Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 255711 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 07:07 - pre 27 meseci
E super što si uspeo da nađeš rečenicu u medijima, koja se baš poklapa sa onim šta si utripovao.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 08:08 - pre 27 meseci
Dva nastavka odličnog teksta o struci i “struci”, definiciji antivaksera i slično …

https://arhivanalitika.hr/blog...itickoj-podjeli-svijeta-i-dio/

https://arhivanalitika.hr/blog...tickoj-podjeli-svijeta-ii-dio/

 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3445

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 08:15 - pre 27 meseci
I to na portalu koji je isključivo antivakserski. Kao da citiraš tarabu, a zna se šta na tarabi piše.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 08:39 - pre 27 meseci
Citat:
Java Beograd:
E super što si uspeo da nađeš rečenicu u medijima, koja se baš poklapa sa onim šta si utripovao.


Slka je mnogo šira od te bezvezne vakcine. Ceo dirigovani raspad SFRJ ulazi u tu istu medijsku sliku, kao i UNICEF koji se maksimalno trudi da smanji natalitet u Africi na Evropski (negativan) nivo, kao i mnogo toga drugoga što traje decenijama.

Ljudima se manipuliše empatijom i strahom, oduvek. Kroz medije, i devedesetih u Jugoslaviji, i za vreme Hitlera, i u svakoj drugoj situaciji, pa i ovoj. A medije ne kontroliše narod. Našeg vođu, i LGBT premijera, i marionetsku vladu, i zakone koji decu uskoro u školama pretvaraju u transrodne jalove spodobe koja neće moći da imaju sopstvenu decu, je formirao i doneo neko drugi koji ne sedi uopšte u Srbiji već se igra igrica i sprovodi zacrtane planove.

Kao što narodna (demokratska) vlast ne postoji zapravo već je samo formirana slika te ideje u glavama, tako ni "struka" ne postoji zapravo jer se "nepodobni" uklanjaju a ostaju samo "podobni" u toj "struci".

Kako ti znaš ko je od nas dvojce utripovao?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 08:50 - pre 27 meseci
Citat:
pisac: Slka je mnogo šira od te bezvezne vakcine. Ceo dirigovani raspad SFRJ ulazi u tu istu medijsku sliku, kao i UNICEF koji se maksimalno trudi da smanji natalitet u Africi na Evropski (negativan) nivo, kao i mnogo toga drugoga što traje decenijama.

Ljudima se manipuliše empatijom i strahom, oduvek. Kroz medije, i devedesetih u Jugoslaviji, i za vreme Hitlera, i u svakoj drugoj situaciji, pa i ovoj. A medije ne kontroliše narod. Našeg vođu, i LGBT premijera, i marionetsku vladu, i zakone koji decu uskoro pretvaraju u transodne jalove spodobe koja neće moći da imaju sopstvenu decu, je formirao i doneo neko drugi koji ne sedi uopšte u Srbiji već se igra igrica i sprovodi zacrtane planove.

Kao što narodna (demokratska) vlast ne postoji zapravo već je samo formirana slika te ideje u glavama, tako ni "struka" ne postoji zapravo jer se "nepodobni" uklanjaju a ostaju samo "podobni".

Kako ti znaš ko je od nas dvojce utripovao?
Ma ne znam, kako bih mogao znati?
Posebno kad se osvrnem na tvoj poslednji post, koji tako očigledno raskrinkrava reptilijance.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 09:04 - pre 27 meseci
Citat:
djoka_l:
I to na portalu koji je isključivo antivakserski. Kao da citiraš tarabu, a zna se šta na tarabi piše.


A mejnstrim mediji preko kojih "saznaješ" sve o svetu su isključivo vakserski. To ti ne smeta?

Evo recimo, mogao bi uočiti (da si pametniji) da su svi tzv."levičarski" mediji koji podržavaju LGBT i ilegalne imigrante i forsiranju zastupljenost žena u politici i #metoo pokrete i sve to moderno što dolazi sa zapada, ujedno i strašno vakserski. A kod nas (pošto mi imamo marionetsku vladu) i pozicioni i opozicioni imaju isti narativ prema svim tim pomenutim elementima.

Da li ti to budi neku sumnju? Ne? E onda ti zaista ne mogu pomoći.

Pozicija i opozicija ne postoje, oni se navodno bore ali oko gazdi nebitnih stvari, to je samo obična igra manipulacije ljudskim mozgom, a sprovodi se jedna bitna politika koja ide ka svom zacrtanom cilju.

