Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 81909 | Odgovora: 448 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.183.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju26.11.2021. u 20:39 - pre 29 meseci
Tačno je bio prazan mojih 13 flaša.


Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

stakogde
ETF
BG

Član broj: 205524
Poruke: 20
*.mediaworksit.net.



+9 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju27.11.2021. u 19:03 - pre 29 meseci
Eto vidiš da radi reciklomat.
To što ti je progutao neke ambalaže bez registracije, verovatno je vezano za to krčanje.
Kad treba da dotera ambalažu ispod kamere on zapinje, pa onda pretera i ambalaža ode u džak bez registracije.
Svakako možeš da ih zoveš ako ti je zapelo za tih par desetina dinara i dodaće ti a možda i poprave motor.
Mada ne verujem. Dok to nije prestalo da uvlači ambalaže unutra, niko ga neće popraviti.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.182.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju28.11.2021. u 00:25 - pre 29 meseci
Pa ovaj na cvetnom trgu je kao prazan ali gori crveno uopšte ne radi. Na displeju piše ubacite ambalažu. Tako stoji danima. Na internetu piše da je u funkciji. I tako danima.

Evo kakvo je stanje trenutno:


Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

stakogde
ETF
BG

Član broj: 205524
Poruke: 20
*.mediaworksit.net.



+9 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju28.11.2021. u 10:25 - pre 29 meseci
U pola dva posle ponoći uopšte je nebitno kakvo je stanje jer tad niko normalan ne reciklira :D
Evo ga stanje u nedelju podne:





I na Cvetnom trgu se stanje promenilo. Ili su ga popravili ili on ipak radi ;)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.182.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju28.11.2021. u 14:03 - pre 29 meseci
To stanje se menja samo online ali su na ulici ti reciklomati uglavnom izvan funkcije već sam pisao i stavljao fotografije iz realnog vremena. Neko opasno manipuliše tim reciklomatima tj isključuje ih kako nebi morali da se prazne!
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

stakogde
ETF
BG

Član broj: 205524
Poruke: 20
*.mediaworksit.net.



+9 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju28.11.2021. u 14:17 - pre 29 meseci
Mani se tih teorija zavere. Sam si video da sa reciklomatom preko puta crkve sv. Marka sve u redu, a isto je tako i sa reciklomatom kod Hrama i na uglu Cara Nikolaja.
Taj problematični na Cvetnom trgu ako stvarno ne radi, ti ih zovi i prijavi im kvar i popraviće ga.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.165.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju28.11.2021. u 17:09 - pre 29 meseci
Svi su identično problematični, online su u funkciji, na displeju piše ubacite ambalažu a crveni krug gori i ne reaguje na ubacivanje ne pali svetlo unutra. To stanje se smenjuje po svim aparatima koje sam posećivao tako da ili je to bag ili neko sistemsko isključivanje kako se nebi u nekim vremenskim intervalima ubacivala ambalaža tačnije prolingiralo pražnjenje i punjenje telefona/gsb kartica.



Znači nije potrebno više ovakvih reciklomata nego većeg kapaciteta i naravno da funkcionišu ispravno a ne da podyebavaju korisnike. Online u funkciji a dođeš do njega on ISKLJUČEN na foru.
Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.165.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju30.11.2021. u 17:39 - pre 29 meseci
Pre oko 15 dana sam ubacio oko 10tak flaša i dopunio kevi globaltel karticu. Sad vidim u njenom telefonu da je stigla poruka ali u aplikaciji stoji (0) dinara. Gde je nestao novac kada nijedan paket nije aktiviran? Kako je moguće da sve nestane?!??

Kada odem na pravila i uslovi izađe mi ovo:


Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju30.11.2021. u 17:56 - pre 29 meseci
Obrati im se na [email protected] ili na telefon 0677 1234.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju30.11.2021. u 21:18 - pre 29 meseci
Globaltel mora po nekad i za pare da se dopuni. Dopuna na recimlomatu ne produzuje period vazenja prethodne dopune.
Drugo, ne znam da li cu otici previse u offtopic, ali jedna od najvecih sramota domacih telekomunikacija je VAS SMS (value added service sms). To je formalno naplata od drugih lica koji nisu mobilni operater, a u stvarnosti su neki banditi/lopovi/gusari/secikese/dzeparosi koji vam kradu pare. Kao bajagi nekad ste poslali neki sms kojim ste se pretplatili na neki servis, a ustvari niste, ili barem ne da znate da ste to uradili. To su gotovo uvek inostrane firme koje su saznale da je srbija jedna od retkih zemalja gde je takvo nesto dozvoljeno, pa sad pljackaju ljude i dele pare sa mobilnim operaterima.Kasnije vam se ne vrsi nikakav servis a redovno vam se uzimaju pare sa racuna. Ne znam koji mobilni operateri omogucuju korisnicima da zabrane sebi VAS SMS servise - globaltel ne omogucuje, a VIP trazi da im se ta usluga zabranjivanja placa svakog meseca. Izvinite sto zloupotrebljavam temu, ali ako neko zna za preostale operatere kakva je situacija nek napise, stotine hiljada pretezno starijih ljudi imaju problem sa ovom pljackom i niko u ovoj drzavi im ne pomaze da ga rese! Trebalo bi bojkotovati operatere koji ne omogucuju da se ta pljacka (besplatno) zabrani, ali onda pre svega treba znati da li uopste neko omogucuje...
 
Odgovor na temu

stakogde
ETF
BG

Član broj: 205524
Poruke: 20
*.smin-1.sezampro.rs.



+9 Profil

icon Re: Reciklomat sjajna ideja za očuvanje životne sredine01.12.2021. u 16:47 - pre 29 meseci
Zato za starije ljude isključivo Prepaid i to uplati se iznos potreban za mesečni paket, aktivira se paket i to je to.
Kada je na računu 0 dinara banditi nemaju šta da otmu.

ON TOPIC:

Citat:
bordzija:
Svi su identično problematični, online su u funkciji, na displeju piše ubacite ambalažu a crveni krug gori i ne reaguje na ubacivanje ne pali svetlo unutra. To stanje se smenjuje po svim aparatima koje sam posećivao tako da ili je to bag ili neko sistemsko isključivanje kako se nebi u nekim vremenskim intervalima ubacivala ambalaža tačnije prolingiralo pražnjenje i punjenje telefona/gsb kartica.



Znači nije potrebno više ovakvih reciklomata nego većeg kapaciteta i naravno da funkcionišu ispravno a ne da podyebavaju korisnike. Online u funkciji a dođeš do njega on ISKLJUČEN na foru.


Aj prestani da pričaš nebuloze. Prolazio sam pored jednog reciklomata i baš zbog tebe proverio da li radi:

Naravno radio je i na sajtu i u stvarnosti.





To što tebe mrzi da pozoveš tehničku podršku i prijaviš kvar reciklomata koji je u tvom kraju apsolutno ne znači da postoji neka zavera.
Drugima reciklomati rade bez problema a radio bi i tebi da nisi toliko lenj.
Ne možeš ti da biraš koji će biti kapacitet reciklomata jer se prave tipski a normalno je da se ponekad reciklomat pokvari i zato treba pozvati
tehničku službu da izađe na teren i da ga popravi kada se to desi. To se zove SARADNJA.

Ja da zovem umesto tebe njih ne pada mi na pamet - svaki put kada je meni trebalo reciklomat je radio kao što je naznačeno na sajtu.
A što se tiče 100 dinara za majku, ona može taj kredit bez problema da troši na pozive i SMS što je verovatno i uradila.
Za matore ljude isključivo mesečni paket + 0 dinara na računu. Samo tako mogu da se izbegnu "skriveni" troškovi.

Tako da činjenica da su reciklomati korisni i dalje važi. Jedina im je mana što ih nema dovoljno pa ljudi moraju sa Banjice da putuju kolima do najbližeg reciklomata što je daleko od ekološki ispravnog....
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.182.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju01.12.2021. u 18:24 - pre 29 meseci
Ja koji skupljam ceo mesec da bih odneo reciklažu i uvek popijem neispravan reciklomat ili čak DVA koja je verovatnoća da i drugi popiju istu šemu? Vrlo velika.

@stakogde etf reciklomat piar kako objašnjavaš nestajanje kompletnih sredstava sa globaltel aplikacije? Koliki je rok trajanja tog đubreta? 10 dana pa se briše?
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.165.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju01.12.2021. u 21:49 - pre 29 meseci
Sve što je skupljeno je netragom nestalo iz aplikacije. Jel se još nekome desila ova prevara?




Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

SG kamikaza

Član broj: 332241
Poruke: 1652



+254 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju01.12.2021. u 22:07 - pre 29 meseci
Citat:
bordzija:
Pre oko 15 dana sam ubacio oko 10tak flaša i dopunio kevi globaltel karticu.



Na slikama datum od pre 50 dana!?!
Da ne bude da nisam na vreme skrenuo paznju pre neki dan.

