Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Veliki teniseri koji su stali

elitemadzone.org :: MadZone :: Veliki teniseri koji su stali

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 7880 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali05.09.2019. u 20:35 - pre 55 meseci
A ja, majke mi da li je ovo moguce, na prvoj strani teme o tenisu krenuo rat oko granica
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali05.09.2019. u 20:43 - pre 55 meseci
Ti još ne kapiraš
koliko je Srbija podeljena
sve zbog gangstera koji "nedavaju Kosovo".

 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali05.09.2019. u 20:51 - pre 55 meseci
Vidim još uvek Cucate*.

*Cucati - razgovarati o Cucama.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali05.09.2019. u 20:59 - pre 55 meseci
Ja sam odgovorio na temu i pomenuo Nikolu Gnjatovića ali covjek od pocetka provocira... sad mu smeta što je Crna Gora na Berlinskom kongresu dobila teritoriju koja je bila pod Austrougarima sa kojim je ratovala...
Treba da nadje karte još 500 godina starije iz neke 1296 pa da tamo vidi piše li Crna Gora...
 
Odgovor na temu

Ajeje Bradzorf
NKVD

Član broj: 340002
Poruke: 28



+43 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali05.09.2019. u 21:38 - pre 55 meseci
Sve je to državni sektor, sve sam neradnik, lopov i secikesa. Nema tu leba.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 09:38 - pre 55 meseci
Citat:
Nocni:
... recimo, prodali ste Kosovo Šiptarima za pare... kako ti to zvuči? Nije niko otišao sa Kosova a da nije uzeo duple pare za svoju imovinu od komšije Albanca.
Posle rata je bilo 50% Srba tamo. Hoce li to neko priznati ili nece ne mijenja istinu.


Samo sto je veliki broj kolonizatora na Kosovu doslo iz CG - tako da cu valjda i Crnogorci prodali Kosovo


 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 09:57 - pre 55 meseci
Citat:
bananaphone: teme o tenisu


Tema o tenisu, kraj vica.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 10:02 - pre 55 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Tema o tenisu, kraj vica.


Znam - zato mi je mocna ova digresija
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 397



+137 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 16:20 - pre 55 meseci
mislio sam da cemo pricati o Borgu !
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 17:19 - pre 55 meseci
Citat:
bananaphone:


Samo sto je veliki broj kolonizatora na Kosovu doslo iz CG - tako da cu valjda i Crnogorci prodali Kosovo



Da. To je vjerovatno tako samo ne znam šta će smajliji jer smiješno nije iako je veoma malo onih koji su se pisali kao Crnogorci živjelo na Kosovu.
Ja sam to pomenuo da bih objasnio kako mu je teško da prihvati istinu kad je surova...
Mnogi na sukobe na prostorima bivse sfrj isto gledaju jednostrano... recimo nikom iz Republike Srpske ne smeta što su njeni gradovi većinom očišćeni od muslimanskog stanovništva... kao Trebinje npr. Ali im smeta kad im neko kaže tu istinu... isto i slično je i sa druge strane...
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 17:50 - pre 55 meseci
O cemu ti covece pricas ?

Evo vec drugi post , nabacujes nesto , o mojim mislima ? Da je nesto meni tesko da prihvatim itd .

Ajde kada navaljujes , ima na netu verovatno Najlepsi snimak o Cucama .

Zamisli napravila ga je RTS i to 2014 . godine .

E sad kada sam ga odgledao sve mi je jasno . I da se tamo igra tenis i sve ostalo .

https://www.youtube.com/watch?v=ImDMDuAeb2c
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 19:22 - pre 55 meseci
Ne zivi tamo skoro vise niko... jedino onaj Čolin bubnjar Dragoljub Đuričić koji je porijeklom otuda pravi ljeti manifestaciju "cucka jeka"... btw, emisija koju si linkovao je loša... stranci tamo kupuju imanja i grade rančeve jer je cijeli taj kraj na pola sata od mora...
Da, reko sam da ti je tesko da prihvatis nesto jer čim sam spomenuo kako je Srbija anektirala Crnu Goru 1918 kada je i kralj otišao u izgnanstvo, odma si, kao dijete, počeo da nabrajaš šta je Crna Gora zauzela navodno, iako to nije bila tema 😀



 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 20:13 - pre 55 meseci
Citat:
Nocni: ...
Da, reko sam da ti je tesko da prihvatis nesto jer čim sam spomenuo kako je Srbija anektirala Crnu Goru 1918 kada je i kralj otišao u izgnanstvo, odma si, kao dijete, počeo da nabrajaš šta je Crna Gora zauzela navodno, iako to nije bila tema 😀


Cuh! Srbija aneksirala CG, a na celu Srbije - junak iz Vasojevica? Pa zar nisu i Karadjordjevici poreklom Crnogorci?
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 20:41 - pre 55 meseci
Ekvivalent Djokovica u CG je Nikola Tesla u HR.
 