 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 09:04 - pre 27 meseci
Gde je pomenuo reptilijance?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 09:11 - pre 27 meseci
Citat:
Java Beograd:
Posebno kad se osvrnem na tvoj poslednji post, koji tako očigledno raskrinkrava reptilijance.


Ne znam o čemu pričaš. No onaj koji ti je usadio tu "teoretičar zavere" misao preko medija verovatno zna zašto je to uradio. Interesantno je povezati u glavi "antivaksere" sa reptilijancima (?!), a ne povezati očiglednu marionetsku vladu i sve mejnstrim medije pod kontrolom jednog jedinog centra i jednog narativa, sa bilo čime.

Čestitam.

No to neće promeniti činjenicu da od mRNA vakcina umire više mladih ljudi nego od kovida, ali se sa vakcinacijom mladih i najmlađih nastavlja. Sasmo je ti nećeš biti svestan čak i kada ti neko ukaže na nju. Psihičko slepilo.
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1243



+442 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 10:46 - pre 27 meseci
@pisac

Očigledno se razumeš u ovu tematiku. Koje je tvoje mišljenje o Luju Pasteru, Edvardu Janeru, vakcinama protiv malih boginja, besnila, poija, hepatitisa A i sliično?
"Nadam se da će aktuelna vlast, kada se sve ovo završi imati pošteno i fer suđenje."
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 11:12 - pre 27 meseci
Pisac se vakcinisao kineskom vakcinim.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 11:21 - pre 27 meseci
Pisac, pa ti si bas kao oni otrcani vicevi, koji pocinju sa: nasli se Amer, Englez, Francuz ... (dopisati po zelji) ... i Srbin, pa nesto rade ... i na kraju Srbin, koji je najpametniji, uvek pobedi. Jedino mi nesto nije jasno kako je to cela Evropa uzivala 50 godina, a mi smo eto bili najpametniji na svetu, pa smo tu gde smo? Bice da nam nesto ta pamet nije najbolja ...

Nego, kad smo vec kod vakcina - sta kazete na ovo? Hm, ima tu nesto, cim su ljudi povukli tako drastican potez:

https://www.facebook.com/telev...aspore/videos/1231472004009098

Najbolji deo:

- A sta ako vas i u Srbiji nateraju da se vakcinisete, jer moze da se desi ...
- Pa znate kako, medju svojima cemo se lakse izboriti za svoja prava ...

:-))) Citaj: platicemo nekog mamlaza da nam izda cagu ... ili nesto slicno ...

Tako da ... mozda zaista i patimo zato sto smo najpametniji u svetu?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 11:26 - pre 27 meseci
@component
To bukvalno nema veze sa mRNA vakcinama niti kovidom, sve je ovde različito od toga što si pomenuo, i bolest i vakcina. U ranijim istraživanjima i pokušajima pravljenja vakcina protiv ranijih korona virusa (pre kovida) se tokom testiranja na životinjama ispostavilo da su vakcinisane životinje podložnije novim sojevima virusa od nevakcinisanih. Samo jedan delić cele slike.

No da bi se shvatio narativ koji se nameće na mejnstrim medijima (i sama suština mejstrim medija) treba ugledati širu sliku, a ta slika je jeziva.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 11:40 - pre 27 meseci
Citat:
BuzzLightyear:
Pisac se vakcinisao kineskom vakcinim.


Jesam, i imam nuspojave. Vrtoglavice (počele naglo ali polako nestaju) i vrlo blaga narkolepsiju. To je autoimuno. Kao što sam i pretpotsavio da se može desiti od klasične vakcine. Počelo je tačno 19.dan nakon prve doze (odnosno noć), odnosno 2 dana pre revakcine. To je period u kome se formiraju antitela, i period u kome počinje prava reakcija na vakcinu a ne ono crvenilo i otoke kojima pune glavu ljudima na medijima.

Za one nesvesne koji i dalje upijaju gluposti, na fejsbuku kada se kaže prava informcija o vakcini koja nije lažna, onda "nezavisni fakt-čekeri" ne mogu da sklone članak ili stave upozorenje da je informacija lažna ali zato stave upozorenje da "informacija može da 'mislead people'"(!?). Zanimljivo, istinita informacija može da navede ljude na krivi put? Ali zato kada se objavi članak koji kaže da se posledice vakcine ne mogu pojaviti nakon osmog dana (što je čista laž) onda fejsbuk ne stavlja nikakva upozorenja da je očigledna laž izrečena. A svi smo čak i na mejnstvim medijima videli da ljudi umiru od vakcine 2-3 nedelje posle vakcine

To je način na koji se manipuliše ljudima. Ovim ljudima tipa "java" i sličnima, jer se slično radi u svim medijima a ne samo na fejsbuku.

