Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)

[es] :: Advocacy :: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)

Strane: << < .. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 298048 | Odgovora: 3024 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)16.10.2020. u 19:58 - pre 42 meseci
Performance per dollar je nesto sto sam oduvek gledao. Na primer, kod nas bar, Haswell mi je bio nerealno skup. Nikad nisam zeleo da platim 4690K, 4770K pa kasnije i 4790K. AMD mi je sa druge strane dao FXa za prilicno manje novca, a razliku nisam osetio. Tada je 4c/4t koliko se secam bio oko 300-350EUR na Intel strani.

Sada ako Intel nudi 9100F 4/4 za 9k RSD, AMD nudi 3600 6/12 trenutno za 25k rsd, meni je to dobitak. Apsolutno me ne zanima koja je firma, bitno mi je da su cene otisle dole a performanse gore. To sto ce AMD da izbaci 5600X u jednom trenutku, kod nas ce kostati verovatno 35k rsd, sto isto nije preterano mnogo s obzirom na potencijal, a cak ni 8/16 nece biti mnogo skuplji koliko sam video je po meni vrh stvar. Sad kad smo dostigli to da i jedni i drugi imaju slicne maksimalne performanse (nemoguce ih je porediti direktno, moguce je samo odraditi 10 razlicitih benchmarka ili upaliti 10 igara i podeliti to sa 10 u oba slucaja pa koliko se dobije to je to jer ce opet neko negde biti bolji za 1% a negde za 20%), bar znamo da niko nece biti ostecen. I sta god da se uzme od tih iole jacih modela koji se zovu "midrange" a 2017. u doba 7700K su bile misaona imenica, nece se pogresiti.

Sad, vi se svadjate bezveze oko proizvoda koje verovatno necete ni kupiti. Pustite zezanje, uzivajte u nizim cenama i performansama. Ako AMD izbaci 10% brzi CPU a tih 10% meni znaci, i trazi za to 10% vise novca, pa platicu. Ako mi je skupo, uzecu stariju generaciju ili slabiji model iz aktuelne generacije.

AMD ima dosta drugaciju politiku supply-a od Intela, ostalo je svacega jos od Zen 1 serije, to se prodaje godinama, a sam AMD obara cene, ne prodavci koji bi morali da saseku troskove. Zato je cela prica i dobra. 1600 za 100eur, 2600 za 150eur, 3600 za 200eur... i tako. Sto kao Intel izbacivati 10 istih modela sa razlicitim klokovima? :)

P.S. mislim da AMD ne zeli da se zamara tim nizim procesorima preterano, kao ranije sto su imali AM1 platformu. Cela poenta ZEN-a (velikim slovima) je bila da hoce da donesu promenu, da vise nema 2c/4t i slicno apsolutno nigde vec da svako za malo novca ima stvarno procesor koji moze da odradi svasta. Jeste da je "politika" ku*va, i da su je zgazili verovatno i da ce je gaziti, ali takva je prica bila. A Intel je uvek imao Atome, Celerone... po mozda ne nizim cenama od AMDa ali je imao mnogo, mnogo vise procesora u tom rangu. J1800 ili J1900, kako se vec zvao, 4/4 koji apsolutno nikakav potencijal nema sem da psotane deo neke CNC masine ili bankomata :) Ryzen bas nema "sakacene" procesore, dok su Celeroni osakaceni samo tako. i3 vaistinu, nije takav, i ovaj 9100F je super kupovina ako nekome treba to, mada bih ja ipak dodao 5000 na tih 10 i uzeo 1600/2600 ili nesto slicno, mozda cak 3100. To je i cela poenta, ne moraju da imaju jeftiniji model bas u tom segmentu, ali ako je razlika do sledeceg jaceg modela par hiljada, otvorice se covek :)
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

Space Beer
ISS

Član broj: 325788
Poruke: 107
87.116.166.*



+93 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)16.10.2020. u 21:37 - pre 42 meseci
Tiger Lake prop'o čim je izašao
https://www.phoronix.com/scan....tel-tigerlake-linux&num=13

Da l je realno da Intel nudi maksimalno 4c/8t od ULV procesora?
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)16.10.2020. u 22:14 - pre 42 meseci
Zlatni:"10 igara i podeliti to sa 10 u oba slucaja pa koliko se dobije to je to jer ce opet neko negde biti bolji za 1% a negde za 20%"

