Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GREE klima uređaji - inverter

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: GREE klima uređaji - inverter
(TOP topic, by SG kamikaza)
Strane: << < .. 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 833715 | Odgovora: 4156 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gfx
Beograd

Član broj: 255861
Poruke: 201
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 14:10 - pre 39 meseci
Citat:
Alen23:
Kod novih modela (lomoqb, qc, gtech, muse, fairy itd) u standby-u ventilator se vrti cijelo vrijeme....

Bas tako... lagano, fino, "na ruku" neosetno.

 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 15:08 - pre 39 meseci
@gfx , hvala puno na mjerenjima i ovim sad video snimcima , stvarno treba cijeniti tvoj jako veliki doprinos Gree temi , svaka čast..
@ vlajko , ok sve , vidim temeljito si savladao tematiku , radi buke drzis na manjoj brzini i to je sasvim ok...
Pomislio sam da koristiš " recepet" kao za klime koje nemaju fix brzinu ventilatora pa moraš da im dižeš zadanu temperaturu da malo dalje ugriješ , sto opet nosi i veću potrošnju ..
 
Odgovor na temu

romim

Član broj: 337528
Poruke: 223
31.223.133.*



+82 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 15:12 - pre 39 meseci
Citat:
gfx:
Citat:
romim:
Imam dva Hansola i kod oba nema kontrolne brzine a koliko znam al necu da tvrdim nema ni U Crown.

Da li bi mogao lepo to da proveris i budes 100% siguran u to sto pises, jer "imam klimu" i "koliko znam al necu da tvrdim" ne idu zajedno u istu recenicu.

Uzmi bre najobicniji mobilni, ukljuci svetlo i lepo pogledaj okrece li se turbina ili ne kada je klima u monitoringu. To se kod nekih uredjaja "na ruku" zaista tesko moze osetiti, a ovakve tvrdnje zvuce vise nego neozbiljno.

Isto vazi i za ostale, koji imaju bilo kakvu dilemu po pitanju istog.



Sto nisam vidio svojim ocima necu da tvrdim
Pitao sam buraza da provjeri i on je rekao da ne vrti.
Jeli on dobro vidio to ne znam.
Kao sto sami kazete tesko se primjeti.
Ide li sad u istu recenicu, koliko znam i necu da tvrdim?
 
Odgovor na temu

gfx
Beograd

Član broj: 255861
Poruke: 201
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 15:41 - pre 39 meseci
Ide, obzirom da je prepricavanje, a ne ozbiljna i argumentovana razmena informacija u pitanju.



.

[Ovu poruku je menjao gfx dana 23.01.2021. u 16:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

romim

Član broj: 337528
Poruke: 223
31.223.133.*



+82 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 15:43 - pre 39 meseci
Klima se nalazi na 5 metara od moje na istom zidu.
Mozda i veceras odem pa provjerim pa cu napisati

Evo kako klima danas radi.
Stalno se krece od 100w do maksimalno 500w.
Zadata temperatura 24c
Fiksni fan 2
Vanjska temperatura 7c
Unutrasnja temperatura 24c

https://youtu.be/mcuS22tsAmc
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 16:27 - pre 39 meseci
Danas sam malo testrao hansol vezano za senzor tj reagovanje senzora , dakle hansol je radio s 39-40° na ispuhu , 440w potrošnje , zadata je 20° , vanjsku je pokazivao 13 , sobnu na klimi 20 dok je temometar sa sondom kod senzora pokazivao 25.4°.Evo video.



Dakle i kod hansola senzor na klimi ne prikazuje stvarnu koju i očitava već preračunatu sobnu tj zq koju klima misli da je u sobi .. Dakle isto kao r moj lomo što prikazuje , ovaj bergen ili gtech od @gfx...

Smanjio sam T na klimi na 16 da se klima ugasi , vanjska se ugasila dok je unutrašnja još malo radila da izbaci toplote što je ostalo i onda se ugasila , turbina je mirovala znači nije se vrtila u standby modu...