I evo jedan simpatičan bonus, ovo sam otkrio nakon što sam zadnji mesec počeo da shvatam da je narkolepsija i vrtoglavica povezana sa vakcinom a ne sa uzrokom za koji sam prvobitno mislio:

https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Narkolepsija
Citat:
Trenutno se istražuje povezanost vakcine „Pandemriks“ kompanije GlaxoSmithKline protiv svinjske gripe zbog povećane prevalencije narkolepsije kod dece nakon vakcinisanja u Irskoj, Finskoj i Švedskoj. U Finskoj je preporučena obustava vakcinisanje Pandemriksom dok se istražuje 15 prijavljenih slučajeva dece koja su razvila narkolepsiju nedugo nakon vakcinacije.[18][19] Novembra 2010. je prijavljeno 37 slučajeva narkolepsije u dece kao moguća nuspojava Pandemriksa; u poređenju s tim, normalan prosek novoobolele dece je 3 godišnje.[20]

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
79.101.120.*



+10242 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 12:17 - pre 27 meseci
Citat:
B3R1:https://www.facebook.com/televizijasrpskedijaspore/videos/1231472004009098

Najbolji deo:

- A sta ako vas i u Srbiji nateraju da se vakcinisete, jer moze da se desi ...
- Pa znate kako, medju svojima cemo se lakse izboriti za svoja prava ...


Još bolji deo je da joj je muž pomorski inženjer, i da zbog nevakcinisanosti nije smeo na brodove, nije mogao da putuje.
Mašala!

Ali zato kad krene na put srpskim prekookenskim brodovima, ima sve da pršti!

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 12:28 - pre 27 meseci
Citat:
B3R1:
Pisac, pa ti si bas kao oni otrcani vicevi, koji pocinju sa: nasli se Amer, Englez, Francuz ... (dopisati po zelji) ... i Srbin, pa nesto rade ... i na kraju Srbin, koji je najpametniji, uvek pobedi.


On tvrdi da nije Srbin vec nekakav SOP ??!

Mada pametni ljudi smatraju da su Sopi , Srbi , on tako ne smatra Valjda zato sto nije pametan , vec Supergenije sa "Mensa " uverenjem Koliki je genije to se vidi iz onoga sto pise kao i opsednutosti Transgenderasima i ostalim Perverzijama i izopacenostima !


Pre neki dan naletim na film , gde izmedju ostalog se pominju i Sopi . Jovan Cvijic , je jako negativno pisao o Sopima i izbacivao ih iz Srpskog korpusa ! Autori filma se tome protive .

Ne ulazeci u sam YT kanal , privukao me je naziv filma o pojavi Autosovinizma , koja je jako rasirena u Srbiji sadasnjoj ! A autori dokazuju da ta ideja nije nimalo nova .



Koga zanima samo deo o Sopima od 10:30



 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 13:00 - pre 27 meseci
Citat:
pisac:
Jesam, i imam nuspojave. Vrtoglavice (počele naglo ali polako nestaju) i vrlo blaga narkolepsiju. To je autoimuno. Kao što sam i pretpotsavio da se može desiti od klasične vakcine. Počelo je tačno 19.dan nakon prve doze (odnosno noć), odnosno 2 dana pre revakcine. To je period u kome se formiraju antitela, i period u kome počinje prava reakcija na vakcinu a ne ono crvenilo i otoke kojima pune glavu ljudima na medijima.


Te vrtoglavice su verovatno na psihičkoj bazi. Ja posle 2 doze AZ nisam osetio nikakve fizičke promene, osim što sam primetio da sam još više protiv aktuelne vlasti. Gde baš nađoh da primim ovu zapadnu. Verovatno bi bilo bolje da sam primio kinesku.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 20:06 - pre 27 meseci
Citat:
ademare:
On tvrdi da nije Srbin vec nekakav SOP ??!

Mada pametni ljudi smatraju da su Sopi , Srbi , on tako ne smatra Valjda zato sto nije pametan , vec Supergenije sa "Mensa " uverenjem Koliki je genije to se vidi iz onoga sto pise kao i opsednutosti Transgenderasima i ostalim Perverzijama i izopacenostima !


