Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta pričati s ribom?!

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta pričati s ribom?!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 57293 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bierkof
Japan

Član broj: 11028
Poruke: 162
212.39.97.*



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 21:02 - pre 239 meseci

Joj... hvala ti covjece, jesam se ismijao

Citat:
Verujte mi meni licno su ti njihovi razgovori nesto najzanimljivije na svetu!


Pandora e ovo mi bas nije jasno, de provjeri jos jednom svoj spol, nikad nemozes biti previse siguran. :D
Daj sta ti je, tretmani, kozmetike, covjce de malo otidji nekada na utakmicu, po tvojoj prici jos ti fali malo pa da pocnes momke traziti. Ne ozbiljno, kakve bola zenske razgovore, haman ti se svidja slusati traceve i prepricavanje sapunica. Joj kakve kozmeticke salone, nego de se pobrini da raja ne sazna gdje ides inace bi mogle prozivke pasti.

Joj, nemogu vjerovati, cu salone ljepote... O Boze, ima nas svakakvih....
 
0

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.188.eunet.yu



+4 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 21:33 - pre 239 meseci
Pandora, pusti Bosanca, oni su poznati po svojo romanticnoj dusi!
Hi-hi-hi!
Svaka cast za akciju sa kozmetickim salonom, sad mi je palo na pamet da se moj cale i ja sisamo kod istog frizera, koji je, naravno zenski frizer (pa je normalno sto sam ja tamo)... Sad mi je jasno i zasto, mada je njegov izgovor uvek bio da je kod Saleta (osim sto je dobar frizer) uvek dobro zezanje.
A pazi, cale mi je Bosanac, prema tome i oni se upgrade-uju u tom smislu!

Vic (verovatno ga znate):

Zalila se Crnogorka svome decku Crnogorcu kako je kod njih samo sex bitan i kako on uopste nije romantican. Posle toga, on, da joj ucini, odvede je na neku od onih njihovih planincuga sa lepim pogledom, uvece naravno... Mir, tisina, vedro zvezdano nebo, sede oni na nekom kamenu i pita on nju, sve gledajuci u nebo:
-Vidju li onu zvijezdu gore?
-Vidju...
Posle krace dramske pauze, pita on nju ponovo:
-A vidju li onu drugu?
-Vidju...
-E, dosta je bilo romantike, skidaj gace!

Tako se i nas bierkof zabrinuo da ce beogradski momci izgubiti na ostrini i surovosti jednog prosecnog muskog Homo Balkanikusa (koji nikako i ne moze biti prosecan nego jedino iznad proseka, jer on ipak i latinskom nazivu svoga soja nosi Balkanikus).


Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 21:48 - pre 239 meseci
Citat:
Daj sta ti je, tretmani, kozmetike, covjce de malo otidji nekada na utakmicu, po tvojoj prici jos ti fali malo pa da pocnes momke traziti.

Ne diraj decka, nego lepo procitaj da mu je homepage
LEPOTANI.COM - Sajt namenjen gej populaciji

Mislim da se od njega moze dosta stvari saznati, jer se svakako naslusao zenskih prica kao retko ko od nas, mada opet, ne treba bas raditi kako kaze, jer zene su bica koja jedno misle, drugo pricaju a trece rade.

Nego Pandora 58, videli smo iz tvog ugla sta zene vole, bas me zanima tvoje vidjenje sta ne vole, tj. kakvi to muskarci nemaju nikakvu sansu kod zena? Koje teme i kakvo ponasanje ce sigurno oterati zensku?
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.188.eunet.yu



+4 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 21:51 - pre 239 meseci
Citat:
jer zene su bica koja jedno misle, drugo pricaju a trece rade.


A nije...
Nemoguce...

Ti bas nisi imao srece...
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
0

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.16.eunet.yu



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 22:24 - pre 239 meseci
Citat:


U svakom slucaju samo polako i opusteno i BEZ foliranja bilo koje vrste. Ako bas i krene prica o tako omrazenim kompovima dovoljno je posle tri recenice pitati da li joj je dosadno pa dalje u skladu sa odgovorom. Uostalom, moze da se naidje i na devojku koja bas voli pricu o elektronici, software-u i slicno.


