Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

brutalni snimci.....

elitemadzone.org :: MadZone :: brutalni snimci.....
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 19619 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NIKSICKO_PIVO

Član broj: 20194
Poruke: 369
*.crnagora.net



+1 Profil

icon brutalni snimci.....11.05.2004. u 23:03 - pre 242 meseci
dali neko zna dje da pogledam snimak kako teroristi kidaju glavu americkom vojniku?
kod nas nisu htjeli da ga prikazu na televiziji radi brutalnosti
ima li neko jos slicnih brutalnih snimaka????
ja imam kad ceceni kolju ruskog vojnika
ako neko bude zelio da pogleda mogu okaciti na net i izbaciti link

aj daj jos po jednu...
 
0

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.178.35.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: brutalni snimci.....11.05.2004. u 23:06 - pre 242 meseci
Ja imam snimak gde mudzahedini seku neke glave, samo nije mi najbolje ispalo jer mi se kamera malo zatresla.
Mislim, molim te... Da li si ti normalan?
JaFreelancer.com
 
0

Tisma

Član broj: 13213
Poruke: 305
*.absolutok.net



+1 Profil

icon Re: brutalni snimci.....11.05.2004. u 23:22 - pre 242 meseci
Ima nekih slika na www.rotten.com ali nisam siguran da tu ima i video zapisa.
Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna!
 
0

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.dialup.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: brutalni snimci.....11.05.2004. u 23:37 - pre 242 meseci
Citat:
VRider:
Ja imam snimak gde mudzahedini seku neke glave, samo nije mi najbolje ispalo jer mi se kamera malo zatresla.
Mislim, molim te... Da li si ti normalan?


Jeste normalan je. Evo ja sam video pre par sekundi na BK televiziji. Spiker je ladno rekao: "izvinite scene ce biti malo brutalne" i prikazao nesto sto bih ja nazvao klanjem coveka. Nesretniku su sajlom otkinuli glavu, a onda je prikazali drzeci je u ruci. Snimak nije bogznasta ali se jasno vidi...
 
0

NIKSICKO_PIVO

Član broj: 20194
Poruke: 369
*.crnagora.net



+1 Profil

icon Re: brutalni snimci.....11.05.2004. u 23:49 - pre 242 meseci
to si u pravu u niksicu ima dosta turske krvi
***i ga turci su silovali zene i danas ima turskih potomaka a da oni nisu ni svjetni toga
i sto je najvaznije nisu p.... kao zemunci
ako ima neko dobrih snimaka neka okaci da se skinu a ovi preplaseni sto samo umiju da pametuju neka nadju zabavu na nekoj drugoj temi na forumima

aj daj jos po jednu...
 
0

hollowdo
Rovad Civomiskam
Republika Srpska

Član broj: 14600
Poruke: 50
*.teol.net



Profil

icon Re: brutalni snimci.....11.05.2004. u 23:49 - pre 242 meseci
ja sam imao taj snimak sa Čečenom. Ebem ti život.
Nemam riječi da izrazim svoje gađenje prema takvom nečemu.
STRAŠNO!!!
 
0

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.dialup.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: brutalni snimci.....11.05.2004. u 23:52 - pre 242 meseci
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/3705409.stm
 
0

srdjandakic

Član broj: 11297
Poruke: 430
*.sbb.co.yu



+14 Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 00:19 - pre 242 meseci
http://www.ogrish.com/ogrish-d...an_beheading_in_iraq_small.wmv
 
0

NIKSICKO_PIVO

Član broj: 20194
Poruke: 369
*.crnagora.net



+1 Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 00:45 - pre 242 meseci
evo link od ovog ruskog vojnika
http://terorizam.users.cg.yu
samo morate sacekati da se ucita stranica do 100% i onda ce da se upali snimak

aj daj jos po jednu...
 
0

lazza
Lazarević Miloš
NIShville

Član broj: 22457
Poruke: 41
195.178.35.*

ICQ: 247974111
Sajt: www.nishville.com


Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 06:59 - pre 242 meseci
Niste normalni ... Meni je muka od ovog snimka.
 
0

luka.l
Luka Latinović
Dorćol

luka.l
Član broj: 13998
Poruke: 143
*.drenik.net



+1 Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 10:28 - pre 242 meseci
Pa sto ih onda gledate. Kao da ne znate sta cete da vidite.

