Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Diskusija o izborima u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Diskusija o izborima u Srbiji

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 34158 | Odgovora: 348 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 13:53 - pre 4 meseca
Citat:
Shadowed:
Citat:
Java Beograd: Glupost kvazi opozicije je i u tome da traže, pazi, ponavljanje Beogradskih izbora! WTF? Pa na istim biračkim mestima se glasalo i za jedno i za drugo.
Kako sad, republički su OK, ali za Bgd nisu OK? Stvarno vređa inteligenciju.


Jesu na istom mestu ali nisu isti izbori. Ovi sto su svratili Izbosne su mozda imali pravo da glasaju na republickim ali ne i na beogradskim izborima. Zbog toga se trazi ponavljanje ovih drugih.

Inace, nije u pitanju samo medijsko manipulisanje. Puno je i onih koji su direktno ucenjeni (radnim mestima najcesce) a postoji i kupovina glasova (imas ceo onaj slucaj sa call centrom gde se organizovalo i placanje za glasanje (placanje je za rad u call centru ali moras da glasas za njih da bi ti omogucili sto ukljucuje i slikanje listica sto je ilegalno). Imaju cak i piramidalne seme gde moraju da uvlace nove ljude i nalaze tzv "sigurne glasove".

Jesi li ti ovome stvarno prisustvovao, lično se uverio, ili si pročitao na društvenim mrežama?

Koliko je njih radilo u tom fuckin call centru? Hiljadu zaposlenih? Deset hiljada zaposlenih? Više?

Kako to šef uceni radnika da mora da glasa po direktivi? Jesi li ti lično prisustvovao?
Ja poznajem bar 1.000 ljudi u Bgd, i od nikog nisam čuo lično da je ucenjen. Samo rekla-kazala, fazon, tamo negde, neko, u nekoj gg firmi ucenjuju ...

Da li, makar teoretski, neki šef negde u nekoj firmi može da uceni radnike tako da ovi moraju da glasaju za opoziciju? Mislim, ako je šef za Vuka Jeremića, a ne za naprdnjake? I on je čovek od krvi i mesa.

Otkud znaju da je uslikani listić baš moj, a ne da mi je kum prosledio sliku preko vibera, za njegov listić?
Šta ako zaokružim AV, pa slikam, pa onda zaokružim i Mariniku?
Jel pare legni na račun, ili na ruke? U dinarima ili u evrima?

Koliko vremena, pre izbora, krenu te piramidalne šeme, jer, jbg, znamo da ni multilevel marketing ne može da se odradi za mesec dana. Dok nađeš jednog referala, prođu dani i nedelje, oho-ho ...
I onda, šta, dobijem i ja kintu za glasove svakog od onih ispod mene u piramidi? I za svaki sledeći pirmidalini nivo? Pa to onda nije za polovnog Opela, to onda bude za novog Forda!




Edit:
Nemoj da se ljutiš, nije da kontriram iz obesti, samo pitam, i pokušavam da steknem sliku, real life, kako bi to moglo da izgleda u stvarnosti, ta kupovina glasova.
Nadam se da imaš odgovore na ova i slična pitanja.



Ja, da sam ucenjen, ja bih svakako našao način da zjbem šefa, za inat!


[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 20.12.2023. u 15:19 GMT+1]
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 14:18 - pre 4 meseca
Samo onaj koji je živeo poslednjih 10 godina pod saksijom ne zna na koji način se kupuju glasovi. Nemoguće je da niste čuli za "sigurne glasove". Ako ste čuli, možda niste znali da možete da tražite nešto zauzvrat za svoj sigurni glas. Svaka mesna zajednica ima čoveka koji prikuplja sigurne glasove i koji se cenjka sa glasačima. Juče mi se poznanik hvalio kako su uspeli da pridobiju glasače u nekom selu, tako što su im podelili 35m drva. U to mogu da budem u potpunosti siguran da je tačno jer je taj moj poznanik član SNS-a i on to je organizovao.

Osim toga, nemoguće je da niste čuli za 10000 dinara za srednjoškolce i penzionere. Nekako slučajno to se uvek deli pred izbore.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 14:31 - pre 4 meseca
"Čuli" smo mi svašta. Pusti sad, šta se sve čulo u poslednjih 10 godina.


