Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde izaci na veceru u BG?

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde izaci na veceru u BG?
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 53568 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net



+7169 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?02.09.2004. u 22:07 - pre 238 meseci
Aaaaaaaaaaa..... dodjavola... loki mi je jedan od obaveznih landmarkz uvek kad svratim u Bgd... valjda ce da ga otvore :) Nista bez hrane kod trovača za infarkt prepune mikroba ali sa dušom... 10000 kalorija + holesterol^4... pure mesište & cheeze mmmmmmm... (ko texas hebote) :)



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?03.09.2004. u 00:22 - pre 238 meseci
Dobro je, samo su otišli na odmor! :)

Lokija, Maru i Stepin vajat treba braniti po svaku cenu! Kod lokija obavezno uzimam maxi gurmansku -> ogromna pljeska (ko slonovo uvo) sa kačkavaljem... mmmm :)

 
0

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.60.eunet.yu



+536 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?03.09.2004. u 07:35 - pre 238 meseci
Mara rulz, kao što se vidi i radi punom parom...
Stepin Vajat m inekako megalomanski deluje...
A Loki... Previše aljkavo...

Evo dve scene od juče...

http://www.cvejic.com/mara.jpg
http://www.cvejic.com/loki.jpg

Kod Mare naravno red po običaju, gomila nepropisno parkiranih automobila i tako to... He he... A kod Lokija... I što je najcrnje, za nekih desetak minutak koliko sam se zadržao u okolini gomila ljudi je došla, razočarala se i otišla. Svakakvih sam se komentara naslušao...

Bar je čist vazduh u tom kraju...

A i klopa nije neka, da se ne lažemo. Većina ljudi jede tamo u 3-4 izjutra kada su pijani, navareni, šta već, pa kad ti serviraju đon od vojničke čizme na žaru svejedno ti je. Ali si u isto vreme viđen, pokazao si kolica, cicu i tako to... Fenseraj samo tako... Treba Loki premestiti preko puta Doriana Greya. To bi bilo interesantno...
 
0

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.com

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?03.09.2004. u 11:54 - pre 238 meseci
mislim da je decko pitao za klopu, kao deo izlaska sa devojkom. ne verujem da ce daleko da dogura ako je odvede kod starog trovacha lokija (mada sam ih ja vodio i tamo i odmah posle "dogurao daleko":). ako si bas hardcore mozes pored lokija da vodis ribu kod bajlonije u "restoran" zvani "00-25", prepoznaces ga po tome sto ima slike krmache i prasitja na prozorima,a kroz te iste prozore se vidi u podrumu krvava klanica sa rodbinom gospodje i dece sa slika koji cekaju u redu ;) eto ko to voli malo morbidnije, ima i to ;)
ivan i ja smo svojevremeno pojeli dosta infarktburgera tu ;))))

inace, mozda offtopic, savet za izlaske i hranu, umesto da trosis pare na restorane i sl. mnogo je bolja taktita da devojku pozoves odmah kod sebe kuci, s izgovorom da je zoves na veceru koju ces sam da spremis. kada dodje, ti jednostavno odmrzni nesto ili sprzi neka jaja il koje god vec s***** znas da napravis. i plasiraj joj to na stolu s pricom "da je bolje da joj spremis nesto sto provereno znas dobro da napravis (nema veze da li je stvarno dobro, svako sprema drugacije:) umesto da se cimas sa rakovima, skoljkama, zechevima i sl. stvarima koje 'i ovako nikada nisi probao' (nema veze da li jesi) pa ne znas kako ce ispasti" plasiraj i da je ovako "iskrenije jer nisi zeleo na slepo da joj mozda uvalis neke splacine (sto verovatno i radis;)". i eto, smarachina oko zdranja traje 5-10 minuta, a posle toga ste odmah kod tebe na gajbi, nema smaranja sa setnjama, kafama i sl sranjima.

^ ovo provereno radi.



 
0

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?03.09.2004. u 12:36 - pre 238 meseci
Ne ne sinko ... Pozoveš je na večeru, pa lepo naručiš klopu pod izgovorom da ti je crko šporet. Naravno isključi šporet iz struje da se ne zajebeš pa joj skuvaš kavu posle :o) Tako se devojčica lepo najede (jajca baš nisu pravi put do njenog .. khm .. srca), sa fino napunjenim stomakom & zadovoljenim čulima bolje će da svari tvoju priču o rahmetli šporetu, a ti si sve obavio jednim tel pozivom .. As simple as that :)

Za povećanje koeficijenta uverljivosti možeš da ostaviš neke egziotične namirnice na stolu, kao dokaz svoje namere :o)

PS. A možeš da probaš i da stvarno spremiš nešto - ako imaš volje i vremena - nije toliko teško :) Npr. špageti se jednostavno spremaju a svi ih volu :)
 
0

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.com

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?03.09.2004. u 18:14 - pre 238 meseci
jeste, slazem se, i to je dobra taktika ;) ali uvek postoji rizik da kaze, da je onda najbolje da se izadje negde, sto je njesra ;)
kljuc uspeha kod spremanja vecere je da je ubedis da je to spremljeno od srca ;) ako ti to poveruje mozes i kachamak s mlekom da joj serviras - svidece joj se ;) hehehe :)
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.200.97.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?03.09.2004. u 18:35 - pre 238 meseci
Ovo nije dating tema!!!
Pocecu da razmisljam o sankcijama, a znate da dating teme nisu dobrodosle
Hvala na razumevanju
 