A da probate u tom slucaju da nadjete devojcicu na forumu?

Moci cete svako vece da se dokucavate na ES-u... Nije bas kao seks, ali...




Pa sad, u ovom slucaju, lako se prelazi iz cyber sex-a (intelektualno, mentalno-emotivne stimulacije) u telesne stimulacije, pa na kraju i face-2-face sex... :-)))))))


Inace, sad ozbiljno i ja sam pobornik opustene (koliko je to moguce, a UVEK JE MAKAR MALO MOGUCE PORED OMETAJUCIH FAKTORA...) varijante - razgovora "sto na umu, to na drumu", pa sta bude, nek' bude... Sta vredi i devojci ako dobro izgleda, ako je veci bolid od formule 1 u samoj dusi... Bolje onda naci i neku prosecnu, ali zato s kojom si mentalno blizi... Uostalom sve zavisi sta ti i ona zelite... i kakve aspiracije imate...


E sad, ovde postoji jedan problem, a to je sto vecina ljudi radi na principu "prvog koloseka", tj. "psihologije prvog utiska"... Tj. prvim razgovorom sa nekom osobom, pa i zenskom, mi smo potpuno prazne ploce, i oboje smo obavijeni velom misterioznosti... Trenutno cemo u umu razmisljati o necemu, a mozda sto kaze @cicika, i o es-u, kompisima i sl. i to ce sugestivno delovati na nas, sta cemo pricati (ako smo spontani) i sa tom doticnom ribom... Ili cemo mozda pricati takodje spontatno o nekoj takodje, nama interesantnoj temi, a koja je trenutno u mozdanom stand-by-ju ili lowest priority... Problem na scenu stupa kada mi pricamo o necemu, i druga osoba nas slusa, gleda nase pokrete, boju lica, glasa... itd. i kad ona potom pocinje da dobija mentalnu naviku i sliku, u vezi nas odnosno, u vezi toga sta moze da ocekuje od nas... a potom njen um formira i mentalne reakcije ka toj osobi, koje 2-3 puta ponovljene vec prelaze u naviku - kolosek - naseg automatskog obracanja ka toj osobi...

Dobar deo ljudi se rukovodi samo ovim prvim utiscima i razgovorima sa nekom osobom i na osnovu toga misli da je stekla celokupnu prestavu o toj drugoj osobi, pri tom ne znajuci da to sto je ona pricala u datom momentu, mozda i nije SVE STO TA OSOBA IMA DA ISPRICA (ili jos vise - nije kompletna slika o toj osobi i njenom zivotu)...

Poenta svega ovoga jeste:

Mozda se njoj ne dopada tvoja tema koja ti je trenutno na umu, ali ti ces lepo onda, da to nekako provalis, preko njenog smorenog pogleda, ceskanja brade, ili nezainteresovanog izraza lica, skupljenih zenica (pogotovo kad je dnevna svetlost - kad je esktremno zainteresovana onda joj se sire), gledanja u stranu, i onda bi trebao POD HITNO DA PREDJES NA NEKU DRUGU - NJOJ DOPADLJIVIJU TEMU, jer ces upasti u zamku u koju upada vecina ljudi "psihologije prvog utiska", i mozda bi joj se realno i svideo kad bi te bolje upoznala, ali ti ona drugu priliku nece dati... vec ce se vec rukovoditi svojim vec naucenim i memorisanim impresijama i reakcijama o tebi..... i dosadjivace se rating ce ti padati i mozda ce i pobeci od tebe... jer je smaras...