Ali, čekaj malo, da napravimo principijelnu podelu:

A) Jedno su izborne nepravilnosti, i kupovina glasova, konkretno na dan izbora, na glasanju.
B) Drugo je: ponašanje vlasti i/ili opozicije tokom dužeg vremenskog perioda, tako da pridobije što više ljudi na svoju stranu.

Ja ovde diskutujem za ovo pod A), jer, to se pominje kao jedna od izbornih nepravilnosti, konkretno, na dan odvijanja izbora. I zanima me kako se to dešava, real life, konkretno, kako se to dobija ta kinta, tih 100€?

Tvoj poznanik je podelio seljacima drva, super za seljake, ali, jbg, šta ako je seljak zaokružio Mariniku ili Miloša Francuza? Jesu li tvom poznaniku seljaci pokazivali sliku listića sa svog ajfona?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 14:35 - pre 4 meseca
Nisam pratio izbore, ali mogu da primetim stvarno odlican rezultat Zutih.

Sto se samih izbora tice, na samom glasackom mestu nema razloga za neregularnosti, to je cisto tehnicki posao relativno dobo definisan jos od 90-tih. Tu je moguce eventualno ubaciti dodatne gl. listice i ponisititi izbore kada se utvrdi veci broj listica nego sto je zaduzeno od komisije. Kontra mera je da se odnesu ili sakriju postojeci listici.

Pravi problemi su u prvim fazama izbora:

- Skupljanje potpisa za kandidaturu
Ovde se najvise manipulise. Mislim da vecina stranaka i pojedinaca koji su ucestvovali na ovim izborima nisu skupljali ili uspeli da skupe dovoljan broj potpisa, vec su im potpise skupili naprednjaci. Bilo i bice.

- Predaja potpisa za kandidaturu
Izuzetno teska procedura, koja involvira notare kojih nema dovoljno ili nece da rade ili imaju instrukciju da se ne pojave.

- Biracki spisak koji nema veze sa realnim brojem glasaca...

- Medijska kampanja...
...
...
itd.

 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 14:38 - pre 4 meseca
@Java

A) Kupovina glasova u toku izbornog dana gotovo da ne postoji. U toku izbornog dana rade samo telefoni i podsećanje podjedinaca da su obećali siguran glas. Ovo znam iz prve ruke jer sam prošle godine bio u izbornoj komisiji i upozorio gospođu koja je to pokušala da radi na biračkom mestu da telefoni nisu dozvoljeni. Naravno nisam ništa postigao jer je nakon toga na svakih 5 min. išla u WC.
B) Način na koji vlast pridobija narod na svoju stranu je ogroman problem.
V) Narod je stoka.

Većina tih seljaka je zaokružila SNS, dok je mali broj njih ostao veran svojim ubeđenjima i zaokružio SPS :)
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 14:45 - pre 4 meseca
Exo sta se prica bez proverenih svedoka :)

Citat:


Ali evo jednog događaja za nasmejati se... gorko:

Lik je na Banjici došao do reda od dvesta duša i rekao im,
'ajte vi iz Bosne koji ste došli, da ne čekate, dajte
lične karte da vas direktno provedem.

Pokupio im lične karte i otišao.

Ovi mučenici sat vremena kasnije skapirali šta im se desilo -
em nisu mogli da glasaju, em posle nisu mogli preko granice,
u Bosnu, neki još nisu uspeli da se vrata :))))))



Inace su obe strane dobile masu glasova.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 14:50 - pre 4 meseca
Citat:
Bora Sonar: Većina tih seljaka je zaokružila SNS, dok je mali broj njih ostao veran svojim ubeđenjima i zaokružio SPS


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 15:04 - pre 4 meseca
Sad mogu Forumasi da pisu sta god pozele , ali situacija Sigurno nije Identicna kao ranijih godina !


Ocigledno se Preteralo sa kradjom , vise nego i jedne godine ! To je i razumljivo jer je teorijski Nemoguce da pod bilo kakvim uslovim , jer su svi uslovi identicni , SNS dobije 4 % Vise glasova nego pre Jedne godine !

Samo je kradja bila Veca , to je jedina razlika !


Osim Glupog Bilcika , koji je totalno nevazan , ocene ostalih OEBS-ovih i ostalih posmatraca nisu nimalo u Korist AV !

Po PRVI put imamo da niko od Zapadnih drzava Nije cestitao AV-u na izborima !