- "Hej evo ga snimak gde ljudskom bicu otkidaju glavu..."
- "Daj da vidim..............auu, pa ovde su coveku otkinuli glavu?!"
 
0

matija-s
Planetary Assault Systems

Član broj: 11804
Poruke: 610
*.xnet.hr



Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 10:32 - pre 242 meseci
Nije to bash zdravo za gledat


Matija
Disconnect
 
0

sadux

Član broj: 5320
Poruke: 968
*.ptt.yu

Jabber: sadux@elitesecurity.org
ICQ: 337176241


+1 Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 12:13 - pre 242 meseci
Ej brate ovo nije normalno!
Zamolio bi moderatore da ovo obrisu jer stvarno ne ide.
Kome treba ovako nesto neka lepo trazi na private a ne ovako javno da se ljudi traumiraju i javno gledaju ovo sranja..

pozz
 
0

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.vdial.verat.net

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 13:03 - pre 242 meseci
Citat:
sadux007:
Kome treba ovako nesto neka lepo trazi na private a ne ovako javno da se ljudi traumiraju i javno gledaju ovo sranja..


Pa kad je neko glup i gleda a zna da ne moze da izdrzi i treba da se traumira.
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 15:33 - pre 242 meseci
Onaj link vise ne radi....
 
0

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 15:51 - pre 242 meseci
Citat:
Neflernis:
neka neka nek vide sta je islam, sta je bio, sta jeste i gde ide !


Kakve bre sad veze islam ima sa ovim? To je čist slučaj zločina iz strasti, tj. iz osvete zbog povrede časti, mada ima i elemenata psihološkog rata (nadaju se da će Amerikanci postupiti kao u, tj. iz Somalije. To je već postao kliše).

Nisi valjda ljubomoran na ove Iračane? Sigurno si nekad bio toliko besan da si, makar na trenutak, poželeo da objekt svoje ljutnje uništiš na bolan i spor način. E pa, za razliku od nekih naroda, Arapi nisu baš poznati u svetu po svojoj hladnokrvnosti i strpljenju. Izbor žrtve u ovom slučaju upravo to i pokazuje: ubijen je prvi kog su našli, neki civil, monter antena, koji se bio izgubio, zalutao, pa su ga pokupili, a da ga niko od njegovih sunarodnika tamo nije ni tražio (HINT!). Čak nisu hteli da ga razmene za neke zarobljene Iračane koje su njegovi tamničari tražili (HINT!). Da nije američki državljanin (pod uslovom da nije bio britanski državljanin), verovatno bi još bio živ. U zapadnim zemljama vlada predrasuda da su muslimani brutalni i krvožedni, a u islamskim da su zapadnjaci pokvareni i da uživaju u ponižavanju drugih. U Iraku, obe su pretpostavke dobile svoje argumente...

Ujedno, primeti da arapski i zapadni sistem vrednosti imaju različit redosled težine zločina. Arapima je sramoćenje veći greh od ubistva. I jedna i druga strana će sada smatrati da su se suzdržavale s obzirom na to šta su im oni drugi učinili.

Interesantno je da je sve ovo počelo sa obelodanjenjem u zapadnim medijima (HINT!) izveštaja o torturi, koja navodno traje već više od tri meseca. Kako to da se Iračani nisu ranije setili ovakve javne surove odmazde, nego tek kad su to videli na satelitskoj TV? Kako to da nisu sami saznali šta se dešava ranije? Ovo jeste užasno za sirotog montera kog su zaklali i ne kažem da njegovi dželati nisu zaista neprijatelji Amerikanaca, ali sve ovo liči na manipulaciju javnim mnjenjem da se održi podrška okupacionim snagama.

Američkoj vojsci zgodno dođe ovakav slučaj (pogledaj gore ispred "HINT!").

Za početak, posle ovog više niko neće ozbiljno čačkati oko slučajeva torture nad zatvorenim Iračanima (interesantno kako preterana posledična reakcija opravdava uzrok).

Amerikanci jedva da zaostaju za Arapima po osvetoljubivosti (Holivud se trudi da to stanje svesti stalno održava i obnavlja). Ustvari, šta da se lažemo, retki su narodi koji se trude da usade svojim pripadnicima svest o tome kako treba postupati da se sveukupno zlo među ljudima smanjuje a ne povećava. Uglavnom se svi drže teorije "Zlo je u ljudima. Smanji broj ljudi koji su zli (prema tebi)".