E sad, druga je prica sto se tice mene, ako provalim da neka devojka ne reaguje u fazonu "prvog koloseka". :-) JER ONA POTOM DOBIJA VEOMA VISOKO MESTO I POSTOVANJE U MOJOJ HIJERARHIJI, i drzim je kao jako inteligentnu... :-) te se za takve devojke lepim ko lepak, jer ona ovime otkriva da je jako "dubiozna" - produhovljena (tj. voli da raspreda o svemu i svacemu te ti nikad ne moze biti dosadno sa njom), ili mozda cak da je samo strpljiva ili zagor(et)ka, ali si joj se samo fizicki svideo (znaci zivi u "plicaku" J*BI GA... :-)

Inace, POTPUNO SE SLAZEM SA CHILLER-ovim pravilima, a u vezi SCG RIBA... :-) Znaci, fleksibilniji pristup... Bices muskarac, u pravom smislu te reci, kako se to ovde kapira na Balkanu, ali ces zato u odredjenim momentima biti i dzentlmen, skuvati joj kafu ujutro - otici do prodavnice i pripremiti dorucak njoj u krevetu... One se pale na dzentlemnski pristup, ALI NE I NA PRETERIVANJE U ISTOM, JER TE TO LAKO MOZE ODVESTI NA DRUGU STRANU (DA ONA STEKNE UTISAK DA SI PAPUCAR ILI DA SI IZGUBIO MUSKE KVALITETE)- znaci odmerenost... Doziranje istog.. Kad treba da se ide negde... TI CES PRVI PREDLOZITI I RECI NESTO U STILU IDEMO TU I TU I TACKA (izuzev ako provalis po njenim reakcijama ili kontra-predlogom da bi zelela negde drugde)... Ti ces BITI GLAVNI INICIJATOR I SPROVODNIK SVEGA... Jer smo mi - muskarci ti koji na Balkanu treba da imaju tu aktivnu ulogu... SLedeci put, ces biti dzentlmen i pitaces je "A gde bi ti sreco, htela veceras da idemo? Ja bih hteo ovde (ovime opet pokazujes akciju i muskost), ali mozda se tebi vise svidja negde drugde (ovime pokazujes i svoju fleksibilniju dzentlmensku stranu)?" TReci put, ces opet da primenis cist balkanski princip - odlucno kazes i krenes da sprovodis isto: "SRECO, AJMO U TAJ I TAJ KAFIC! ILi VODIM TE NA JEDNO MESTO, A KOJE JE? :-) PA IZNENADJENJE..." :-) Znaci, mix-ovanje ovih varijanti... Takodje, kod misterioznosti - treba dozirati... Tj. CHILLER ME JE NATERAO DA RAZMISLJAM O OVOJ TEMI, a o kojoj sam prethodno imao neke stavove koje sada malcice i dovodim menjam.... tj. pokusavam da nadjem sta je najbolje u praksi...... Ok, misterioznost, to stvarno zna da pali ribe, ali sta ako ona utripuje da je to sto ti radis celokupna tvoja slika (tvoj zivot) i da pocne da se dosadjuje? Ovde sam se pre rukovodio doziranjem... Znaci, nalazenjem nekog sklada izmedju misterioznosti i stimulacije njene paznje... A sad me Chiller, menja u pravcu, da je mozda bolje da nekad uradis neku totalno drugaciju stvar, koja cak i ne lici ni na samog tebe, a sto tebi i njoj moze biti interesantno... Time je jos vise zbunjujes i nabacujes veo misterioznosti... :-))))) Jer si uradio nesto njoj nepredvidivo.. To cak moze da bude i neka klasicna stvar koja vam je postala rutinska, ali ti si je tada uradio na neki drugi - originalniji nacin - ili cak i komican nacin... :-)) ZNACI CAK SI NAPRAVIO I NEKU SALU KROZ GLUPOST A ONE VOLE I SALE - SMEH... :-) VRLO ZANIMLJIVA TEMA ZA RAZMISLJANJE.... :-)

[Ovu poruku je menjao goranh dana 16.08.2004. u 02:30 GMT]
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
0

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.16.eunet.yu



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 22:25 - pre 239 meseci
Citat:


Gojko:


Evo ja da potvrdim da je jedan nas prijatelj iz redova moderatora upoznao devojku preko ESa i da su trenutno srecno zaljubljeni negde u nekoj sobi :)