0

artichoka
Vračar

artichoka
Član broj: 15265
Poruke: 178
*.vdial.verat.net

Jabber: artichoka@elitesecurity.org
ICQ: 35115203
Sajt: artichoka.net


Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?03.09.2004. u 21:10 - pre 238 meseci
a riblji restoran Reka
u Zemunu
starija ekipa
boemi
ziva muzika
dve pevacice (super pevaju Abbu)
mozda ako imate neke fensi cice njima se mozda ne svidi... al ko zna.
super shmek.
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.mobtel.co.yu



+1 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?03.09.2004. u 22:51 - pre 238 meseci
moja preporuka buvara sa realnim sajtom http://www.pinkrestoran.co.yu/

i pridruzujem se potrazi za banjaluckim cevapom kod cice ako neko zna gde se
preselio nek javi pleaseee
 
0

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.yubc.net



+2 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?04.09.2004. u 00:55 - pre 238 meseci
Duff na NBg-u je tacno iza pijace, pored Piramide...otvoren je na mestu nekog ribljeg restorana...
Sto se tice Lokija, probajte pohovani pileci file...kakva bre maxi gurmanska...
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
0

Marcony
Network security inzenjer
Beograd

Član broj: 10486
Poruke: 1853
*.bg.wifi.vline.verat.net



+18 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?09.09.2004. u 08:03 - pre 238 meseci
Cuo sam da negde na Terazijama ima kafic sa turskim cajevima, trbusni ples i tako to...

Ali ne znam gde!!!
Zna li ko?
YU2MP
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.mobtel.com



+1 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?15.09.2004. u 23:17 - pre 237 meseci
Hmmm , danas sam bio na premestenoj lokaciji banjaluckog cevapa sa novog beograda , nalazi se na banovom brdu kod opstine , ide se nekih 150 m gore prem pozeskoj ulici , i tu na cosku se nalazi . isti cevapi . ali im je nekako budjav objekat ( nekazem da je onaj sto su ga srusili bio bolji :)
 
0

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?15.09.2004. u 23:31 - pre 237 meseci
Citat:
na Terazijama ima kafic sa turskim cajevima, trbusni ples i tako to...


E to bi valjalo videti!
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
0

skijash
Nikola Petrović
Software engineer, Vast.com
BG

skijash
Član broj: 8511
Poruke: 344
*.225.EUnet.yu

Sajt: www.mafiamotorsport.org


+2 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?16.09.2004. u 16:10 - pre 237 meseci
Citat:
Milos niks: Hmmm , danas sam bio na premestenoj lokaciji banjaluckog cevapa sa novog beograda , nalazi se na banovom brdu kod opstine , ide se nekih 150 m gore prem pozeskoj ulici , i tu na cosku se nalazi . isti cevapi . ali im je nekako budjav objekat ( nekazem da je onaj sto su ga srusili bio bolji :)


Cekaj, cekaj, koji banjalucki? Onaj koji je bio kod Hajata gde su imali one kockaste cevape ili Cica?
...:::|skijash|:::...
www.beoprint.rs ::: www.mafiamotorsport.org
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.mobtel.com



+1 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?16.09.2004. u 16:43 - pre 237 meseci

Ne kod hajata ( za taj ni ne znam ) , onaj kod cice sto je bio ispred genexa tj. kada skrenes sa auto puta prva bus stanica ...
 
0

filo
VETS
Beograd

Član broj: 8038
Poruke: 1240
195.252.117.*



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?17.09.2004. u 07:32 - pre 237 meseci
Citat:
skijas: Cekaj, cekaj, koji banjalucki? Onaj koji je bio kod Hajata gde su imali one kockaste cevape ili Cica?

onaj od prekoputa hajata je sad kod zeleznicke stanice
a definitivno pink
za 2500din o kojima je ovde pricano mozete da se najedete i ti i devojka i njena rodbina ;)
jedino sto mu je lokacija do moga(na zarkovu, pre benzinske pumpe, ulica solunskih boraca) a i ambijent nije neki, ali ako ces da zderes&pijes jeftiniiji je i od stepe i slicnih (znam da ce biti pljuvanje) trafika...
http://www.pinkrestoran.co.yu/html/jelovnik.html
http://www.pinkrestoran.co.yu/html/pica.html
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.mobtel.com



+1 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?17.09.2004. u 13:12 - pre 237 meseci
Sorry , danas sam bio opet tamo na b.brdu i uzeo sam sarajevski :(((( ne da je los :((( banjalucki su dobro iskopirali ali ovaj ....shit ... plagijat :)) dakle dezinformacija sa moje strane ...

 
0

filo
VETS
Beograd

Član broj: 8038
Poruke: 1240
*.dial.b92.net



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?17.09.2004. u 22:32 - pre 237 meseci
mene najvise nervira to sto uz fuckin cevap mozes da dobijes ketchup, majonez ili senf.
Bilo ko ko je bio u krajevima iz kojih potice sarajevski cevap zna da se uz njih dobija iskljucivo crni luk, i to u ogramnim kolicinama, a kad trazis neki drugi prilog cudno te pogledaju i odyebu
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.200.97.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?22.09.2004. u 21:14 - pre 237 meseci
A jel zna neko gde imaju dobri slatkisi da se jedu u Bg, kad kod dodjem tamo, mnogo mi nedostaju kolaci:)
Any hint? Help? :-D
 
0

ritam_vozi_vozi
BGDorćol, Šipka SRBIJA

Član broj: 21600
Poruke: 84
*.f.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?25.09.2004. u 19:04 - pre 237 meseci
A gde se nalazi taj restoran Dorian Grey ???
odnosno gde je Tvrdjava ???
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde izaci na veceru u BG?
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 53568 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.