Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O

elitemadzone.org :: MadZone :: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 16445 | Odgovora: 164 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O06.07.2023. u 07:43 - pre 9 meseci
Da nam brzo ozdravis Jovo.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 00:23 - pre 9 meseci
Citat:
SlobaBgd: Bože, kakvi su to plitki rezoni!?
Ne branim ja pisca nego njegovo pravo da učestvuje u diskusiji, posebno u ovoj koju je on sam otvorio, i iz koje je tajanstveno uklonjen, ali u kojoj svi vi ostali ko hijene možete da se ispišavate po njegovoj ličnosti bez bojazni da će vam odgovoriti. Isti oni moderatori koji prete banovanjem ako im se ime pomene mimo direktnog obraćanja u nekoj temi (da, na Dimkovića mislim), ovde pretresaju lik i delo ODSUTNOG člana kojem je grubo oduzeto pravo da odbrani svoje stavove. Prilično pičkasto, zar ne?

Mimo svega navedenog, čudi me manir da pojedine "moralne vertikale" (a najčešće vrlo licemerne i psihički ne baš stabilne osobe) malo-malo pa prijavljuju druge članove ili poruke. Ono - nemam intelektualnih kapaciteta, siromašan mi je vokabular, nemam argumente ili ne umem da ih koristim u polemici sa nekim članom, hajde da ga prijavim da ga banuju ili da obrišu poruku koja mi se ne sviđa. Jeste li tako tužakali i drugare u školi i kolege na poslu? Mislite li da ste pobedili u diskusiji? Da ste doprineli kvalitetu foruma? Još se i hvalite kako doprinosite odstrelu članova.


Stvarno su ti bas jako plitki rezoni , potpuno si pravu . Pomesao si dve potpuno razlicite stvari i podlo pridodao nedostatak intelektualnog kapaciteta direktno aludirajuci na mene jer mi je siromašan vokabular, nemam argumente ili ne umem da ih koristim u polemici sa nekim članom , u ovom slucaju sa piscem , pa sam brze bolje postao tuzibaba , Prilicno pizdasto od tebe , zar ne .
Ko tebi daje pravo da diskutujes o poruci koju sam licno ja prijavio modratoru sa nadom da ce unistiti odvratnu temu koju je otvorio doticni psihopata . Da li si procitao moj odgovor doticnom psihopati na tu volsebnu poruku koju je moderator momentalno obrisao , hvala mu puno . Ocigledno nisi , u iznosenju mog pogleda jasno sam osudio njegov ogavni stav i rekao mu da mu ide prijava.
Prijavio sam i njega i onog drugog jadnika koji se glupavo zakacio na temu .
Dok je 700 ljudi cekalo u redu ispred zavoda za transfuziju krvi i dok su hiljade ljudi plakale ispred skole , on se sadisticki nasladjivao u svojoj temi . Ja sam izabrao da budem tuzibaba , a ne da uzmem bezbol palicu i da odem da razbijem gada .

On se nasladjivao u trenutku kada je skola verotno ovako izgledala , oprostite za jezivi snimak . Svima se duboko izvinjavam zbog ovoga , ali se nadam da ce tebi Slobo se malo razbistriti u glavi . Ovo nije snimak iz skole Ribnikar i ako ne morate nemojte da je otvarate , ona je samo za + 18 . u pitanju je Alepo .
https://static.independent.co....16/10/28/23/aleppo-getty-1.jpg

Sada o drugom delu celog ovog slucaja . U ovoj temi sam 26.06.2023. napisao samo "Pisac je dezintegrisan , bogu hvala" . Moram priznati sa dozom zadovoljstva .
29.06.2023 sam napisao 'Voleo bih da sam doprineo dezinegraciji pisca mojim reakcijama posle odvratne teme koju je pokrenuo bez trunke morala 3 .5 . ."
Sve zavijeno , bez trunke iznosenja njegovog sljapkanja po krvi dece .

A onda je pre nekoliko dana zakacio poruku u kojoj je napadao moderatore , a ni u jednom trenutku nije spominjao svoj strasni greh .
Ta poruka je nestala u roku od nekoliko sati i bez mog odgovora i bez moje intervencije .

