Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koronavirus COVID-19

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Koronavirus COVID-19

Strane: << < .. 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 602849 | Odgovora: 4305 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.04.2020. u 13:40 - pre 47 meseci
Srbija Ocigledno Nije sprovela Kineski Scenario !

Nekakav lazni nocni policijski cas ili Lazni dnevni koji se masovno krsi je Predizborna kampanja i farsa ! Imas link kamera, ulice su prilicno pune automobila , evo kod mene ispred zgrade vec dva dana grupa ne mogu reci omladine imaju oko 30-tak godina , sede urlaju i danju i nocu ? Jel to Policijski cas ?

Kerove vode ljudi svakih 5 minuta ?

Farsa !

I ta Farsa pada sutra kada se otvara ogroman broj prodavnica tehnicke robe, auto saloni itd . Za sve njih su potrebni autobusi itd .

O guzvama u samoposlugama gde za Nemacki Lidl i ostale strane firme Ne vaze zakoni o okupljanju manje od 5 ljudi u zatvorenom prostoru ?!

Tako da je sve bila Predizborna kampanja i Farsa ! Tzv Srbistanski model !

Zato je epidemija jaca nego u svim ostalim granicnim drzavama ! Zato se u sred Epidemije proglasava kraj .
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+20 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.04.2020. u 16:29 - pre 47 meseci
Citat:

Tako da je sve bila Predizborna kampanja i Farsa ! Tzv Srbistanski model !


Znaci da ces glasati za nekog drugog?

BTW,
Posto je li filteri za nozdvre koji bi mogli ovom priliko da se koriste?

 
Odgovor na temu

Kix
Kixa Kijano
Bgd

Član broj: 26227
Poruke: 69
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.04.2020. u 16:47 - pre 47 meseci
Sad mora nekako da se smiri masa. Lepim pricama i bajkama za laku noc.
Od politicke situacije zavisice i broj bolesnih, to sigurno nece biti od realne.
Mi moramo uvek da budemo prvi zato smo i lideri u regionu.
Eto pojavio se strucnjak na ruzicastoj televiziji sa svojim izumima.
Ovde se koristi sve sto njima ide u prilog.

Ovo i nije policiski cas ovo mu nesto dodje kao protivpravno kolektivno zatvaranje, ili sta god u prilog tome.
Sa jedne strane ne mogu dete da izvedem napolje a kuce mogu i smem.
Ili da skoknem do crkve, caskom da se pomolim ne bi li bogu bio blizi nego gresnik zakljcan u kuci.
Ako me vide da bacam djubre onda sam prestupnik, moram kaznom da napunim budzet.
Ako li pak izlazim iz crkve onda prolazim ispod policiskog radara nisam vidljiv, dakle nema me.

@kosmopolita

Na zalost jos uvek nisu izmisljeni filteri koji mogu taj smrad da neutralisu.
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+20 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.04.2020. u 17:45 - pre 47 meseci
Citat:

@kosmopolita

Na zalost jos uvek nisu izmisljeni filteri koji mogu taj smrad da neutralisu.


Ne idem u crkvu i ne osecam se prestupnik kad bacam djubre a sve ostalo mogu da potpisem.

Razlika je i to sto je za mene smrad prejaka rec.

Kad procitam rec smrad iza onoga sto mogu da potpisem onda mogu samo da povucem potpis.

A filteri za nozdrve me stvarno zanimaju.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7169 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.04.2020. u 23:50 - pre 47 meseci
https://www.nytimes.com/2020/0...navirus-testing-pneumonia.html

Citat:

In emergency departments we insert breathing tubes in critically ill patients for a variety of reasons. In my 30 years of practice, however, most patients requiring emergency intubation are in shock, have altered mental status or are grunting to breathe. Patients requiring intubation because of acute hypoxia are often unconscious or using every muscle they can to take a breath. They are in extreme duress. Covid pneumonia cases are very different.

A vast majority of Covid pneumonia patients I met had remarkably low oxygen saturations at triage — seemingly incompatible with life — but they were using their cellphones as we put them on monitors. Although breathing fast, they had relatively minimal apparent distress, despite dangerously low oxygen levels and terrible pneumonia on chest X-rays.


Wow... COVID19 je stvarno, sto Ameri kazu, "piece of work"...

