Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koronavirus COVID-19

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Koronavirus COVID-19

Strane: << < .. 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 610840 | Odgovora: 4305 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6817
*.adsl.net.t-com.hr.



+1454 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1914.10.2020. u 19:56 - pre 42 meseci
Citat:
nerminz:
hehehe... Taj momak ispuca ko zna koliko metaka po zgradi vlade i ko zna kuda još i 4 metka u policajca a onda pobjegne u neku zabit da izvrši SAMOUBISTVO.
Vjerovatno nije htio da se ubije ispred Vlade da ne uznemiri Ministre.

Da i meni je to smešno, pucao iz kalaša po skupštini i ubio je pa se sakrio i samoubio :-)

Upravo ovih dana na hrt 1,2 ide kampanja srbočetnikojugoteroristi i slično opet bombarduju vukovarom i svom bedom "obrambenog" domoljUbnog pomračenja uma 90tih. Kao dodatak KORONA od jutra do sutra pritisak. Ja bi na njihovom mestu nosio pancir za svaki slučaj.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1914.10.2020. u 20:17 - pre 42 meseci
Citat:
ademare:
Ja sam mislio da će sve biti gotovo do oktobra-novembra, ali neće - rekao je Vučić.

A Gejts je juce najavio da prva generacija vakcina nece biti efikasna. Uostalom, navikli smo i sa operativnim sistemima, tek kad izadje service pack 2, on je kolko-toliko sposoban da izadje na kraj sa virusima, ove prve finalne i beta verzije je najbolje izbeci.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1914.10.2020. u 21:00 - pre 42 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: A Gejts je juce najavio da prva generacija vakcina nece biti efikasna. Uostalom, navikli smo i sa operativnim sistemima, tek kad izadje service pack 2, on je kolko-toliko sposoban da izadje na kraj sa virusima, ove prve finalne i beta verzije je najbolje izbeci.


Smiješno poređenje.
Ako već porediš OS i Koronu, gdje ti je tu Linux...
Nekad poodavno je postojala izreka: "Virus se u Linux-u osjeća kao Alisa u zemlji čuda"!
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6817
*.adsl.net.t-com.hr.



+1454 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1914.10.2020. u 21:09 - pre 42 meseci
Taman sklepači sistem pa promeni dizajn i sve ispočetka, jedini napredak duplo više memorije hehe

Gledm neki snimak iz kine, onaj siđiping drži govor u nekoj fabrici, niko živi ne nosi maske isamose priča o profitu

Korona holokaust.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1914.10.2020. u 21:15 - pre 42 meseci
Citat:
Darko Nedeljković

Srecom medicina nije toliko napredovala da moze da detektuje prisustvo bas svakog pojedinacnog virusa jer kada uznapreduje, svi cemo biti pozitivni, jer je najnormalnija pojava da uvek po neki virus imamo u nosu, ustima i grlu :D


Ja bih radije rekao: "Nesrećom je Medicina toliko uznapredovala da je detektovala koronu".
Davno sam postavljao pitanje šta bi bilo da nismo znali za koronu? (ili da smo se pravili kao da je nema).
Sad i to znamo, imamo i takve primjere i koliko vidim oni koji nisu poduzeli ništa nisu prošli ništa lošije (čak su prošli i bolje) u medicinskom smislu a u Ekonomskom su prošli mnogo bolje.

p.s.
Mislim da tu politika zloupotrebljava medicinu.
Svake godine imamo sezonu gripe i navikli smo na nju. Kada bi joj posvetili toliko paznje kao koroni imali bi istu situaciju ako ne i goru.
Zamislite samo da u sezoni gripe svi koji kašlju, šmrcaju, imaju temperaturu trče kod ljekara. (Imali bi mnogo više oboljelih nego što imamo od korone a za koronu skupljamo po putu zdrave ljude da bi ih testirali).
Zamislite da se svi takvi slučajevi svakodnevno objavljuju na TV na način kako se to radi s koronom. Svake godine bi imali isti haos, a nemamo ga jer se Gripi ne pridaje toliko veli značaj i ne daje joj se tako veliki PUBLICITET.