Sobi? :-)) A da nisu mozda u nekoj Internet sobi? :-)))))))
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
0

roli
Mrdja Dragan
Razvlakac kablova na Freedom wireless
mrezi

roli
Član broj: 3571
Poruke: 2156
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.freedom-wlan.com


Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 22:36 - pre 239 meseci
@cicika...daj bolan mani se Bobosa i ocjenjivanja...sta ti znas ko je romantican...ko nije!!! Podji samo od knjizevnosti...da ne nabrajam imena,ili rokenrola i nekih najljepsih balada nastalih na tim prostorima...ali ti se tad nisi bila ni rodila!! U tim krajevima ne prolazi foliranje i umisljeni macho debili...sve je cist rokenrol i cista za*ebancija!! Tu je sve jako ogoljeno ..do srzi i jako malo ima tipova kao sto je "decko"!! I ako ih ima ..oni su to sto jesu al...u svojoj kuci i sa svojim voljenim i ne propagiraju nesto sto je to sto jeste...da ne upotrijebim neku tezu rijec!! Sad je "in" biti gay,kresnuti snajdera i bojim se da se polako krecemo ka zapadu gdje su mnogi mozgovi poluiscaseni i gdje je debil najnormalnija pojava!!! Ovo govorim zato sto sam i tamo i ovamo i jako dobro vidim stvari i tamo i ovdje!!!Opsti je trend ponasati se,oblaciti se,kopirati stil zivota iz Holivudskog smeca!!! Na zalost!!!

Pozdrav!!
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 22:42 - pre 239 meseci
Citat:
"jer zene su bica koja jedno misle, drugo pricaju a trece rade."



A nije...
Nemoguce...

Ti bas nisi imao srece...

Kakve crne srece, pa to je aksiom. Ustvari, muskarci takodje jedno pricaju drugo misle, ali barem rade ono sto misle...
Dokaz? Ni jedna devojka nece reci:
"moj tip muskarca je neki grubijan/koji ima pare/macho/perverzan/dobar u krevetu/ludak..."
vec svaka kaze:
"fin decko/kulturan/duhovit/kome nije vazan samo sex/pametan..."

E sad ti meni objasni odakle tolike devojke pored tipova koji odgovaraju prvom opisu, a mnogi koji odgovaraju drugom opisu su usamljeni?
Definitivno jedno misle, drugo pricaju, trece rade, vec godinama mislim tako i uvek sam u pravu! E sad, uz malo vestine devojka se moze naterati da kaze ono sta misli, ali to se ipak dogadja samo u trenutku njene nepaznje, tako da se moze smatrati prilicno retkim izuzetkom.
Evo, bas ovih dana sam satima pricao sa devojkom koja se 5 godina zabavlja sa deckom i uskoro se udaje za njega...
Sta mislite sta mi je napricala? Evo:
"on nije moj tip muskarca... nikada ga nisam narocito volela... nikada nisam pristala da prespavam noc kod njega... totalno mi je antipatican... mnogo je dosadan... primitivac najobicniji... grubijan... neorganizovan... glup... neobjektivan..."
Ne radi se o nekog glupaci, vec o veoma inteligentnoj devojci... Nikako ne treba shvatiti da je to jedini primer, nego je samo najsveziji iz mog secanja.
E, da nisu sve devojke takve, naisao sam i na one koje imaju potpuno iskren i otvoren pristup "hocu ovako... necu onako...", ne mogu sada da se setim koliko je tacno takvih bilo, ali u svakom slucaju ne vise od dve.
:-)
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

roli
Mrdja Dragan
Razvlakac kablova na Freedom wireless
mrezi

roli
Član broj: 3571
Poruke: 2156
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.freedom-wlan.com


Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 22:59 - pre 239 meseci
@pctel potpuno si u pravu sa tim razmisljanjem!!!Do toga je dovelo opsta kriza morala,totalna neimastina i sl!!! Jedino ovdje covjek moze da kaze da je lopov i da bude ugledan clan drustva!! Lopovima se zna gdje je mjesto!!! E sad te nase djevojcice...njima imponuje da budu sa nekim ko ima para,ko vozi dobar auto i sl!!A same znaju da bi u sustini zeljele nekog malo drugacijeg i normalnijeg.Problem je sto ti normalniji ovdje...nemaju para!!! Pravio sam paralelu izmedju zena ovdje i na zapadu!!! Tamo su klinke...nikakve,a zene jako dobro izgledaju!!! Zasto??? Zato sto ovdje zene paze na sebe i izgled dok ne nadju debila sa dzipom ,utokom i lancem od prsta.Kad ga ulove,ulove sebi belaj za vrat i onda se opuste i od atraktivne ribe ocas posla postane dobrodrzeca ...snajka!!!U bogatijim sredinama je totalno drugacije...zene same mogu da finansiraju sve svoje prohtijeve!!! Evo ti licno moje iskustvo!! Imam tri sestre na zapadu,jedna je zaista srecno udata a ove dve su ispod 30 godina,voze kabriolete i ...same su!!! Nece da trpe nikoga!!! I jos nesto..nigdje na mojim putovanjima nisam sreo vecu neimastinu nego u ovim krajevima i skuplje mobilne i skuplju garderobu no ovdje!!Nemas kuci hljeba...al moras pokazati da imas ...za rasipanje!!! To je ono sto sam vec rekao...krecemo se potpuno pogresnim kolosijekom!!!


Pozdrav!!
 
0

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.110.eunet.yu



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 23:15 - pre 239 meseci
Citat:
Daj sta ti je, tretmani, kozmetike, covjce de malo otidji nekada na utakmicu, po tvojoj prici jos ti fali malo pa da pocnes momke traziti.


Ne diraj decka, nego lepo procitaj da mu je homepage

LEPOTANI.COM - Sajt namenjen gej populaciji

[/quote]


:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) TOLIKO SAM SE SMEJAO DA SAM VEROVATNO PROBUDIO I KOMSIJE! :-))))))))) Obozavam humor pctela... :-))) Mnogo si lud (u pozitivnom smislu) lik! :-)


A gde li si samo izvukao ovu foru? :-))))))))



Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
0

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 23:30 - pre 239 meseci
Citat:
by pandora 58
P.S. Posto sam i sam pripadnik jedne marginalne grupe koja takodje nema pravo glasa u javnosti mogu da razumem zene i njihovu psihologiju.


Mislis zao sto si pripadnik gay populacije da trebas da imas jos neko dodatno pravo?
Cek ajde malo promisli to sto si gay nisi nista bolji od nas ostalih, znaci pazi sta ti trazis, ti trazis veca prava od nas, pa jel si ti zdrav? Ocigledno da nisi...
Inace ne verujem da ribe gotive te feminizirane gayeve, moja devojka prva ne voli gay likove...
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 23:48 - pre 239 meseci
Citat:
A gde li si samo izvukao ovu foru? )))))))

Foru? Koju foru? Ne znam sto me ovde ljudi neozbiljno shvataju, kad sam ja jedan od ozbiljnijih clanova ES-a... Lepo klikni na "profil" ispod njegovog imena, tamo pise...

Osim toga bilo bi dobro da se weB_KiLeR drzi teme, jer ovo sto je napisao je zrelo za brisanje...
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.210.EUnet.yu



+4 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 23:55 - pre 239 meseci
Ovo je super, majke mi! Ultra zanimljiva tema, svaka cast onom ko ju je zapoceo iako je delovalo malo debilno na pocetku.

@roli, opusti se... Malo tolerancije prema mladjim pripadnicama zenskog pola te nece "poniziti u drustvu". :) A i koliko mladjim, pitanje je.
By the way, poreklom, ja sam ti 100% (i slovima: sto procenata) "izBosne" (sa karakteristicnim akcentom :)), mnogo sam vremena tamo provela i znam mnogo o tom mentalitetu, tako da zadrzavam sva prava da pricam sta hocu o tome. Kapis?
Naravno, ni u jednom trenutku nista lose nisam mislila. Opste je poznata cinjenica da su Bosancici jako emotivni pa samim tim i romanticni (uopste, romanticnih muskih dusa ima mnogo vise nego sto se misli, a pogotovo vise nego sto se prica o tome) - uzmi u obzir samo onu sasavu cinjenicu o konzumiranju alkohola u nama bliskoj ex-YU republici i razloga za isto.