Dalje u tekstu pise da takvi pacijenti kompenzuju pad kiseonika sa brzim i dubljim disanjem, sto izaziva nove i dalje povrede pluca.

Ali O2 od 50%... i ljudi setaju i pricaju preko mobilnog. U svakom drugom slucaju bi vec bili mrtvi.

Citat:

We are only just beginning to understand why this is so. The coronavirus attacks lung cells that make surfactant. This substance helps keep the air sacs in the lungs stay open between breaths and is critical to normal lung function. As the inflammation from Covid pneumonia starts, it causes the air sacs to collapse, and oxygen levels fall. Yet the lungs initially remain “compliant,” not yet stiff or heavy with fluid. This means patients can still expel carbon dioxide — and without a buildup of carbon dioxide, patients do not feel short of breath.


WTF.

Za clanove foruma koji ne znaju za ovo: osecaj da se gusite ne dolazi od pada O2, vec zbog povecanja CO2. Povecan nivo CO2 biva dektovan od hemoreceptora u mozdanom stablu, onda sledi odgovor od mozdanog stabla koji se sastoji u dubljim uzdisajima i sl.

Ali u ovom slucaju pluca izbacuju CO2 - i hemoreceptori ne bivaju aktivirani. Covek ni ne zna da mu telo polako unistava manjak O2.

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 21.04.2020. u 01:03 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.pool.telenor.hu.



+2282 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 05:27 - pre 47 meseci
Da li je negde objasnjeno sta se desava pri smanjemom nivou O2? Da li mozda organizam tezi da dpava i usporava bioloske procese (razmnozavanje virusa)? Da li je korisno pacijenta drzati budnim i davati mu da pricani koristi kobilni, kad je san najbolji oporavak? Meni ovo nista ne deluje fatalno:
"Symptoms of Low Oxygen in Blood (Hypoxemia)
Confusion.
A sense of euphoria.
Restlessness.
Headache.
Shortness of breath.
Rapid breathing.
Dizziness, lightheadedness and/or fainting spells.
Lack of coordination."
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 08:19 - pre 47 meseci
Razlog manje količine kiseonika je tečnost koja se stvara u alveolama kao posledica virusa (i valjda dejstva imunog sistema ili oštećenja tkvia od strane virusa, ne sećam se, ali sam video u nekoj animaciji da su alveole delimično "poplavljenje" tečnošću) i time umanjuje efikasnost razmene CO2 <-> O2.

Još jedan stvar koja se može dogoditi je da neke alveole usled upale budu pune tečnosti ili da usled manje količine tečnosti budu slepljene pa ne primaju vazduh pri udisanju...


Uglavnom, i da nema svega ovoga, zbog upaljenog tkiva disanje postaje izuzetno bolno i otežano, pa respiratori pomažu ubacujući vazduh pod većim pritiskom i šireći tako alveole, što izaziva zanemariv bol u odnosu na onaj kad pacijent diše sam.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 09:41 - pre 47 meseci
@Darko Nedeljkovic, stvarno, cemu ovolika frka kad smo mogli samo da dobro odspavamo jednu turu i resena pandemija ;)
To su simptomi, ali su posledice mnogo gore. Takodje, ti simptomi nisu zato sto organizam tezi da odspava vec zato sto sve teze funkcionise i sve teze ostaje svestan.
Sto se posledica tice, tkiva postepeno bivaju ostecena, moze doci do otkazivanja organa, ostecenja mozga, mozdanog udara itd.
Trazi posledice za slece pojave: hypoxia, ischemia, cerebral ischemia.


A, ako hoces narodski receno, zamisli da te neko zagnjuri u vodu i udavi. E, pa, isto to samo traje mnogo duze i ide postepeno.
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1537
95.180.64.*



+266 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 10:04 - pre 47 meseci
Citam novine, javio CNN, potvrdili CIA, Stejt Department, Juzna Koreja - Kim imao operaciju pre neki dan, ispale komplikacije, izlezava se u tako nekoj vili - znaj se lokacija !!! Sve se zna .... E, ali korona je nesto drugo. Niko nista cuo / video - a Kinezi ( barabe ) nece nista da jave ... A kazu da se 20% CIA-e bavi bas tim hemijsko-bioloski aspektom pretnji po USA. I to ozbiljno dobro rade!