Temperatura kod senzora na termometru je za par minuta se spustila s 25.4 na 24.1 i ona je stala i polako se spuštala...
Senzor klime je pokazvao 20° sobnu..
Sledećih 25 minuta do pola sata temperatura po temometru kod senzora je polako opadala sve do 22° ili tačnije do 21.8 kad je senzor klime pokazao 19 na klimi i klima je počela s radom... Znači ista razlika od +3° koju očitava i moj lomo prije paljenja

Dakle senzor je očitao pravilno T oko klime 21.8 , sračunao da je dole sobna spala ispod 20° jer je prikazao 19 na klimi i krenuo s radom...

Znači nije bilo nikakvog kašnjenja u očitavanju senzora , koji je pad temperature oko klime ispratio u bocu tacno..

Nemam ovde više šta dodatno napisati jer klima radi sasvim normalno , senzor reaguje normalno na promjenu T oko klime , na vrijeme pali klimu znači sve ok....

Nema " čekanja satima " da se klima upali jer klima kako se T oko nje smanjuje tako i ona reaguje..
E sad ako nekom prostoru trebaju
" sati " da se temperatura oko klime spusti to već nije problem klima uredjaja..
 
Odgovor na temu

romim

Član broj: 337528
Poruke: 223
31.223.133.*



+82 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 17:48 - pre 39 meseci
Pri vanjskoj od 13c i zadatoj 20c radi na 440w hm..

Kakav li je to prostor koji se grije na 20c i kojem treba toliko toplote da je na 13c potrebno 440w, a dostignuta je zadata temperatura hm..

Senzor klime prikazuje na displeju temperaturu za koju misli da je u sobi hm...
Senzor misli hm...
Do sad sam mislio da senzor mjeri

Koliko su se puta otvorila vrata za to pola sata hm...

Kad se klima ugasi i ne radi ni temperatura oko nje nece biti ista.
Koliko li samo bi temperatura u prostoru dok se klima upalila sigurno u bocu hm..

Upravo ovaj navodni znaci lik je imao priliku da se uvjeri da je temperatura oko klime i na samom usisu ista kao i u prostoru.

Naravno problem je do prostoru sto je u prostoru temperatura 21c a klima podesena na 23c a klima se ne pali.

Prema videu bi se moglo vidjeti da se bas malo testiralo.
Sve smo vidjeli i temperatutu izduva i sobnu temperaturu i dijagram rada hm..

Jos kad bi znali kako radi sa I feel.
Jednom sam pitao jednog covjeka da mi to provjeri al ili zbog neceg nije mogao ili nije htio, bilo je uglavnom klima dobro radi.

Medjutim kad sam ja objavio javno kako klima radi isti taj cojek je istestirao detaljno u bocu i postavio video hm...

Pitao sam ga jednom kako rade kod njega klime sa I feel al mi nije znao odgovoriti a nije mogao ili htio da mi to provjeri.
Dobio sam odgovor da mu klime dobro, rade i bez I feel i da ne zeli da nista dira hm...

Cojek zna sve klime kako rade samo ne zna svoje kako se ponasaju sa I feel posle defrosta hm...

Hoce ko kupiti dva Hansola odlicni su
 
Odgovor na temu

gfx
Beograd

Član broj: 255861
Poruke: 201
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 18:10 - pre 39 meseci
Previse si ti daleko odlutao druze... posle ovakvih prozivki postaje besmislena svaka dalja prica sa tobom...
 
Odgovor na temu

romim

Član broj: 337528
Poruke: 223
31.223.133.*



+82 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 18:30 - pre 39 meseci
@gfx
Kolega kojeg branis je imao priliku da ovo testiranje uradi davno, davno, ali vidi cuda uradio ga je tek kad sam ja objavio ovde na forumu kako klima radi.

Nisi prepoznao ove prozivke " čekanja satima" i " sati"?
Nisi mi tako odreagovao na njih???