[Ovu poruku je menjao nerminz dana 14.10.2020. u 22:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1914.10.2020. u 21:57 - pre 42 meseci
Citat:
bordzija:
Taman sklepači sistem pa promeni dizajn i sve ispočetka, jedini napredak duplo više memorije hehe :D


Da, tačno tako. Razlika izmešu starih i novih OS-a je u najvećoj mjeri čisto vizuelna.
Sve je grafički dotjeranje i mnogo zahtjevnije a nikakve suštinske razlike.
Opet se sve vrti oko novca.
Novi OS, zatijeva više resursa i time inicir prodaju novijih snažnijih i bržih mašina. (mada se sa tim još uvijek moše izaći na kraj).


Citat:
bordzija:
Gledm neki snimak iz kine, onaj siđiping drži govor u nekoj fabrici, niko živi ne nosi maske isamose priča o profitu :-)
Korona holokaust.


Ne treba ti Kina, imaš to sve svuda oko sebe.
Prati kako nose maske nasi političari cak i Medicinski radnici o običnim ljudima da ni ne govorim.
Na kilometar se vidi da se maske nose pro-forme.

Ja do sad jos nikad nisam stavio masku. Par puta su me opominjali da moram da je stavim
ali kad im kažem da sam srčani bolesnik i da imam problem s disanjem ladno su me puštali kao da srcani bolesnici ne mogu biti zaraženi niti mogu virus da prenose dalje.
BUDALAŠTINA
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1914.10.2020. u 22:22 - pre 42 meseci
Citat:
bordzija: Upravo ovih dana na hrt 1,2 ide kampanja srbočetnikojugoteroristi i slično opet bombarduju vukovarom i svom bedom "obrambenog" domoljUbnog pomračenja uma 90tih. Kao dodatak KORONA od jutra do sutra pritisak. Ja bi na njihovom mestu nosio pancir za svaki slučaj.


To je kod nas u BiH svakodnevnica.
Mislim da naši političari time prikrivaju svoju NESPOSOBNOST da se bave KONKRETNIM PROBLEMIMA.
Što više ekonomskih, socijalnih itd... problema, to više Četnika, Ustaša itd...
Kad bi situacija bila onakva kavom je političari prestavljaju niko nebi smio ni na ulicu da izađe.
Živim u BiH, ovdje sam bio i cijeli RAT i tvrdim da ni u RAT-u (među ljudima) nije postojalo ovoliko mržnje koliko se i dan danas političari pokušavaju da prikažu.
Patriote, Domoljubi, Nacionalisti... Sve su to u stvari ljudi koji vole svoju zemlju, svoj narod a nikako nisu oni koji mrze bilo koga drugog.
To je klasična zamjena teza. Ako ti voliš Hrvatsku, to nikako ne podrazumijeva da moraš da mrziš Srbe ili obratno.
Nacionalnost je nešto što se stiče rođenjem i nije ničija lična zasluga.
Ako si Srbin, takav si rođen i nisi time ništa ni boli ni gori od drugih.
Nije problem biti Srbin, Hrvat, Bšnjak, prosto se rodiš kao takav.
Problem je biti ČOVJEK, za to treba mnogo truda, od roditelja preko vaspitačica, učiteljica do nastavnika, profesora... pa dalje...
Bilo bi jako dobro kad bi se svi VELIKI SRBI, HRVATI, BOŠNJACI... i ostali, ponekad zapitati koliko su VELIKI kao LJUDI!

"Pancir" ti u stvari najviše treba kad si u blizini političara, oni su najveća prijetnja.

Ako ima neka tema koja se bavi ovakvim pitanjima dajte link, rado ću se uključiti.

[Ovu poruku je menjao nerminz dana 14.10.2020. u 23:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1915.10.2020. u 00:02 - pre 42 meseci
Citat:
nerminz:
Smiješno poređenje.

Hvala na podrsci. To je i bio cilj.

Citat:
Ako već porediš OS i Koronu, gdje ti je tu Linux...

Nidje veze korone sa linuxom. Windows je jedini adekvatan za poredjenje iz sledecih razloga:
1) Gejts pravi Windowse, Gejts pravi vakcine
2) Gejts se neuspesno bori protiv virusa u Windowsu, od kad Windows postoji. Gejts se neuspesno bori protiv virusa covid-19, od kad covid-19 postoji
3) Neki ljudi ne vole Windows. Neki ljudi ne vole vakcine.
4)...
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1915.10.2020. u 01:01 - pre 42 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Nidje veze korone sa linuxom. Windows je jedini adekvatan za poredjenje iz sledecih razloga:
1) Gejts pravi Windowse, Gejts pravi vakcine
2) Gejts se neuspesno bori protiv virusa u Windowsu, od kad Windows postoji. Gejts se neuspesno bori protiv virusa covid-19, od kad covid-19 postoji
3) Neki ljudi ne vole Windows. Neki ljudi ne vole vakcine.
4)...



