Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Diskusija o izborima u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Diskusija o izborima u Srbiji

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 34106 | Odgovora: 348 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji19.12.2023. u 10:24 - pre 4 meseca
Citat:
Java Beograd:
Ali čekaj, Nestorović jeste lekar, doktor. I meni je OK, da gostuje i priča u emisijama sa tematikom zdravlja.
Jeste, ima specijalnost da je pulmolog, ali, OK, završio medicinu, ima sva znanja da govori o bilo kojoj zdravstvenoj temi, dok je na nivou TV emsijie.


Nego, postalo je pišično kad sam ga video prvi put na "Happy TV", u onoj plaćeničkoj emisiji "Aktuelnosti", gde se veličaju ruski vojni uspesi.
Gledam i ne mogu da verujem! Nestorović priča o naoružanju, komentariše vojne akcije, iznosi ratna predviđanja ... haos!


Problem je sto je on i medicinu pogazio i koristi taj autoritet koji ima kao neko ko jeste zavrsio medicinu da prodaje gluposti.
Kazu da je bio dobar pulmolog no, sve se promenilo na pocetku epidemije kad su ga stavili na TV. Svidelo mu se i.. ostalo je islo samo po sebi.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji19.12.2023. u 10:27 - pre 4 meseca
Citat:
Kazu da je bio dobar pulmolog


Citat:
„Bez Nestorovića, čoveka sa kojim su se najviše sprdali, ne bi me čudili da se sada sete da on nije tako loš pedijatar. Pokazaće vreme kako se odvija“, rekao je Šapić.


Sapic u elmentu.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji19.12.2023. u 10:40 - pre 4 meseca
Pa dobro, ja sam čuo da je lik pulmolog, možda je pedijatar, stvarno ne znam.

A možda ima obe specijalizacije, nije nemoguće.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji19.12.2023. u 10:45 - pre 4 meseca
Plumolog je. Ali je Sapic Sapic. Nambija. Kjubik. Urme kucnih ljibimaca. Covek lupi lapsus cim otvori usta.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji19.12.2023. u 10:52 - pre 4 meseca
Citat:
Rođen 1954. u Beogradu.
„Kao mali, živeo je u Obrenovcu, gde je završio i gimnaziju, prirodno-matematički smer“, navodi u zvaničnoj biografiji.
Diplomirao na Medicinskom fakultetu u Beogradu 1979. godine. Na istom fakultetu je, kako ističe u biografiji, doktorirao 1985. godine sa temom: „Polenska alergija u dece“. Specijalijsta pedijatar, pulmolog i alergolog.
Za asistenta na Medicinskom fakultetu izabran je 1987, a potom 1991; za docenta 1995; vanrednog profesora 2000. godine, a za redovnog profesora na katedri za pedijatriju 2002. godine.
Zaposlen na Univerzitetskoj dečijoj klinici od 1979. godine, načelnik odeljenja za alergologiju i pulmologiju.

https://www.istinomer.rs/akter/branimir-nestorovic/
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji19.12.2023. u 11:07 - pre 4 meseca
Znaci Sapic je bio u pravu. Eto, moja greska.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji19.12.2023. u 11:52 - pre 4 meseca
Ja sam citajuci onu Propagandu na cnN1 odlucio da nikada ne glasam za stranu koju oni tamo promovisu !

Znaci za tzv. SPN !!

To je tolika kolicina Antisrpskih komentara , Cist Govor MRZNJE prema svemu sto ima veze sa Srpskim Narodom !!

Posto se ekipa SPN Nikada nije ogradila od toga , a i zasto bi , to su njihovi Botovi i Stavovi , Nikada da su jedini pored AV ne bih glasao za tu Ustasku Bandu !!!


Pisao sam Idiotima 100 puta , ne da bi objavili vec da ako "grese" da menjaju price !

Da se nikada AV ne moze pobediti Antisrpskom Propagandom i Govorom Mrznje prema Srpskom narodu !