Vidi ovako, toliko sam stvari shvatio o glupavoj ljudskoj rasi zadnjih nekoliko godina da nema smisla trošiti vreme na nju. Nažalost ne mogu iz sopstvene kože u kojoj sam bio prvih nekoliko decenija, pa sam prinuđen da budem deo cele te smešne ovca-tor priče koja se odvija nad ljudskom rasom do svoje smrti.

Objasniću ti kao malom detetu, a ovo važi i za tebe i za đoleta i za dimkovića i još nekolicinu. Nego, stvar je u tome što bi malo dete ovo zaista i shvatilo ovako kako objasnim, ali vi veliki nećete. Vi već imate aksiom koji nije tačan, i ne prihvatate drugu mogučnost. Zašto... zato što vam je mozak već naštelovan (izmanipulisan) kroz detinjstvo na overenja koja trebate i morate imati. Aksiomi u koje verujete su jednostavno pogrešni. I moj je bio tako naštelovan, do pre nekoliko godina, a onda sam počeo jako jako jako da razmišljam, oslobodio se svih mogućih predrasuda i aksioma koje sam imao, i ugledao jasnu sliku sveta u kome živim koja je ... pa za nas izmanipulisane u stvari zastrašujuća, a za neke kojima sam se ranije smejao nimalo nije nešto novo. Da, ja sam shvatio da sam se podsmevao ljudima koji su shvatali više od mene. Kao što vi sada radite.

Dakle, objašnjenje:

1) Naš predsednik je napravio uniju sa Albanijom, koja ima višestruko veći natalitet od Srbije. Koji je krajnji rezultat toga? Pa isto ono što je bilo sa Kosovom, Srbi će biti pregaženi Albancima. To je sigurno, nema druge varijante. Da li je njemu palo to napamet onako bezveze, dunulo mu da pravi uniju sa Albanijom? Naravno da nije... to mu je NAREĐENO, a taj koji je to naredio tačno zna zašto je to naredio!

To je prva tačka. Da li se slažete sa njom? Naš predsednik sluša narešenja iz inostranstva, vrlo jasna i specifična šta treba da napravi.

2) Naša premijerka je Lezbejka. Zašto je to bitno? Pa to uopšte nije bitno, mene zaista zabole da li joj neko gura kitu ili prst, to je njena lična stvar. Međutim, ono što je bitno jeste da je ONA ODABRANA baš zato što je Lezbejka, i u medijima je stalno to naglašavano iako to u suštini uopšte ne bi ni trebalo da bude bitno. Zašto je onda naglašavano? Pa upravo zato da bi se naglasilo da je ona lezbejka koja će biti premijer, to je obična propaganda i promovisanje LGBT "zajednice"

Kada spojite tačku jedan i tačku dva, postaje vam jasno da je neko našem milom predsedniku naredio da premijerka bude lezbejka. Valjda se slažete oko toga?

3) U školama je uvedeno učenje o rodnom idenititetu i homoseksualnizmu, u pozitivnom kontekstu. Pri tome to učenje potpuno ignoriše i postojanje Y hromozoma i postojanje SRY gena koji određuje pol, već govori da je "centar za osećanje pola" u glavi. Da rezimiramo: škola sada uči decu da mogu biti koga god se pola osećaju, da je nebitno šta im je u genima (koji se i ne pominju kao faktor), i da je homoseksualizam poželjan.

Kakve to veze ima sa prve dve tačke? Pa... jasno vam je valjda da je i to obično naređenje iz inostranstva?

4) Dete od 15 godina sada može zakonski potpuno legalno i o trošku države da promeni pol(!) a da se roditelj ništa ne pita pa čak ne mora ni da sazna. Takođe, osoba koja ima kitu u gaćama može legalno da dobije dokumenta da je žensko! Da, u Srbiji, moćeš imati kitu a da ti piše da si žensko. I obrnuto.

Sada opet isti zaključak... sve od prve pa do ove stavke su naređenja iz inostranstva. Uzgred, koja je posledica toga što se dete od 14 godina uči da je pol stvar ličnog izbora, a od 15 može da promeni pol? Pa trajni sterilitet... dete od 15 godina koje je navodno nezrelo za samostalne odluke (bar po zakonu), koje je pubertetlija i u osetljivim godinama, a nad kojim se vrši propaganda, može pod uticajem propagande odabrati da se trajno steriliše, za ceo život, i da nikada nema svoju decu.