Onda se pojavio dezurni dusebriznigi , a ocigledno da ostali clanovi nisu shvatali sta se sve desavalo pa sam ja dao moje vidjenje svidelo se to nekom ili ne .

SlobaBgd Jesi li procitao prvu poruku pisca od 3 . Maja ?
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 00:24 - pre 9 meseci
Gile, gips je danas narastao :( nije bas sjajno
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.service.infuturo.it.



+2283 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 07:24 - pre 9 meseci
Bilo kako bilo, nepristojno je ogovarati nekog ko ne može da odgovori. Ako nema pisca onda ne bi smelo da bude bilo kakve pljuvacine po njemu. Osim što je nevaspitano previše je patetično. Deset ili već koliko godina ste čekali trenutak da čoveka zakolju (u smislu forumskog identiteta) pa da ga onda ponižavate?

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 07.07.2023. u 08:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.service.infuturo.it.



+2283 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 07:29 - pre 9 meseci
Ja ovo zaista ne kapiram. Da li je moguće da odrasli ljudi toliko pazljivo proucavaju lik i delo nekog anonimusa (sa bilo kojim pseudonimom)? Šta je postao forum - reality show farma? Da nije to malo bolesno?

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 07.07.2023. u 08:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 07:40 - pre 9 meseci
Evo nam glanc novog pisca



Darko , sa piscem sam bio vrlo cesto u sukobu dok je postojao . A bice da nije da nema pisca , tu je on , i dalje kevce .
Velika razlika je biti uzbunjivac od bezobzirnog gazenja po zrtvama ludackog akta ubistva .

Da zakljucim moje ucestvovanje u ovoj temi . Drago mi je da sam postao cinkaros po cenu toga da me i pljuckate ako sam time uspeo da jedna idiotska sadisticka morbidno ludacka tema ne zazivi slucajno jos jedan dan .
Mada bi vise odgovaralo istini da sam ja UZBUNJIVAC , a ne cinkaros . Jer cinkarosi nikada ne pricnaju da su cinkarosi , vec
se samo javno deklarisu UZBUNJIVACI kao sto sam ja sebe javno eksponirao .

I da si ti darko otvorio takvu temu i za tebe bi bio UZBUNJIVAC na potpuno isti nacin . Ali ti nisi , nadam se , na svu srecu psihopata kao Član Cinkarenje broj: 348056


[Ovu poruku je menjao jovajovic100 dana 07.07.2023. u 09:05 GMT+1]
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.service.infuturo.it.



+2283 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 07:57 - pre 9 meseci
Citat:
jovajovic100:
Ko tebi daje pravo da diskutujes o poruci koju sam licno ja prijavio modratoru sa nadom da ce unistiti odvratnu temu koju je otvorio doticni psihopata.

Mozes li da objasnis nama koji nismo pazljivo pratili pod kakvom pravnom zastitom i zabranom diskutovanja su poruke na forumu i ko je nadlezan za dodelu tih prava?


Citat:
Da li si procitao moj odgovor doticnom psihopati

Ovo je definitivno krivicno delo uvrede, tako da bi sad trebalo u skladu sa sopstvenim moralnim nacelima da kandidujes sebe da te Dimkovic "zakolje". Drugacije ne bi bilo posteno.

Citat:
Ja sam izabrao da budem tuzibaba , a ne da uzmem bezbol palicu i da odem da razbijem gada.

Srecom nije ti dostupno vatreno oruzje. Da jeste, pretpostavljam da bi vec odavno pravio spisak...
Ako je ovo neka forumska stend ap komedija, ja ti se divim na umetnickom daru - kritikujes "psihopatu" koji verbalnim deliktom zasluzuje da ga neko ko jelte nije psihopata ubije ili nacini invalidom. Maestralno. Aplauz. Medjutim, uvek ostaje 1% sumnje da ti nisi komicar nego ozbiljan. E, to je vec tragicno.

 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 08:01 - pre 9 meseci
Citat:
jovajovic100:
Evo nam glanc novog pisca



Admin moze da zna na osnovu email adrese.

Ona gore poruka meni izgleda da nije pisao pisac.

Ako je pisao pisac onda je "banovanje" uticalo na njega da pise malo lepse poruke.

