Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hrišćanski LCD paneli

elitemadzone.org :: MadZone :: Hrišćanski LCD paneli

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 13878 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 08:24 - pre 29 meseci
Gde da nađem hrišćanske LCD panele? Dosadili su mi ovi "Made in China", vrte sve jedno te isto. Nedavno sam saznao sa kongresa SPS-a da su katodne cevi hrišćanske, ali ni reči o LCD panelima.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 08:29 - pre 29 meseci
Nidje.
A sta to fali kineskim displejima?
Da nije Kineza, kurc bi se zahebavali i pravili svasta sa jeftinim komponentama, displejima, mernim instrumentima...
Ima krsa, ali ima i dobrih stvari kao i svuda.

Inace, bas ti paneli nadzive TV bar jedno 5x. Sve ce da rikne, samo panel ne.
Hoce ako dete umisli da je gol i krene da puca penale.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 08:33 - pre 29 meseci
Nisu kršteni i koriste se kao poluprovodničko oružje ovim protivnika.



Citat:
Inace bas ti paneli nadzive TV bar jedno 5x. Sve ce da rikne, samo panel ne.


Normalno kad ih pravi nehrišćanska vojna industrija, ali radujte se, kada vidite svetlo sa neba ljudi će reći nuklearni udar ili rat!
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 08:39 - pre 29 meseci
E jbg gospon Buzz, ja mislio da je ova tema postavljena pod `Elektronika`. :)

Treba mi jos kafe.
Omlaticu jednu tursku ako nemas nista protiv. :)
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 08:44 - pre 29 meseci
Nema veze, nemoj da ideš sa teme, zaista bih želeo da čujem tvoje stručno mišljenje. O čemu se ovde radi? Da li je ona luda, glupa ili smo možda mi ostali. Da li joj je neko podvalio ovaj govor da bi se iskidao od smeha ili da bi uništio SPS. Možda je sve urađeno namerno da bi se normalni ljudi držali dalje od politike? Postoji mogućnost i da nešto niije u redu sa mnom i da zbog svog mentalnog stanja nisam u mogućnosti da shvatim vrli novi svet.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 08:51 - pre 29 meseci
Ma ne mogu sad druze, zurim.
Javicu se malo masu kasnije, najverovatnije tamo od ponedeljka.

Pozdrav i drzi distancu.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

nenadovic85
my own my way

Član broj: 345971
Poruke: 260
*.dynamic.a1.rs.



+64 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 10:10 - pre 29 meseci
I amerikanci su hrišćani, kolko mi se čini, i nemci...potraži kod njih. Ali ih pre uptrebe ortodoksno okadi.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 10:19 - pre 29 meseci
Mene zivo zanima sta (ili ko?) je svu tu silnu decurliju u publici naterao da dodju da slusaju ovu s 2 padeza, 3 mladeza i tonama botoksa po svim delovima tela ...

Mene sve ovo zapravo neodoljivo podseca na one gluposti kada su nas u osnovnoj skoli vodili u neke slicne dvorane da slusamo narodne heroje i njihove price u stilu "kako je Pinki video Tita". S tim sto smo se mi za to vreme ili gadjali papiricima iz duvaljki ili slali ceduljice, udarali cvrge ortacima koji sede napred ... ili bismo usput pobegli iz kolone dok nas vode tamo. Jer nije bilo sanse da ides i slusas neke crvene idiote. Ova deca mi, s druge strane, deluju nekako anestezirano, zombirano, robotizovano ... kao da su popili celu kutiju bensedina. To me brine, ljudi ... mi smo 1991 vikali Rimtutituki, u junu 1992 ETF se orio od protesta, u zimu 1996/97 smo razbili sve serpe po kucama ... i da sada ne redjam dalje (namerno ne pominjem "peti oktobar", jer je taj datum po meni bio falsifikat, ali to je posebna tema). Medjutim, ovde nema te energije ...