U stvari je to tvoj telefon, samo ti po obicaju izmisljas price da bi bio zanimljiviji u virtuelnom drustvu.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.182.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju01.12.2021. u 22:30 - pre 29 meseci
Ti ne znam što uopšte komentarišeš potpuno si nebitan. Uvek se trpaš u svaku temu koju otvorim ili spamuješ iza mojih komentara kao da nemaš ama baš nikakav život. Ti si obična ništarija.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

stakogde
ETF
BG

Član broj: 205524
Poruke: 20
*.smin-1.sezampro.rs.



+9 Profil

icon Re: Reciklomat sjajna ideja za očuvanje životne sredine01.12.2021. u 23:14 - pre 29 meseci
Citat:
bordzija:
kako objašnjavaš nestajanje kompletnih sredstava sa globaltel aplikacije? Koliki je rok trajanja tog đubreta? 10 dana pa se briše?



Odgovorio sam ti već.
Čitaj pažljivije.

Citat:
stakogde:
A što se tiče 100 dinara za majku, ona može taj kredit bez problema da troši na pozive i SMS što je verovatno i uradila.
Za matore ljude isključivo mesečni paket + 0 dinara na računu. Samo tako mogu da se izbegnu "skriveni" troškovi.


Za 50 dana mogla je da potroši i 1000 dinara i da "ne primeti".

Citat:
bordzija:
Ja koji skupljam ceo mesec da bih odneo reciklažu i uvek popijem neispravan reciklomat ili čak DVA koja je verovatnoća da i drugi popiju istu šemu? Vrlo velika.


A koja je verovatnoća da je generelazacija na osnovu dva loša iskustva i izmišljanje teorija zavere nebuloza? Vrlo velika.

Citat:
stakogde:
To što tebe mrzi da pozoveš tehničku podršku i prijaviš kvar reciklomata koji je u tvom kraju apsolutno ne znači da postoji neka zavera.
Drugima reciklomati rade bez problema a radio bi i tebi da nisi toliko lenj.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.182.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju01.12.2021. u 23:22 - pre 29 meseci
Nema odlaznih poziva dakle ti lažeš isto kao i za reciklomate. Zašto ne postoji stranica sa pravilima i uslovima korišćenja? Gde može da se nađe važenje kredita?!?? Nigde! Cela priča je smuti pa prospi, zamajavanje naroda i pranje para!


Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

stakogde
ETF
BG

Član broj: 205524
Poruke: 20
*.smin-1.sezampro.rs.



+9 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju01.12.2021. u 23:27 - pre 29 meseci
Ti si čoveče kontradiktoran sam sebi.
Na svakoj stranici menjaš priče a meni kažeš da lažem?
Pa lepo, možda i ja trebam da prestanem da tolerišem tvoja proseravanja.

Već sam ti dva puta rekao ne znam dal trebam da crtam da kredit može da ode na razne usluge kada nema aktivnog paketa.
Pogotovo za 50 dana svašta može da se desi. Svakako je ljudski faktor u pitanju.

Evo ti stranica sa uslovima korišćenja:

https://www.globaltel.rs/op%C5...cione-mre%C5%BEe-globaltel.pdf

Mada nemaš ti kapaciteta da je pročitaš kao što nemaš ni da nađeš dokle važi kredit.

Citat:
bordzija:
Gde može da se nađe važenje kredita?!?? Nigde! Cela priča je smuti pa prospi, zamajavanje naroda i pranje para!




Evidentno je da teraš inat i nećeš da prijaviš kvar reciklomata službama a kukaš na sav glas kako nijedan reciklomat ne radi i smišljaš teorije zavere.

Nije Globaltel za tebe. Bolje pređi na Telenor. Oni su idiot proof mreža.

[Ovu poruku je menjao stakogde dana 02.12.2021. u 00:51 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.182.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju02.12.2021. u 02:07 - pre 29 meseci
Na koje to usluge je mogao da ode kredit ako se nije koristio telefon Niti je aktiviran ikakav paket a bilo je preko 700 dinara kredita?!?? Koliko je važenje kredita unetog putem reciklomata ? 10 dana? Gde to da pročitam jel na nepostojećoj stranici u aplikaciji?!??


Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6816
87.116.165.*



+1454 Profil

icon Re: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju02.12.2021. u 02:24 - pre 29 meseci
Dakle, kredit može u svakom trenu da nestane ako sam dobro pročitao, dužina važenja kredita uopšte nije definisana!


Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Reciklomat država osmislila zabavu za sirotinju

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 81909 | Odgovora: 448 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.