Ti si sa "Koronom "poredio "Operativne Sisteme" a ne "Windows" i moj komentar se odnosio upravo na to da "Windows" nije jedini Operativni sistem nego da postoje i drugi OS koji nemaju problem s virusima.
I tačno je da bi Koronu mogao porediti sa "Windowsom" ali samo, i isključivo, sa "Windowsom" a nikako sa "Operativnim Sistemima" kako si ti rekao.
I pomenuo sam "Linux" čisto da vidiš koliku glupost si napisao, a ti umjesto da shvatiš da si pogriješio, ti po običaju pokušavaš da pravdaš glupost.

Ako govoriš o "Operativnom Sistemu", nikako nemožeš govoriti isključivo o "Windowsu", pogotovo ne Danas.
Mogu shvatiti da mnogo ljudi koristi Windows i da ostale OS ni ne poznaje pa tako mogu i shvatiti da neko upotrijebi izraz "Operativni Sistem" misleći u stvari na "Windows" ali neko takav nebi napiasao ovakav komentar kakav si ti napisao.
Ti, kao neki "VELIKI ZNALAC" pišeš:
Citat:
Darko Nedeljković: Nidje veze korone sa linuxom...

Iako si u prethodnom postu napiaso:
Citat:
Darko Nedeljković: ...Uostalom, navikli smo i sa operativnim sistemima, tek kad izadje service pack 2...

Mada se i u ovom postu jasno vidi da misliš na "Windows" bez obzira na to što govoriš o "Operativnim Sistemima" i vidi se i to da ni o Windowsu ne znaš baš mnogo jer pominješ "Service pack 2" što je Apsulutno pogrešno.
Nebih dalje o tome jer ide off topic a jasno je svakome ko iole poznaje Windows.

p.s.
Mnogo gore od "ne znati" je "misliti da znaš".
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1915.10.2020. u 08:29 - pre 42 meseci
U pravu si potpuno, nemam ti sta prigovoriti. Verovatno se svakom desi da se ponekad izrazi kao da sagovornici imaju sposobnost citanja misli, pa tako i ja, pomenem Gejtsa, pomenem operativne sisteme i neopravdano podrazumevam da se to odnosi samo na njegove operativne sisteme. Primedbe na neprecizno izrazavanje su svakako korisne, imas moju punu moralnu podrsku, nego mi takodje zao da se mucis, sigurno ces na forumu imati pune ruke posla 😉
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1915.10.2020. u 14:02 - pre 42 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: U pravu si potpuno, nemam ti sta prigovoriti. Verovatno se svakom desi da se ponekad izrazi kao da sagovornici imaju sposobnost citanja misli, pa tako i ja, pomenem Gejtsa, pomenem operativne sisteme i neopravdano podrazumevam da se to odnosi samo na njegove operativne sisteme. Primedbe na neprecizno izrazavanje su svakako korisne, imas moju punu moralnu podrsku, nego mi takodje zao da se mucis, sigurno ces na forumu imati pune ruke posla 😉


Nemam ja nikakvog posla na Forumu. Ja samo ovaj forum poštujem jer je to zaslužio i ništa više od toga.
A kad već pokušavaš da budeš ironičan reći ću ti i ovo i to bez imalo ironije, potpuno jasno i glesno ali s najboljom namjerom da bar pokušaš shvati da to što radiš nije ispravno.
To što si ti napisao u prethodnom postu (a i u mnogim prethodnim) nema veze s "nepreciznim izražavanjem" nego s "pokušajem da ispadneš pametan"!
Već sam napisao, ali da ponovim, možda shvatiš. "Service pack2" je imao Windows XP i (pretpostavljam) nijedan drugi Windows. Nisam baš 100% siguran u to ali win98 je imao, koliko se sjećam "SE verziju", Milnijum se jako kratko koristio pa se i ne sjećam ali mislim da nije imao SP uopšte. Win XP je imao SP2. Vista se takođe kratko koristila, sumnjam da je imala SP2. Win7 ima SP1 (SP2 neće nikad imati jer je suspendovana podrškai za njega). Win 10 ne znam samo sam ga par dana probao ali i on ne traje dugo sumnjam da ima SP2.