Citam u novinama - za vreme vanrednih mera, bez saobraocaja, sa pandurima poprecenim na svim vaznijim raskrsnicama, kod nas u Srbiji poginulo 20, povredjeno 540 ljudi ... Citam - klinac od 2 (dve) godine pregazio fordom majku i mladjeg brata ....

Gde ovo zivimo - pa nama i ovaj matriks od stvarnosti popucao po svim savovima !
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 10:36 - pre 47 meseci
Baba narikača :)
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 13:25 - pre 47 meseci
U sred epidemije POBEDA! 🤪 ljudi moji jel vam ovo liči na 1999tu god i pobedu u ratu? Pa posle odmah izbori dok je narod još opijen.
Ovaj vikend je policijski čas kršio ko je kako stigao, pogledam kroz prozor samo piče automobili, motori turiraju, uvek neko sa kučetom stoji i gleda i mob. U centru beograda mogu misliti kako je izvan grada bilo veselo.

Sve u svemu srbadija je upoznata sa koronom, sad sledi pomor.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Ali Imam

Član broj: 341650
Poruke: 81



+96 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 13:52 - pre 47 meseci
Samo jedan sat produžetka slobodnog kretanja
bio je dovoljan da smanji gužve u marketima!
Nema brojanja,
nema zaustavljanja na vratima i guranja sa obezbedjenjem,
ulazi/izlazi ko kad hoće.
Nema saplitanja o druge kupce, stanje redovno.
Na kasama se brzo prolazi.
Robe ima dovoljno jer nema grabljenja i otimanja.

A virus?
Ko zna, možda je odjurio s ovim vetrom koji duva od jutros.

 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 18:02 - pre 47 meseci
Polako sa naprednjacima će da nestane i ova korona ako bog da! Jel neko primetio kako prosečno 7 dana posle, kako se vikendom zarazi 250 novih za vreme policijskog časa a kada nije 400-500+
Zar nebi bilo bolje da nema policijskog časa nego samo odstojanje i mere higijene, bilo bi 300 novih svaki dan. Ja glasam za ovo dole, ko je bio prljav ni sada ne pere ruke a cmače se još više, oni će prvi da odu.
Glasam za pravo slobode izbora! Ugrožena su nam sva osnovna prava na dostojanstven život u Srbiji! Kako moja majka od sto godina da prošeta sama za vreme policijskog časa?!?? Pa da padne negde?!?? Uvek sam išao sa njom a sada mi je zabranjeno! Sramota za bezumlje!
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.pool.telenor.hu.



+2282 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 18:41 - pre 47 meseci
Citat:
bordzija:
U sred epidemije POBEDA! 🤪 ljudi moji jel vam ovo liči na 1999tu god i pobedu u ratu? Pa posle odmah izbori dok je narod još opijen.
Ovaj vikend je policijski čas kršio ko je kako stigao, pogledam kroz prozor samo piče automobili, motori turiraju, uvek neko sa kučetom stoji i gleda i mob. U centru beograda mogu misliti kako je izvan grada bilo veselo.

Sve u svemu srbadija je upoznata sa koronom, sad sledi pomor.

Ta prica sa koronom je "lanjski sneg", malo smo se glupirali, a sad svi na svoja radna mesta. Gledam danas, nemacka se vratila u normalno stanje, guzve po putevima, fabrike rade, bio sam u outletu nakupovao garderobe, cene su pale zbog korone, majce 2-3 evra, farmerke 6, naroda kao u kosnici. Nebitno hocemo li umreti ili preziveti, da li su ovi lepi dani nasi poslednji ili ne, treba ih proziveti punim plucima, a politicari ako misle da je tako dobro biti zatvoren u kuci, neka se oni zatvore i nek ne smaraju vise. Ja sam tokom poslednjih mesec dana ulagao maksimalne napore da se zarazim koronom, radio sve sto kazu da ne treba raditi i ispostavilo se da je nemoguce zaraziti se namerno. U firmi 500 kolega, svi su davno izgubili strah od korone, niko nije uspeo da se zarazi. Vreme je za neke nove, zanimljive teme.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 19:27 - pre 47 meseci
Realno kada pogledam, na mojoj opštini ih je 80 prijavljenih slučaja. Neka ih je 5 puta više, kada ću ja da naletim na nekoga?!?? I još pritom nosim masku, distanciram se i da naletim na neku slindžu? Nema šanse, ovo je najobičniji grip i ništa više. Ko zna šta je grip zna da se lako prenosi i da slabiji ljudi sa zdravljem - ugase se.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Matroz

Član broj: 336711
Poruke: 20



+229 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 19:54 - pre 47 meseci

Oops!... I Did It Again:
"Sledece dve nedelje su kljucne a Srbi ce morati da menjaju svoje obicaje, babe i dede nece smeti da ljube unuke."


