Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pešaci koji zazmu parking

elitemadzone.org :: MadZone :: Pešaci koji zazmu parking

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 8963 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 00:41 - pre 11 meseci
Šećer je droga.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 09:35 - pre 11 meseci
Ako je šećer droga onda sam ja narkoman.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 09:36 - pre 11 meseci
Jel bakljava droga ?
Ja pravim bakljavu .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 10:01 - pre 11 meseci
Citat:
pisac: Ja bih ti uleteo preko oluka i kanti i parkirao. :D

Citat:
MajorFatal: I primetio sam kad pajserom mašem da prođu dalje, za oko 5% manje pitaju zašto je zauzeto nego kad mašem makazama i lenjirom, meni to sve isto, alat ko alat, verovatno nešto do ljudske psihologije, i dalje eksperimentišem.

Ne znam zasto, ali kad god na ovom foumu procitam ove programerske kvazi-macho replike setim se ove scene:



Bice da bi vecina vas u sukobu za parking mesto prosla kao ova cetvorica "junaka", hahaha ...

Ali sto rekli ljudi - mastati je lepo, jer nasa masta moze svasta ... :-)))
 
Odgovor na temu

Ulfsaar
Beograd

Član broj: 316075
Poruke: 122



+29 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 10:38 - pre 11 meseci
Citat:
Bora Sonar:
Imam dva odgovara na zašto.

1. Da bih proverio da li sam stvarno vidovit.
2. Prvi put kada se pojavila TV deca su mislila da u aparatu žive mali ljudi. Tvoja razmišljanja o veštačkoj inteligenciji i robotima me podsećaju na razmišljanja te dece.

Predlažem ti da pogledaš šta ova simpatična devojčica ima da kaže o Tjuringovoj mašini. Sve što moderna AI radi može se predstaviti Tjuringovom mašinom. Kada odgledaš video i razumeš T. mašinu, onda se vrati na svoj post u kojem pominješ ugrađivanje slobodne volje i "drajva" u mašinu.



Turing je pokazao da se prostim postupanjem po algoritmu ne može utvrditi dokazivost svih matematičkih tvrdnji.
Uz pretpostavku da je sposobnost utvrđivanja dokazivosti uopšte potrebna za to nešto ljudsko (slobodna volja, bilo šta), postavlja se pitanje da li mašina nužno mora da sledi algoritam?

Možda već sadašnje napredne neuronske mreže tokom rezonovanja ne slede striktno algoritam, nego "vrdaju" nekim svojim putevima?
 
Odgovor na temu

Ulfsaar
Beograd

Član broj: 316075
Poruke: 122



+29 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 10:44 - pre 11 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Šećer je droga.

Sigurno da jeste, a i otrov. Insulin je još gori otrov. Centralizovani sistem kontrole sećera je srahhnje (pankreas je to isto).
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 11:16 - pre 11 meseci
@Beri

Ja nisam programer.

Uvek sam mislio da želim da budem, čak me je davno jedan programer ošacovao kao "nebrušeni dijamant" za programiranje, ali kada sam pre neku godinu kupio 7-8 knjiga i kada sam trebao da počnem da učim realno programiranje (sa realnim smaranjem) onda sam shvatio da ja zapravo ne želim da traćim svoj život sedeći isprd kompjutera po ceo dan.

To je zaokret od 1800 u odnosu na traćenje života koje sam praktikovao u mladosti.

Citat:
Bora Sonar:

Predlažem ti da pogledaš šta ova simpatična devojčica ima da kaže o Tjuringovoj mašini. Sve što moderna AI radi može se predstaviti Tjuringovom mašinom. Kada odgledaš video i razumeš T. mašinu, onda se vrati na svoj post u kojem pominješ ugrađivanje slobodne volje i "drajva" u mašinu.



Prvi put kada sam ogledao video ništa nisam shvatio jer sam razmišljao kako bih rado ebo ovu simpatičnu prirodnu neizveštačenu devojku, a onda sam rešio da pogledam video još jednom da probam da ukapiram o čemu ona priča i da se uključim u diskusiju na mom standardno visokom nivou , i tada sam zaključio da zapravo neću da zamaram mozak i traćim vreme sa glupostima već da bih rado ebo i oženio curu i napravio joj bar 4-5 deteta.