Rekao bi da je verovatnoca 90% da on nije pisao onu gore poruku.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 08:21 - pre 9 meseci
Ovin putem podnosim prijavu protiv samog sebe jer sam se u dva moja posta po misljenju nekih clanova foruma nedolicno ponasao i ugrozavao prava bivseg clana Pisac , i napravio krivicno delo uvrede, tako u skladu sa mojim moralnim nacelima pozivam Dimkovica da analizira moje ponasanje i eventualno me sankcionise . Drugacije ne bi bilo posteno , hvala unapred .


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 08:50 - pre 9 meseci
Citat:
kosmopolita: Admin moze da zna na osnovu email adrese.


Možda ti nisi znao, ali ne postoji ograničenje koliko imejl adrasa neko može da otvori. Na primer, svaki moj nalog ovde je sa različite imejl adrese. Pisac je najiteligentniji član foruma, tako da sam siguran da i on zna da otvori novi imejl.
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 09:09 - pre 9 meseci
Upravo sam na to mislio i napisao da moze da zna. Moze a ne mora da zna.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 09:18 - pre 9 meseci
Može da zna i ako pozove Pisca na piće i ovaj mu da spisak svih svojih naloga.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.service.infuturo.it.



+2283 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 09:31 - pre 9 meseci
Citat:
jovajovic100:
Ovin putem podnosim prijavu protiv samog sebe....

Dobro, postujem.
Covek moze da izabere razne osobine svog forumskog identiteta, izmedju ostalog da bude tuzibaba... ili psihopata. Ali je lepo kad je dosledan tome i svoja moralna nacela koristi za borbu cak i protiv sebe samog.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.service.infuturo.it.



+2283 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 09:40 - pre 9 meseci
Citat:
kosmopolita:
Upravo sam na to mislio i napisao da moze da zna. Moze a ne mora da zna.

Oduvek sam bio radoznao kako ljudi ovde prate nekog lika kroz n forumskih reinkarnacija. Cim se registruje oni znaju. Zaista me fascinira tolika posvecenost proucavanju nekog da mu znate i najsitnije finese forumskog identiteta i gramaticke greske koje obicno pravi i svasta jos sto bi ga eventualno moglo odati. A ustvari mene tu fascinira nesto potpuno drugo - koliko prazan mora biti neciji zovot da bi se svime time toliko posveceno bavio? Uvek sam se pitao kako je takvim ljudima, odakle im tolika energija, imaju li uopste posao, obaveze, porodicu, interesovanja, hobije, da li ikada procitaju neku knjigu, pogledaju film, slusaju muziku, imaju li ikakvih fizickih aktivnosti u zivotu itd.
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 09:48 - pre 9 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
kosmopolita:
Upravo sam na to mislio i napisao da moze da zna. Moze a ne mora da zna.

Oduvek sam bio radoznao kako ljudi ovde prate nekog lika kroz n forumskih reinkarnacija. Cim se registruje oni znaju. Zaista me fascinira tolika posvecenost proucavanju nekog da mu znate i najsitnije finese forumskog identiteta i gramaticke greske koje obicno pravi i svasta jos sto bi ga eventualno moglo odati. A ustvari mene tu fascinira nesto potpuno drugo - koliko prazan mora biti neciji zovot da bi se svime time toliko posveceno bavio? Uvek sam se pitao kako je takvim ljudima, odakle im tolika energija, imaju li uopste posao, obaveze, porodicu, interesovanja, hobije, da li ikada procitaju neku knjigu, pogledaju film, slusaju muziku, imaju li ikakvih fizickih aktivnosti u zivotu itd.


Ne znam za druge ali pisac je pisao da je sa juga. Toliko je bio kritican a nikda nije pomenuo nigde "juznu prugu" i alicno. Covek bi ocekivao da tako kritican insistiran na tome.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 09:59 - pre 9 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Bilo kako bilo, nepristojno je ogovarati nekog ko ne može da odgovori. Ako nema pisca onda ne bi smelo da bude bilo kakve pljuvacine po njemu. Osim što je nevaspitano previše je patetično. Deset ili već koliko godina ste čekali trenutak da čoveka zakolju (u smislu forumskog identiteta) pa da ga onda ponižavate?