Takodje mozda i vaznije po Prvi put imamo jasne izjave Nemckog ministarstva inostranih poslova, Stejt Departmenta , OEBS-a itd. da izbori nisu bili posteni , da je bilo previse neregularnosti ! To nijednom od 2012. godine od kada je ova vlast se Nije dogodilo !

Vidimo da onaj koji je svaki dan na TV po ceo dan , evo vec dva dana cuti o Tome ?

Ocigledno mu tim koji mu smislja i pise govore, sprema sta da kaze , samo ne ide to tako brzo !

Sta napisati , sta smisliti , kada je kradja Ocigledna ?

Brnabickina prica koja je Poturena izborne noci , nije impresionirali Nikoga , osim , Dementnih Penzionera ! A i oni su tada vec odavno spavali !
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 15:07 - pre 4 meseca
Ja sam čuo da je Marinka organizovala autobus sa Bosancima
i to snimila da bi mogli da traže poništavanje izbora
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 15:08 - pre 4 meseca
Ja sam čuo da si ti glasao SNS, ali ko zna... ljudi svašta pričaju.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 23:24 - pre 4 meseca
Nisam glasao za SNS , ja sam glasao za AV
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+269 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 08:42 - pre 4 meseca
Citat:

Po PRVI put imamo da niko od Zapadnih drzava Nije cestitao AV-u na izborima !

Vise je nego jasno da je postojao dogovor vlasti i opozicije o mirnom preuzimanju vlasti u Beogradu. Nikoga ne interesuju price o kradji izbora. Nije ispostovan dogovor. To je bitno i tu je kraj price.

Vucic gubi podrsku zapada zbog toga. A on je sasvim svestan da je ta zapadna demokratija podrzavala i Sadama, bin Ladena, naseg Slobu ... a onda su oni zamislili da su iznad svih ... i onda ih vise nije bilo.

U postojecoj situaciji taj dogovor o mirnoj tranziciji vlasti u BG je bio vise od nuzde. Niko ne zeli promene u drustvu kao u Ukrajini ili Jermeniji. U poslednje vreme a posebno u danima izbora svi su bili prestravljeni. Nikad uplasenije face politicara nisam video. Slika Vucka u redu za glasanje, opozicionara dok pokusavaju da smire strasti ispred RIKa, slika pobednicke atmosfere u SNS. Milicija a verovatno i ostale sluzbe, javno i bez uvijanja porucuju da su spremne za sve i svasta ... Mogu zamisliti sta se sve desavalo van pogleda javnosti.

Zasto je to sve trebalo Vucku? Ili mu je neko napakovao pobedu ... Jel stvarno veruje da moze u koaliciju sa Nestom? Ovaj ne vadi Rusiju i Putina iz usta. Ta koalicija bi bila cista izjava o opredeljenju za zapadne posmatrace!

BTW. Cele godine su brisane sve diskusije o unutrasnjoj politici. Mogao si samo o Ukrajini, Izraelu, izmisljenim temama. Sada odjednom ispade ova tema!! Jel to neko zakljucio - mirni smo do 2027, pusti raju da kokodacu.
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8375
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 10:53 - pre 4 meseca
Što se tiče brisanja tema..

Teme se ne brišu apriori zato što im je tematika ovakva ili onakva, nego zato što padnu ispod praga civilizacijske diskusije.

Politika je tematika na kojoj se to lako desi i zato je navedena kao (relativno) nepoželjna, ali to ne znači da će civilizovana diskusija o politici automatski biti obrisana.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
95.180.119.*



+169 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 11:29 - pre 4 meseca
Moram da priznam da je Nestorović ma koliko ga ne voleo, pokidao na planu ličnog PRa. Održao je lekciju mnogim "ozbiljnijim" političarima. Zašto

1) Za vreme Kovida je lupao gluposti. Ali u isto vreme dok su nas plašili punim grobljima, dok je DrKon pretio zaključavanjem i slično.. On je narodu nudio utehu. Još su ga posle izbacili iz krš-a pa je postao i žrtva. Da li je to odrađeno namerno po principu "good cop - bad cop" nikad nećemo saznati.

2) Ljudi su ovde tradicionalno slabi na lekare. Što Beri stalno potencira to loženje na titule i na onaj prefiks "čuveni".. Nestorović je priznat u svojoj struci, cenjen, očigledno postoji uzorak ljudi koje je "zadužio" i koji mu samim tim veruju. Ja mu ne bih dao ni dve nacrtane ovce da mi pričuva, ali jbga, možda je nekad lečio neku decu uspešno..