Za igre samo ST da gledas, sto veci klok igra ce brze da radi. Inace do sada sam video samo jednu igru da cepa 6 kora 100%.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)16.10.2020. u 23:14 - pre 42 meseci
Zanimljiv test , ali treba jos sacekati da se testira i sa win 10 , mozda tamo razbije ;)

Ono sto je meni zanimljivo je komentar nekog clana tamosnjeg foruma koji glasi :

What's a shame is AMD don't seem able enough at the moment to get their Renoirs out in sufficient quantity...

To sam pisao pre nekoliko meseci i bio popljuvan , kao i sve ostalo sto pisem o Intelu i AMD . Naravno da mi to ne smeta , jer vreme pokazuje da sam bio u pravu .

O samom testu , moze vise reci neko ko zna sta je sta od ovih testova na Linuxu .

Ono sto je indikativno je da je grafika na Intelu bolja , sto ne cudi . Xe su napravili juce , Vega je stara nekoliko godina !

AMD ima 2 generacije boljih jezgara od Vege tako da ima tu prostora za poboljsanje .

Druga stvar iz ovoga prikazanog izgleda kao da je Intel hteo bas da zablista sa novom grafikom , pa su tu bacili veci boost nego AMD !

Nesto slicno iz drugih razloga se dogodilo u prosloj seriji AMD 3XXX za laptopove gde je po procesorskim testovima cesto R7 bio sporiji od R5 jer je imao 2 jezgra vise graficka koja su trosila struju i nije je bilo dovoljno za CPU deo .

Ovde vidimo da Intel TL postize mnogo nize frekvencije nego AMD . Ali zato grafika bije .


Svakako treba sacekati jos testova i iz drugih izvora za nekakve preciznije zakljucke .

 
Odgovor na temu

Space Beer
ISS

Član broj: 325788
Poruke: 107
87.116.166.*



+93 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 06:57 - pre 42 meseci
Ima i Windows test, mislim da sam već kačio link
https://www.anandtech.com/show...review-deep-dive-core-11th-gen

Problem je što AMD nudi 6c/12t, 8c/8t i 8c/16t a intel ne može dalje od 4c/8t. Dobra stvar za Intel je što AMD ne može da napravi dovoljno Renoir procesora :d
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 07:24 - pre 42 meseci
Problem je sto AMD nemas da kupis. Imas igracke tipa Lenovo Yoga, ali eto taj Dell XPS, ili HP ili Lenovo X1 Carbon, ili generalno te high-end biznis masine tipa 13" male mase, koje kostaju najvise - NEMA. I super sto je AMD procesor razbio u "danas jedna sutra druga komponenta" Yoga izdanju, ali plastic-fantastic Yoga, gde kad kupis tri puta po 10, u razmaku od po 3-6 meseci ne dobijes iste drajvere - nece da kupi nijedan ozbiljan biznis. Ja ovo ponavljam kao papagaj, ali ocigledno je vama bitnije kako radi jedan laptop koji ima da se kupi.... :/
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 08:45 - pre 42 meseci
https://www.tehnomanija.rs/it-...acunari/hp-laptop-1z9m6ea.html
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 09:14 - pre 42 meseci
Iskesiras i ustedis 16k dinara.... znaci platis kreditnom pa onda opet placas kamatu banci... no tako skupu stvar ne bih rizikovao u Tehnomaniji...
 
Odgovor na temu

Space Beer
ISS

Član broj: 325788
Poruke: 107
89.216.105.*



+93 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 09:59 - pre 42 meseci
Citat:
nkrgovic:
Problem je sto AMD nemas da kupis. Imas igracke tipa Lenovo Yoga, ali eto taj Dell XPS, ili HP ili Lenovo X1 Carbon, ili generalno te high-end biznis masine tipa 13" male mase, koje kostaju najvise - NEMA. I super sto je AMD procesor razbio u "danas jedna sutra druga komponenta" Yoga izdanju, ali plastic-fantastic Yoga, gde kad kupis tri puta po 10, u razmaku od po 3-6 meseci ne dobijes iste drajvere - nece da kupi nijedan ozbiljan biznis. Ja ovo ponavljam kao papagaj, ali ocigledno je vama bitnije kako radi jedan laptop koji ima da se kupi.... :/