Valjda iz ovoga mozeš zaključiti da to što si napisao za widows i Service pack 2 nikako ne može biti "neprecizno izražavanje" nego je to čisto ne znanje!
Iskreno se nadam da će se javiti neko ko malo bolje poznaje windows pa me ispraviti ako sam pogriješio u nekom detalju ali sam siguran da nisam pogriješio u suštini.

Mnogi tvoji prethodni postovi su u stvari čist pokušaj da "ispadneš pametan" i vjeruj, najiskrenije, to bi bio tvoj lični problem kad to nebi radio javno.
Ali kad ovako jaavno pišeš gluposti i još ljudi pokušavaš ubijediti kako je to tačno, izvini, ali ti onda sve te ljude pokušavaš napraviti BUDALAMA.
Koliko ja znam, nekih ranijih godina, na ovom forumu to baš i nije moglo proći a nadam se da ne može ni danas i da nikad ni neće moći.

Već sam ti par puta pokušao indirektno reči da to ne radiš, rekao sam ti da ti Avatar nije u skladu s pisanjem (time sam ti htio dati do znanja upravo ovo što ti sad pišem).
Radi takvih kao što si ti (nažalost ima vas jako mnogo) internet je i došao na nivo na kojem je sada. (prepun GLUPOSTI).
Umjesto da čitate i učite a pište samo ono što zaista znate, vi pokušavate ispasti pametni pišući o stvarima o kojima nemate pojma u nadi da ćete tako ispasti pametni.

Zaista nemam nikakvu lošu namjeru (ma kako ti to shvatio) samo bih ti savjetovao da to ne radis.
Što god da napišeš javno, uvjek postoji vjerovatnoća da će pročitati neko ko poznaje tematiku i uvijek preuzimaš rizik da na kraju ispadneš BUDALA.

oprostite na SPAM-u potpuno je off topic
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 01:00 - pre 42 meseci
Citat:
To što si ti napisao u prethodnom postu (a i u mnogim prethodnim) nema veze s "nepreciznim izražavanjem" nego s "pokušajem da ispadneš pametan"!

Znas, ovo je uvredljivo iz najmanje dva razloga - prvo jer implicias da nisam pametan, a drugo da pored toga imam i neke necasne namere. Nek ti ovo bude poslednja opomena da povuces rucnu, inace cu morati da pocnem da uzvracam. A ako zaista postujes ovaj forum, onda nikako ne bi trebalo diskusiju da navodis u tom smeru da pocnemo da se verbalno "mlatimo", zar ne?

Citat:
Već sam napisao, ali da ponovim, možda shvatiš. "Service pack2" je imao Windows XP i (pretpostavljam) nijedan drugi Windows.

Ja sam kao i vecina propustio verzije Windowsa 1.0 i 2.0.
Verzija 3.0 losa, verzija 3.1 losa, verzija 3.11 dobra. To se u to vreme nije zvalo SP2, ali samo zato sto takvi nazivi nisu jos bili usli u modu. Da jesu, 3.11 bi se zvao upravo Windows 3 SP2.

Windows NT 4.0 je imao 2 service paka, od kojis se drugi zvao NT 4.0 SP2

Windows 95 SP2, ili Windows 95 OSR2, legendarni operativni sistem, u narodu poznat kao windows 97> Da, sad ces ti da kazes - to se zvanicno nije zvalo "service pack 2" nego "service release 2" a razlika je otprilike ista kao kod one izreke "nije vnogo nego se pas posro".

Osim XP, zaboravio si Windows2000, ciji se service pack 2 zvao upravo "service pack 2". Windows Me je imao service pack2, doduse dosta kratko, jer je Microsoft nesto zeznuo, pa ga je brzo povukao iz upotrebe. To je ja mislim bio jedini SP2 koji nije valjao. Windows Vista naravno ima SP2. Windows 7 ima SP2, mada mu neki osporavaju taj naziv. Sadrzi 5 godina ispravki, patcheva i poboljsanja koji su dodati na SP1. Pocevsi od Windows 8, prestalo je objavljivanje poboljsanja i ispravki u paketima, nego se windows svakodnevno kontinualno ispravljaju. Ako bismo bas zeleli da budemo staromodni, mogli bismo prouciti trendove razvoja service pack-ova. Service pack je statisticki gledano skup onoliko zakrpa koliko se moze instalirati za oko pola sata na prosecnom racunaru tog vremena. Tako bismo izracunali da li da trenutno aktuelnoj verziji windows 10 dodelimo pocasni naziv SP2, ili SP6

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 16.10.2020. u 02:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 01:08 - pre 42 meseci
Citat:
nerminz:
Radi takvih kao što si ti (nažalost ima vas jako mnogo) internet je i došao na nivo na kojem je sada. (prepun GLUPOSTI).
Umjesto da čitate i učite a pište samo ono što zaista znate, vi pokušavate ispasti pametni pišući o stvarima o kojima nemate pojma u nadi da ćete tako ispasti pametni.