Ili ta deca mozda samo shvataju neminovnost sadasnjice ... gde ti ime na spisku prisutnih na tom bljutavom skupu mozda donese neki poen u CV, pa ce jednog dana zahvaljujuci tome sto su samo bili prisutni na mestu gde se ova frljala padezima, dobiti lepe funkcije po javnim preduzecima, a kasnije i diplomatskim predstavnistvima Stradije sirom sveta ... i smejati se nama "bumerima" (kako nas zovu iz nekog razloga), koji smo za razliku od njih slusali neku muzku koju oni zovu "narkomanskom" ... a u dusi bili i ostali buntovni, najvise protiv samih sebe, jer smo uvideli da smo od silnog bunta protiv sistema na kraju ponovo dobili ove mamlaze na vlasti i samim tim pojeli ... *BEEP* ... e, bas to.

Eto ... ja rekoh ovo i olaksah dusu ...
 
Odgovor na temu

nenadovic85
my own my way

Član broj: 345971
Poruke: 260
*.dynamic.a1.rs.



+64 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 10:32 - pre 29 meseci
Da kažem ja stvar iz mog kratkog ugla. Miloševića su mrzeli Srbi još od 93', tad su se okrenuli ideji Kraljevine. Mnogo naroda je bilo za SPO, pa i moja cela familija i dalje, dalje... Čudno je što ne mogu da se nađu ti 'proročki' govori Vuka. Sve je predvideo i sve što je rekao se desilo.

A kad smo uspeli da skinemo Miloševića? Tek kad su Amerikanci dali pare opoziciji da se ujedine. Taj dug, još uvek plaćamo.

Što je najgore, opet opozicija traži pare...
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 11:14 - pre 29 meseci
Citat:
nenadovic85: Da kažem ja stvar iz mog kratkog ugla. Miloševića su mrzeli Srbi još od 93'

Od 1991. zapravo, od onih tenkova u Beogradu. To vreme pamtim po nekim retkim anonimnim herojima. Momak koji je odvalio mitraljez s oklopnog vozila policije. Devojka koja je stala ispred tog vozila i podigla ruke. Rezervista koji je dovezao tenk s ratista, parkirao ga ispred Skuptine, a usput lomio aute kao Rambo ... na kraju onaj lik koji je oktobra 2000. buldozerom probijao kordone ispred Skuptine. To su po meni bili pravi, autenticni buntovnici. Nazalost, ostali su anonimni i zive mahom u secanjima nas malobrojnih matorih budala. Ne secamo se vise ni njihovih imena, niti su nam poznate njihove sudbine.

Sta reci ... Revolucija jede svoju decu, rekao je jednom neko pametan ... ne znam vise ko ... zaboravio sam.

Svi ostali su bili oportunisti i profiteri, koji su tu izvornu buntovnu energiju naroda zloupotrebili da bi se dokopali vlasti, a onda su drpali taj isti narod do besvesti.

A prave heroje uvek zaboravljamo. Bas kao sto se ne secamo ni sta se dogodilo tog istog datuma - 5. oktobra, ali 4 godine kasnije ... 2004. Secate li se tog datuma? Naravno da ne ... A ta tragedija se dogodila u drzavi koju smo zvali "demokratskom". Mnogo kasnije nakon devedesetih. Kako to, majku mu? Zar nam nisu obecavali kako cemo nakon oktobra 2000. imati "pravnu drzavu"? Da, da, pravna drzava ... u kojoj ponekad mora da bude "kolateralne stete" ... U ime evropskog puta Srbije, tigra na Balkanu, za nasu decu, brze, bolje, jace ...

Parole, parole, parole ... rece ona stara italijanska pesmica ... Prazne parole. A vuk i dalje jede magarca. I nikom nista. Mir, mir, mir, niko nije kriv ... idemo dalje. Za iste pare.