Sve sto sam imao da napisem o njemu pisao sam dok je bio clan foruma !

Cesto sam bio jedini !

Moram priznati da sam se par puta upitao jel samo ja vidim kakav je taj @Pisac ?

Na svu srecu vecina je videla to isto !

Ali su cutali iz nekih svojih razloga !
 
Odgovor na temu

Kix
Kixa Kijano
Bgd

Član broj: 26227
Poruke: 69
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O07.07.2023. u 19:06 - pre 9 meseci
Kao i svaka tema koja nema moderatora i ova je otisla u qurac.
Mislim ima moderatora ali je on samo mrtvo slovo na papiru.

Citat:
jovajovic100:
Ovin putem podnosim prijavu protiv samog sebe jer sam se u dva moja posta po misljenju nekih clanova foruma nedolicno ponasao i ugrozavao prava bivseg clana Pisac , i napravio krivicno delo uvrede, tako u skladu sa mojim moralnim nacelima pozivam Dimkovica da analizira moje ponasanje i eventualno me sankcionise . Drugacije ne bi bilo posteno , hvala unapred .


Da je pratio tvoje ponasanje zavrsio bi ti pre pisca i jos nekih.
Svuda malo vredjas ljude nazivas ih psihopatama i ko zna kako jos. Ja nisam primetio da je tebe neko vredjao na slican nacin.
Zar nije jednostavnije da se kulturno oprostis od pisca.


Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
Kad ljudi vide da nisu u pravu onda ne biraju sredsta da da se brane

Da li ovo važi samo za prolupale ljude, ili i za normalne?


Svi su normalni dok se ne dokaze drugacije. Cekaj samo da pokazu zube, onda pocnu da ujedaju.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 804



+637 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O08.07.2023. u 10:28 - pre 9 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
kosmopolita:
Upravo sam na to mislio i napisao da moze da zna. Moze a ne mora da zna.

Oduvek sam bio radoznao kako ljudi ovde prate nekog lika kroz n forumskih reinkarnacija. Cim se registruje oni znaju. Zaista me fascinira tolika posvecenost proucavanju nekog da mu znate i najsitnije finese forumskog identiteta i gramaticke greske koje obicno pravi i svasta jos sto bi ga eventualno moglo odati. A ustvari mene tu fascinira nesto potpuno drugo - koliko prazan mora biti neciji zovot da bi se svime time toliko posveceno bavio? Uvek sam se pitao kako je takvim ljudima, odakle im tolika energija, imaju li uopste posao, obaveze, porodicu, interesovanja, hobije, da li ikada procitaju neku knjigu, pogledaju film, slusaju muziku, imaju li ikakvih fizickih aktivnosti u zivotu itd.

Pop i jarici ... :-)
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O09.07.2023. u 13:07 - pre 9 meseci
Citat:
Kix:

Svuda malo vredjas ljude nazivas ih psihopatama i ko zna kako jos. Ja nisam primetio da je tebe neko vredjao na slican nacin.
Zar nije jednostavnije da se kulturno oprostis od pisca.


Ja se mlogo izvinjavam svima koje sam vabio eventualno ruznim pridevima , osim
onih koji su to zasluzili , a ti da znas da nije lepo lagati jer ja sam prvi put na piscu
upotrebio tu rec . Cak sam je i dobro proucavao na vise jezika da se ne bih mozda
ogresio . Nedostatak empatije koji on pokazuje opravdava upotrebu te reci .





Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.44-151.wind.it.



+2283 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O09.07.2023. u 15:02 - pre 9 meseci
Kad smo vec kod empatije, to sa ribnikarom i mladenovcem je odavno zaboravljeno, tako da bi se pisac opusteno mogao i oziveti nego nedavno jedan lgbt raskomadao drugog lgbt-a, pa sad postoji opasnost da ne bi odreagovao na komandu za izrazavanje empatije prema tome, kao sto to rade svi forumi koji prate modu. Nije mi jasno sta je to sa ovim forumom i zasto su izlivi emoatije izostali? Ipak je ovo IT forum, a ubica bio IT-jevac, samim tim vrlo moguce i clan.

Prica li se sta, hoce li drzava da zabrani kuhinjske nozeve i kese za smece?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 16445 | Odgovora: 164 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.