Da li vam se javlja neka šira slika, ili treba da nastavim? ... Nastaviću

5) Pratite medije. Najveći vakseri koji najviše ignorišu bilo kakve činjenice o mogućim nuspojavama, i najviše spinuju u korist vakinisanja, su upravo mediji finansirani iz inostranstva. O da... svi opozicioni mediji za koje se zna da se finansiraju van države, N1,nova, i još gomila, žestoko poromovišu vakcinisanje. Isto kao svi "levičarski" svetski mediji koji podržavaju LGBT/rodni identitet/promenu pola i posledičnu sterilizaciju dece. Isto kao i domaći režimski mediji koje plaća vlast.

Zašto? Zašto neko iz inostranstva plaća medije da promovišu vakcinaciju? Hajde možete reći da ovi domaći kao hoće da spreče troškove lečenja i broj umrlih, ali šta je cilj tranih finansijera u svemu tome? Da nema cilja ne bi dobili takve direktive, ali cilj postoji, samo mi ne znamo koji je.

6) Deca od 15 godina mogu sama odlučiti da se vakcinišu, bez ikakvog znanja roditelja, a u školama (i uostalom u svim medijima) se suptilno reklamira fajzer kao najbolja opcija. Zanimljivo... Moja poznanica je vrištala kada je saznala da se njena ćerka od 15 godina vakcinisala u školi fajzerom.

Zašto se deci reklamira fajzer u školi? Nije li to malo bolesno? Odakle to u ovoj državi koja brine o deci tako što ih u 14 godina uči da mogu od 15 godina da se trajno sterilišu? NIje valjda i to došlo kao naređenje iz inostranstva?

7) Nakon vakcinisanja mRNA vakcinama životinje su imale smanjenu plodnost. Utvrđeno instraživanjima na životinjama. Takvo istraživanje nije rađeno na ljudima. Odnosno, upravo se radi... sa vašom decom. Videćemo za 20 godina, ako uopšte bude moguće upoređivati tj. ako ne budu sva deca vakcinisana pa i nema sa kim da se upoređuje. Plodnost je ionako volšebno smanjuje već prethodnih decenija, niko ne zna zašto, pa i dodatno smanjenje neće biti ništa neobično.

Hajmo sada da se ne prebacimo u "teorije zavere" već da se zadržimo na činjenicama. Ovo su sve do sada navedene činjenice. Shodno činjenicama, da li mislite da sistem (komandovan iz inostrastva, očigledno) koji utiče da se što više dece trajno steriliše, može da se nazove dobar i plemenit sistem? Ili je narativ neki drugi? E taj sistem, koji prokmenom pola hoće da steriliše decu u tuđoj (našoj) državi, taj isti sistem se izokola polako trudi da i vakciniše što više ljudi i dece (u našoj državi), iako je ova bolest po decu praktično bezopasna.

Smrdi li tu vama nešto?
Ili vam samo smrdi moj predugačak tekst?

Ne bih se više zadržavao... u ranijim pokušajima sam ustanovio da neki broj ljudi može da prihvati do 4 kompleksne činjenice i da ih mentalno obuhvati, ali kada mu se pomene peta kompleksna činjenica on počinje da zaboravlja prvu, i gubi je iz šire slike, čime prestaje da biva u mogućnosti da uopšte shvati celinu. Pretpostavljam da će i sada to biti slučaj, pa će svakom takvom pominjanje ovih stvari delovati samo kao prosipanje nepovezanih gluposti. Ma ok je sve to, razumem ja vas, zato ja imam max skor na mensi a vi nemate

Ima još mnogo da se piše, počev od feminističkog pokreta koji je konstantno finansiran i politički imputiran u društva širom sveta (uključujući i naše), preko žgoljavih neženstvenih manekenki koje su forsirane na meinstrim medijima i forsiranje feminiziranih muškaraca (čak su kinezi optužili direktno japanca koji je organizovao feminiziranje muškaraca u kini da radi za CIA jer i jeste bio povezan sa CIA finansijskim vezajma, bukvalno), pa preko UNICEF propagande o africi (istoj onoj africi koju pominje i Bil Gejts u kojoj treba smanjiti natalitet vakcinama - bukvalno je to rekao i to više puta) i mnogo mnogo mnogo toga... može knjiga da se napiše. I nije smanjene nataliteta cilj, nego nešto mnogo gore.