Pitam se jel on Moron ili neka Sotona Klempava?
Pa nije valjda da samo srpske babe i dede ljube svoju unucad...
 
Odgovor na temu

Kix
Kixa Kijano
Bgd

Član broj: 26227
Poruke: 69
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 21:30 - pre 47 meseci
Veliki propusti su napravljeni na samom startu, ucinjena steta sada tesko da se moze popraviti.
Ovde nije imao ko da izadje pred javnost i objasni situaciju onakva kakva zaista jeste.
Prica se menjala svakodnevno od najgorih scenarija do evo sad takoreci nasilnog obuzdavanja epidemije.
Da smo imali dobar pristup verujem da bi situacija bila mnogo povoljnija.
Ovde se cesto vracamo na Svedski model, koji sigurno nije najbolji ali se do sad pokazao kao relativno dobar.
Namerno kazem relativno, jos uvek je rano za neke ozbiljnije procene.
Ali tu su i neke druge stvari, dobar deo njihovih domacinstava se sastoji samo od jedne osobe.
Mnogo su manje socijalizovani nego drugi narodi u svetu.
Pogledajte film The "Swedish Theory of Love".
Da su uveli rigoroznije mere kao nemci, italijani ili cesi verujem da bi imali bar tri puta manje obolelih.

Citat:
Pa nije valjda da samo srpske babe i dede ljube svoju unucad...


Pa nije i drugi to rade, ali kod nas i dalje preovladjuje nekultura i primitivizam. Ovo je posebno bilo izrazeno poslednjim par dana.
Mi jos uvek nismo spremni kao narod da prihvatimo nesto sto je svuda normalno u ovakvim situacijama.
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 22:05 - pre 47 meseci
Svi pričaju o švedskom modelu. U čemu se razlikuju švedski i beloruski model?
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1921.04.2020. u 22:27 - pre 47 meseci
Citat:
Kix:
Pogledajte film The "Swedish Theory of Love".

Gledao sam taj film na VHS-u! Šta ja znam, američka produkcija mi je bila bolja u to vreme, Trejsi Lords, Teresa Orlowski, Amber Lynn... Mada ne mogu da kažem, i Šveđani su imali zanimljive uradke. Belorusku produkciju nisam upoznao...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7169 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1922.04.2020. u 00:13 - pre 47 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Da li je negde objasnjeno sta se desava pri smanjemom nivou O2? Da li mozda organizam tezi da dpava i usporava bioloske procese (razmnozavanje virusa)? Da li je korisno pacijenta drzati budnim i davati mu da pricani koristi kobilni, kad je san najbolji oporavak? Meni ovo nista ne deluje fatalno:
"Symptoms of Low Oxygen in Blood (Hypoxemia)
Confusion.
A sense of euphoria.
Restlessness.
Headache.
Shortness of breath.
Rapid breathing.
Dizziness, lightheadedness and/or fainting spells.
Lack of coordination."


Problem je koliko mogucnosti imas da uneses O2, ako su pluca previse kompromitovana. Naravno uvek postoji ECMO masina, ali ako nema dovoljno ventilatora, mozes mislisti koliki je broj ECMO aparata. San ti nece pomoci puno, zato sto postoje faze sna gde je mozak vrlo aktivan (doduse, svakako, vestacki stvorena koma bi smanjila metabolizam zato sto se ne mrdas, ali vestacko uvoodjenje u komu ima svoje rizike).

Oko tvog pitanja: Ako smanjenje O2 prati povecanje CO2, to ces primetiti vrlo brzo - osecajem gusenja. Ako si bas istrajan i mozes da istrpis dugo, pre ili kasnije ce mozdano stablo da ti razbije slobodnu volju i natera te da dises dok si jos svestan (to je onaj momenat kada bukvalno moras da udahnes vazduh - ako mozes).

