Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MIDEA klima uređaji - inverter

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: MIDEA klima uređaji - inverter
(TOP topic, by SG kamikaza)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 95666 | Odgovora: 257 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Žoržomunze
Elektroničar
Servis-G
Zemun,Srbija

Član broj: 339334
Poruke: 233
195.252.86.*



+19 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter09.02.2020. u 12:40 - pre 50 meseci
Pozdrav Alene!
Koliko znam samo ove mission sa R32 gasom. Vidim da je komšija do mene ugradio na spoljnoj piše MB-12N8D6-O. Moram jedan dan da odem do njega da vidim,ali po karakteristikama sa net-a, trebale bi da su slične,možda je razlika u nekoj od dodatnih opcija ili brzini izduva unutrašnje jedinice. Dobio ih je i uvoznik sa NBgd-a,na stare sa R410 sada daje dodatni popust!
 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter09.02.2020. u 15:55 - pre 50 meseci
Jeli to oznaka za mission 2 , vidim ovde na midea hr oznake mission 2 su MB-12N8D6-I , MBT-12N8D6-O, dakle vanjska ima još T u oznaci.. Nova midea ima tu
inverter quattro tehnologiju , kako je oni zovu , zanima me kako to djeluje u praksi... Na kafu kod komše 😃..

Evo link oko quattro
http://www.midea.com.hr/index....entacije/inverter-quattro.html
 
Odgovor na temu

Žoržomunze
Elektroničar
Servis-G
Zemun,Srbija

Član broj: 339334
Poruke: 233
195.252.86.*



+19 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter09.02.2020. u 20:09 - pre 50 meseci
E jeste,piše MBT,moja greška,baš sam išao da vidim,jer mu je spojna nisko! 😁
Čim nešto saznam,javljam!
 
Odgovor na temu

Žoržomunze
Elektroničar
Servis-G
Zemun,Srbija

Član broj: 339334
Poruke: 233
195.252.86.*



+19 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter16.02.2020. u 14:54 - pre 50 meseci
Bio kod komše. Midea u suštni k'o moja. Nešto slabija u max snazi i manje povlači u max(mislim na grejanje). Ima tu gear funkciju,ali samo za hlađenje. To qatro inverter i sl. važi za ultimat i oasis seriju,a oznake im počinju sa MT i OP.
Ima u prodaji oasis plus 12-tica,OP-12N8D6I/O, po ceni od 89000,oodin,ali njena snaga u grejanju ide od 450W-7200W i max povlači u grejanju 2630W! Spoljna je teška oko 40kg i greje do -30'C. R32 je freon i ima grejač kompresora i tacne. Poseduje inteligentno oko,wi-fi,itd.
Na -7'C je efikasnosti A+++,a na -15'C A+. Kompresor je GMCC roary,a više informcija na midea.rs!
 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter17.02.2020. u 09:36 - pre 50 meseci
Ultumate cca 500€ a OP cca 750€ , ako sam dobro preracunao , za te pare meni djeluje odlucna ponuda , šteta baš sto nema korisnika na forumu da čujemo iz prve ruke više o ovim novim modelima ..
 
Odgovor na temu

Žoržomunze
Elektroničar
Servis-G
Zemun,Srbija

Član broj: 339334
Poruke: 233
195.252.86.*



+19 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter29.02.2020. u 12:01 - pre 49 meseci
Od 28.01. do 28.02. Midea mission12 potrošila za grejanje 40kvm solidno izolovane kuće 248kW,što bi bilo oko8,3kW na dan,odnosno oko 345W/sat,što mislim da je sasvim ok. Nije bilo neke zime al grejati se mora.
 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter01.05.2020. u 14:12 - pre 47 meseci
Model MIDEA BREEZELSEE INVERTER MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW

