ, ZAKLJUČAJ VRATA SA UNUTRAŠNJE STRANE!!!

Da VAS ovi iz "Hitne" ne otmu !!! .....i stave "Unutar Žice" !
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Everovic

Član broj: 339896
Poruke: 63



+116 Profil

icon Re: Jel moguće da facebook ima crnu listu?05.08.2019. u 23:04 - pre 56 meseci
Citat:
CoyoteKG:
Sledeca tema koju otvori ce biti pitanje da li je Gojko vlasnik FBa

Odlična tema. Morao sam da je otvorim.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Jel moguće da facebook ima crnu listu?

[ Pregleda: 1594 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.