Jeli i ti imas misljenje da senzor misli a ne mjeri?

Sta si ti vidio u ovom videu od 26sec a sto je opisano u ovom romanu?

Dosao lik upalio telefon i snimio video od 26c i dokazao nesto sto ja pratim 3 mjeseca?
A ni to nije mogao snimiti kako treba.
Pitao sam jaxtog lika da mi provjeri za I feel pa sto tad ne provjeri nego sad radi testove.

Sta je svrha videa, da se dokaze kako ja lazem i trolam ili kako je Hansol dobar?
Napravio cojek "test" da pobije ono sto ja pricam.

S takvim stavom pristrasnim gdje slijepo pratis svog gurua ne trebas ni pricati ni ti ni drugi koji su takvog stava.

Kao sto meni rece moje ostrasceno pisanje...
Pa ja ne znam sta je u vama toliko ostrasceno da ste napali svakog ko je ovde iznio bilo kakvu manu vezano za uredjaj
 
Odgovor na temu

filip555

Član broj: 341671
Poruke: 92
*.mbb.telenor.rs.



+50 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 19:07 - pre 39 meseci
Pa poenta je da jedan opovrgne tvoje konstatacije, a drugi da potvrdi. To ti je kao u politici. Kao i za muse klimu sto se radi. Taj ventilator se vrti kada klima dostigne temp pa ode u stand by. Nista nije preciznije od klima kod kojih se ne vrti.
 
Odgovor na temu

Reksys

Član broj: 109372
Poruke: 60
217.16.136.*

ICQ: 148


+8 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter23.01.2021. u 22:34 - pre 39 meseci
Čitam ovo šta pišete i kako se "ubeđujete" pa čemu sve to. Svako je izneo svoje iskustvo i ok. Ako nisi zadovoljan uređajem ili imaš problem zoveš servis. Menjaš ili popravljaš nema treće! Sa foruma to niko ne mpže da učini umesto vas. Ja koristim najslabiji model gree lomo bb, 2 komada(1 je bergen 12,što je isto) i ovde su mi ljudi objasnili šta i kako. Naravno pitaš još nekog, ako imaš, ako ne onda na rizik. Koliko sam naučio, za klime je i bitno kako se ugrade, na koje mesto i u koji prostor i sve to određuje njeno ponašanje. A svako samo može sebe da krivi za svoje odluke. Ja sam ovo uueo jer sam samo to mogao da platim, a svestan sam da zbog toga nečeg mora da se odreknem. Ali cena grejanja i lakoća je izuzetna. Trebamo sto više ljudi podstaći da pređu na ovakvo grejanje, barem one koji nemaju drugi izbor. A kolegama romin i filip želim tople sobe i male račune.
REKsys
 
Odgovor na temu

gfx
Beograd

Član broj: 255861
Poruke: 201
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter24.01.2021. u 07:31 - pre 39 meseci
@Reksys

Potpuno si u pravu, i to je SVIM kolegama koji su imali probleme sa svojim klimama PRVO savetovano ovde... servis, uvoznik, reklamacija...

Samo... sa servisom/uvoznikom se ne moze komunicirati na ovako prizemnom nivou kakav je ovde vec vidjen, jer ti u suprotnom klima vrlo lako postane "vencani drug", i (u)spomenik na vlastitu glupost.

Za servis je ipak potreban odredjeni nivo kulture u komunikaciji, i makar minimalna tehnicka pismenost, sto sa forumom (ocigledno) nije slucaj.
 
Odgovor na temu

filip555

Član broj: 341671
Poruke: 92
*.mbb.telenor.rs.



+50 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter24.01.2021. u 13:03 - pre 39 meseci
Da, da. Kao sto sam nekoliko puta napisao, svako je mogao da doplati za drugu klimu, kao sto je i braca na kraju uradio, al' to nije poenta. Ako se ljudi isprse za muse, a radi gore od vox koji je duplo jeftiniji koliki inzenjer tek trebas da budes da das jos 20k za gtech jer drugog izlaza nemas, a uvoznik naravno nece da ti vrati pare i nadoknadi za montazu, dok za te pare mozes kupiti mitsubishi, ili fujitsu. Ni ta gtech nije nista posebno nego nece niko da prizna da je dao 80k za klimu koja bas i ne vredi taj novac.