Moze u Hrvatskoj , ili negde drugde ali U Srbiji Ne moze !!


Kako su nastavili Napisao sam im da jedino ostaje sto i Danas mislim Da oni rade Zajedno sa AV !! Da su im Gazde iste i da zajedno rade za njih i da rade u korist AV-a ! Drugog objasnjenja Nema !


Od kada se izvesni Djilas probudio iz Hibernacije valjda je to bila 2015. Odmah sam video i poceo da pisem i ovde na forumu da radi za AV -a !!

Prosle godine je RSE - Radio Slobodna Evropa objavio tekst , da je on AV-ov trojanac ! RSE se pozvao na obavestajne podatke koje im je dostavila EU !


Danas je Bilcik izjavio da su Izbori Regularni ??! On je Izvestilac EU za Srbiju !
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji19.12.2023. u 11:55 - pre 4 meseca
Citat:
B3R1:

On je samo tipican Srbenda. Imas takve na svakom koraku. Razumeju se u sve. Narocito u medicinu Sa komsijama diskutuju svoje boljke, ali ne na nivou "boli me tamo negde ispod X a iznad Y", vec bato frljaju se s latinski izrazi, tipa: nesto mi visok bilibaburin i trtopropulen moracu da izvadim iz krvi i onaj T-trimer ... I tako oni vade dimere, trimere, faktore A i B. Naravno ne samo sto znaju sta je to koksaki, nego razlikuju i nekakav A i B, valjda su to dve razlicite stvari. Dok Svedi, Nemci, Holandjani itd. svoje boljke i dalje objasnjavaju u stilu: "Boli me juzno od tacke A, a severozapadno od tacke B, doktore, sta je to?". Nas selja ti odmah postavi latinsku dijagnozu i kaze ti: idi kod *****-loga, a pre toga izvadi to i to i to iz krvi - privatno, najbolje u onoj laboratoriji kod Djoke. Napise ti selja uput napamet.

Super da je tako , jer je narod postao svestan da doktori nisu baš bogovi koji
spasavaju uvek živote . Pogledaj koliko ljudi otputuje ili ostanu invalidi zbog
neznanja doktora . Normalno tihih prikrivenih smrti , prema tome Srbi se bore
za sebe svojom pameću i internetom .


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 11:23 - pre 4 meseca
Eno, doktor je poceo da peva drugu pesmu.
Ocekivano.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 11:38 - pre 4 meseca
Doktor je dobio relativno veliki procenat glasova, zato što ga AV nije percipirao kao političku pretnju, te se doktor "slobodno" pojavljivao na svim medijima, pričao, iznosio svoje stavove.
Ispostavilo se da, eto, 5% - 6% ljudi smatra da su ti stavovi ispravni, i da bi voleli da vide doktora na vlasti. Sve je to OK.

Ali, šta će sada da se desi?

1. Ako doktor uđe u koaliciju sa naprdnjacima, biće "Dr. Feel Good" pa će se i dalje regularno pojavljivati u medijima, već kako ga ko pozove.

2. Ako doktor NE uđe u koaliciju sa naprdnjacima, nego krene da šuruje sa opozicijom, biće "IsNoGood" pa će ga pojesti medijski mrak. Viđaćemo ga samo u prenosima skupštinkih sednica.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 12:10 - pre 4 meseca
Citat:
ademare:
Danas je Bilcik izjavio da su Izbori Regularni ??! On je Izvestilac EU za Srbiju !


Ovo je Bilcik izjavio:
Citat:
Bilčik:
Postoji nekoliko nepravilnosti u vezi s izvještajima koje smo dobili s mjesta koje smo posetili o dovođenju dodatnih birača, ali nije reč o velikom broju birača. Takođe, moguća kupovina glasova, posebno na biračkim mestima i oko njih. No opet, ovo nisu bile značajni incidenti, već su primećeni na manjoj razmeri. Dakle, sveukupno, mislim da su izbori prošli glatko.