Vojna disciplina će odmah da se izoštri, zbog straha, vojnici će se plašiti zarobljavanja više nego pogibije, biće pažljiviji i suroviji. Američka javnost će dati sve da se pojača podrška njihovim momcima u Iraku, sve zapadne zemlje će dati podršku Amerikancima... niko više neće da se pita kako i zašto je sve započelo, ovo unazad opravdava vojno prisustvo u tamo nekoj divljoj, varvarskoj zemlji.
 
0

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: brutalni snimci.....12.05.2004. u 18:03 - pre 242 meseci
Događaji i jesu izolovani, osim ako im mi ne damo vezu... Kakav smisao sada ima odmazda protiv Turaka, ko je od onih koji su nam nešto skrivili još uvek živ? Da si ih i na smrt osudio, smatraj da je do sada svaki svoju kaznu dobio. Sa druge strane, ko je od njihovih žrtava još uvek živ da ima pravo na tu pravdu koju zagovaraš? Ako me neko ubije, biću mrtav, a i ako me ne ubije, na kraju ću opet biti mrtav. Jedino što imam je od kako sam rođen dok ne umrem da tu sebi probam da uredim kako mi je drago, a posle...

I konačno, sve i da možeš da uništiš tursku državu, čime bi to bilo bolje nego gore? Šta bi radio sa nevinim ljudima o kojima pričaš? Pošto sam te razumeo da im ne bi ništa nažao učinio, da li bi ih uključio u neku drugu državu i po čemu bi ona mogla biti nešto drugo od ove sad?

A što se tiče Andrića i Nemaca... danas smo i mi nekakvi Nemci, bar po lošim, kad nismo po dobrim stvarima. Moram da priznam da mi je to, kad sam to shvatio, otvorilo oči i čini mi se da počinjem da shvatam zašto se sve ovo ovako događa i da razumem druge narode i kako oni nas vide. Nije svako dobro na dobro, a u korenu svakog zla čuči neko dobro koje je sebi napravilo ogradu i kaže: "Samo do ove ograde je dobro! Dalje ne važi!". Čovek mora da zamisli ne samo kako je biti na mestu drugog, nego i kako je biti taj drugi, jer ima malo aršina oko kojih se svi ljudi slažu. Ali ne treba dozvoliti da te iko meri drugim aršinom nego onim kojim sebe meri.

Da se vratimo na temu raje i Turaka: mereno aršinom Turaka, raja je sama svojom voljom odabrala da bude raja umesto da postane ravnopravno stanovništvo. U skladu sa svojim obavezama, koje su podrazumevale i to da daju život za sultana, Turci su smatrali da je njihova čast veća a poštovanje i materijalne beneficije zaslužene. Štaviše, povremeno su organizovali kampanje da raju proizvedu u punopravne lojalne građane svoje islamske države, što je verovatno sa njihove strane smatrano za plemenito i velikodušno. Mereno aršinom raje, Turci su bili silnici koji su im bili na grbači izmišljajući stalno razloge za dodatne poreze, a uz to ih stalno pokušavali da otrgnu od vere njihovih roditelja i ranijih vladara i njenih principa umerenosti, smirivanja strasti, praštanja i preispitivanja da-li-sam-zaista-dobar-čovek-i-vernik.

Pravo i čast ima svako ko se ne boji. Sila radi časti... izraz je sumnje u pravo i straha od bespomoćnosti. Takođe je i veliki rizik jer,... u porazu nema časti!
 
0

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
79.101.67.*



+363 Profil

icon Re: brutalni snimci.....13.11.2008. u 12:01 - pre 187 meseci
Citat:
lazza: Niste normalni ... Meni je muka od ovog snimka.


A kad kolju svinjce ili piletu zavrcu siju to je normalnije?
Use Your Mind. Or someone else will.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: brutalni snimci.....13.11.2008. u 12:04 - pre 187 meseci
Tema iz naftalina...
 
0

Mare_Bogovadja
Marko Matic
Bogovadja

Mare_Bogovadja
Član broj: 22223
Poruke: 70
93.86.51.*



Profil

icon Re: brutalni snimci.....13.11.2008. u 13:35 - pre 187 meseci
http://sitrep.us/files/American_beheading_in_iraq_small.wmv

To je snimak od gore, pa ko voli :)
"None may challenge the Brotherhood!"
Edwin VanCleef <Defias Kingpin>
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: brutalni snimci.....
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 19619 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.