Ovo su novi modeli Midea klima i pratio sam malo o ovim novim serijama , meni iskreno djeluju odlično , dizajn vanske , unutrasnje ekstra, dosta novih stvari su ubacili u nove modele , funkcije i ovi features su isti kao kod gree modela , ovaj model konkretno ima i ovaj novi fazon " puhanje bez vjetra " , sad kako radi u praksi , ne znam , djeluje zanimljivo , takodjer vidim da su u ovaj model ugradili i pumpu za odvod kondenzata , isto odlična stvar , pruza daleko više mogućnosti za montazu unutrasnje jedinice..
Po ovim hardverskim specifikacijama nemam puno informacija , ima dosta veliku unutrašnju , protok od 640m3 , 30kg vanjska jedinica djeluje dobro , sad za nesto više bi dobro dosao kakav service manual s detaljnim hardverskim opisom vanjske u unutrasnje jedinice , što još nisam našao za bilo koji midea model...
Opet za potrebe koje si naveo i ova midea je odličan izbor , dosta kolega ima model mission , zadovoljni s grijanjem prvenstveno ..

Evo malo o ovom modelu s Midea sajta
https://www.midea.com.hr/breezeless/
 
Odgovor na temu

markofpi
Beograd

Član broj: 88816
Poruke: 830
165.225.200.*



+5 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter15.06.2020. u 07:46 - pre 46 meseci
Vase mislljenje o midea-breezeless-full-dc-inverter

I kakva je u poredjenju sa Fuitsu LU modelom?

U pitanju su 12-tice.

[Ovu poruku je menjao SG kamikaza dana 15.06.2020. u 09:09 GMT+1]
U prolazu....
 
Odgovor na temu

Žoržomunze
Elektroničar
Servis-G
Zemun,Srbija

Član broj: 339334
Poruke: 233
195.252.86.*



+19 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter28.06.2020. u 09:38 - pre 45 meseci
Pozdrav! Klima je nova na tržištu i retko ko ti može preneti iskustva,a poređenje sa LU može samo po papirima. Komšija je ugradio kod sebe pre 7 dana tako da neka iskustva može mi preneti za neko vreme!
 
Odgovor na temu

driverxl

Član broj: 336968
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+28 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter16.07.2020. u 19:17 - pre 45 meseci
Citat:
Žoržomunze:
Čekao da prođe slava i zvao uvoznika da se požalim na zvuk ventilatora unutrašnje pri min brzini koji se gubi povećavajući je. Pošto plaćamo godišnji servis,iako je treća zima,došli su serviseri i o trošku uvoznika zamenili motor. Sada radi ko sat! Kažu da nemaju mnogo reklamacija,ali eto dešava se. Ovih fana prosečna potrošnja oko 500W.



Pre svega dobro vece i da se pridruzim "klubu" vlasnika Midea Mission klime sa nesto bucnijim motorom ventilatora.
Ono sto je neobicno jeste mozda sucajnost a mozda i nije slucajnost, da se to eto i kod mene desava nekako pred istek garancije ili neposredno posle isteka redovne garancije.Na srecu i moje veliko iznenadjenje , uvoznik je bio izuzetno korektan i bez obzira sto sam ja to prijavio tek pre nekoliko dana odnosno pune tri godine posle kupovine klime , poslali su mi nov motor o njihovom trosku da isti zamenim prilikom redovnog servisa.Naravno, takodje placam godisnji servis.
Zato sve pohvale za uvoznika i njihovu iznenadjujucu korektnu reakciju obzirom da sam bio spreman da platim taj motor jer iako taj zvuk nije nesto jak, prilicno je iritirajuci i to bas ume da smeta.
Sve drugo do sada i za sada, funkcionise odlicno.
 
Odgovor na temu

maxys

Član broj: 341054
Poruke: 269
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter17.07.2020. u 06:02 - pre 45 meseci
Breezeeless je klima namenjena pre svega hladjenju. To nije klima za grejanje. Na euroventu može da se vidi kakva je.
 
Odgovor na temu

Žoržomunze
Elektroničar
Servis-G
Zemun,Srbija

Član broj: 339334
Poruke: 233
195.252.86.*



+19 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter04.08.2020. u 14:24 - pre 44 meseci
Evo podaci za Midea Brezlees. Nije da ne može da greje!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

sasamanas
S.A

Član broj: 181306
Poruke: 378
*.static.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter21.08.2020. u 13:07 - pre 43 meseci
Pozdrav stari drugari...

