Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta pričati s ribom?!

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta pričati s ribom?!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57335 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chemical brother

Član broj: 26031
Poruke: 55
*.etfbl.net.



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!07.05.2004. u 11:55 - pre 243 meseci
Ma nista samo udri po zezi i to ti je to.Jednostavno moras ih nasmijati do suza sve dok ne dehidriraju,a onda su tvoje!





Mislim,dakle postojim
 
0

kori7
hrvatska

Član broj: 31927
Poruke: 1
*.net.htnet.hr



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!12.08.2004. u 11:43 - pre 239 meseci
možda o jelu a
 
0

DzoA
Cacak

DzoA
Član broj: 23952
Poruke: 292
62.108.100.*

ICQ: 120045396
Sajt: opusteno.rs


+13 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!12.08.2004. u 13:34 - pre 239 meseci
Jao sto moja baba pravi dobru gibanicu! Mast samo curi niz bradu... Deda kaze da gibanica ne valja ako nije masna i ako ne curi mast niz bradu xaxaxaxa ako joj to kazes pada sto posto!
O sveto nebo! O moćne sile! Bacite jedno pečeno pile!
http://opusteno.rs
 
0

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.korisnici.absolutok.com



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!12.08.2004. u 16:33 - pre 239 meseci
Mislis u nesvest ?

So Long, and Thanks for All the Fish


 
0

shadowgirl
treci vavilon

Član broj: 30464
Poruke: 43
*.3dnet.co.yu

ICQ: 251215251
Sajt: www.blejanje.com


Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!13.08.2004. u 10:43 - pre 239 meseci
ma samo se potrudi da budes opusten i da je ne isfrapiras pricom o tome kako programiras po ceo dan, malo je pitaj o muzici koju slusa, pitaj je zasto to bas slusa, odvedi je u bioskop (tamo ne moras da pricas), pusti je da ona odabere sldoled a ti odaberi sta cete piti, pricaj joj gde bi voleo da putujes i zasto....
kad ti ona nesto prica trudi se da je pazljivo slusas i sve ce biti ok...i hope so...
pozz
be everything, fear nothing...
 
0

cyBerManIA
I ovo T ono
Space

Član broj: 25195
Poruke: 698
212.62.58.*

Sajt: www.facebook.com/cyberman..


+263 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!13.08.2004. u 15:47 - pre 239 meseci
Citat:
DzoA: Jao sto moja baba pravi dobru gibanicu! Mast samo curi niz bradu... Deda kaze da gibanica ne valja ako nije masna i ako ne curi mast niz bradu xaxaxaxa ako joj to kazes pada sto posto!



i kad padne sta onda,moraces i u bolnici da joj nosis gibanicu :—)

 
0

DzoA
Cacak

DzoA
Član broj: 23952
Poruke: 292
62.108.100.*

ICQ: 120045396
Sajt: opusteno.rs


+13 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!13.08.2004. u 16:57 - pre 239 meseci
Pa normalno! Zna se da snaga na usta ulazi morace malo da se okrepi! :)
O sveto nebo! O moćne sile! Bacite jedno pečeno pile!
http://opusteno.rs
 
0

Chiller
Aleksandar Skodric
Holandija

Član broj: 24586
Poruke: 62
*.070.dsl.concepts.nl

Sajt: www.skodric.com


Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!13.08.2004. u 22:33 - pre 239 meseci
2 stvari koje nase (mislim sa prostora ex yu) generalno vole:

- da osete da si musko (ne, ne da je bijes, nego da znas sta hoces i da reci sprovodis u dela. macho mi je ruzan izraz, ali da jednostavno budes musko, a ne mlitav, da je ponekad zgrabis, naredis i sl... (naravno, sve na 'fin' nacin));
- misterija: nikada pred devojkom ne skidaj velo tajanstvenosti! sem ako je neces zenis, ali do tada si valjda nasao temu za pricu ;-)

Ako postujes ova 2 (naglasavam generalna) pravila, mozes da trtljas i predsednickim izborima u iraku, opet ces joj biti zanimljiv.