Dobio sam neku strašnu kurcobolju u poslednje vreme za IT gluposti, život to su planine, more, i priroda, a teoretisanje je (kako je praksa pokazala) samo u službi sotone.

@Ulfsaar

Na TikToku sam saznao da imam verovatno insulinsku rezistenciju, a na jutubetu sam otkrio da je glukozno-fruktozni sirup (tj. fruktoza) zapravo otrov zbog koga imam neke problemčiće već deceniju.
doktori ništa to nisu znali jer ne gledaju TikTok i Jutubu. Oni su školovani da umesto rešavanja problema primarno prepisuju analgetike i druge narkotike, koje ja uopšte ne konzumiram pa time i osećam probleme koje drugi obični glupi ljudi ne osećaju jer su zapravo konstantno drogirani modernom medicinom da bi podnosili modernu industrijsku sotoninu hranu.

[Ovu poruku je menjao pisac dana 29.04.2023. u 12:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 11:45 - pre 11 meseci
Pisac koji si ti glupson :

Citat:
[url=/p4057761]pisac
glukozno-fruktozni sirup (tj. fruktoza)


Genijalac , kako moze da glukozno-fruktozni sirup bude fruktoza .
Moze da bude samo mesavina glikoze i fruktoze i nista vise .


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 12:07 - pre 11 meseci


To kapiraju samo ovi sa većim nivoom svesti, a ne ovi što funkcionišu po nacionalističkom programu koji im je CIA isprogramirala u glavi krajem osamdesetih i početkom devedesetih.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 12:34 - pre 11 meseci
Citat:
pisac: :D

To kapiraju samo ovi sa većim nivoom svesti, a ne ovi što funkcionišu po nacionalističkom programu koji im je CIA isprogramirala u glavi krajem osamdesetih i početkom devedesetih.

Blago tebi, kad imas zurku u vugla 24 sata ...
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 12:49 - pre 11 meseci
@mali perica

Istina je svuda oko tebe, samo je trebaš ugledati i biće ti jasniji svet. Dok se u celom svetu priča engleski jezik milom ili silom, za to vreme ovde svaka sitna državica sa milion+ stanovnika ima poseban "svoj" jezik i "svoje" pozivne brojeve i "svoju" veličanstvenu slavnu istoriju ukradenu od zajedničke istorije, a oni preko tarabe su u njihovim očima plagijatori koji kradu i izmišljaju istoriju koja nikada ne može biti velika i pravedna kao "ova naša".

A za to vreme glupavom stokom vlada neko treći i menja im zakone kako poželi i zapravo kroz svoje zakone dokazuje budalama da su budale.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.162.*



+557 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 12:52 - pre 11 meseci
Citat:
B3R1:
Citat:
MajorFatal: I primetio sam kad pajserom mašem da prođu dalje, za oko 5% manje pitaju zašto je zauzeto nego kad mašem makazama i lenjirom, meni to sve isto, alat ko alat, verovatno nešto do ljudske psihologije, i dalje eksperimentišem.


Ne znam zasto, ali kad god na ovom foumu procitam ove programerske kvazi-macho replike setim se ove scene:
Bice da bi vecina vas u sukobu za parking mesto prosla kao ova cetvorica "junaka", hahaha ...
Ali sto rekli ljudi - mastati je lepo, jer nasa masta moze svasta ... :-)))


Ne znam gde si u mom izlaganju uočio mačizam, ja sam em fino i dobro dete, em gospodin čovek, izbegavam sukobe, pride nema tu mnogo sukoba, 99% ljudi prođe kad vidi da je zauzeto na taj način, onih 1% odustane i prođe dalje kad im objasnim da je zauzeto, da čekamo materijal, da moramo da radimo, da je plaćeno, bla, bla

Ne sumnjam da bi moglo biti i takvih kao pisac što navodi, ali ja do sad nisam doživeo, uostalom nek parkira preko plinske boce ako može, šta ja imam s tim ..

Sledeći put ću da mašem sa tubom za silikon, baš da vidim kako će da reaguju ..

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 12:58 - pre 11 meseci
Citat:
Ulfsaar:
Možda već sadašnje napredne neuronske mreže tokom rezonovanja ne slede striktno algoritam, nego "vrdaju" nekim svojim putevima?