Posto danas uzeh da se raspitujem za kolegu hoce neku HISENSE guglajuci naidjoh na razne pljavstine o mojoj klimi, cak sam se i ja pominjao negde, vidim da promoteri japanskih i dalje rade posao, no nebitno ljudi su vec skapirali.. (a najvise pisem zbog clana sa drugog foruma pod imenom Papucar jer me je nekako inspirisao svoj postom o meni ) :) verovatnno je i ovde na forumu



1. Prvi sam pisao iskustva o Midei Mission 12 *MOB3*
2. Kupio je kad nije imala famozni eurovent sertifikat (dobila ga je 3 meseca nakon toga, kao i mnogi mideini moideli)
3. Da trebao mi je fensi WIFI kontroler za daljinu, i mnogo ga koristim i bas bas mio znaci (tad su me svi prozivali) danas je to vec opcija skoro na svakoj klimi

Na pomenutu klimu se grejem 4 god kao glavno grejanje, i skoro 5 hladio. i dalje kazem i tvrdim klima je perverzija za te pare, jos ko je mogao da je kupi preko servisera za 360-380 e taj je pobedio...


Prve 2 zime sam detaljno vodio statistiku, potrosnja modulacija, razna testiranja i sve sam kacio u prosloj temi, gde su me promoteri i serviseri Japanskih stalno tovarili i prozivali no ne bitno, ko je kupio misiju 1, nije se zahebo. Steta sto se sad tesko nalazi, gura se misija 2 sa R32 za koju ce se tek pokazati iskustva...
Zadnje 2 zime sam samo merio ukupnu potrosnju za celu sezonu, ostalo ne jer sam je doktorirao.

Nakon 4 sezone grejanja kao osnovni vid sa ovom klimom i skoro 5 hladjenja, procuo se el.motor turbine unutrasnje jedinice, ali samo na malom broju obrtaja kad je u stned baju tad se samo cuo na velikom br.obrtaja ne.

Posto skontah da su verovatno otisli lezajevi, skinem motorcic odlemim 4 zice skinem plocu i zamenim oba lagercica, uzeo neke najskuplje u SKFu ni 1000din me nije izaslo...

Taj motor kosta od 50-70e nov original, u garanciji se dobija nov besplatno sa placenom cenom zamene... Znaci 2 god svakako a bilo je +3 god garancije znaci 5 god. ali je bio uslov da vam je ovlasceni serviser servisirao klimu svake godine i po potrebi, naravno i sa overenim servisima na onom papiru sto se dobije uz mideu...


Posto ja nisam tj jesam prvih 1-2 god posle sam sam, nisam uopste hteo da ih cimam...

Vidim na netu da je joj nekima crkavao to posle 4-5 god i da su menjali bez pogovora, znaci losi lageri tj vrv napravljeni da traju 10-15 god normalne explotacije. U mom slucaju 4-5 god ali grejanje 180 dana + hladjenje, a klimu dosta forsiram jer imam jednu, da su bile dve to bi bila druga prica.




A sad o skupoj seriji ultimate comfort



Kolega je uzeo za neke apartmane one ultimate comfort, sto je serija iznad i izasla je posle missije, tek ta klima je takva perverzija da nisam verovao ono sto mi se svija kod nje je :

-ovlazivac vazduha ( podesavanje relativne vlaznosti vazduha ) znaci ne treba vam poseban uredjaj koji ovlazuje vazduh, stavite na 50% i ona ga zakuca
-merenje potrosnje el.energije samo iz aplikacije, znaci meri trenutnu, ukupnu na sat-dan-nedelja-mesec. Cak ima i opciju da vam racuna u parama. PERVERZIJA od klime ali skupo preko 70k
-ima sve sto ima i misija, + stepeni se podesavaju preciznije od po 0,5 c


Po snazi je cini mi se malo slabija od misije po onom pdesighnu ali greje do -25, (iz tog razloga je on uzeo takve x 3) jer su stavljanje na neke planinske apartmane...