Odgovor na temu

Ajeje Bradzorf
NKVD

Član broj: 340002
Poruke: 28



+43 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 20:49 - pre 55 meseci
Citat:
bananaphone:
Cuh! Srbija aneksirala CG, a na celu Srbije - junak iz Vasojevica? Pa zar nisu i Karadjordjevici poreklom Crnogorci?


Ne, oni su poreklom šiptari, ali to je privatni sektor. Zato Srbija nikada neće ponovo biti kraljevina i zato ćemo i propasti u ovom brlogu od metastazirajućeg državnog sektora.

Bez kralja ne valja.
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 21:04 - pre 55 meseci
Citat:
bananaphone: Pa zar nisu i Karadjordjevici poreklom Crnogorci?


Karađorđevići su poreklom Albanci, rimokatolici iz plemena Klimenti. Na njihovom sajtu piše da su slavili Svetog Klimenta Rimskog, pre nego su počeli da slave Andrijevdan.

Poznato je to po mnogim dokumentima, o tome je pisao i Dimitrije Tucović... nego nije baš zgodno da se mnogo pominje.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 21:30 - pre 55 meseci
Hebo majku - red bi bio da se vratimo na temu. Ako su Karadjordjevici Albanci, onda kontam da je i Djokovic Albanac?

[Ovu poruku je menjao bananaphone dana 06.09.2019. u 22:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 397



+137 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali06.09.2019. u 22:31 - pre 55 meseci
ajde Nocni posto znam da si dosao da trolluckas evo da ti odmah kazem meni ne smeta da se neko izjasni kao Crnogorac stavise bolime gologlavi delija ko se kako izjasnjava. Ali za Djokovica jednostavno nisi u pravu. Starinom je Djokovic iz CG, ali on nije Crnogorac vec Srbin. To kaze ne samo on vec i njegov otac koji takodje nije rodjen u CG i uvek podvlaci da je Srbin. Ali bas uvek, meni licno je vec i naporan. Mama mu je Hrvatica iz Vinkovaca, pa po tvojoj logici on nikako ne sme da bude Srbin, ali zato ti mozes da budes Crnogorac ?

A taj predak ti je bio kapetan u Cucima. Da li znas kako se izjasnjavao kao Srbin ili Crnogorac ! Prosto ne mogu da verujem da se izjasnjavao kao Crnogorac posto su i Njegos i Kralj Nikola govorili da su Srbi.

A sto se tice stare Hercegovine, pa ako je CG zauzela deo Hercegovine u redu onda je OK da i SRB zauzme CG. To mu dodje normalan poredak stvari.
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali07.09.2019. u 00:41 - pre 55 meseci
Pričaš gluposti... gdje sam ja napisao sa je problem śto se Đoković izjašnjava kao Srbin?

Njegoš je bio etnički i nacionalno Crnogorac. Takav je bio i kao vladika, državnik, mitropolit Crnogorske autokefalne crkve i književnik a i u pasošu sa kojim je putovao po Evropi pisalo je "Crnogorski paseport" nacionalnost : Crnogorac...
btw, Njegoš nikada nije kročio na tlo Srbije a nikada nije bio u dobrim odnosima sa Milošem Obrenovićem koji je bio turski ulizica i čak je prijetio da će sa Turskom vojskom napasti Crnu Goru...
Vladika je hirotonisan u Petrogradu 1833 a Crnogorska crkva je bila autokefalna i samostalna od 1766...

Brojni su primjeri podmetanja od strane Srpske pravoslavne crkve kojoj je ta Crnogorska autokefalnost trn u oku, čak se išlo i do citiranja lažnih stihova koje nije Njegoš napisao ali time neka se bave istoričari
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Veliki teniseri koji su stali07.09.2019. u 00:47 - pre 55 meseci
Milo svoje stado zamajava . 30 godina je na vlasti , a ovce ga slede , jer im prica Nacionalisticke price .

Nista njima ne smeta , ni sto je Diktator zajasio 30 godina , ni sto mu je brat Aco najbogatiji Crnogorac , sve posteno steka Ni sto mu sin Blazo sve tendere pobedjuje .

Nista stadu ne smeta !

Kad je Milo bio iskren , kada je pred Dubrovnikom vristao " da Ustase ovde nece proci " sve sa Slemom, petokrakom i uniformom JNA na sebi , ili danas kada je veci Poglavnik od svog ucitelja Sekule Drljevica ?



 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Veliki teniseri koji su stali

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 7880 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.