Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji

[ Pregleda: 4532 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vocki15

Član broj: 26837
Poruke: 8
*.41.EUnet.yu



Profil

icon Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 18:52 - pre 241 meseci
Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji
 
Odgovor na temu

MaRaToNcI
Dragan Galic MrVa
Beograd

Član broj: 164
Poruke: 805
*.sbb.co.yu

ICQ: 25826629
Sajt: www.crumbgroup.com


Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 18:57 - pre 241 meseci
s obzirom kako je drugde, ne
 
Odgovor na temu

NikolaVeber
NikolaVeber
neradnik na porodiljskom bolovanju
Karlsruhe

NikolaVeber
Član broj: 5115
Poruke: 1254
*.rz.uni-karlsruhe.de

Jabber: nikolaveber@jabber.org
ICQ: 121532865


Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 18:59 - pre 241 meseci
Amen to that !

Ovde na tv-u ima dobrih filmova, ali u toku reklama zaboravis koji film gledas :)
Pop Servis "Paradise Tours"
Java User Group Karlsruhe
IT Dan - Srbija

Officer, I saw the driver who hit me - his name was Johnny Walker.
 
Odgovor na temu

NikolaVeber
NikolaVeber
neradnik na porodiljskom bolovanju
Karlsruhe

NikolaVeber
Član broj: 5115
Poruke: 1254
*.rz.uni-karlsruhe.de

Jabber: nikolaveber@jabber.org
ICQ: 121532865


Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 19:03 - pre 241 meseci
btw, malo pismenosti nije na odmet :) (dali)
Pop Servis "Paradise Tours"
Java User Group Karlsruhe
IT Dan - Srbija

Officer, I saw the driver who hit me - his name was Johnny Walker.
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.beotel.net



Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 19:29 - pre 241 meseci
Citat:
Amen to that !

Ovde na tv-u ima dobrih filmova, ali u toku reklama zaboravis koji film gledas :)


Xe, xe ! :)

 
Odgovor na temu

matija-s
Planetary Assault Systems

Član broj: 11804
Poruke: 610
*.xnet.hr



Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 19:36 - pre 241 meseci
Nov@ TV je apsolutni prvak u duzini reklama....al ok oni su komercijalna televizija i od toga zive

Matija
Disconnect
 
Odgovor na temu

Tisma

Član broj: 13213
Poruke: 305
*.absolutok.net



+1 Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 19:43 - pre 241 meseci
Citat:
dali

Piše se odvojeno.
A to da ima previše reklama ima.Pogotovo na PINK-u.Kad gledam Mješoviti brak prekinu seriju na polovini i posle i zaboravim šta sam gledao.
Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna!
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.net.htnet.hr



+8 Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 21:04 - pre 241 meseci
Ja poludim kad gledam nešto na Njemačkoj televiziji,tamo su reklama po 5-10 min
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji20.05.2004. u 23:10 - pre 241 meseci
Citat:
Mješoviti brak prekinu seriju na polovini i posle i zaboravim šta sam gledao.

Eh da je samo Mješoviti brak.Ma sve serije od kad znam za PINK su prekidali tako, pogotovo kod onih gledanijih.Jednom prilikom su prevazišli sami sebe, ne znam da li se neko seća kada su se davali Simpsonovi, pa kad su pustili uvodnu špicu, pa onda pola sata reklame, i verovatno zaboravili šta su pustili pa Simpsonove nisu ni nastavili.Tragikomično.Sećam se da me je to posebno nerviralo kada se davao X-Files pa sam koristio svoju patentiranu metodu snimanja na video-kasetu.Pustim fino snimanje i uzmem nešto da čitam, pa kad naiđu reklame, onda pauza, i sve tako, pa posle na miru odgledam epizodu "u komadu" :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

yu_rainman
Beograd

Član broj: 24139
Poruke: 65
*.vdial.verat.net

Sajt: avala.yubc.net/~pvlada


Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji21.05.2004. u 00:09 - pre 241 meseci
E secam se toga, samo meni nije bilo tolko smesno, jer tada jedino sto sam gledao na tv-u su bili Simpsonovi. Kako sam se tad iznervirao.... Ccccccc....
Ali sta ces, sad vise nema ni Simpsonovih, pa cak ni Southpark-a, nego oni sugavi Ren i Stimpi. Inace video sam neku temu od njima, i price kako je jak crtani. Samo da obavestim te ljude da je to crtani pravljen u sustini za mentalno retardiranu decu (kao i Teletabisi - ako se neko seca njih)... Bar da se neko seti da pusti Sablju i Zvezdane serife... Eeee, to je crtani bre!!!
Kao sto rekose:
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji21.05.2004. u 00:34 - pre 241 meseci
Citat:
Sablju i Zvezdane serife

Eh stara dobra vremena :) Jel se to beše davalo na 3K, kao i Voltron, vikendom ?
Pored toga sećam se da sam voleo da gledam i Transformerse, davalo se nedeljom na RTS1, pre...pa ima bogami više od 10 godina.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

yu_rainman
Beograd

Član broj: 24139
Poruke: 65
*.vdial.verat.net

Sajt: avala.yubc.net/~pvlada


Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji21.05.2004. u 08:08 - pre 241 meseci
Da da, isli su u 10 sati, prvo Sablja pa Voltron (koga nisam preferirao nesto:)
A na prvom sam uvek pred skolu u jutarnjem programu oko 7, 7 i 10 gledao onaj jedan crtani. Jel se seca neko toga... Kao puste nam neku socijalu od crtaca, a ja sav srecan odgledam i odem u skolu...
Kao sto rekose:
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice...
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji21.05.2004. u 08:28 - pre 241 meseci
Ne razumem pitanje... pa nema pretplate, zar ne? Onda se TV svodi na kućni bilbord, sa ponekim mamcem za oko, da bi nas privukli da gledamo njihove reklame.

Ali, ipak više volim da me ne smaraju sa pretplatom (ne zbog love, nego zato što mi se onda suviše petljaju u život)... reklame naučiš da izbegavaš posle nekog vremena!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji

[ Pregleda: 4532 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.