I Lenovo i HP i Dell prave business verzije sa AMD procesorima (Thinkpad T14/T14s, L14/L15, X13... Elitebook 835/845/855 G7, ProBook 455, x360 435... G5 15). Mnogi od njih sa PRO verzijama procesora, 13", 14" i 15".... Ima Renoir i za poslovne i za obične korisnike, i za Windows i za Linux, i za gaming i za office i za developere... pa ko šta voli.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2713



+700 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 10:00 - pre 42 meseci
Citat:
Space Beer:
Ima i Windows test, mislim da sam već kačio link
https://www.anandtech.com/show...review-deep-dive-core-11th-gen

Problem je što AMD nudi 6c/12t, 8c/8t i 8c/16t a intel ne može dalje od 4c/8t. Dobra stvar za Intel je što AMD ne može da napravi dovoljno Renoir procesora :d

Pa dobro, ima 10. generacija 8/16, čak i u laptopovima, npr. https://www.tehnomanija.rs/it-...-omen-17-cb1018nm-1z9u0ea.html
Sad, ko bi u takovoj konfiguraciji i neku besnu grafičku, mora da iskešira još više, kad videh Dell XPS od 17" da je preko 500k dinara... i onda kažu MacBook 16" skup... ne, skupi su ovi Air modeli od 13.3" koji koštaju 1500€, a u njima samo 2 jezgra, to je već bezobrazluk i trebaili bi da koštaju ne više od 600-700€, mada kad vidim kod 7-8. generacije Intel-a neke i7 sa onim "U" sufiksom, samo 2 jezgra... pa imam i ja takav Lenovo 710s Plus, koji ima i7 sa samo 2 jezgra.
Radi ok ono za šta je namenjen, ali je dobro da vidimo u tom cenovnom rangu rast broja jezgara. jednostavno, kad se radi nešto nezahtevno, radiće par jezgara, ali kad se pokrene neki VM ili više njih, ili neka zahtevnija multimedija, mašina neće imati problem da to izgura.

Da nije ovakvog razvoja situacije sa AMD-om, što neko reče, još bismo imali Intel-e sa 2 i eventualno 4 jezgra, 6 ili 8 jezgara bi koštalo više nego što sada košta celo laptop sa takvim procesorom.

Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 10:14 - pre 42 meseci
OK, zapravo sam se obradovao! Hvala!
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 10:52 - pre 42 meseci
Citat:
Space Beer:

Dobra stvar za Intel je što AMD ne može da napravi dovoljno Renoir procesora :d


Postoje neke stvari koje nije svakome lako da shvate .

Ponovo sigurno necu pisati o tome .

Ne mora svako ni da shvati ! Nisam ja ni tebi niti bilo kom drugom sa foruma nekakva Uciteljica , a vi niste djaci pa da morate nesto da naucite !
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2713



+700 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 10:55 - pre 42 meseci
Neko pomenu Tehnomaniju, zadnjih par dana sam nešto gledao ponudu, razmišljam o novom laptopu, pošto onaj od 13.3" samo nosim unaokolo i bukvalno me mrzi da bilo šta radim na njemu, najviše iritira što mi baš nedostaju odvojeni PgUp/PgDown/Home/End tasteri, uglavnom svakom modelu nešto nedostaje, ili je 8-9. generacija Intel procesora, ili je 8GB rama (što je u tom cenovnom rangu bio standard pre 2-3 godine), ili je SSD samo 240-256GB (opet bilo pre 2-3 godine standard, sad su cene takve da 512GB mora da bude u svakom laptopu koji je preko 600-700€), a kod ovih G i W recimo nisam video nijedan Thinkpad, a u Tehnomaniji ima, i to 14" sa 16GB rama i 512GB SSD-om za oko 130k dinara.

