Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Panasonic ide u defrost svakih sat vremena, normalno?

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Panasonic ide u defrost svakih sat vremena, normalno?

[ Pregleda: 3806 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

x-man
Srbija

Član broj: 9345
Poruke: 45
213.91.84.*



+1 Profil

icon Panasonic ide u defrost svakih sat vremena, normalno?02.12.2020. u 18:29 - pre 40 meseci
Pozdrav svima,
vlasnik sam već dugo panasonic inverter 12-ke koja kod mene može se reći radi skoro pa cijelu godinu jer zimi se grijem i ne isključujem, a ljeti kada počne sezona hlađenja isto tako...generalno sam zadovoljan, ne pravi mi probleme i ako bi rado na njoj doradio neke funkcije...

Nego, ove godine sam primjetio da približno svakih sat vremena ide u defrost, ona super grije, ali mi se čini da je ovo previše često da ide u defrost, a da stvar bude gora, sada kada je otišla u deforst ja sam odmah pogledao unutra kroz otvor za ventilator, koji tada nije radio, tacna je bukvalno suva, po ćoškovima par kapljica i na rebrima samo pri dnu malo vlažno, nekih 2cm tj. čini mi se da ništa ne ledi, a opet ide u defrost...da li neko zna zašto? Ovo mi izgleda kao da je programirana da na određenoj temperaturi ili možda na određenom opterećenju ide svakih sat vremena u defrost i ako nema leda, a ako je tako onda je to veoma glupo odrađeno, a nešto se ne sjećam da se to dešavalo prošle godine...pomislio sam i da možda plina nedostaje, ali kako da budem siguran u to?

Hvala.
 
Odgovor na temu

ACunit

Član broj: 337986
Poruke: 38



+8 Profil

icon Re: Panasonic ide u defrost svakih sat vremena, normalno?03.12.2020. u 12:56 - pre 40 meseci
Pri kojoj spoljnoj temperaturi se ovo desava? Postoje Panasonicovi uredjaji koju u zavisnosti od parametara (pa i spoljne temperature) odlaze u defrost po unapred definisanoj naredbi, i takvi defrosti su tacno vremenski definisani.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Panasonic ide u defrost svakih sat vremena, normalno?

[ Pregleda: 3806 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.