Istina je da se problem ne resava preko foruma i to svi znaju, ali ne moze neko da ubedjuje kako je sve sjajno sa gree klimama i da se opet neko opece kao i ja pa da kupim muse citajuci iskustva sa bas ovog foruma i da se poredinsa lomo regular koja mozda i jeste ista klima, ali sa totalno drugacijim ponasanjem.

Dakle ovaj forum sluzi da se zna koje su mane i prednosti odredjenih modela.
 
Odgovor na temu

ZoranObradovic
penzioner
Pančevo

ZoranObradovic
Član broj: 304642
Poruke: 996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: ZoranObradovic


+133 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter24.01.2021. u 13:33 - pre 39 meseci
Citat:
filip555:
Ni ta gtech nije nista posebno nego nece niko da prizna da je dao 80k za klimu koja bas i ne vredi taj novac.




Evo ja ću da priznam kada mi stručno budeš objasnio kako treba da radi.
Jedino što je nisam platio 80k nego 10 % manje.

- 110m²
-Viadrus25 kW
-gorionik Ecopell
- 2 X AT 800 litara (privatna
režija+Austria email)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-Wilo Yonos Pico 25/1-6
-elektro kotao 12 kW
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-aluminijumski radijatori (130 rebara)
-PVC stolarija
-kotlovski krug Seltron ACC 20
-radijatorski krug HeatOn WCHR-01
 
Odgovor na temu

filip555

Član broj: 341671
Poruke: 92
*.mbb.telenor.rs.



+50 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter24.01.2021. u 14:27 - pre 39 meseci
@alen Kako mogu da opisem kako radi lomo regular kada je ne posedujem? Ti imas lomo regular i onako kako si opisao njen rad ne poklapa se sa muse koju inace ne posedujes. Nisam napisao da lomo regular ne radi kako si naveo vec muse i da te dve klime onda nisu iste. Nikakav problem nije da se iscimam da postavim telefon da snima sa sve termometrom i da se vidi kako radi muse, ali opet kazem ne radi kao lomo regular i tu treba prica da se zavrsi, dakle muse radi sa slabijim komforom, unutrasnja jedinica je prilicno bucna sa slabom modulacijom sa pali gasi radom. Jedan clan se zali na hansol i da mu 3 meseca ne radi kako treba. Nadam se da je pozvao servis i resio problem, a ako je servis utvrdio da je sve ok kao i kod mene sto se tice muse onda i taj model gree klime ne radi dobro. Istina je da se pojave clanovi sa problemom koji nema veze sa klimom vec kako je ona instalirana pa se desavaju problemi, ali sto se tice muse ima nas sedmorica sa istim problemom, tj da radi kako sam vise puta opisivao. Ne trazim u opste da napises da si pogresio, niti da se izvinis sto smo obmanuti vec da ne kacis snimke koji traju nekoliko sekundi i ne dokazuju nista. Korisnik tassoti je kontaktiran od strane servisa i zamenice mu plocu pa se nadamo pomaku i da cemo na kraju svi biti zadovoljni.

@zoran i mene je muse izasla 53000 sto znaci da ako dam 20k opet dolatimo na neku tvoju cifru. Nisam strucnjak kao ni ti, ali bi ta klima trebala da ide nize u modulaciju i to nizu od viole cime bi stedela novac, a odrzavala zadatu. I ti i ja znamo da viola ide i do 300w. Elem za tih ekstra 20k nije se nesto proslavila, tj radi kao sto bi trebala da radi muse da nema problem sa modulacijom dakle gbtech realna cena 60k, muse 45k.
 