Slabo se nesto javljaju iskisutva za one jeftinije mideine modele inverter, tipa blanc ...


Ne znam dal se pominjalo i ako ej nekom bitno GMCC kopresori su u Midei klimama kao i u mnogim drugim, gmcc je u mideinom vlasnistvu vec godinama a bio je tosibin nekad, u mnogim klimama danas se ugradjuju gmcc kompresori, isto tako i mnoge klime se pod drugim brendovima pakuju u mideii po naruzbini...

Licno mi je jedan od servisera pokazao klimu koja je unutra ista kao missija 12ica, ali je brened slagacu dal bese cerrier ili heriier a inace skuplja za skoro 20k od midee SVE JE ISTO, cak i pomenuti motorcic :)


Generalno mislim da je Midea postala ozbiljan prica u svetu klima uredjaja, u toj nekoj srednjoj i visoj nizoj klasi
Midea Mission 12
58mkv grejano (deo potkrovlja)
1878 kw grejanje 2016/2017
32kw po m2, 1.99 eura po m2.
Fasada 5cm stirpopor,
Unutra 5cm spoljasni zidovi, kosine 5+10 (stiropor+vuna),
Plafon 10 cm vune (planiram jos 10-20cm), pod 3cm stirodura + 9mm silent folija kao neka pena

Parna brana (alu folija+mezica+najlon)na kosinama i plafonu, aluminijum ka prostorijama za vracanje toplote.
 
Odgovor na temu

sasamanas
S.A

Član broj: 181306
Poruke: 378
*.static.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter21.08.2020. u 13:08 - pre 43 meseci
Pozdrav stari drugari...

Posto danas uzeh da se raspitujem za kolegu hoce neku HISENSE guglajuci naidjoh na razne pljavstine o mojoj klimi, cak sam se i ja pominjao negde, vidim da promoteri japanskih i dalje rade posao, no nebitno ljudi su vec skapirali.. (a najvise pisem zbog clana sa drugog foruma pod imenom Papucar jer me je nekako inspirisao svoj postom o meni ) :)



1. Prvi sam pisao iskustva o Midei Mission 12 *MOB3*
2. Kupio je kad nije imala famozni eurovent sertifikat (dobila ga je 3 meseca nakon toga, kao i mnogi mideini moideli)
3. Da trebao mi je fensi WIFI kontroler za daljinu, i mnogo ga koristim i bas bas mio znaci (tad su me svi prozivali) danas je to vec opcija skoro na svakoj klimi

Na pomenutu klimu se grejem 4 god kao glavno grejanje, i skoro 5 hladio. i dalje kazem i tvrdim klima je perverzija za te pare, jos ko je mogao da je kupi preko servisera za 360-380 e taj je pobedio...


Prve 2 zime sam detaljno vodio statistiku, potrosnja modulacija, razna testiranja i sve sam kacio u prosloj temi, gde su me promoteri i serviseri Japanskih stalno tovarili i prozivali no ne bitno, ko je kupio misiju 1, nije se zahebo. Steta sto se sad tesko nalazi, gura se misija 2 sa R32 za koju ce se tek pokazati iskustva...
Zadnje 2 zime sam samo merio ukupnu potrosnju za celu sezonu, ostalo ne jer sam je doktorirao.

Nakon 4 sezone grejanja kao osnovni vid sa ovom klimom i skoro 5 hladjenja, procuo se el.motor turbine unutrasnje jedinice, ali samo na malom broju obrtaja kad je u stned baju tad se samo cuo na velikom br.obrtaja ne.

Posto skontaj da su verovatno otisli lezajevi, skinem motorcic odlemim 4 zice skinem plocu i zamenim oba lagercica, uzeo neke najskuplje u SKFu ni 1000din me nije izaslo...

Taj motor kosta od 50-70e nov original, u garanciji se dobija nov besplatno sa placenom cenom zamene... Znaci 2 god svakako a bilo je +3 god garancije znaci 5 god. ali je bio uslov da vam je ovlasceni serviser servisirao klimu svake godine i po potrebi, naravno i sa overenim servisima na onom papiru sto se dobije uz mideu...


