Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 363678 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 09:51 - pre 25 meseci
Izneće Dačić svoje proruske stavove ako Đilas bude ušao u vladu.
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 09:57 - pre 25 meseci
Crni Panto , uvredio si me do groba etiketom SNS/SPS . Prdonos je dosao
na vojnu funkciju na insistiranje amera . Postoje dokumanta na Vikiliksu koja
sam licno ja citao . Turio je u penzije vrednje ljude vojske koju je uspesno
devastirao . Zanimljivo da se njegovom izboru protivio tunjavi Kostunica , ali
su ga izgazili drugi .
Prema tome nisam glasao za Prdonosa , ali i ne za onoga iz frizidera , a ni
malom debelom . Moj glas sam dao jednoj partiji koja je prosla cenzus ali
ispade i da nisu nova partija vec su prevaranti . Kada sam glupi papan .

Koliko se secam odmah po napadu Rusije sam napisao da smo mi jaebali
jer ce Rusi da najverovatnije izgube . I izgleda da gube . Pola forumasa trtlja
da Rusi rade planski , pola mrze AV i mrzece ga i da uvede i neuvede bilo
kakve sankcije , znaju da su se nacisti sakrili u svakom drugom stanu , i u
svakoj skoli i bolnici . I normalno , da su sve slike koje su nepovoljne za
Ruse namestaljka , i da Rusi iz topova izbacuju samo bombone . Curac , jer
kad vojnik u tenku vidi kako gori tenk pored njega ima da izroka sve granate
u pet okolnih solitera .

Ovo je Ruska propagnda jer je to sika iz obdanista , a ne iz Ukrajine

Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
0

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 10:13 - pre 25 meseci
Citat:
jovajovic100: Moj glas sam dao jednoj partiji koja je prosla cenzus ali ispade i da nisu nova partija vec su prevaranti . Kada sam glupi papan .


Možda si "glupi papan", ali si bar pametniji od većine koja je glasala za provereno lošu opciju.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 10:19 - pre 25 meseci
Citat:
Panta_:Tačno sam znao. Pa ko još sa dva grama mozga može ovom patološkom lažovu da veruje. Toliko smo glupi kao nacija da je to prosto neverovatno.
Ako je tako, prvi će to zapad da negira ali pošto nije i neće, meni deluje kao logično opravdanje. Što se pameti tiče, nije lepo da mišljenje o sebi projektuješ na celu naciju, neka svako priča o sebi. Da li si ti glup ili nisi, sam proceni, ne znam te toliko da mogu da potvrdim. Mada sam siguran da imaš bar dva grama mozga.
Citat:
Panta_:Pa nemoj čoveče da koristiš sankcije i nuklearni udar u istoj rečenici, može calexx da se baci u Nišavu, posebno ako uspe da shvati (teško) da Rusi gube rat.
Naravno, eno nacisti pijaniste su pred Moskvom i za nekoliko sati izlaze na Crveni trg.
Srećom, Rusi ne rade onako kao nacisti/natisti i ne idu na uništavanje gradova. Pijanista je povukao većinu vojske u Kijev oko sebe, ni ne pomišlja da ide da brani azovce u Mariupolju i samo je pitanje dana kada će da budu počišćeni. Posle toga ide treća faza policijsko-vojne operacije.
Citat:
BuzzLightyear:Vučić radi za zapad, a Dačić za Rusiju. Videćemo kako će formirati vladu. Ne bi me iznenadilo da Dačića zameni Đilas. Pitanje je samo da li je Dačiću draža Rusija ili vlast i u slučaju da mu je draža vlast, da li postoji mogućnost da prođe kao Litvinenko.