I jos jedna stvar, po meni mozda cak najbitnija: ponavljanje je majka nauka! Garantovano ti se dogodila da si se dopao nekoj devojci koja se tebi pak nije dopala. "iskoristi" je da sa njom vezbas pricu (posto vec znas da devojka hoce da prica sa tobom). Ali nemoj da bude na jedno uvo uslo, na drugo izaslo, nego prati razgovor i posle se preslisaj kako je tekao razgovor. Ako ovo uradis sa 10 devojaka kojima se ti vise dopadas nego obrnuto, znaces kako da postupis kada dodje trenutak da ti pridjes devojci koja se tebi dopada :)

Poz i sretno,
Sale
Radije cu zaliti zbog ucinjenog, nego zbog necega sto sam mogao da ucinim.
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
62.193.130.*



+2 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!14.08.2004. u 02:54 - pre 239 meseci
Momci,
Ako NEMATE sadrzaja,to jest ako niste u stanju da je intelektualno stimulisete jer ste glupi i ograniceni,a Vi je hvalite! Delite je komplimente brzinom od 50.komplimenata u minuti. Vecina devojaka ima komplekse tako da im gode komplimenti. I najlepse zene misle da im nesto fali.
Pohvalite njenu frizuru i obavezno je pitajte ko je njen frizer?
Pohvalite njen ukus u izboru garderobe.
Ne zaboravite da pohvalite njene divne cipele.
Itd.

Hvalite je na sva usta! Ako je devojka inteligentna reci ce Vam u jednom trenutku :"Daj,bre,umukni,idiote!"

Ako je vasa izabranica neka jadnica primice vase pohvale sa osmehom!

Pametnim devojkama nisu potrebni muskarci da im kazu sta im fali! Taj posao za njih odradjuju njihove pakosne prijateljice.

Znaci ako devojka mirno cuti i slusa kako prosipate komplimente onda je verovatno glupa. Ako ste i vi ograniceni ta veza je osudjena da uspe.

Ako vas devojka kulturno zamoli da umuknete znaci da je pametna. Ako ste i vi inteligentni unapred znajte da sa takvim devojkama NEMA SALE! Ako ih prevarite u stanju su da vam se osvete,ali ne odmah,vec za 5.godina tako da vas zaboli. Sa njima se ne igrajte jer mogu da smisle rafiniranu osvetu i da vas sjebu za ceo zivot.

S druge strane opet gubiti vreme s nekom glupom jadnicom i nije neki intelektualni izazov!

Bolje je stati na crtu nekoj pametnoj zeni jer od nje mozete mnogo toga da naucite.

 
0

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.crnagora.net



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!14.08.2004. u 05:48 - pre 239 meseci

Izgleda da će biti potrebe za organizovanjem nekog ES Seduction Seminara (ESSS?, ES3?, E3S?)

Šta je bre, nemojte da mi kažete da pametni momci kao vi neznaju šta da kažu u pokušaju komunikacije sa osobom suprotnog pola ;)

Možete da čitate koliko god hoćete seduction knjiga, tutorijala, audio i video materijala, pa opet ako ne pokušate uživo, sve to znanje će da vam izvjetri.

Zato, probajte, zajebite se, naučićete više. Jedina stvar je nemojte da vas jedno odbijanje vrati u mišiju rupu, krenite u novu akciju. Ali ako ja ovo treba da vam pričam, onda bolje batalite se žena i pravac na internet ;)
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
62.193.129.*



+2 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!14.08.2004. u 20:20 - pre 239 meseci
Ja imam mnogo zenskih prijateljica i sve one mi se zale da im njihove pakosne i ljubomorne prijateljice rade o glavi. Znaci mozes u jednom trenutku da upitas svoju devojku:"Sta mislis da li su tvoje prijateljice ljubomorne na tebe zato sto si tako lepa,zgodna,seksepilna i atraktivna?" A onda se zavali i spremi se da slusas njene zalopojke narednih 2.sata. Devojke iz nekog cudnog razloga jako mnogo polazu na misljenje svojih prijateljica i svako lose misljenje ih strahovito pogadja.
Znaci igraj na tu kartu. Kazi joj da ce u tebi uvek imati vernog prijatelja kome uvek moze da se isplace na ramenu kada je namerno povrede njene pakosne prijateljice.
Objasni joj da su muskarci verniji prijatelji od zena,i zamoli je da izbegava te "sljuke iz dunavskog mulja"!
Sve zene koje poznajem do ludila dovode njihove ljubomorne prijateljice a ja se pitam zasto trpe te skotove koje im rade o glavi?
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!14.08.2004. u 21:06 - pre 239 meseci
Citat:
Devojke iz nekog cudnog razloga jako mnogo polazu na misljenje svojih prijateljica i svako lose misljenje ih strahovito pogadja.