Posto ja nisam tj jesam prvih 1-2 god posle sam sam, nisam uopste hteo da ih cimam...

Vidim na netu da je joj nekima crkavao to posle 4-5 god i da su menjali bez pogovora, znaci losi lageri tj vrv napravljeni da traju 10-15 god normalne explotacije. U mom slucaju 4-5 god ali grejanje 180 dana + hladjenje, a klimu dosta forsiram jer imam jednu, da su bile dve to bi bila druga prica.




A sad o skupoj seriji ultimate comfort



Kolega je uzeo za neke apartmane one ultimate comfort, sto je serija iznad i izasla je posle missije, tek ta klima je takva perverzija da nisam verovao ono sto mi se svija kod nje je :

-ovlazivac vazduha ( podesavanje relativne vlaznosti vazduha ) znaci ne treba vam poseban uredjaj koji ovlazuje vazduh, stavite na 50% i ona ga zakuca
-merenje potrosnje el.energije samo iz aplikacije, znaci meri trenutnu, ukupnu na sat-dan-nedelja-mesec. Cak ima i opciju da vam racuna u parama. PERVERZIJA od klime ali skupo preko 70k
-ima sve sto ima i misija, + stepeni se podesavaju preciznije od po 0,5 c


Po snazi je cini mi se malo slabija od misije po onom pdesighnu ali greje do -25, (iz tog razloga je on uzeo takve x 3) jer su stavljanje na neke planinske apartmane...





Slabo se nesto javljaju iskisutva za one jeftinije mideine modele inverter, tipa blanc ...


Ne znam dal se pominjalo i ako ej nekom bitno GMCC kopresori su u Midei klimama kao i u mnogim drugim, gmcc je u mideinom vlasnistvu vec godinama a bio je tosibin nekad, u mnogim klimama danas se ugradjuju gmcc kompresori, isto tako i mnoge klime se pod drugim brendovima pakuju u mideii po naruzbini...

Licno mi je jedan od servisera pokazao klimu koja je unutra ista kao missija 12ica, ali je brened slagacu dal bese cerrier ili heriier a inace skuplja za skoro 20k od midee SVE JE ISTO, cak i pomenuti motorcic :)


Generalno mislim da je Midea postala ozbiljan prica u svetu klima uredjaja, u toj nekoj srednjoj i visoj nizoj klasi
Midea Mission 12
58mkv grejano (deo potkrovlja)
1878 kw grejanje 2016/2017
32kw po m2, 1.99 eura po m2.
Fasada 5cm stirpopor,
Unutra 5cm spoljasni zidovi, kosine 5+10 (stiropor+vuna),
Plafon 10 cm vune (planiram jos 10-20cm), pod 3cm stirodura + 9mm silent folija kao neka pena

Parna brana (alu folija+mezica+najlon)na kosinama i plafonu, aluminijum ka prostorijama za vracanje toplote.
 
Odgovor na temu

_dzo.ni_

Član broj: 340219
Poruke: 358



+40 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter21.08.2020. u 13:18 - pre 43 meseci
Midea je i pre bila mamara za klime, najvise ces videti on/off midee na ulici tj u lokalima :)
 
Odgovor na temu

driverxl

Član broj: 336968
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+28 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter21.08.2020. u 14:12 - pre 43 meseci

Veliki i srdacan pozdrav za sasumanasa, jednog od retko cestitih ljudi iz ove teme koji nije prevarant, nije trgovac klimama i forumski sibicar, jer je taj momak ovde najkorektinije i najdetaljnije moguce, iznosio sva svoja iskustva sa Midea Mission klimom iako je bio jedan od prvih koji je istu kupio.Da je srece da je vise takvih ljudi ovde koji ce postenio izneti svoja licna iskustva sa bilo kojom klimon.Tim postovima je napostenije moguce direktno ili indirektno pomogao svima nama koji smo za puno manje para, kupili daleko bolju klimu od nekih izvikanih i zastarelih kineskih klima sa navodno japanskim imenom.
Svaka cast Sasa i nadam se da ce i tvoj buduci doprinos ovom forumu , biti na korist i zadovoljstvo svih onih kojima treba dobra klima za grejanje.
 