Ovih nekoliko konfiguracija ilustruje šta se za sličan novac može uzeti sa Intel ili AMD procesorom, broj jezgara dovoljno govori sam za sebe (nisam navodio modele procesora, koga zanima može da pogleda na linkovima detaljne specifikacije):
Intel 4/8, GTX-1650Ti 4GB, 8GB/512GB: https://www.winwin.rs/laptop-i...ssd-gf-gtx-1650-ti-156792.html
AMD 8/16, GTX-1650 4GB, 8GB/512GB: https://gigatron.rs/laptop-rac...on-5-15arh05-82b50097rm-373373
ili slično od AMD, ali HP: https://www.tehnomanija.rs/it-...4h3Ch1x-A13EAEYASAAEgJARvD_BwE
kod ove druge može da se stavi i 16GB rama, jer konfiguracija ima 1x8GB, a kod prve teško jer je 2x4GB i jedan modul je verovatno zalemljen, i kod treće je 2x4GB, ali piše u opisu da ima 2 slota.

Ne znam koji genije kod tih proizvođača "osmišljava" konfiguracije, ali mi je smešno da u ponudi ima npr. HP Omen sa RTX-2060 koja ima 6GB DDR6, a mašina ima samo 8GB rama (doduše 1x8, pa može lako da se nadogradi bar na 16GB uz relativno malu doplatu). Ali sama činjenica da je neki "genije" tako sklopio mašinu dovoljno govori, kao da je neki menadžer gledao kako da uklopi cenovno određene mašine, pa ako već mora au grafička, daj da smanjimo RAM.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 11:24 - pre 42 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic: Iskesiras i ustedis 16k dinara.... znaci platis kreditnom pa onda opet placas kamatu banci... no tako skupu stvar ne bih rizikovao u Tehnomaniji...

Ne razumem. Šta fali tehnomaniji?
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 12:34 - pre 42 meseci
Citat:
mjanjic:
Neko pomenu Tehnomaniju, zadnjih par dana sam nešto gledao ponudu, razmišljam o novom laptopu, pošto onaj od 13.3" samo nosim unaokolo i bukvalno me mrzi da bilo šta radim na njemu, najviše iritira što mi baš nedostaju odvojeni PgUp/PgDown/Home/End tasteri, uglavnom svakom modelu nešto nedostaje, ili je 8-9. generacija Intel procesora, ili je 8GB rama (što je u tom cenovnom rangu bio standard pre 2-3 godine), ili je SSD samo 240-256GB (opet bilo pre 2-3 godine standard, sad su cene takve da 512GB mora da bude u svakom laptopu koji je preko 600-700€), a kod ovih G i W recimo nisam video nijedan Thinkpad, a u Tehnomaniji ima, i to 14" sa 16GB rama i 512GB SSD-om za oko 130k dinara.

Ovih nekoliko konfiguracija ilustruje šta se za sličan novac može uzeti sa Intel ili AMD procesorom, broj jezgara dovoljno govori sam za sebe (nisam navodio modele procesora, koga zanima može da pogleda na linkovima detaljne specifikacije):
Intel 4/8, GTX-1650Ti 4GB, 8GB/512GB: https://www.winwin.rs/laptop-i...ssd-gf-gtx-1650-ti-156792.html
AMD 8/16, GTX-1650 4GB, 8GB/512GB: https://gigatron.rs/laptop-rac...on-5-15arh05-82b50097rm-373373
ili slično od AMD, ali HP: https://www.tehnomanija.rs/it-...4h3Ch1x-A13EAEYASAAEgJARvD_BwE
kod ove druge može da se stavi i 16GB rama, jer konfiguracija ima 1x8GB, a kod prve teško jer je 2x4GB i jedan modul je verovatno zalemljen, i kod treće je 2x4GB, ali piše u opisu da ima 2 slota.

Ne znam koji genije kod tih proizvođača "osmišljava" konfiguracije, ali mi je smešno da u ponudi ima npr. HP Omen sa RTX-2060 koja ima 6GB DDR6, a mašina ima samo 8GB rama (doduše 1x8, pa može lako da se nadogradi bar na 16GB uz relativno malu doplatu). Ali sama činjenica da je neki "genije" tako sklopio mašinu dovoljno govori, kao da je neki menadžer gledao kako da uklopi cenovno određene mašine, pa ako već mora au grafička, daj da smanjimo RAM.