Da Vučić ima podršku zapada to je jasno svakome ko ima bar jedan gram mozga. Da nema podršku dobio bi pritiske pre izbora, a ne posle.
Misliš da bi Đilas mogao da bude premijer? On svakako ulazi u skupštinu, moguće je da će da dobiju neko mesto i u vladi jer to nije ona žuta vlada koja sve za sebe uzima. Mada će ipak da paze da to bude neko normalan pa onda Đilas nema šanse. Nešto ne verujem i da će Đilas da se eksponira jer bi time potkopavao svoju koaliciju, da je on neka faca onda bi bio na čelu koalicije a ne bi gurnuo onu smotanu Mariniku da bude glavna. On se krije iza nje jer da je on vodio kampanju, verovatno bi prošao kao Boris.
Ti si u bliskim odnosima sa AV pa znaš da nije bilo pritisaka i pre i posle? A zapad mu je rekao i da nikako ne uvodi sankcije Rusiji?
Citat:
whitie2004:Evo citam novine i .... nikako da nadjem vest da se Dacic distancirao od tog (Vuckovog) glasa u UN! Banovali ga !!!!
Kad se već pominje glasanje u UN, seća li se ko rezultata glasanja od pre 5 meseci? Tada se glasalo o ruskoj rezoluciji o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma. Dve države su se protivile borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma, uzdržanih je bilo 53 a za 121 država. Ajde da pogađate ko je glasao protiv borbe protiv veličanja nacizma i neonacizma, iliti bio za veličenje nacizma i ko su 53 zemlje koje su se uzdržale da glasaju protiv te borbe. Mala pomoć, te 53 zemlje su bile uglavnom među onima koje se nisu borile protiv smešnih brčića u WWII ili su bile direktno uz njega.
Citat:
whitie2004:Mada, budimo iskreni. Nije lako voditi politiku i stalno gledati da se ne pojavis na tamo nekom spisku ... Samo ti jave da ona lova i deca sto si ih poslao na zapad sada vise nisu tvoji ...
Ovo se već dešava ukrajinskim izbeglicama, žene i deca nestaju u velikom broju. Pored toga, zapad je počeo da se žali na bahato ponašanje ukrajinskih izbeglica, muškarci su mogli da izbegnu samo ako imaju mnogo para a takvi ne umeju da promene ponašanje. Valjda se ugledali na svog pijanistu koji je počeo da naređuje zapadnim državama šta da rade i da ih tera da gladuju i smrzavaju se, e da bi njega podržali.

U toku je treća mobilizacija u Ukrajini, sada idu oni koji bar malo znaju o borbi (klinci koji su pred kraj neke vojne akademije pa su nešto naučili a praksu će da imaju baš sada) a sledeća je definitivna, tu idu svi koji su pokretni i posle toga nema više. Nadam se da će da preživi što više Ukrajinaca, nasuprot planovima zapada da se bore do poslednjeg.
 
0

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 10:24 - pre 25 meseci
Citat:
calexx: Ajde da pogađate ko je glasao protiv borbe protiv veličanja nacizma i neonacizma


US i Ukrajina.

Citat:
calexx: Misliš da bi Đilas mogao da bude premijer? On svakako ulazi u skupštinu, moguće je da će da dobiju neko mesto i u vladi jer to nije ona žuta vlada koja sve za sebe uzima.


Nije to ona žuta vlada, već je to žuta vlada na steroidima. AV je uzeo sve najgore iz bivše "žute vlade" i napravio napredniju verziju.

Citat:
calexx: Ti si u bliskim odnosima sa AV pa znaš da nije bilo pritisaka i pre i posle? A zapad mu je rekao i da nikako ne uvodi sankcije Rusiji?


Nisam u bliskim odnosima sa AV, već pratim medije. Jesi li ti u bliskim odnosima sa Putinom pošto stalno o njemu pišeš?
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 11:01 - pre 25 meseci
Citat:
calexx:

Kad se već pominje glasanje u UN, seća li se ko rezultata glasanja od pre 5 meseci? Tada se glasalo o ruskoj rezoluciji o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma. Dve države su se protivile borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma, uzdržanih je bilo 53 a za 121 država. Ajde da pogađate ko je glasao protiv borbe protiv veličanja nacizma i neonacizma, iliti bio za veličenje nacizma i ko su 53 zemlje koje su se uzdržale da glasaju protiv te borbe. Mala pomoć, te 53 zemlje su bile uglavnom među onima koje se nisu borile protiv smešnih brčića u WWII ili su bile direktno uz njega.


Nije lepo lagati :


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 11:13 - pre 25 meseci
Malo propagande ili istine




Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 12:02 - pre 25 meseci
Citat:
BuzzLightyear: US i Ukrajina.
Ajde priznaj da si pogledao na internetu. Mada mi deluje logično, ali bih se dvoumio između us i neke druge države.
Citat:
BuzzLightyear: Nije to ona žuta vlada, već je to žuta vlada na steroidima. AV je uzeo sve najgore iz bivše "žute vlade" i napravio napredniju verziju.
Koliko se sećam, žuti su takođe posle oktobarske revolucije pokupili više slobinih koalicionih partnera pa napravili novu vlast. Meni je to normalno, u politiku se ne ide da se pomaže jadnom narodu nego da se stekne korist kao i kada neko hoće da bude direktor firme. Ali postoji razlika u načinu na koji se to sprovodi, neko napada zemlje bogate naftom ili makom da bi imao koristi.
Pored toga, dos je napravljen od propalih komunjara, od onih koje je SK iliti KPJ odbacila kao štetne pa su se našli na sledećem koraku. Đilas je ekstreman slučaj ali me ne bi čudilo da neki od onih neutralnijih pređu u vlast. Do sledećih izbora.
Citat:
BuzzLightyear: Nisam u bliskim odnosima sa AV, već pratim medije. Jesi li ti u bliskim odnosima sa Putinom pošto stalno o njemu pišeš?
Naravno da jesam, čujemo se jednom nedeljno, ja ga malo kritikujem, malo ga posavetujem i to je to. ;)
Citat:
jovajovic100:Nije lepo lagati :
Šta ti ovo znači? Nisam dobro brojao? Koliko vidim, ovde su dve države koje se protive borbi protiv nacista iste a da brojim žute i zelene me baš mrzi.
Osim toga, ovo je iz 2018. godine, još od tada se vidi ko je za podršku nacizmu.
Citat:
jovajovic100: Malo propagande ili istine
Juče se znalo da se Kramatorsku sprema haos jer su se ukrajinske trupe koncentrisale pored mesta i spremale da udare na civile. Naročito zato što su ih pre toga pozvali da se evakuišu vozovima pa udarili na železničku stanicu.

Pretpostavljam da niko sa foruma nije u Ukrajini i nema informacije iz prve ruke. Onda ostaje da se izabere strana pa je neko za naci... natovce a neko za Ruse. Onda se gledaju informacije izabrane strane kojima se veruje.

Ja nikako ne mogu da budem uz nato patku pa i zapad. U velikom ratu su nas oni napali a Rusi su nas branili. U WWII su nas bombardovali i 1941. i 1944. godine a bombardovali su nas i 1999. godine. Posle toga na svaki način pokazuju da su protiv Srbije. Rusi su pomagali kad su mogli, oni su oslobodili maltene celu Evropu od nacista (i verovatno time postali omraženi) a i sada nam pomažu koliko mogu.
Znam kakva je zapadna propaganda i koliko lažu. Čak i kada se pojavi dokaz, oni ga jednostavno preskoče i idu dalje. Ne znam šta je u klipu, mogao je neko da priča kako su Rusi rušili a neko da priča kako su to radili nacisti. I onda se to prikaže.

Evo i primera, bili razni novinari u Donbasu i pitali ljude šta se dešavalo. Pa onda im ljudi pričaju da se stanje pogoršalo od kako su došli Rusi. Onda su ukrajinski nacisti počeli da gađaju Donbas raketama, da koriste civile kao štit i da ih ubijaju. Sada im ruska vojska pomaže i brane ih.
Francuski novinar je u članku objavio samo prvu rečenicu i nije čak ni slagao.

Jutros sam video snimak kako baba izlazi iz dvorišta jer misli da su došli Rusi, nosi crvenu zastavu a ukrajinski vojnik joj daje parče leba i konzervu, uzima zastavu i gazi je. Baba ostavlja kesu sa konzervama i kaže da su njeni preci ginuli za tu zastavu i da ne smeju da je gaze. Ne znam šta se posle dešavalo, prestali su da snimaju.
 
+2

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 12:38 - pre 25 meseci
Citat:
Panta_:
Citat:
Putin odlično vodi Rusiju

Vodi je odlično, u propast. Pitanje je samo da li i mi želimo da idemo istim tim putem.


Uleteo je u zamku nesposobnom armijom. Zato i kažem da me razočarao na mnogo nivoa.
No i dalje je slamka spasa.

Zapad ide u propast, no tihu i neprimetnu, subverzivnu. Za razliku od Ruske propasti koju ti percepiraš. Zapad se raduje poklonima koje dobija od sotone i ne kapira koji je cilj. A i ti si među njima. Sotona mentalno uništava decu u obdaništima, steriliše ih (bukvalno u najtačnijem smislu reči) dok im menja pol, prodaje decu (agencije za inostrano "usvajanje" rade i u Srbiji od pre neku godinu) oduzetu od "siromašnih" roditelja... a ti tvrdiš da i mi treba da idemo tim putem jer ćemo tako imati goriva da se vozikamo ili novca da kupujemo televizore i kompjutere. Neka hvala
 
+1

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 13:29 - pre 25 meseci
Citat:
Calexx:
Ajde priznaj da si pogledao na internetu. Mada mi deluje logično, ali bih se dvoumio između us i neke druge države