Ja sam jednom izvrsio zanimljiv "eksperiment". Vidjao sam se sa dve najbolje prijateljice (odvojeno) i nijednu nisam obasipao komplimentima, vec naprotiv, prica za obe je bila "tvoja prijateljica je mnogo dobra devojka... ima lepu frizuru... sarmantna... simpaticna... zanimljiva...". Naravno, to nije bila jedina tema (inace nijedna ne bi pristala da me vidi ponovo) :-)
Bilans svega toga je da su se ubrzo 2 najbolje prijateljice toliko posvadjale da i dan danas (posle nekoliko godina), kad se slucajno sretnu na ulici okrenu glavu jedna od druge i prave se da se nisu videle. Toliko o medju-zenskim prijateljskim odnosima.

sto se mene tice, ja sam tada sa obe ostao u dobrim odnosima, i malo izmenio pricu tako da je bilo "znas, kad sam te bolje upoznao, vidim da si ti po mnogo cemu bolja osoba od tvoje bivse prijateljice" i nisam imao potrebe da lazem, svaka osoba ima svoje prednosti i nedostatke.

Kao sto vidite, ne mora da bude sve sablonski, ja mogu da radim sve suprotno od ovoga sto je gore napisano i da postignem isti efekat, tako da samo opusteno i pricajte ono sto vam je trenutno na umu, jer ce se tako i "riba" posle nekog vremena opustiti i poceti da prica, a vi onda ne morate mnogo da se trudite oko pricanja, vec samo ubacite kratak komentar kao "zanimljivo zapazanje...", "neverovatno...", "nemoguce...", "lazes...", "ma daj..."...
Ako vam je neka tema zanimljivija od ostalih, onda moze nesto kao "slazem se ali ne bas u potpunosti, jer..."

Eto, nadam se da ce vam ovo pomoci da uradite nesto zanimljivije, efikasnije i originalnije od
Citat:
Delite je komplimente brzinom od 50.komplimenata u minuti.

sto kao sto smo videli ne prolazi bas uvek.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.eunet.yu



+4 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 00:32 - pre 239 meseci
Je li ova tema zakljucana za zenske clanove ES-a?

U svakom slucaju samo polako i opusteno i BEZ foliranja bilo koje vrste. Ako bas i krene prica o tako omrazenim kompovima dovoljno je posle tri recenice pitati da li joj je dosadno pa dalje u skladu sa odgovorom. Uostalom, moze da se naidje i na devojku koja bas voli pricu o elektronici, software-u i slicno.

A da probate u tom slucaju da nadjete devojcicu na forumu?
Moci cete svako vece da se dokucavate na ES-u... Nije bas kao seks, ali...
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 00:37 - pre 239 meseci
Evo ja da potvrdim da je jedan nas prijatelj iz redova moderatora upoznao devojku preko ESa i da su trenutno srecno zaljubljeni negde u nekoj sobi :)
 
0

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
195.252.80.*

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 00:57 - pre 239 meseci
Citat:
cicika:
A da probate u tom slucaju da nadjete devojcicu na forumu?
Moci cete svako vece da se dokucavate na ES-u... Nije bas kao seks, ali...

Samo skoknite do http://www.elitesecurity.org/tema/45402, ima zapisanih zanimljivih stvari u vezi sa ovom temom.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
0

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.crnagora.net



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 00:59 - pre 239 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Evo ja da potvrdim da je jedan nas prijatelj iz redova moderatora upoznao devojku preko ESa i da su trenutno srecno zaljubljeni negde u nekoj sobi :)


Sad si mi dao ideju za još jedan predlog.

Možda je malo mnogo od mene (upravo sam postovao jedan) ali sinula mi ideja (tj. nije sad ali si me podsjetio)

To the "Predlozi i Pitanja" section ;)
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beograd-2.tehnicom.net



+2 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 02:32 - pre 239 meseci
Mozete devojci da gledate u solju. Pricajte joj bajke kako joj "vidite" da ce uskoro sresti nekog mladog Princa. A onda opisite sebe. Recite joj kako "vidite" da je depresivna zato sto jos nije upoznala carobnog Princa ,ali da ce se situacija vrlo brzo promeniti. Obavezno je recite da joj "vidite" vencanje iz snova sa tim divnim Princem. Opisite joj prsten koji u vasoj viziji izgleda kao safir okruzen sa 12.malih dijamanata.
Zasto devojci ne ulepsati dan? Devojke uzivaju kada im pricate bajke i spremne su da u njih poveruju. Kada ste u drustvu sa devojkom pustite nju da prica. Pitajte je,na primer:"Kakav je tvoj zivot?"
ili "Sta planiras da uradis u zivotu?",
ili "O cemu mastas?"