Pogledaj ponudu monitora, oni su prava radnja za kompjutersku opremu, pa ako ima nesto, a sa njima imam pozitivna iskustva glede reklamacije...
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 12:36 - pre 42 meseci
Citat:
Nedeljko:
Citat:
Branimir Maksimovic: Iskesiras i ustedis 16k dinara.... znaci platis kreditnom pa onda opet placas kamatu banci... no tako skupu stvar ne bih rizikovao u Tehnomaniji...

Ne razumem. Šta fali tehnomaniji?


Moze da se desi da ti uvale neispravnu robu pa da ne prihvate reklamaciju...
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 14:19 - pre 42 meseci
Pa, onda imaš garanciju. Ako prodavnica neće da uvaži reklamaciju, onda nosi u servis.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 15:43 - pre 42 meseci
Problem je sto prve 2 godine servis nece da uzima od consumera robu vec traze da im prodavnica dostavi. Desilo mi se to x puta u poslednjih 10 godina, prvi put kad su se tek pojavili SSD-ovi kod nas po ceni ispod 15k za 120GB.

Inace, znam da je dosta ljudi imalo problema s Tehnomanijom na forumu, ali mislim da svuda postoje takvi problemi.

Elem, da dam savet svima ovde, kako ja u poslednje vreme kupujem tehniku, pogotovu PC robu. Nadjem negde proizvod koji mi odgovara, pronadjem sifru, i posaljem mailove 10-15 domacih prodavnica da ih pitam da li mogu to da mi nabave i po kojoj ceni. Verovali ili ne, kada sam uzimao laptop poslednji put, platio sam ga 60k u Mo***** radnji, a najniza cena kod svih prodavaca koji su ga imali, B* Gr***, E***, G******, Com***** je bila 70k. Posaljite mail, proverite.

Svi imaju iste dobavljace, razlicite su marze, i ima toliko modela laptopova da ne mogu svi da stave sve na web shop i pritom ne stoji sve na lageru u prodavnici. A da napomenem, laptop za koji sam mail poslao u 10 ujutru, stigao je u prodavnicu oko 15h isti dan.

Ako necega nema na sajtu ne znaci da ne moze da se nabavi, svi uzimaju od uvoznika istu robu ;)
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
217.166.244.*



+7177 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 16:42 - pre 42 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:
Citat:
Nedeljko:
Citat:
Branimir Maksimovic: Iskesiras i ustedis 16k dinara.... znaci platis kreditnom pa onda opet placas kamatu banci... no tako skupu stvar ne bih rizikovao u Tehnomaniji...

Ne razumem. Šta fali tehnomaniji?


Moze da se desi da ti uvale neispravnu robu pa da ne prihvate reklamaciju...


Odmah posle kupovine?

Sta je obrazlozenje? Da si otisao kuci i demolirao opremu? I to sljaka?

Btw moj nesrecni Lenovo X1 Extreme Gen3 se nije ni makao u procesu - narudzbina od 10 Septembra.

Sad kad pokusas da kupis isti model, odmah kad mu zamenis neku komponentu tipa CPU (i time ga konvertujes u CTO model) procenjeno vreme dostave skace sa 7 dana na „vise od 6 nedelja“ !!!!

Ne znam nikog u ovoj bransi tako da mi nije jasno sta je tacno problem. Ako je BGA procesor (verovatno) to znaci da iz Kine mora da stigne ploca cela sa procesorom, a to znaci da moze biti nestasice boga pitaj cega sve ne.

Kolegin AMD Lenovo X1 vec u 7-moj nedelji. Dakle ocigledno nije Intel problem (ili bar „samo Intel“)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)17.10.2020. u 16:57 - pre 42 meseci
Ivane, ne zameri mi, ali posto pricamo o novijim high-end laptopovima, ultrabookovima i slicno, poslednjih mesec-dva mi iskace jedna prodavnica u reklamama non stop. Ako je dozvoljeno, ostavio bih link da pitam nekoga ko mozda zna, odakle im sve ovo navodno na lageru? Radi se o https://www.laptopplaza.rs/ i nailazim na proizvode koje ni pod razno ne bih mogao da nadjem u drugim prodavnicama. Od Thinkpadova, Razer Blade stealthova, Surface-a... ne kapiram o cemu se radi.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Gde vidite Intel-a za nekih 2 do 5 godina? :)

Strane: << < .. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 298048 | Odgovora: 3024 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.