Vidi, nema lakseg posla nego drugima pronalaziti mane, sedeti negde u cosku i "zakerati", biti nekakav namcor kome sve smeta. Da vidimo mi burazeru cime si ti zasenio nas sve koji smo glupi (a pokusavamo da ispadnemo pametni), po cemu si ti to bolji, daj neke linkove ka svojim autorskim tekstovima, bice mi zadovoljstvo da ih procitam. Nije mi uopste cilj da se takmicim sa tobom, bice mi zadovoljstvo da priznam "svaka cast, bolji si", samo nemoj bas da ocekujes da to uradim bez ikakvog pokrica.

Citat:
Zaista nemam nikakvu lošu namjeru

U tom slucaju ne umes da se izrazavas dobronameno, sto je veci problem nego da imas losu nameru. Jelte, sad cu i ja da nabacam malo floskula "izvinite na offtopicu, mnogo mi je zao sto sam ovo napisao" itd. Ustvari, necu. Nije mi zao ni malo. Ako si trol koji me peca da idem u offtopic, svaka cast, upecao si me.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 04:59 - pre 42 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
To što si ti napisao u prethodnom postu (a i u mnogim prethodnim) nema veze s "nepreciznim izražavanjem" nego s "pokušajem da ispadneš pametan"!

Znas, ovo je uvredljivo iz najmanje dva razloga - prvo jer implicias da nisam pametan, a drugo da pored toga imam i neke necasne namere. Nek ti ovo bude poslednja opomena da povuces rucnu, inace cu morati da pocnem da uzvracam. A ako zaista postujes ovaj forum, onda nikako ne bi trebalo diskusiju da navodis u tom smeru da pocnemo da se verbalno "mlatimo", zar ne?

Citat:
Već sam napisao, ali da ponovim, možda shvatiš. "Service pack2" je imao Windows XP i (pretpostavljam) nijedan drugi Windows.

Ja sam kao i vecina propustio verzije Windowsa 1.0 i 2.0.
Verzija 3.0 losa, verzija 3.1 losa, verzija 3.11 dobra. To se u to vreme nije zvalo SP2, ali samo zato sto takvi nazivi nisu jos bili usli u modu. Da jesu, 3.11 bi se zvao upravo Windows 3 SP2.

Windows NT 4.0 je imao 2 service paka, od kojis se drugi zvao NT 4.0 SP2

Windows 95 SP2, ili Windows 95 OSR2, legendarni operativni sistem, u narodu poznat kao windows 97> Da, sad ces ti da kazes - to se zvanicno nije zvalo "service pack 2" nego "service release 2" a razlika je otprilike ista kao kod one izreke "nije vnogo nego se pas posro".

Osim XP, zaboravio si Windows2000, ciji se service pack 2 zvao upravo "service pack 2". Windows Me je imao service pack2, doduse dosta kratko, jer je Microsoft nesto zeznuo, pa ga je brzo povukao iz upotrebe. To je ja mislim bio jedini SP2 koji nije valjao. Windows Vista naravno ima SP2. Windows 7 ima SP2, mada mu neki osporavaju taj naziv. Sadrzi 5 godina ispravki, patcheva i poboljsanja koji su dodati na SP1. Pocevsi od Windows 8, prestalo je objavljivanje poboljsanja i ispravki u paketima, nego se windows svakodnevno kontinualno ispravljaju. Ako bismo bas zeleli da budemo staromodni, mogli bismo prouciti trendove razvoja service pack-ova. Service pack je statisticki gledano skup onoliko zakrpa koliko se moze instalirati za oko pola sata na prosecnom racunaru tog vremena. Tako bismo izracunali da li da trenutno aktuelnoj verziji windows 10 dodelimo pocasni naziv SP2, ili SP6 :D

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 16.10.2020. u 02:13 GMT+1]


Ako se ne varam NT4 I 2000 su OS za servere. Nekako mi bas i neide da se poredi s koronom.
Window7 imam i na ovo računaru s kojeg se javljam i koristim ga godinama, nikad nisam vidio SP2.
To što si napisao za win7 SP2 sam i ja proguglao za min. Stvarno nebih o tome, po tebi neki tamo ljudi osporavaju SP2... mogu neki ljudi da osporavaju bilo šta...
Ako nešto postoji onda postoji. Service Pack kreira Microsoft i nema tu šta ko da osporava. Ili postoji ili ne postoji.
Po tebi neko može da osporava i postojanje Win7 jer je statistički mnogo manji od Win10.
Samo prijatelju, to određuje Microsoft a ne neki tamo ljudi po nekoj njihovoj statistici.

