Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Grejanje na gas, italijanski kotlovi vs Viesmann vs Vaillant

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Grejanje na gas, italijanski kotlovi vs Viesmann vs Vaillant

[ Pregleda: 1456 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

priki

Član broj: 24732
Poruke: 700
*.mbb.telenor.rs.

ICQ: 174153511


+26 Profil

icon Grejanje na gas, italijanski kotlovi vs Viesmann vs Vaillant26.09.2023. u 11:23 - pre 7 meseci
Dobar dan svima

ima par tema ovde ali nedovoljno obrađenih oko kotlova. Naime, u procesu sam nabavke kondenzacionog kotla za podno grejanje kuće do 200m2 i cene se razlikuju do 500e za istu snagu kotla (24-25kw) od proizvođača do proizvođača. Neki majstori se kunu u Viesman za manju snagu, drugi ga kude. Jedni kažu Immergas je odličan od 50kw na paviše ali ti manji im nisu baš neki a opet vidim da je pola Italije pokriveno Immergasom, pa tu je i Baxi, Sime, Beretta... Vailant je standardno dobar i sa ponudom i sa servisnom mrežom.

Ovaj odgovor je prilično star i verujem da su se stvari uveliko promenile na tržištu. Gledam uglavnom one koji imaju podršku za naše tržište, ostali svemirci me ne zanimaju

Glavno pitanje koje mi se mota jeste, da li Viesmann opravdava toliku razliku u ceni u odnosu na Ita kotlove? I ako ne, koje Ita kotlove preporučujete?
I ako da, zašto da
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Grejanje na gas, italijanski kotlovi vs Viesmann vs Vaillant

[ Pregleda: 1456 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.