3) Od poznanika koji su studirali medicinu znam da je bio jako omiljen među studentima. Što znači da zna da priđe i mlađem svetu.

4) Fura tu "Kosovo je Srbija", "Rusi su nam braća" priču koju će ljudi ovde voleti da čuju. Ali je fura na kulturniji način za razliku od šizofrenog Boška Obradovića, one neurotične Zavetnice i njima sličnima.

Pritom je jasno zatvorio vrata i opoziciji i vlasti (kojoj je kasnije odškrinuo) tako da je pridobio ekipu "da ovi odu, a da se oni prethodni ne vrate".
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 11:43 - pre 4 meseca
Upravo da imam vremena bi i ja slicno napisao. Ovako se kratko slažem.

Sad je pitanje koliko ce trajati. Do sada je (su) dokazao da se moze izaci na izbore i dobiti glasove.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 11:47 - pre 4 meseca
Pisao sam ranije , objavljivao linkove , radi se o jako losem coveku !

Kada su ga dovukli prvi put u taj KS covek je imao jedan stan u centru i mali plac sa pilicarskom ogradom i stari auto !

Posle nekoliko meseci pauza , Leto , nema ga vise u KS , Tabloidi objavljuju , umesto Pilicarske ograde izgradjena Vila na 2 sprata !!

Umesto starog auta novi , placen tada 2020. 25.000 Eura ! Sada su takvi 35.000 !

Znaci " zaradio" samo za ovo sto je spiskao posle 4 meseca KS min, 100.000 Eura !

Posteno , nema sta !


I ovo nemoj da nasedas na ove njegove price !

Vec je promenio pricu da ide sa SNS !

U Sustini on i jeste njegov projekat od starta jos od Ordena i tog KS !

Fakticki ako AV pozeli da ublazi Kradju izbora , ima Dzokera , Nestorovica , koji "nece " sa njim , nema niko vecinu pa ponavljanje izbora !

Ako odluci da ima vlast po svaku cenu u BG tu je opet isti Nestorovic , koji ce za iste pare da glasa za sve sto ovaj trazi !
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
95.180.119.*



+169 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 11:53 - pre 4 meseca
Citat:
Java Beograd:
"Čuli" smo mi svašta. Pusti sad, šta se sve čulo u poslednjih 10 godina. :D


Ali, čekaj malo, da napravimo principijelnu podelu:

A) Jedno su izborne nepravilnosti, i kupovina glasova, konkretno na dan izbora, na glasanju.
B) Drugo je: ponašanje vlasti i/ili opozicije tokom dužeg vremenskog perioda, tako da pridobije što više ljudi na svoju stranu.



Priznajem, nikad nisam video svojim očima kupovinu glasova. Ali imaš gomilu snimaka u kojima je bukvalno snimljeno kako neko iz neregistrovanog džipa nekim mučenim cigančićima daje po 1000din i sendvič ispred nekog izbornog mesta u nekom tamo selu.

Naravno možeš da kažeš da je Marinika angažovala vrhunske AV producente da to lažiraju ili je to AI generisani snimak ili je tamo neki lik iz džipa zapravo ugledni preduzetnik koji je platio 1000din ljude koji su zapravo fizički radnici i koji su mu pre toga kosili travu na vikendici. Što je to na dan izbora, ispred mesne zajednice u kojoj se glasa - pa slučajnost moraju negde da se nađu :)

Ali sam zato čuo gomilu onih koji su ucenjeni. Ženina drugarica je dolazila uplakana kao malo dete jer joj prete otkazom ako ne ode na taj i taj miting. I narvno ako ne glasa za Lord Žvaldemorta. Da ne pričam što članovi stranke sada već moraju agresivno da vrbuju nove članove i da po principu piramidalnih šema obezbeđuju "kapilarne glasove"..Ali jbga, za njih nemam mnogo empatije.

Sve u svemu, niko ne spori da ljudi ovde "žele Vučića".. Ima i onih koji ga žele iz koristoljublja, zaplašenosti, ucenjenosti - ali na kraju dana koga briga, broje se samo rezultati i pišu pobednici.

BTW isto znam za slučaj da su radnici jedne privatne firme ucenjeni da glasaju za SPS jer im je "gazda" okoreli komunista, Slobin aparatčik i sada "ugledni" SPSovac.