@pctel - Zar nisi primetio dozu ironije u mom odgovoru? (A ne znam kako, mrtva slova na monitoru). Inace skroz si u pravu, nego ja bas nemam mnogo dodirnih tacaka sa vecinom riba o kojima pricate pa se bunim.



Citat:
roli said::
E sad te nase djevojcice...njima imponuje da budu sa nekim ko ima para,ko vozi dobar auto i sl!!


Nazalost... Sto je jos gore, masa dobrih deckica je zbog takvih okolnosti potpuno izgubila volju za ribama, muvanjem, drzanjem za ruke... Uzasno je cesta pojava da se tipovi zale kako "ne moze da se nadje normalna riba", jer "ako hoces da imas ribu trebaju ti pare... bla,bla,bla". I moj najbolji ortak se cesto zali na istu pojavu (j***ga, sve studenti).


Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
0

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.crnagora.net



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!16.08.2004. u 00:04 - pre 239 meseci
Citat:
pctel:
Mislim da se od njega moze dosta stvari saznati, jer se svakako naslusao zenskih prica kao retko ko od nas, mada opet, ne treba bas raditi kako kaze, jer zene su bica koja jedno misle, drugo pricaju a trece rade.


Potpuno upravu, to pričam svo vrijeme. Nije to loša stvar, samo ne možeš da se osloniš na njihov stav šta žene vole (žele).

Stvarno ne znam kako se ova tema preobratila na raspravu o sponzorušama i pravima gay polulacije.

Uglavnom ono što je kolega pctel vjerovatno htio da kaže (a to vam i ja govorim) je:
Budite muškarci

Malo kontrole, sigurnosti, samouvjerenosti, doza šarma, humora (i naravno testosteron)
Ako ovo treba da vam se objašnjava, e jebiga onda.

Shvatam da ovdje ima različitih ljudi, iz različitih branši IT-a. Nije da ne razumijem softweraše. I ja sam dugo bio softweraš dok silom prilika nisam dobio posao u računarskom servisu. E poslije 4 godine rada tamo potpuno sam primio taj njihov stil. Još uvjek programiram, ali mi je stil života hardweraša mnogo draži (tako se i ponašam, mada uzimam najbolje iz oba svjeta ;)


Citat:
weB_KiLeR: Inace ne verujem da ribe gotive te feminizirane gayeve


Naravno da ne vole (ako razmotrite evolucioni proces, shvatićete i zašto)

Ako ovo nije za brisanje, onda je bar za hard lock ;)
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!16.08.2004. u 00:06 - pre 239 meseci
Citat:
@pctel - Zar nisi primetio dozu ironije u mom odgovoru?

sut bona majketi, dje s' ti dosad vid'la ironiju ubosni?

Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.22.EUnet.yu



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!16.08.2004. u 00:27 - pre 239 meseci
Citat:


Foru? Koju foru? Ne znam sto me ovde ljudi neozbiljno shvataju, kad sam ja jedan od ozbiljnijih clanova ES-a... Lepo klikni na "profil" ispod njegovog imena, tamo pise...


Osim toga bilo bi dobro da se weB_KiLeR drzi teme, jer ovo sto je napisao je zrelo za brisanje...




Ma ok pctel, :-) kapiram te ozbiljno, nego bre imas dobar smisao za humor, nisam bukvalno mislio da si ti sad trazio neku foru da provalis lika... :-) Ovim tvojim stavom BAS I REAGUJES KAO OZBILJAN LIK (bukvalno si me skapirao, sto je odlika ozbiljnog sagledavanja situacije - mojih recenica, od strane tebe (tvojoj ozbilnosti) ili loseg medjusobnog kapiranja... ali u ovom slucaju pre bih rekao i jednog i drugog)...
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
62.193.130.*



+2 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!16.08.2004. u 00:46 - pre 239 meseci
PCTEL,
Pitao si me sta zene ne vole. One ne podnose neotesane sirovine koje dolaze na sastanak u trenerci i patikama.
Momci,morate da znate jednu stvar. Zene se spremaju za izlazak u proseku oko 2.casa. Zato se i vi malo potrudite. Sredite se! Obavezno se obrijte! I nikako ne izlazite u grad u trenerci i patikama!!!! Devojke to najvise mrze!!!
NEMOJTE nikoga da ogovarate kada ste u drustvu devojke. NIKADA nemojte da ogovarate bivsu devojku jer to nije lepo.