Odgovor na temu

cakic91
Gree Amber - GWH24YE-S6DBA2A

Član broj: 312764
Poruke: 46
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter24.01.2021. u 14:45 - pre 39 meseci
Citat:
rovaccccc:
Jedan amber vrti u pauzi,drugi ne vrti ?




i kod mene u pauzi lagano vrti turbinu. oznaka je GWH24YE-S6DBA2A
 
Odgovor na temu

EmaXX

Član broj: 341823
Poruke: 361
2001:a61:2b36:5b01:8d6f:d6a:..



+83 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter24.01.2021. u 15:00 - pre 39 meseci
@Cakic91
Kako se snalazi ta 24ka? Znam da smo bili skepticni za toliku klimu da se stavlja i da smo govorili da je bokje vise manjih. Mozes li malo iskustva napisat, gasi li se puno, puse li jako, raspodjela toplote itd
 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter24.01.2021. u 15:17 - pre 39 meseci
Citat:
filip555: @alen Kako mogu da opisem kako radi lomo regular kada je ne posedujem? Ti imas lomo regular i onako kako si opisao njen rad ne poklapa se sa muse koju inace ne posedujes. Nisam napisao da lomo regular ne radi kako si naveo vec muse i da te dve klime onda nisu iste. Nikakav problem nije da se iscimam da postavim telefon da snima sa sve termometrom i da se vidi kako radi muse, ali opet kazem ne radi kao lomo regular i tu treba prica da se zavrsi, dakle muse radi sa slabijim komforom, unutrasnja jedinica je prilicno bucna sa slabom modulacijom sa pali gasi radom.


Filipe , valjda razumiješ da su komfor i buka individualna stvar..

Recimo kod mene lomo drzi jako precizno zadatu T , dok recimo kolega @Matejkomaki piše da mu prebacuje za 2-3°... Ista klima , različit prostor ..Razumiješ ? Jesu sad ta dva loma , Makijev i moj različiti ?

Druga stvar buka , isti minimalni protok zraka je na obe klime , isto decibela , iste specifikacije što se tiče buke , nekom smeta , nekom ne , neko je manje osjetljiv , neko više , individualna stvar , jel to dokaz da su te klime različite ?

Treća stvar modulacija lomo i muse , najlakše mi je da ti okačim graf , pa pogledaj , jest da je 10tak sekundi , aii biće ti dosta ..
Naravno način na koji gree radi moze se nekom svidjati ili ne svidjati no tvrdii da je neispravno je malo previše.. Meni recimo smeta hladan zrak koji klima ispjhuje kad radi s malom snagom i meni lično je to jako loše i nikada ne bih sebi ugradio takvu klimu , van pameti mi e da me " grije " s 27-30° , pa ne vidiš mene da pišem da su to loše klime , i da imaju lošu modulaciju jer pušu hladno...
Takoder gree takvim radom niti troši više a odrzava jako dobro zadatu...Potrošnja zavisi od izolacije , ništa drugo..

https://youtu.be/KUT-Pl_Frns

Četvrta stvar , to što se niko ne zali na Lomo ne znači da nisu iste klime , isto tako imaš 5-6 članova koji imaju i hansol , uključujući i mog buraza ,koji se takodjer ne zale , jesu sad svi hansoli neispravni ?..Sad nazvati sviju njih korisnicima koji ne znaju kako klima treba da radi je malo previše..
Jer , razumjećete , vi ste isto samo korisnici klime ,nikakvi stručnjaci..

Na kraju da te podsjetim da imaš i oficjalni dokument od gree koji kaže da jesu iste klime , identične , osim dizajna prednjeg panela..


[Ovu poruku je menjao Alen23 dana 24.01.2021. u 16:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

romim

Član broj: 337528
Poruke: 223
31.223.133.*



+82 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter24.01.2021. u 20:38 - pre 39 meseci
Citat:
gfx:
@Reksys

Potpuno si u pravu, i to je SVIM kolegama koji su imali probleme sa svojim klimama PRVO savetovano ovde... servis, uvoznik, reklamacija...