E, sad, ako si se kao klinac igrao onih igrica sa drzanjem vazduha (pre cega si jako duboko udahnuo i izdahnuo N puta i fino hiper-ventilirao pluca cime si istisnuo CO2) - to se nece desiti, vec ces izgubiti svest. Ali ni to ne problem, mozdano stablo sljaka i dok nisi svestan i u jednom momentu (kad se CO2 nivo popne) ce naterati pluca preko misica da unesu vazduh, malo posle cega ces se probuditi, najverovatnije. U malom broju slucajeva se neces probuditi ali ces biti kandidat za Darvinovu nagradu.

CO2 hemoreceptori nisu poslednja linija odbrane, postoji jos jedan mehanizam u mozdanom stablu koji ce reagovati na katastrofalni gubitak O2, ali taj mehanizam vrlo verovatno neces nikada imati prilike svesno da primetis, posto je to bukvalno poslednji pokusaj mozdanog stabla da obavlja svoju funkciju (da te odrzava ne mrtvim). Ovaj mehanizam se vidi kod ljudi koji umiru "poslednji uzdah", "agonalno disanje" i sl.

Dok si svestan, nasilno preuzimanje kontrole nad slobodnom voljom je posledica skoka CO2. To preuzimanje je praceno sa vrlo intenzivnim osecajem potrebe da dises, sto i jeste poenta.

Medjutim ako je nivo CO2 normalan, sto se moze desiti na vise nacina - neces primetiti pad O2 i bez intervencije ces izgubiti svest pre ili kasnije.

Obicno to dolazi potpuno neprimentno. Npr. dril u USA vojnoj avijaciji je zatvaranje pilota u sobu, davanje nekog zadatka koji zahteva... mozak, tipa da napisu 100 - i da onda oduzimaju neki broj, tipa 8. Onda krenu da izbacuju kiseonik iz sobe i menjaju ga nekim inertnim gasom - tako da ne primetis sta se desava zato sto su ti pluca puna... necega, i ispustaju CO2.

Rezultati su uvek isti - u jednom momentu ces krenuti da pravis greske u racunanju, sledeci korak je prestanak rada na zadatku, malo posle kreces da se ponasas kao idiot, da se kreveljis i valjas po podu i sl. - i vrlo brzo posle toga bi izgubio svest, bes da si imao pojma sta ti se desilo.

Zbog toga svi piloti koji lete na visinama iznad 3 km, ukljucujuci i civilne, imaju maske za disanje sa pozitivnim pritiskom. U slucaju gubitka pritiska u avionu na 10-12 km visine, sa obicnom maskom koju dobijaju putnici imas samo nekoliko desetina sekundi tzv. "korisne svesti" (= nesto pametno mozes da uradis). Posle toga sledi nesvest i, ako se nista ne promeni, sigurna smrt. Tih nekoliko minuta piloti koriste da avion rapidno spuste na visinu na kojoj je disanje moguce kako putnici ne bi imali probleme.

E sad, povratak na COVID19:

Saznanja da COVID19 kod nekih pacijenata "tiho" obara O2 koncentraciju u krvi daleko ispod bezbedne je mozda najgadnija stvar oko ovog virusa. Podjednako je fascinantno da postepeno opadanje O2 razvuceno na nekoliko dana neke ljude i dalje drzi funkcionalnim iako bi, u svakom drugom slucaju, trebalo da budu mrtvi ili bar u komi.

To prakticno znaci da dosta ljudi u ICU dolaze bukvalno u poslednjem minutu, i neki deo njih verovatno vec imaju ostecenja zbog tzv. "tihe hipoksije" koju nisu primecivali zato sto nisu osecali gusenje.

To, takodje, obasnjava cudjenje mnogih sa situacijom da imas "zdravu osobu" (na prvi pogled) koja se odjednom bukvalno bori za zivot. Problem je vrlo verovatno poceo mnogo ranije - i dok pojma nemas sta se desava, SARS-CoV-2 radi svoj posao i svaki minut te jos malo ubije.

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 22.04.2020. u 01:25 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Koronavirus COVID-19

Strane: << < .. 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 602849 | Odgovora: 4305 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.