Nadam se da ce Tijana da nastavi tamo gde sam ja stao?

Momci,poslusajte vi mene i pocnite da zakazujete termine u:solarijumu u Kralja Petra,kod kozmeticarke,kod mog frizera (to je salon i za zene i za muskarce),kod pedikira,itd... Ako zelite poslacu vam telefone za zakazivanje u privatnoj poruci?

Na primer,u tom solarijumu u ulici Kralja Petra je defile najlepsih zena prestonice i tu mozete upoznati neku zgodnu mladu damu. U Beogradu ima mnogo usamljenih zena koje izlaze same u grad. Vi samo treba da izlazite na ista mesta kao i one.

Citao sam negde da muskarci prilikom kupovine prezivljavaju stres istog onog intenziteta kome su izlozeni na primer piloti. Zato donekle mogu da razumem momke koje mrzi da idu sa devojkama u kupovinu. Ali taj problem mozete da prevazidjete. Naterajte sebe da redovno idete sa devojkom u setnju Knez Mihailovom i kupovinu.
Sve se moze kad se hoce! Ako mozete da odvojite vreme za igranje kosarke sa ortacima,e vala onda mozete i da pratite devojku u kupovinu. Devojke vise vole da idu u kupovinu u drustvu mladica nego svojih prijateljica koje stalno nesto zakeraju. Problem je sto momci NECE ili NE ZELE da prate svoje devojke kada idu u kupovinu? A verujte mi to je mnogo bolji provod nego posecivanje utakmica,i slicno.


 
0

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.132.EUnet.yu



+4 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!16.08.2004. u 00:53 - pre 239 meseci
Citat:
sut bona majketi, dje s' ti dosad vid'la ironiju ubosni?


To su pomesani uticaji razlicitih kulturni tekovina genetskog nasledja i sredine odrastanja.
Hint - Lokacija:???
:))))))

Ljudi, uspeli smo da skocimo cak i na analizu muske populacije, a to nije bio prvobitni cilj!

A jer kontate vi da se i mi przimo u istom sosu kada treba pricati sa vama. Jedino sto kad krenemo - bla,bla,bla... Nema kraja!!!
Zato vi cesto zevate, ceskate bradu (o necem drugom da ne pricamo), kuckate po
mobilnom i, nezaobilazno, cupkate nogom ispod stola. :)))


Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
0

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!16.08.2004. u 00:56 - pre 239 meseci
Citat:
Pandora 58:
Problem je sto momci NECE ili NE ZELE da prate svoje devojke kada idu u kupovinu? A verujte mi to je mnogo bolji provod nego posecivanje utakmica,i slicno.


Mogu da se složim sa dosta stvari koje si rekao u ovoj temi, ali čvrsto zastupam stav da devojke treba da idu u kupovinu sa svojim prijateljicama. BTW, i sam si naveo da kupovina izaziva stres, a to nije zdravo.
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
62.193.130.*



+2 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!16.08.2004. u 01:06 - pre 239 meseci
Mihailo,
Zalile su mi se moje prijateljice da momci koji ih prate u kupovinu NEMAJU KONDICIJE?? Zato momci morate vise da vezbate! Morate redovno da idete na plivanje,u teretanu,i slicno,a kada nabijete kondiciju onda ste spremni za obilazak butika.
Odlazak u kupovinu je odlican trening kada jednog dana budete imali bebu. Bolje pocnite na vreme da vezbate.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta pričati s ribom?!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 57293 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.