Samo... sa servisom/uvoznikom se ne moze komunicirati na ovako prizemnom nivou kakav je ovde vec vidjen, jer ti u suprotnom klima vrlo lako postane "vencani drug", i (u)spomenik na vlastitu glupost.

Za servis je ipak potreban odredjeni nivo kulture u komunikaciji, i makar minimalna tehnicka pismenost, sto sa forumom (ocigledno) nije slucaj.


Gdje su ti savjeti?
Ja sam ovde citao samo objašnjenja i ismijavanje korisnika kako su glupi a klime dobre?
Da ne zamijeni klimu i ti bi bio u toj grupi.

Ne znam na osnovu cega branis svog sticenika ako imate suprotno misljenje. Jeli to po sluzbenoj duznosti ili...

Pitah ja tebe neka pitanja al posto nemas odgovor i pristrasan si onda si ih iskulirao.

Hoces da kazes da si ti jedini ovde pismen a svi ostali nepismeni i glupi?
Ovo je posljednji put da me vrijedjas sto se tice pismenosti i kulture, jer cu ti u protivnom objasniti neke stvari.

I najvaznije pitanje.
Ako tvoj sticenik za sve koji su se zalili na Muse kaze da su glupi i da klima radi dobro, a ti mislis da su nekulturni i nepismeni pa nisu znali da rijese problem sa servisom i da vrate klime, nije mi jasno ko je sad tu po tebi glup?
Da li su glupi ovi ovi sto se zale na klime kako kaze tvoj sticenik, a samim tim i ti jer si vratio klime a one rade dobro?
Ili smatras da je glup tvoj sticenik jer kaze da je dobro nesto sto si ti vratio jer je lose?
 
Odgovor na temu

Reksys

Član broj: 109372
Poruke: 60
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 148


+8 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter25.01.2021. u 11:43 - pre 39 meseci
E na mojim klimama (berg 12 i lomo bb) postoji ta kontrolna brzina.Prosto jedva pirkaju kada ne greju.Oseti se jedino kada se baš priblizi ruka.E ono sto sam ovde saznao, posto su obe klime u stvari isti model, je mesto gde je onaj senzor temp.(desni ugao sa par rešetkica).E sad berg 12 mi je na spoljnom zidu i taj senzor nema prepreka,ali lomo bb mi je na unutrasnjem zidu i sa desne strane mi je zid na nekih 20cm(bas gde taj senzor),stavljao sam tu digitalni termometar(onaj iz lidla) i video da je tu temp bas ona koja pokazuje senzor na klimi.E sad koliko je to pravilno tako da se ugradi klima ne znam(stekao sam utisak da su lomo losije uradili i da su presli starijeg coveka)za nju su mi napravili vise loma i ostavili one cevke da prolaze gole (bez kanalica) kroz kuhinju, jeste da se to ne vidi,ali opet... Dok su berg 12 uradili drugi i to bez trunke prasine,bez usisivača! I lomo su spojili onim zavrtnjima na UJ,a berg su ovi varili(rekli da tako nikada nisu imali problema).Poenta ovog pisanja je da izgleda majstori mogu da umanje efikasnost klime svojim radom,a mozda i upropaste skroz!Ove moje su najjeftinije iz klase,plan mi je bio da se prvo ogrejem na najlaksi i najjeftiniji način.I u tome sam po meni uspeo(u odnosu na norveske radijatore).Cak po meni nisu toliko ni bucne(mozda za stare usi),ali i ovi mladji se ne bune,cak ih niko i ne primecuje vise.Ne mogu da rastumacim sta znaci ona opcija "sleep" sa mesecom, kako ona radi i sta radi? Ona opcija turbo pretpostavljam da ukljuci sve na max?!
REKsys
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: GREE klima uređaji - inverter
(TOP topic, by SG kamikaza)
Strane: << < .. 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 833715 | Odgovora: 4156 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.