Naravno da sam pogledao na internetu, pre više meseci, nisam sigurno na Pinku. Ako pogledaš starije poruke možeš da primetiš da sam se uključio u temu dosta pre tebe, a za razliku od tebe koji pratiš samo ruske izvore, ja pratim sve koji su mi dostupni (osim Pinka koji se i ne može smatrati izvorom).
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 14:33 - pre 25 meseci
Ja i ne pratim mz ali sam video neku obrisanu poruku pa sam počeo da gledam, kao i još par tema. Gledam ja i druge izvore ali sve piše isto, samo suprotno. Kod Rusa sam našao i detalje odakle je ispaljena ova ukrajinska raketa na železničku stanicu, to nećeš da nađeš na zapadnim izvorima. Kao ni i objašnjenje kako su Rusi iz oblasti koju kontroliše ukrajinska vojska ispalili raketu koju ima samo ukrajinska vojska. Isto kao i sa dronom u Zagrebu, napiše se da je ruske proizvodnje (iako je sovjstske) i posle prestanu sa pričom. Ostala je prva informacija. Ako Rusi prilože još dokaza, prestaće i o ovome.

Sada već podseća na Markale. Sve se isti filmovi snimaju.
 
+2

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 14:55 - pre 25 meseci
Isti filmovi jer je isti režiser i scenarista, samo malo drugačiji scenario, prilagođen.
 
+1

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 18:36 - pre 25 meseci
Evidentno je da je juce AV plakao kod Putina da bi dobio dozvolu da Srbija glasa za
pedaliranje Rusije iz Saveta UN , za sta smo od Evrope dobili dozvolu za uvoz Ruske
nafte preko hrvatske .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani08.04.2022. u 19:03 - pre 25 meseci
Ako dobije dozvolu da pošalje Ukrajini 50.000 mina i raketa, što ne bi dobio bednu dozvolu za još bednije glasanje? :)
Nemoj da pricas?
 
0

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani09.04.2022. u 05:25 - pre 25 meseci
Citat:
Srpska napredna stranka po svemu sudeći formiraće novu Vladu Srbije, ali u njoj možda neće biti mesta za aktuelnog ministra policije Aleksandra Vulina i predsednika Skupštine i lidera SPS, Ivicu Dačića. Kako saznaje „Nova“, zapadni partneri zahtevaju od predsednika Srbije Aleksandra Vučića da „očisti“ vlast od proruskih kadrova i da država zauzme jasan spoljopolitički kurs u odnosu na Rusiju.

Naime, naši izvori tvrde, da su nakon izbora usledili brojni zahtevi da se Vučić jasno opredeli. Kako saznajemo, zapadni partneri preporučili su da se što pre konstituiše nova parlamentarna većina u Srbiji, imajući u vidu da Srpska napredna stranka ima mogućnost da to učini uz podršku manjinskih stranaka. Od lidera naprednjaka, Aleksandra Vučića zahteva se da se Srbija jasno odredi prema situaciji u Ukrajini i da se uskladi sa sankcijama koje je Evropska unija uvela Rusiji. Istovremeno, zahtev je da se „ruski igrači“ uklone iz vrha vlasti.

https://nova.rs/izbori-2022/ot...adrova-ugrozeni-dacic-i-vulin/

ACO SRBINE, ACO SRBINE...
Citat:
Dačić partner, ali…

Kako nam je rečeno, Zapad bi bio spreman da prihvati Dačića kao sagovornika, imajući u vidu da se u prošlosti pokazao kao fleksibilan partner, uz napomenu da je upravo on bio taj koji je pregovarao u Briselu kad je zaključen sporazum o Kosovu.

Ja mislio žuti, kad ono još jedan "veliki Srbin". IVICE SRBINE...

Citat:
Ponoš rekao da će Vučić uvesti sankcije

Protivkandidat Aleksandra Vučića na prethodnim izborima, Zdravko Ponoš, rekao je tokom kampanje da ima pouzdana saznanja da je lider naprednjaka obećao da će uvesti sankcije Rusiji nakon izbora.

„Imaju pritisak sa Zapada da se distanciraju i da se orijentišu na drugu stranu. I sad lažu i jedne i druge. Zapadnim partnerima i sagovornicima obećavaju da će kad prođu izbori, ispoštovati sve i prikloniti se sankcijama, a ovo što sad rade je neka vrsta avansa, na tim „blagim“ stvarima“, govorio je Ponoš.