Devojke zive u nekom svom svetu i vole da mastaju. Znaci kada ste na sastanku sa devojkom zabranjeno je dosadjivati je pricama o compu,automobilima,zvucnicima,
i slicno... Umesto da je gusite pricom o tome kako za 4.gume za kola treba da stvorite 40.000 dinara,vi joj gledajte u solju,i pricajte joj nesto lepo.

Vecina zena su depresivne. Zato se potrudite da ih iscupate iz depresije. NEMOJTE je daviti vasim licnim problemima,vec je pitajte kakav je njen zivot? NEMOJTE ni za zivu glavu na sastanku sa devojkom pricati o bolestima,povredama,i slicno. Zene to ne podnose! Ako imate neke licne probleme popricajte o tome sa vasim prijateljima. Devojke nisu duzne da slusaju vase zalopojke i kuknjavu. Budite uvek veseli,i lepo raspolozeni. Devojke ne vole ozbiljne tipove,one zele da se opuste i da se provedu. Jako je vazno da devojku do koje vam je stalo drzite za ruku dok setate Knez Mihailovom. Zenama to mnogo znaci. I kupite joj neki cvet s vremena na vreme,na primer pupoljak crvene ruze.

Zene mnogo vise citaju knjige nego muskarci koji vise po internetu. Zato im povremeno poklonite neku knjigu.
Zene redovno posecuju pozoriste zato kupite karte za neku predstavu kad pocne sezona.
Zene vole balet. Odvedite je u Narodno pozoriste na "Labudovo jezero" . Verujte mi ali u beogradskim pozoristima mozete upoznati neke od najlepsih i najzgodnijih zena prestonice.
U Beogradu sada na svakog muskarca dolaze po 4.zene. Zato se potrudite da izaberete pravu zenu jer vi ste u poziciji da birate.
 
0

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.crnagora.net



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 03:17 - pre 239 meseci

@Pandora 58: Auuuu, brate kakve su ovo generalizacije. U mom iskustvu ima stvari koje su zajedniče za ženski pol, ali nemožeš da kažeš npr. "Zene vole balet." Što je mnogo, mnogo je ;) Dobro, možda ja nisam upravu jer je moje iskustvo vezano za djevojke a ne žene ;)

Uglavnom:

Citat:
Pandora 58:
Mozete devojci da gledate u solju.


Meni je uvjek bolje prolazilo čitanje dlana. To unosi neku neku misteriozniju notu od čitanja šolje, a i daje opravdanje za rani fizički kontakt ("kino" efekat). Fizički kontakt može zaista da pomogne u "raspaljivanju mašte" kod djevojke, ali ako to ne uradite suptilno ispašćete neki paćenik (ili manijak). Čitanje dlana tu može da pomogne. Čak i ako vas provali da nemate pojma o čemu pričate, možete to da izvučete na komičnu stranu i "zaradite" koji poen.
 
0

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.vdial.verat.net

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 03:23 - pre 239 meseci
Malo si se preracunao, nije bas odnos muskaraca i zena 1:4 u beogradu ali manjak od oko 70.000 muskaraca izmedju 18 i 35 zaista postoji u bgd.

Nego Gojko zanimljiva prica nisam cuo za to do sad, ko je taj i ko je ta neka se jave :)
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
0

anon676

Član broj: 676
Poruke: 759
*.verat.net



Profil

icon Re: Šta pričati s ribom?!15.08.2004. u 03:36 - pre 239 meseci
Pazi ako ne znaš šta sa njom da pričaš ti onda još nisi zreo za `vezu`. E sad, da bi postao zreo jel da moraš da `vežbaš`, da pokušavaš itd. Možda će ti biti prijatnije sa muškarcima Mdaj čoveče da li si ti normalan? I još nešto, da bi odvojio ribu moraš da je lažeš da si jako iskusan npr. : `ljubio sam žena, ne zna im se broj...` i sl. Možeš da je startuješ sa forom `ja veliki imam` ili još bolje `znaš li mala da imam njivu od 10hektara i najnoviji IMT traktor sa sve priključcima` pa možeš i da nabrojiš od kućnih aparata (fen, pegla, mikser, šporet itd.) šta sve imaš...
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta pričati s ribom?!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57335 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.