Ti sad, servere, koje koristi zanemarivo mali broj ljudi i koji u najvećem broju slučajeva imaju sve moguće zaštite pokušavaš da porediš s Koronom.
Sad kad shvatis da su Serveri i korona besmisleniji nego Linux i Korona preskočićeš na nešto deseto... a ja zaista nemam volje da vodim ovakve rasprave.

Što se mene tiče, računaj sebi jedan veliki plus.


 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 05:11 - pre 42 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Znas, ovo je uvredljivo iz najmanje dva razloga - prvo jer implicias da nisam pametan, a drugo da pored toga imam i neke necasne namere. Nek ti ovo bude poslednja opomena da povuces rucnu, inace cu morati da pocnem da uzvracam. A ako zaista postujes ovaj forum, onda nikako ne bi trebalo diskusiju da navodis u tom smeru da pocnemo da se verbalno "mlatimo", zar ne?


Ni jedno od to dvoje ja nisam rekao. Ja sam rekao "pokušavaš da budeš pametan".
Značenje je potpuno jasno, najpametniji ljudi u stvari najviše uče (trude se da budu još pamatniji), zar ne.
I moram priznati da si u jednom u pravu, treba poštovati forum.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 08:57 - pre 42 meseci
Citat:
nerminz:
a ja zaista nemam volje da vodim ovakve rasprave.

Ja ne zelim da idem u offtopic, niti da postavljam dijagnoze, ali moram da te upozorim na jedan zdravstveni problem, ako ga sam nisi primetio....
Jedan od najtežih poremećaja koji se može sresti u psihološkoj praksi jeste disocijativni poremećaj ličnosti, poznat i kao poremećaj višestruke ličnosti. Reč je, naime o postojanju različitih ličnosti (ili identiteta) kod jedne osobe od kojih svaka, kad je prisutna, može dominirati stavovima, ponašanjem i emocijama kao da druge ličnosti ne postoje. Tako, naprimer, jedna licnost kada je dominantna ne zeli da vodi neke bezvezne rasprave, a druga upravo to zeli i radi. I tako, sada mozes otici do specijaliste te oblasti medicine i zatraziti da se testiras, a ako neces onda mozes zanemariti taj moj dobronamerni savet. Svakako je ovo tema o nekoj desetoj oblasti medicine, pa to pitanje ne treba resavati ovde. Hvala na razumevanju.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 12:45 - pre 42 meseci
Rekao sam da ću poštovati forum i zato samo ovoliko:

http://prntscr.com/v0ixrr
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 16:50 - pre 42 meseci
E, upravo to.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 17:12 - pre 42 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: E, upravo to.


Citat:
Darko Nedeljković: Jedan od najtežih poremećaja koji se može sresti u psihološkoj praksi jeste disocijativni poremećaj ličnosti, poznat i kao poremećaj višestruke ličnosti. Reč je, naime o postojanju različitih ličnosti (ili identiteta) kod jedne osobe od kojih svaka, kad je prisutna, može dominirati stavovima, ponašanjem i emocijama kao da druge ličnosti ne postoje.


DA. "Upravo tako". Ovaj "TVOJ" tekst je još prije 5 god. objavila "Aleksandra Malenović"

Kopira te (retroaktivno), samo da znaš.





 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1916.10.2020. u 21:24 - pre 42 meseci
Da, to je sve jasno i planski uradjeno. Cisto da proverim da li dobijas napade besnila zbog toga. I bio sam u pravu, dobijas. Steta, tako mlad covek, a ima vise dijagnoza nego enciklopedija medicine...

Nego, hocemo da zavrsavamo sa time, ili se sad ja tvojom licnoscu bavim isto mesec dana?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Koronavirus COVID-19

Strane: << < .. 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 610840 | Odgovora: 4305 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.