I bez tih "pouzdanih saznanja", nije trebalo biti mnogo pametan pa doći do tog zaključka.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani09.04.2022. u 07:19 - pre 25 meseci
Znači nije ništa loše da neko pretnjama ubeđuje ovdašnju vlast da prema njihovim željama formira novu vladu nego je problem što će naši to da prihvate. Ako prihvate. Ko je onda ovde loša strana? Da li si protiv toga da naši prihvate ucene? Možda da postavi Mariniku za premijerku, ona mrzi sve pa sigurno i Ruse? Ili nekoga ko je pošten i poznat kao pravi Srbin ... Đilasa?

Kako god, ko veruje informacijama cnN1 i sličnih, ili nema mozga (ni ona dva grama) ili spada u antiSrbe, mada nije nerealno ni da oni znaju sve poteze protiv Srba pre nego se i dese. Ipak, ovaj medijski rat neće da im pomogne protiv Rusa kao što im je pomogao protiv nas jer se Rusi ne plaše zbog nečega što nisu uradili, sigurno neće ni da ih bombarduju.
 
+2

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 804



+636 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani09.04.2022. u 11:55 - pre 25 meseci
Zapravo i nema prevelike razlike izmedju rezimskih i antirezimskih bljuvoida.
Pink ima Zadrugu. Nova.rs ima Survivora. U cemu je razlika?
I jedni i drugi portali imaju clickbait naslove ("Evo sta vam treba za ovo" ... i tome slicno).
I jedni i drugi imaju dosadne reklame (srecnom, jos uvek nisu provalili kako se blokira Ad Blocker, sto mnogi zapadni bljuvoidi uveliko koriste na svojim portalima).
I jedni i drugi sire strah i paniku - rezimski kazu kako svuda u Evropi vlada glad osim u Srbiji, antirezimski kazu kako se bas u Srbiji sprema kataklizma.
I jedni i drugi na portalima imaju neke pevaljke i sportiste za koje nikada nisam cuo ... i neke smor price o ljubavno-bracnim svadjama doticnih po njihovim vilama u Dubaiju.

Mozda jedino Danas i Politika drze kakav-takav nivo pristojnosti i umerenosti (mada je i to upitno), sve ostalo su - bljuvoidi.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani09.04.2022. u 12:52 - pre 25 meseci
Meni to ne smeta, ne gledam ili čitam bilo šta od pomenutog ali ne sumnjam da je sve isto. Verovatno kao i svuda u svetu.

Snima se film u Irpinu, prikazaće ga ovih dana. Da budemo malo u temi. ;)

Za to vreme zli Rusi ne dozvoljavaju jadnim civilima da sede po svojim podrumima u mraku.

https://t.me/rusvesnasu/17182

[Ovu poruku je menjao calexx dana 09.04.2022. u 16:21 GMT+1]
 
+1

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani09.04.2022. u 18:05 - pre 25 meseci
Citat:
Znači nije ništa loše da neko pretnjama ubeđuje ovdašnju vlast da prema njihovim željama formira novu vladu nego je problem što će naši to da prihvate. Ako prihvate. Ko je onda ovde loša strana? Da li si protiv toga da naši prihvate ucene?

Koje ucene kada su zahtevi i očekivanja od strane EU bili navedeni još pre izbora, tj da Srbija uskladi politiku sa EU po pitanju Rusije.
Znaš, nije u redu da neko pre izbora kaže svojim glasačima da neće, a onda uradi suprotno. Mada, zna on odlično ko su njegovi glasači i da ih pamćenje služi nekih par dana, zato mu ne predstavlja problem da ih stalno laže.
 
0

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani09.04.2022. u 18:22 - pre 25 meseci
Pre izbora trtljao zarad rusofilskih glasova da neće da uvodi sankcije, a sada ovo:
Citat:
Nećemo imati šta da jedemo

“Molim ljude kao Boga... Sve lične ambicije sam istrošio, ali molim ljude da razumeju da, ako budemo imali sankcije, nećemo imati šta da jedemo. Ne moramo da jedemo? Jel tako. Dobro nema problema. Ako ćemo tako da vodimo zemlju nema problema. Ja ne moram da budem predsednik, ja ne moram, a oni nek vode zemlju nek nas unište, nek je vrate u dvehiljadite kada smo lančili, kada smo katančili fabrike i neka nas vrate u devedesete, pa lepo nek zaratimo sa nekim ako treba, samo neka i pokažu šta su nam od vojske napravili ...”, upozorio je Vučić.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 363678 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.