Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde izaci na veceru u BG?

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde izaci na veceru u BG?
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 53570 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

skijash
Nikola Petrović
Software engineer, Vast.com
BG

skijash
Član broj: 8511
Poruke: 344
*.80.EUnet.yu

Sajt: www.mafiamotorsport.org


+2 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?25.09.2004. u 23:28 - pre 237 meseci
Dorian je u Strahinjica bana. Kakva Tvrdjava? Kalemegdan?
...:::|skijash|:::...
www.beoprint.rs ::: www.mafiamotorsport.org
 
0

ritam_vozi_vozi
BGDorćol, Šipka SRBIJA

Član broj: 21600
Poruke: 84
*.f.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?26.09.2004. u 13:24 - pre 237 meseci
ma ne kalemegdan - neko je na pocetku price spominjao Tvrdjavu kao strava mesto , odlicna muzika usluzni konobari itd....
 
0

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?27.09.2004. u 02:40 - pre 237 meseci
Najtoplije preporučujem restoran Madera.

Izuzetan ambijent i još bolja klopa. Zaista fenomenalno mesto, samo malo skuplje od proseka. Recimo da dođe oko 1000 dinara po osobi za večeru.
 
0

Penelopa
Beograd

Član broj: 24953
Poruke: 4
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?27.09.2004. u 19:19 - pre 237 meseci
Meni je hrana u Orlu bas bezveze,ne znam sto ga toliko hvalite...
Juce sam svratila na klopu posto nista nije radilo i ocajna je...neki kroketi-kao da su kupili zamrznute u prodavnici pa to isprzili,bolje bi ih ja spremila iako nisam nimalo vicna kuvanju,ramstek-ocajan,ni vocnu salatu nisu mogli da naprave kako treba,natrpali su sve i svasta u nju bez ikakvog smisla,a slag je bio nikakakav,sav redak,bezukusan-pa bar je slag lako napraviti...
Ono sto se meni svidja a nije pomenuto je Luda kuca,kineski kafic-restoran u Vlajkovicevoj(drze ga nasi ljudi,naravno)...vise je kafic nego restoran,znaci opustenija varijanta,ali je hrana dosta kvalitetna a osoblje opusteno i jako ljubazno.
 
0

TiXo
Tihomir Pantović
Čačak

TiXo
Član broj: 7796
Poruke: 537
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: tixo@jabber.ru
ICQ: 74381511


Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?31.10.2004. u 21:48 - pre 236 meseci
Citat:
artichoka:
a riblji restoran Reka
u Zemunu
...
super shmek.


samo da se složim, stvarno super mesto za opuštanje i klopu.
GnuPG public key:
tixo.asc


Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and
then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with
people of all creeds and nations.
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.233.87.161.dial.xnet.ro.



+6455 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?07.12.2004. u 12:53 - pre 235 meseci
Citat:
Marcony: Cuo sam da negde na Terazijama ima kafic sa turskim cajevima, trbusni ples i tako to...

Ali ne znam gde!!!
Zna li ko?


Ne znam za terazije ali imas u Strahinjica Bana zove se Kandahar i imas Bolivud (doduse indijski) kod Politike...
 
0

Conica
Aleksandra Gaborovic

Conica
Član broj: 7384
Poruke: 304
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG? 07.12.2004. u 12:55 - pre 235 meseci
Penelopa, ne znam otkud ti tako lose iskustvo u Orlu. Bila sam nekoliko puta i moram da priznam da je kuhinja stvarno odlicna...

Elem, zanima me restoran "Na cosku". Jel bio neko (mislim da ga je Secret spomenuo) i kakva su iskustva, kvalitet hrane, cene, usluga...

cheers
Cony
Web razvoj: www.homeofweb.com
Blog: (HRK)www.pljuc.com
 
0

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG? 07.12.2004. u 13:31 - pre 235 meseci
Citat:
ventura: Ne znam za terazije ali imas u Strahinjica Bana zove se Kandahar i imas Bolivud (doduse indijski) kod Politike...


Imas Sherezadu preko puta pekare toma, DKC, paralelan ulaz sa ulazom u Cumicevo sokace. Utorkom, cetvrkom i subotim od 23:00 imaju "predstave" trbusnog plesa...mala Maja ('82) bas ume da oraspolozi, a ako su pored tebe i nargile...ihh... posle takve akcije...prija promena ritma...svratite do Stefan Brauna...

A sto se tice "Na cosku"..restoran je bas super, iako moram priznati u njega nisam isao poslednjih par meseci, ali kako cujem cene su i dalje vise nego Ok..moja topla preporuka...3246161
 
0

cvrle1

Član broj: 112303
*.193.eunet.yu.



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?17.09.2006. u 13:41 - pre 213 meseci
Cica se sada nalazi u Djure Jaksica br. valjda 9 - odmah kod onog velikog parkinga iza zgrade SANU
 
0

cvrle1

Član broj: 112303
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?17.09.2006. u 14:05 - pre 213 meseci
Traktat: "Nista protiv rostilja, ali.."