Ovo je važno:
Citat:
Bilčik:
Ali smo takođe naveli u zajedničkom saopštenju međunarodnih posmatračkih misija da postoje određeni sistemski problemi u vezi sa jednakim uslovima kampanje koji proizilaze iz dominantnog položaja vladajuće većine i vladajuće stranke.


I čovek je rekao zašto su bili tu. Na pitanje da li veruje da ova neravnoteža i događaji na dan izbora mogu dovesti u pitanje rezultate izbora, Bilčik je odgovorio da nije njegova uloga da ocenjuje rezultate izbora.
Citat:
Bilčik:
To je u nadležnosti vlasti u Srbiji. Mislim da bi sva ova pitanja trebalo pravilno razmotriti, temeljno istražiti i adresirati. To je izuzetno važno. Sa našeg stanovišta, primetili smo neke nepravilnosti, ali sveukupno smo takođe videli nesmetano vođenje izbora kada su u pitanju republički izbori. Nismo posmatrali lokalne izbore u Beogradu.


Još jednom:
Citat:
Bilčik:
Nismo posmatrali lokalne izbore u Beogradu.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 12:47 - pre 4 meseca
Zanimljivo je da si Sustinu njegovih izjava ZANEMARIO, a beznacajne delove Bojio u crveno ?

Glasanje na Republickim Parlamentarnim izborima ljudi koji imaju dvojno drzavljanstvo je LEGALNO , bez obzira gde zive , u kojoj drzavi !!


To Bilcik pominje u tvojoj Crvenoj boji ? Da je zabrinut zbog glasanja tih ljudi ?


Glasanje ljudi na Beogradskim izborima za gradsku skupstinu iz Bosne NIJE Legalno !

To u tvojoj crvenoj boji Bilcik , kaze to nismo gledali !!


Znaci Bilcik LAZE i Prica budalastine po tebi , jer Glasanje ljudi na izborima koje je on Posmatrao je LEGALNO !
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 12:49 - pre 4 meseca
A evo i linka pa svako koga zanima moze sam da vidi o cemu se radi !

https://n1info.rs/vesti/bilcik...larnosti-na-izborima-u-srbiji/


Zanimljivo da ima 200+ komentara na vest i Ponasanje Bilcika i da NIKO nije dosao do istog Zakljucka kao ti , osim mozda nekog SNS Bota, cak ni redakcija koja je dala ovaj naziv clanka koji je dala !

Svi ti ljudi Nemaju pojma i Grese , samo ti si u Pravu ?


Znaci osnovna izjava je da NIJE BILO VECIH NEREGULARNOSTI na izborima !

Ako nema Vecih neregularnosti , onda su izbori Regularni ?
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 12:58 - pre 4 meseca
" Posmatračka delegacija Evropskog parlamenta primetila je nepravilnosti tokom izbornog dana, međutim to nisu bile veće neregularnosti, izjavio je izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik.

„Ono što smo primetili jeste da su izbori dobro sprovedeni, dobro vođeni. Ima nekih nepravilnosti kada su u pitanju prijave koje smo dobijali iz mesta koja smo posetili o dovođenju dodatnih birača, ali nije reč o velikom broju birača. Takođe, o potencijalnoj kupovini glasova, posebno na biračkim mestima i oko njih. Ali opet, to nisu bili veliki incidenti, već oni koje smo posmatrali u manjem obimu. Dakle, u celini, mislim da su izbori protekli glatko. Zato želim da čestitam građanima Srbije što su glasali u većem broju nego prošle godine“, rekao je Bilčik za Insajder. "

Bilčik je naveo da je dobro što će Srbija kao rezultat ovih republičkih izbora imati reprezentativniji pluralistički parlament.

Na pitanje da li misli su te nepravilnosti koje je pomenuo bile sistemske ili su to bili izolovani slučajevi, Bilčik je odgovorio posmatrači delegacije EP nisu primetili sistemske nepravilnosti na dan izbora.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 12:59 - pre 4 meseca
To su sve prazne priče opozicije. Ili kvazi opozicije. Nepravilnosti na izbornim mestima je uvek bilo i biće. To ne može da promeni izborne rezultate.