Citat:
Pisao sam ranije , objavljivao linkove , radi se o jako losem coveku


Da je dobar čovek ne bi se latio politike :) Jasno je meni ko je on i ko ga je "gurnuo" u vatru. I da će na kraju biti ili sa SNSom ili će biti džoker za ponavljanje izbora. Ali pričam o njegovom nastupu. Nastupio je kao opozicija, ali je više napadao "pravu" opoziciju, sa vlašću se nije nešto zamerao i to je to.

Niko ne brani nekom drugom priznatom lekaru, neukaljane karijere i lika i dela da se kandiduje, gostuje u nekoliko emisija, stavi šajkaču, krene sa nekom odmerenom pričom i osmehom na licu da priča kako neće priznati Kosovo, ali kako će uraditi to to to i to i da na taj način pridobije masu. Pritom je čovek od 70god baziraoo kampanju na TIK TOKu.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 12:19 - pre 4 meseca
@Turmen

Ajde još jednom da napišem, pa ću da odustanem:

- Da li ti ljudi, u toj "gomili snimaka", iz neregistrovanih džipova daju pare da se glasa za vlas' ili za opoziciju? Da li se to vidi iz snimka? Da li ti, siroti cigančići, koji dobijaju 1.000 i sendvič nečim potvrđuju kako su glasali (wtf ) ? Ako da - kako?
- Ucenjenost odlaska na miting je jasna i lako dokaziva, jer fizičko prisustvo je očigledno. Ali kako se dokazuje glasanje? Šta ako taj ucenjeni zaokruži 1, pa slika, pa onda zaokruži još nešto?
- Privatni gazda - koja je to firma? Iz kog grada? Sigurno znaš podatke, jer "znaš za slučaj".

Nemoj da se ljutiš, samo pitam. Logično, sa strane gledam, pa kapiram da svašta može da se tumači na dvesta načina.

Jer, u razložnom hejtu prema AV, ljudi, realno ne žele da se odupru propagandnoj mašineriji opozicije, koja UOPŠTE nije naivna, već radi 200 na sat, 24/7.




Konkretno pitanje: Koji naslov može da se stavi ispod fotografije?

a) Ukrajinski vojnici, nakon osvajanja, onesposobljavaju ruski minobacač koji je pogodio školu i ubio 24 deteta.
b) Ruski dobrovoljci iz Donjecka, pod teškom artiljerijskom vatrom Ukrajinksih haubica pripremaju se da odbrane svoje selo i svoje kuće.
c) Rusi postavljaju minobacače u toku priprema za napad na Finsku.
d) Srpski vojnici ispaljuju minobacačke granate na nedužni narod Kosova.
e) NATO oficir obučava bosanskog vojnika za rukovanje minobacačem francuske proizvodnje najnovije generacije.
f) Švajcarski rezervisti u toku vežbe

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
95.180.119.*



+169 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 12:26 - pre 4 meseca
Ako je vlasnik džipa funkcioner SNSa, pitam se za koga glasaju. Mada - hmm možda rovari i želi da opozicija pobedi :)))

Citat:
Ali kako se dokazuje glasanje? Šta ako taj ucenjeni zaokruži 1, pa slika, pa onda zaokruži još nešto?


Uz dužno poštovanje - pokušavam da provalim da li se praviš Toša ili si stvarno odsečen od realnosti i neinformisan. Jer si nebrojano mnogo puta dokazao svojim postovima i stavovima da nisi glup, čak i kada se sa njima ne slažem :)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji21.12.2023. u 12:30 - pre 4 meseca
Citat:
Turmen: Uz dužno poštovanje - pokušavam da provalim da li se praviš Toša ili si stvarno odsečen od realnosti i neinformisan. Jer si nebrojano mnogo puta dokazao svojim postovima i stavovima da nisi glup, čak i kada se sa njima ne slažem :)

Pravim se Toša, naravno, i pokušavam da objasnim da je kampanja prljava sa obeju strana. Nisu ovi, što su izgubili, nimalo naivni, veruj mi.

A pojedinac, nekako, izabere kojim će glasinama da veruje, pa sa svakom novom "rekla-kazala" varijantom sve više mrzi jedne i vezuje se za druge.




Nego, nisi mi rekao koji je pravi naslov fotografije.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Diskusija o izborima u Srbiji

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 34158 | Odgovora: 348 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.