Čekamo da Dimković objavi link do konkretne implementacije kvantne neuronske mreže. Do tada mogu sa sigurnošću da ti kažem da meni poznate neuronske mreže, koje mogu da se realizuju pomoću Tjuringove mašine, sigurno rade po algoritmu i mogu "da vrdaju" samo ako se nađu u nekom kvantnom stanju prilikom pregorevanja hardvera.

Samo za Pisca, simpatični stariji gospodin objašnjava Tjuringovu mašinu.

 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 12:59 - pre 11 meseci
@Fatalni

Ti meni objasniš da je zauzeto, ja tebi objasnim da nije, i svi sretni
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 13:02 - pre 11 meseci
Moz' pitas moju baku Kuranu da ti potanko objasni malo bolje , a za pocetak
da znas da je kukuruzni sirupn mesavina glikoze i fruktoze u odnosu obicno
u odnosu 45% : 55% . A beli secer ili saharoza je fruktoza i glukoza u odnosu
50% : 50% , zamisli . Za informacije o matozi moras da kontaktiras baku ...

glikoza = glukoza

Fruktoza ili vocni secer pravi masnu jetru , a dembeli se od svih sekera

Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 13:03 - pre 11 meseci
Citat:
pisac:

A za to vreme glupavom stokom vlada neko treći


Koji curac vlada tvojom glavom
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 13:07 - pre 11 meseci
No brain man , pogodite ko je to


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 13:08 - pre 11 meseci
Citat:
Bora Sonar:Samo za Pisca, simpatični stariji gospodin objašnjava Tjuringovu mašinu.


Dal si ti pri sebi? Pa sad nemam želju ni da otvorim video bre.
Ccccc, dani kada sam smatrao te stvari korisnim su prošli.

Nekada sam traćio sate i dane da isteram neki bag i namestim da nešto radi kako sam zamislio, i posle budem sretan k'o malo dete. Sada osetim kurcobolju. Evo Lenovo laptop mi ulazi u stendbaj kada god ga sklopim, i izlazi iz stendbaja ili hibernacije kada god ga otvorim, a ja to mrzim iz dna duše. I ništa ne mogu da namestim da to promenim, uprkos svim uputstivma sa Interneta na koje sam potrošio otprilike par sati života. Da sam budala kao nekad, to bih istraživao i isterivao dok za par dana ne nađem rešenje i namestim debila da radi kako ja zapovedam. Ali sada sam pametniji, što bih traćio par dana života na isterivanje gluposti kad mi je lakše da prihvatim realnost takvom kakva je i da što manje uošte i koristim laptop

Još doduše pokazujem znake pritajenog debilizma, i dalje sam aktivan na ovom forumu jbg
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 13:18 - pre 11 meseci
Nekada je važilo da su inteligentni ljudi radoznali.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pešaci koji zazmu parking29.04.2023. u 13:19 - pre 11 meseci
Citat:
jovajovic100:
da znas da je kukuruzni sirupn mesavina glikoze i fruktoze u odnosu obicno
u odnosu 45% : 55% . A beli secer ili saharoza je fruktoza i glukoza u odnosu
50% : 50% , zamisli .


Zašto misliš da je to relevantno za ono što sam ja napisao?

Ja šećer upošte ne koristim, imam kilo šećera u kući kome je rok istekao... ček da pogledam... 2020 godine. Tako da to što ti pričaš uopšte nije relevantno za mene (možda je za tebe, ali to je tvoj problem a ne moj), ja sa napisao šta je otrov i to je tačno, a to sam morao da naučim na jutubetu jer lekari to ne znaju pošto ne gledaju jutubet, oni znaju samo da prepisuju analgetike i narkotike jer su tako naučeni u visokim sotoninim školama. Inače nemam masnu jetru da kucnem u drvo (priđi bliže).

Što se tiče onoga što sam napisao o nacionalizmu, tu je sve tačno. Postupate (svi vi u svim ovim državicama) tačno onako kako je zamislio onaj koji je napravio i održava razdor. U dlaku je sve po planu, i radite sami u korist sopstvene štete što je očigledno svakome ko nema omađijan nacionalizmom isprogramiran mozak.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pešaci koji zazmu parking

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 8963 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.