Takođe, priča o "kupovini glasova", to se čuje na svakim izborima. Šatro neko nekom daje 100€ da zaokruži ovo ili ono.
Deset ganci iz familije - opa! - soma evara! Bog da te vidi! Već mogu da kupe polovnu Opel Astru! Gluposti, naravno.

Ako su glasali građani Republike Srbije iz Republike Srpske, pa glasali su, što da ne? Glasaju već godinama. Neko je glasao za vlast, neko za opoziciju.
Glasali su ljudi sa državljanstvom Srbije i u Londonu i u Parizu. I tamo je neko glasao za vlast, neko za opoziciju. Šta je problem?

Još jednom: izbori nisu pokradeni na biračkim mestima. Glasovi su prebrojani, na svakom biračkom mestu i svi zapisnici su regularno potpisani od strane opozicionih predstavnika.

Izbori su pokradeni unapred, uzurpacijom medija.




Glupost kvazi opozicije je i u tome da traže, pazi, ponavljanje Beogradskih izbora! WTF? Pa na istim biračkim mestima se glasalo i za jedno i za drugo.
Kako sad, republički su OK, ali za Bgd nisu OK? Stvarno vređa inteligenciju.



[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 20.12.2023. u 14:16 GMT+1]
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 13:28 - pre 4 meseca
Slažem se sa Javom. Ništa nije 100% čisto. Neće se poništiti izbori ako 0,05% napravi problem, a 99,95% je OK. Masovne i sistematske neregularnosti nije bilo na parlamentarnim izborima.

Ono što je najveći problem je što je i Bilček naveo i što će biti u izveštaju a to je da je vladajuća stranka uticala na rezulate izbora kroz medije. Nezavisni izveštaji navode da je pokrivenost medija bila 90% za SNS i 10% za sve ostale. Čak i da je bilo 50% SNS i 50% podeljeno na ostalih 17 bi bio problem.

Mogu da se kladim u šta hoćete, da ako date 10 godina upravljanja medijima i pred izbore 90% zastupljenosti, da bi i najslabija stranka na ovim zborima pobedila.
Zar nije mogla svaka stranka pojedinačno da dobije po tih 5-6% zastupljenosti bar pred izbore (zašto SNS-u nije dovoljno 5% u medijima)? Ali mediji nisu nezavisni, pa time ni izbori nisu bili.

Što se tiče lokalnih. Tu je stvar malo drugačija. Beograđani očigledno ne žele ono što Vučić pokušava da im nametne. Ako imaš dvojno državljanstvo i regularno je da glasaš u dve države, nije regularno da imaš u dve adrese stanovanja. Ako živiš u Republici Srpskoj, koja prava imaš da glasaš šta se dešava u Beogradu? Zašto onda i ja nisam imao prava da glasam na lokalnim beogradskim izborima (ne živim u Beogradu)?

Što se tiče kupovine glasova, to je strogo zabranjeno. Da li će tužilaštvo reagovati? Da li ćemo videti ko je to osuđen na 3 godine zatvora zbog toga? Biće isto gao i za Jovanicu ili EPS. Ako neko uopšte poželi da u ime pravde primeni zakon, taj će biti sklonjen i dodeliće slučaj onome ko to ne želi.
Nisam za nasilje, ali opozicija je trebala da očekuje da će se to dešavati i trebali su da radikalizuju sprečavanje kupovine glasova. Snimanje mobilnim nije dovoljno.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 13:42 - pre 4 meseca
Jel neko od naših, ovde sa foruma, stvarno video negde nekog ko plaća po 100€ za ono fuckin' zaokruživanje na glasačkom listiću? Šatro "kupovina glasova".

Pokušavam da zamislim, kako bi to sve trebalo da izgleda, u real life: lik stoji pored ulaza u školu (ili vrtić) i šta, onako tiho, umesto "devizedevize" govori, šta?, "stoevrazaglasanje, stoevrazaglasanje"
I onda, dakle, neko mu priđe, oni se kao izdgovaraju, uđu u dil, i pojedinac posle glasanja šta? dobije 100€ na ruke?