A profiteri? Oni su zivi i zdravi! Ukljucujuci i tog deda-Mraza koga si pomenuo. Pa jeste, on je lepo govorio, a jos lepse pisao. Ucen covek. Knjizevnik. Ali sta je posle toga radio i uradio? E, bolje da ne nastavljam dalje, inace cu morati da pijem tabletu protiv mucnine ... jer cu se ispovracati na laptop ...
Citat:
A kad smo uspeli da skinemo Miloševića? Tek kad su Amerikanci dali pare opoziciji da se ujedine. Taj dug, još uvek plaćamo.

Mi?! Hahahahahaha ... Da, bas "mi" ... Peti oktobar ... was an inside job, man ... To je vec i vevericama jasno! Nemoj da mi kazes suprotno, molim te. Ipak si pametan covek. Peti oktobar je bio udzbenicki primer kako nastaju sve te plisane, narandzste, roze i ostale "revolucije". Placena opozicija? Kakva bre opozicija?! To su najcesce uvek po pravilu samo marionete ... zapravo dobri djaci, koji se skoluju i pripremaju za dan posle. Oni, poput sve decice u skolskim klupama, dobijaju tu samo dzeparac. Za sladoled. Zna se ko dobija najvece parce tih para ... nadam se da ti ne treba crtati?

I bas zato ja smatram 5. oktobar falsifikatom, velikom iluzijom u stilu velikog Hudinija ... uh, ne ... ne bih da vredjam Hudinija, jesen 2000. je bila predstava za madjionicare-pocetnike. Sve odradjeno strogo skolski. Jedino sto vecina nas to tada nije kapirala. Trebalo je da budemo svedoci jos mnogi takvih slicnih stvari po svetu kasnije ... da bismo sabrali dva i dva.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 11:33 - pre 29 meseci
Negde, čini mi se 2003. sam prvi put čuo za ukrajinsku "Poru". Jedan moj poznanik se vratio iz Ukrajine i prepričava mi on utiske, oduševljen je Ukrajinkama... i pitam ga šta je radio tamo. Kad mi je rekao da je išao kao instruktor da orgnizuje njihov Otpor i da su Ukrajinci preuzeli logo, sistem organizacije, izvore finansiranja... tek tada mi je postalo jasno o čemu se radilo i kod nas.
 
Odgovor na temu

nenadovic85
my own my way

Član broj: 345971
Poruke: 260
*.dynamic.a1.rs.



+64 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 11:49 - pre 29 meseci
Slažem se. A da proširimo temu? Govorkalo se da će Legiju da puste iz zatvora. On trenutno štrajkuje glađu, već nekoliko dana, mediji to ne prenose. Ko je NAREDIO ubistvo Đinđića? BIA - o da. A zašto? Zato što je hteo da proda Kosovo. Eto to su moje informacije.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 12:00 - pre 29 meseci
Citat:
B3R1:
Mene sve ovo zapravo neodoljivo podseca na one gluposti kada su nas u osnovnoj skoli vodili u neke slicne dvorane da slusamo narodne heroje i njihove price u stilu "kako je Pinki video Tita".


Tada su postojali neki ideali kojima se bar u teoriji težilo. Danas toga nema, danas su ideali da dobiješ sve na tacni a ako ne dobiješ da otmeš.

Citat:
...onaj lik koji je oktobra 2000. buldozerom probijao kordone ispred Skuptine...


Džo bagerista je umro prošle ili pretrpošle godine kao beksućnik. Morao je da plaća dugove za svu štetu koju je napravio 5. oktobra pa su mu skinuli kožu s leđa. Naivno se primio na priču, potegao a kad je obavio posao posle toga više nikom nije trebao.


 
Odgovor na temu

nenadovic85
my own my way

Član broj: 345971
Poruke: 260
*.dynamic.a1.rs.



+64 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 12:16 - pre 29 meseci
Mislim da je vreme da u 'dosluhu' odslušamo ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=hlDcZthDOMk


Al pre toga da se prekrstimo i pomirimo Boga i Đavola.
 
Odgovor na temu

baresi
Maribor

Član broj: 66006
Poruke: 1667
*.cable.triera.net.