Ovaj svet u koji veruujete je obična konstrukcija. Mediji koji vam pune glavu nisu slobodni, informacije koje dobijate su tačno dozirane tako da imate sliku koja nekome odgovara, a da pri tome imate osećaj slobode informacija. I borba za političku opciju je isto to njesra, u opoziciji se već nalazi seme koje će nastaviti transgender narativ kada ova trenutna gamad na vlasti padne. Vučić je i sam rekao da će njegova vlast trajati 10 godina, na samom početku. Onaj koji ga je postavio zna o nama više od svih nas.

Meni je postove brisao lik sa foruma koji zaista veruje da su za upliv tranvestitskog učenja u naše škole odgovorni marksisti iz koji su se šezdesetih godina uvukli u američke obrazovne ustanove. On je negde pročitao gomilu podešenih informaicja koje vode ka tom zaključku, i on zaista veruje u to

Ljudi nisu najpametnija stvorenja u svemiru. Aj pozdrav.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3445

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 20:34 - pre 27 meseci
Glupom čoveku je uzaludno objašnjavati.

Da rezimiram: Ne treba da se vakcinišemo zbog ugovora o slobodnim granicama, premijerke (fikusa) lezbejke, školskog programa, operacije promene pola.
To znači da u zemljama koje nisu napravile ugovor o slobodnim granicama, gde premijer nije žensko ili lezbejka, gde ne može da se uradi promena pola sa 15 godina ( a ne može ni u Srbiji) i gde je drugačiji školski program, ista vakcina drugačije deluje.

Ili, sve vlade ovoga sveta pokušavaju da smanje plodnost sopstvenog naroda.

Ajde malo sada ozbiljno: https://worldpopulationreview....-rankings/total-fertility-rate

Srbija ima u proseku 1.5 dece po ženi, što je, nažalost i evropski prosek.
Albanija ima 1.6

Da li treba da se zabrinemo zbog Crne Gore, koja ima prosek od 1.7 ?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.systemec.de.



+2282 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 20:38 - pre 27 meseci
Citat:
B3R1:
:-))) Citaj: platicemo nekog mamlaza da nam izda cagu ... ili nesto slicno ...

Tako da ... mozda zaista i patimo zato sto smo najpametniji u svetu?

Odakle tebi ideja da smo najpametniji na svetu?! Jesam li propustio svetsko prvenstvo? I zar ne treba prvo da se izabere prvak evrope? Da li zelis da nabrajam drzave EU ciji su gradjani daleko pametniji i snalazljiviji?
U Sloveniji imas usluzno primanje vakcina umesto drugih prakticno kao profesiju.
U Bugarskoj za pare dobijes papir sa sadrzajem po zelji.
U Nemackoj su izdali ausvajs cak ina ime Adolfa
Hitlera.
Francuska i Poljska ne zaostaju za Nemackom.
Mislim da je Srbija na dnu liste po broju laznih ausvajsa, kao i po lakoci dobijanja istih ukoliko takvi u Srbiji uopste mogu da se nabave (ako znate gde ima, javite na pp)
Medjutim, ono sto je sigurno - svakom je najlakse medju svojima. Nemci medju sobom jedni drugima izdaju ausvajse, poljaci takodje, francuzi isto, pa ko ce srbinu izdati ausvajs ako ne drugi srbin, sta je tu cudno?!
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.12.2021. u 21:13 - pre 27 meseci
Citat:
djoka_l:
Glupom čoveku je uzaludno objašnjavati.

Da rezimiram: Ne treba da se vakcinišemo zbog ugovora o slobodnim granicama, premijerke (fikusa) lezbejke, školskog programa, operacije promene pola.


Ne znam ko ti je rekao da ne treba da se vakcinišeš? Gde si ti pomenut ti u celoj priči? Samo to si uspeo da izvedeš kao zaključak, iz celog onog teksta? Ti si srednjoškolac?

Pa jasno mi je zašto si počeo sa rečenicom sa kojom si počeo.

A uzgred u Crnoj Gori ima gomila Albanaca isto kao i u Makedoniji. Sem toga natalitet na kosovu je 2.3 (mada je bio mnogo veći). No i ja sam se sada zapanjio kako natalitet drastično opada u celom svetu sem Afrike (ne samo u Albaniji)...
Zato je Biliju toliko stalo da vakciniše što više i Afriku.

Možda moja ideja o gaženju Srbije Albancima i nije tačna, možda je gaženje Srbije islamom... no to je druga tema, a ja i ne moram shvatati namere onoga koji komanduje, to nije uopšte neophodno. Neophodno je samo uočiti šemu dešavanja, odnosno da neko komanduje, a smisao ne mora biti jasan.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 255711 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.