Pa da li u to, iko sa više od 2% mozga može da poveruje?

Ajde, ako je to neko stvarno video, neka objasni ovde, kako to izgleda, sa tih 100€ za kupljen glas.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 13:46 - pre 4 meseca
Citat:
Java Beograd: Glupost kvazi opozicije je i u tome da traže, pazi, ponavljanje Beogradskih izbora! WTF? Pa na istim biračkim mestima se glasalo i za jedno i za drugo.
Kako sad, republički su OK, ali za Bgd nisu OK? Stvarno vređa inteligenciju.


Jesu na istom mestu ali nisu isti izbori. Ovi sto su svratili Izbosne su mozda imali pravo da glasaju na republickim ali ne i na beogradskim izborima. Zbog toga se trazi ponavljanje ovih drugih.


Inace, nije u pitanju samo medijsko manipulisanje. Puno je i onih koji su direktno ucenjeni (radnim mestima najcesce) a postoji i kupovina glasova (imas ceo onaj slucaj sa call centrom gde se organizovalo i placanje za glasanje (placanje je za rad u call centru ali moras da glasas za njih da bi ti omogucili sto ukljucuje i slikanje listica sto je ilegalno). Imaju cak i piramidalne seme gde moraju da uvlace nove ljude i nalaze tzv "sigurne glasove".
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 13:48 - pre 4 meseca
Citat:
Java Beograd:
Jel neko od naših, ovde sa foruma, stvarno video negde nekog ko plaća po 100€ za ono fuckin' zaokruživanje na glasačkom listiću? Šatro "kupovina glasova".

Pokušavam da zamislim, kako bi to sve trebalo da izgleda, u real life: lik stoji pored ulaza u školu (ili vrtić) i šta, onako tiho, umesto "devizedevize" govori, šta?, "stoevrazaglasanje, stoevrazaglasanje"
I onda, dakle, neko mu priđe, oni se kao izdgovaraju, uđu u dil, i pojedinac posle glasanja šta? dobije 100€ na ruke?

Pa da li u to, iko sa više od 2% mozga može da poveruje?

Ajde, ako je to neko stvarno video, neka objasni ovde, kako to izgleda, sa tih 100€ za kupljen glas.

Ne znam da je iko placao 100e. Ovi iz call centra su placali rad na dan izbora dodatnih 6000din ako glasas.
Ja licno znam neke koji su na ranijim izborima bili placeni, ne sada na ovim ali se ne secam detalja kako je organizovano.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Diskusija o izborima u Srbiji20.12.2023. u 13:51 - pre 4 meseca
Citat:
component:Ako imaš dvojno državljanstvo i regularno je da glasaš u dve države, nije regularno da imaš u dve adrese stanovanja.

Verovao ili ne - jedino je moguće tako da imaš dve adrese stanovanja.

Moja rođena sestra, koja odavno živi, udato, u Makedoniji je pre nekoliko godina tražila pasoš R.Srbije.
Procedura je takva, da prvo imaš ličnu kartu, a onda sošpa.

"Ličnu kartu?" WFT, pita sestra službenicu u policijskoj stanici, "ali ja živim u Makedoniji. Na koju adresu da se prijavim?"
"Pa ne znam, neku adresu morate da imate u Ličnoj karti", kaže službenica.

I tako se sestra prijavi na adresu naše majke, regularno dobije LK, NBG adresa, onda normalno, kao i da ne živi u Makedoniji, već u Srbiji, traži pasoš, kao ja ili ti, i dobije.
Sve regularno.

Sad, naravno, nije da ima nameru da glasa, ali da je 'tela, mogla je da dođe u Srbiju, i da glasa - gde? - pa na adresi koja joj stoji u LK.


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Diskusija o izborima u Srbiji

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 34106 | Odgovora: 348 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.