+242 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 15:36 - pre 29 meseci
Ljudi, pa šta vam tu nije jasno? Katodnu cev su izmislili Hrišćani, anodnu cev svi ostali. Za radio cev nisam siguran. Šalu na stranu, to je priča i za tugu i za smeh. Nije problem ta Ana, nego onih 110 k što je prate. Na žalost, nije to problem samo kod vas, ima toga svugdje. To je najveći problem današnjice.
lp
baresi
 
Odgovor na temu

nenadovic85
my own my way

Član broj: 345971
Poruke: 260
*.dynamic.a1.rs.



+64 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli08.11.2021. u 16:10 - pre 29 meseci
Jaoooo, samo sam izdržao do 1:58, doživeh najveći transfer blama, propadoh u zemlju. Pa ovo je gore nego kad Rada Manojlović priča vic.

Bože me oprosti, sve te lepe dame... s*re mi se...
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli09.11.2021. u 08:36 - pre 29 meseci
Evo, doticna kandidatkinja za Darvinovu nagradu je stigla i u dnevnu stampu:

https://nova.rs/vesti/politika...cevi-presla-na-poluprovodnike/

Da li vam je sada jasno kako se osecaju lekari specijalisti, koji nakon 12-15 godina regularnog guljenja fakultetskih klupa i jos 10-15 godina radnog iskustva dozive da im razni uobrazeni mamlazi sa svojim napabircenim "instant" znanjem sa Interneta i drustvenih mreza kazu u lice kako oni nemaju pojma ... i pocnu da im prodaju svoje besmislene teorije. I jos kada im doktor pokusa da objasni nesto zasnovano na znanju koje on ima, ovi mu odbruse: "Ma nemas ti pojma, to sto si ti ucio na fakultetu je ono sto ti je farmaceutski lobi dozvolio da ucis i zato te je pretvorio u fah-idiota, a mi koji ucimo sa strane imamo sire vidike od vas sa fakultetom ..." ...

E vidite ... sada se pojavila frizerka iz Nish, s dva padeza, tri mladeza i cetiri razreda srednje, da inzenjerima drzi predavanja iz elektronike i elektromagnetike. Nadam se da sada shvatate.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
79.101.120.*



+10242 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli09.11.2021. u 09:22 - pre 29 meseci
Citat:
B3R1:  ... sada se pojavila frizerka iz Nish, s dva padeza, tri mladeza i cetiri razreda srednje ...
Teško da ova ima četiri razreda srednje. Možda dva, u zanatskoj - frizerskoj.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli09.11.2021. u 09:59 - pre 29 meseci
Problem je sto imas :

- Ljude koji se necem bave. Znaju kako to radi. Nije samo "zavrsili skolu", nego zapravo zive od toga, u smislu da su ti ljudi ZNAJU da to radi.
- Ljude koji laprdaju po internetu, u zivotu se bave nekim muljanjem i generalno su experti da ubedjuju ljude da su "pametni", posebno ljude "ispodprosecne inteligencije".

(Vodite racuna, 50% populacije je ispod proseka.)

E sad, kome mislite da ce taj ispodprosecan lik da veruje? :)

- Doktor zna nesto i ume da kaze "to je tako".
- Laprdalo zna da lupeta satima oko toga.

Ovaj drugi DELUJE, ako si ispodprosecan, mnogo uverljivije...
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
*.oriontelekom.rs.



+690 Profil

icon Re: Hrišćanski LCD paneli09.11.2021. u 10:02 - pre 29 meseci
Citat:
B3R1:
E vidite ... sada se pojavila frizerka iz Nish, s dva padeza, tri mladeza i cetiri razreda srednje, da inzenjerima drzi predavanja iz elektronike i elektromagnetike. Nadam se da sada shvatate.

Ne slazem se. Nije ona drzala predavanja inzinjerima nego podmlatku SPS-a. I obzirom na publiku, predavanje je bilo sasvim adekvatno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Hrišćanski LCD paneli

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 13878 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.