Odgovor na temu

ETNAPR

Član broj: 274352
Poruke: 310
*.bsnet.rs.



+56 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter21.08.2020. u 14:30 - pre 43 meseci
Upravo se pokazalo, da je rešenje sa kugličnim ležajima motora turbine prava stvar. Ne zavisi se od servisa za svaku sitnicu.
 
Odgovor na temu

maxys

Član broj: 341054
Poruke: 269
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter21.08.2020. u 16:09 - pre 43 meseci
Citat:
driverxl:

Veliki i srdacan pozdrav za sasumanasa, jednog od retko cestitih ljudi iz ove teme koji nije prevarant, nije trgovac klimama i forumski sibicar, jer je taj momak ovde najkorektinije i najdetaljnije moguce, iznosio sva svoja iskustva sa Midea Mission klimom iako je bio jedan od prvih koji je istu kupio.Da je srece da je vise takvih ljudi ovde koji ce postenio izneti svoja licna iskustva sa bilo kojom klimon.Tim postovima je napostenije moguce direktno ili indirektno pomogao svima nama koji smo za puno manje para, kupili daleko bolju klimu od nekih izvikanih i zastarelih kineskih klima sa navodno japanskim imenom.
Svaka cast Sasa i nadam se da ce i tvoj buduci doprinos ovom forumu , biti na korist i zadovoljstvo svih onih kojima treba dobra klima za grejanje.


Je l to znači da smo mi ostali lazovi i da nismo iznosili istinite impresije ili da smo trgovci?
Čemu ovakvo etiketiranje? Zaista nije korektno.
 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter21.08.2020. u 16:21 - pre 43 meseci
Sasamanas , s uživanjem sam čitao tvoje detaljne postove o midei mission .. Sad su ,kao što vidiš , teme razdvojene i situacija je relaksirana a Midea je jedan od najvećih proizvodjača klima s više nego odličnim proizvodima pa je velika šteta da se ovako malo piše o njoj... Pozdrav i nadam se da ćeš se malo više angazirati na ovoj temi..

Zaboravih te upitati , za mideu da li postoje neki serveri za download servisne dokumentacije , ono sa specifikacijama komponenti koje ugradjuju u klime..

[Ovu poruku je menjao Alen23 dana 21.08.2020. u 17:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: MIDEA klima uređaji - inverter21.08.2020. u 17:00 - pre 43 meseci
Citat:
maxys:
Citat:
driverxl:

Veliki i srdacan pozdrav za sasumanasa, jednog od retko cestitih ljudi iz ove teme koji nije prevarant, nije trgovac klimama i forumski sibicar, jer je taj momak ovde najkorektinije i najdetaljnije moguce, iznosio sva svoja iskustva sa Midea Mission klimom iako je bio jedan od prvih koji je istu kupio.Da je srece da je vise takvih ljudi ovde koji ce postenio izneti svoja licna iskustva sa bilo kojom klimon.Tim postovima je napostenije moguce direktno ili indirektno pomogao svima nama koji smo za puno manje para, kupili daleko bolju klimu od nekih izvikanih i zastarelih kineskih klima sa navodno japanskim imenom.
Svaka cast Sasa i nadam se da ce i tvoj buduci doprinos ovom forumu , biti na korist i zadovoljstvo svih onih kojima treba dobra klima za grejanje.


Je l to znači da smo mi ostali lazovi i da nismo iznosili istinite impresije ili da smo trgovci?
Čemu ovakvo etiketiranje? Zaista nije korektno.



Mislim da se to ne odnosi na tebe , ovo su neki dogadjaji iz prošlih vremena , koju se srećom iščezli...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: MIDEA klima uređaji - inverter
(TOP topic, by SG kamikaza)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 95666 | Odgovora: 257 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.