Mislim da je veliki mit o sjajnog klopi i dobrim restoranima u Beogradu. Kod nas se zaista jede dobro, u smilsu: jede se mnogo (porcije su najcesce neumesno velike) i dosta je mesa, pa se stranci oduseve. Ali nimalo kreativnosti, raznolikosti... 90% Bgd restorana sluzi potpuno isto - "imam odlican rostilj" - pa onda idu rostiljski standardi na celu sa pljeskavicama...; zatim pice i slicni italijanski specijaliteti - i oni uvek isti. Potpuno nemastovito i dosadno. Prevrnula sam Beograd da nadjem francuski ratatouille, a i dalje vazi da castim vecerom onom ko nadje negde stvari poput punjene kelerabe ili patlidzana, pecurki na bilo koji drugi nacin sem klot grilovane ili zbrckane na medaljonima... Znaci, ne trazim nista cega kod nas nema, nikakvu egzotiku... A spisak salata u svim beogradksim restoranima bi kogao da stane na 2 A4 lista!! Skoro sam bila u Moldaviji - znate vec- jedna od poslednjih zemalja u Evropi... E, nasi restorani bi se postideli! Jelovnici su ogromni, jer samo deo sa salatama zauzima po 5-6 gusto kucanih strana... Mastovite kombinacije, ogroman spektar za svaciji ukus! Vratila sam se potpuno frustrirana (ehej, nije to Francuska npr., pa 'ajd da se frustriramo...).
A kad sam vec kod kritike, da dodam i nase cuvene pekare. Divno je sto stranci padaju na burek, i ja ga volim, ali je i tu izbor testa jadan i bedan (sa izuzetkom Ace pekara), i opet svugde isti, i najcese tuzno pecen - suv ili gnjecav ili testav... Pa sto ne pogledaju bilo koju nemacku, austrijsku i li svajcarsku pekaricu, makar na zeleznickoj stanici - i ukradu neku ideju?
Facit: mi smo narod koji voli da spava na lovorikama i da zivi od stare ili cak neke umisljenje slave. Mislim da to vazi i za nasu kuhinju - necemo da se potrudimo, da smislimo i isprobamo nesto novo i drugacije, "sta ce nam kad smo tako sjajni", sto da se naprezemo,i ovako je dobro, posao ide - ljudi ce uvek morati i voleti da jedu... Videla sam i probala klopu mnogih naroda i vrlo sam tuzna sto je kod nas tako kako jeste
 
0

dmcn
Belgrado

Član broj: 75886
Poruke: 7
213.244.209.*



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?15.07.2007. u 15:05 - pre 203 meseci
mozda malo kasnim, ali slucajno videh temu, pa da prozborim:
videh da svi ponavljaju iste restorane za koje svi znaju, a evo jednog za koji opet mozda znate, ali se retko spominje:

Konoba kod Goce i Renata , za svaku pohvalu (osim jednog konobara ... )

Super hrana, prihvatljive cene, sjajan ambijent (terasa na reci), a mozda vam ribu isporuce i direktno iz Dunava [naravno na meniju je i neizostavni rostilj]
nije lose i da svratite na pice ili sladoled u ove vrele dane

nalazi se pored Pancevackog mosta na levoj obali Dunava ( Krnjaca ) , sa desne strane kada idete iz grada. necete se pokajati ako odete (ako vas interesuje, kada predjete most nastavljate autom prema Pancevu, ne iskljucujete se ka Zrenjaninu, i na prvom semaforu idete desno, pa opet desno i onda samo pratite put )

imaju i web sajt, ali me sada mrzi da guglam / edit: malo je guzva vikendom, pa ako mislite da "zapucate" tamo na rucak/veceru, mozda nije lose da ih pozovete

eh da, i Dunavska vila nije losa (splav na uscu, pored Asterixa)
Pozdrav!



master!
 
0

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?15.07.2007. u 19:58 - pre 203 meseci
Kad bih nešto novo jeo uglavnom odem na sajt nadlanu.com
http://www.nadlanu.com/Dynamic...LangID,2,intCategoryID,20.html

Svima preporučujem.

Pozdrav.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?15.07.2007. u 20:03 - pre 203 meseci
Citat:

Pa sto ne pogledaju bilo koju nemacku, austrijsku i li svajcarsku pekaricu, makar na zeleznickoj stanici - i ukradu neku ideju?


Bolje im je da ne gledaju nemacke pekare - vecina osim onih koje same peku pecivo (i vrlo su ponosne sa tim, doduse ima ih malo) - su totalno ali totalno s*****. U vecini slucajeva ces dobiti hladno pecivo, koje nema nikakav ukus i izbor je takodje vrlo limitiran (Aca Pekar recimo sije dobar deo takvih pekara).

Ovo ne vazi za self-baking pekare, ali takvih koliko mi je poznato nema bas po zeleznickim stanicama - vec covek mora da se potrudi da ih nadje (sasvim slucajno ima jedna bas na 10m od moje kuce :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Dejan Bizinger

Dejan Bizinger
Član broj: 10102
Poruke: 291
*.b92.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/bizin..


+10 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?16.07.2007. u 16:00 - pre 203 meseci
Slazem se da je Reka dobar restoran, samo sto je prilaz malo bezveze. Ima lep pogled na Dunav a za vikend ima svedski sto za 800 dinara po osobi, izbor jela je veliki.

Preporucujem da pogledate Vodic kroz restorane: http://www.b92.net/zivot/restorani.php
Karike.com - povezuje korisnike sa Balkana i
dijaspore od 2007.
Automatika.rs - najveći inženjerski portal na
Balkanu
 
0

dmauka
univerzum, vaseljena...

Član broj: 4309
Poruke: 149
194.79.41.*



+2 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?18.07.2007. u 07:10 - pre 203 meseci
Sve su to lepo reklamirani restorani...ali ako hoćete da se naklopate domaće kuhinje za male pare i jos ako imate društvo onda je prava stvar kafana "6.400" u Grobljanskoj ulici (Ruzveltova) preko puta kafića "Oko". Znači, od konobara (jedan buca sa malim prstićima koje stalno utrljava kao da pere ruke) samo tražite ono što bi on ručkao...i dobijate takav obrok da ćete ga zapamtiti...po dobru, naravno

Još jedna preporuka , "Vrh Beograda" u Zvezdarskoj šumi...krofne od mlevenog mesa sa kajmakom. I predivna bašta.
Ne mesam se nikome u privatan zivot jer mi je receno da se drzim podalje i od svog sopstvenog.
 
0

Janmix

Član broj: 44328
Poruke: 633
*.ikomline.net.

Sajt: carbenchmark.blogspot.com


+3 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?20.07.2007. u 18:31 - pre 203 meseci
Baklan express u Zemunu, stari deo grada, tik iznad Dunava, prelep pogled, extra hrana... sve preporuke!!!

http://www.balkan-ekspres.co.yu/about_us.php
 
0

bratovuk
Belgrade

Član broj: 134201
Poruke: 95
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?27.07.2007. u 01:25 - pre 202 meseci
Restoran Kosava u Kralja Petra

hrana:10
ambijent:10
usluga:10
cene:9

Ps. 2k din je sasvim dovoljno
 
0

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
91.148.87.*



+17 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?20.03.2009. u 11:39 - pre 182 meseci
Brvnara je bila ok po pitanju klope pre nego sto je izgorela, od kako su je sredili hrana im je osetno losija (licno iskustvo)... Mada, dugo nisam bio (jedno pola godine), valja im dati jos jednu sansu ;)

Moj glas ide restoranu "Srbija" na Ibarskoj.... ambijent, usluga, hrana, cene... overall score 10+ :)
Jedina mana je sto je jako daleko
 
0

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?20.03.2009. u 11:40 - pre 182 meseci
Citat:
zaraza: veselavestica je izgleda PR srpske brvnare :):)

Izgleda da jeste .. :)

Tamo sam bio pre nedelju dana sa devojkom i bio smo iznenadjeni ..
Konobara nema, prolaze pored nas pola sata ni da pitaju da li smo narucili piće .
Narucujem 2 švepsa, slučajno zaboravim da mu napomenem da donese bitter lemon.
Naravno donosi 2 tonika , a kad sam mu se izvinio i rekao mu da donese 2 bitera,
on ce na to : pa trazili ste šveps ! I i mrzovoljno odlazi nazad .

Susedni sto do nas , porodica naručuje hranu i piće :
Nisam zapamtio sve , ali sam čuo konobara u par navrata :
"Nema sok od breskve doneo sam vam od narandze". Kao da gost treba nesto da se pita :)
Pola jela i salata sa menija nisu imali : "Pa znate guzva , nestalo nam je".
A cene su koliko sam video poprilicno visoke ...

I tako posle svega odlucimo da odemo par stotoina metara dalje u Stari Pingvin na klopu.






Viva lollapalooza
 
0

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
80.93.254.*



Profil

icon Re: Gde izaci na veceru u BG?27.07.2009. u 23:43 - pre 178 meseci
Evo ovako;
Ko voli tradicionalna srpska jela,rostilj i sve ostalo,onda je neprikosnoven restoran Čedić u Železniku:
-predjelo u vidu projarice i kajmaka ili sira je gratis,to se podrazumeva svakom gostu
-glavno jelo recimo mesano meso. porcija je toliko velika da nema sanse da sve pojedes,znaci oogromna! kvalitet vrhunski!
-od pića,nema šta nema
-konobari brzi i usluzni
-restoran u etno fazonu
-cena rucka za troje,da se ubijes od hrane,oko 3000 din.
-ako ne mozes da pojedes(dete) konobar diskretno pakuje za poneti

ajmo Srbi
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde izaci na veceru u BG?
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 53570 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.