Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD - DivX player Skyvision LG888

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

[ Pregleda: 241761 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
213.244.197.*



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88818.06.2005. u 08:06 - pre 229 meseci
O ljudi, jos uvek nam rade plejeri ! Zar to nije vise nego dovoljno za te pare ? Zar jos uvek ima nekog ko nije nasao FW sa fontom koji mu odgovara ?
 
Odgovor na temu

Triad
Farscape

Član broj: 3526
Poruke: 283
*.teol.net.

Sajt: www.thaidragon.com/Index2..


Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88819.06.2005. u 14:43 - pre 229 meseci
Mene interesuje kakav je ovo novi SkyVisison u Svetu Kompjutera, posto koliko znam, ovaj nas player se reklamirao do nedavno a sad ovaj novi koji ima puno bolje sve ukljucujuci softver, kao i novu Nero mogucnost, pretpostavljam da je narezivanje u pitanju???
Prezenovao se na BK-sat nedavno isto, rekao bih da to proizvode nasi ljudi negdje ???...
Diseq Stab HH120, Samsung 9500, Echostar 2110
Panasonic Sky-Digibox TU-DSB40, NDS card
M2 card & Titanium Blue card
SkySTAR 2 & G-SHDSL Cisco 2 MBps real
http://www.elitesecurity.org/tema/70943
 
Odgovor na temu

mvukosav
gradjevinska limarija
Beograd

Član broj: 8158
Poruke: 195
*.eth-wifi.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88819.06.2005. u 15:51 - pre 229 meseci
Citat:
Triad: Mene interesuje kakav je ovo novi SkyVisison u Svetu Kompjutera, posto koliko znam, ovaj nas player se reklamirao do nedavno a sad ovaj novi koji ima puno bolje sve ukljucujuci softver, kao i novu Nero mogucnost, pretpostavljam da je narezivanje u pitanju???
Prezenovao se na BK-sat nedavno isto, rekao bih da to proizvode nasi ljudi negdje ???...

http://www.elitesecurity.org/tema/99670/2
Pozdrav Mirko
ps:a za ovo narezivanje sam se slatko nasmejao
 
Odgovor na temu

Triad
Farscape

Član broj: 3526
Poruke: 283
*.teol.net.

Sajt: www.thaidragon.com/Index2..


Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88820.06.2005. u 16:14 - pre 229 meseci


Sto se tice narezivanja prijatelju, cini mi se da nisam rekao da narezuje nego citaj "pretpostavljam" ili ti nadam se...
Ali nema od toga nista ocigledno...

[Ovu poruku je menjao lancia88 dana 21.06.2005. u 10:35 GMT+1]
Diseq Stab HH120, Samsung 9500, Echostar 2110
Panasonic Sky-Digibox TU-DSB40, NDS card
M2 card & Titanium Blue card
SkySTAR 2 & G-SHDSL Cisco 2 MBps real
http://www.elitesecurity.org/tema/70943
 
Odgovor na temu

mvukosav
gradjevinska limarija
Beograd

Član broj: 8158
Poruke: 195
*.eth-wifi.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88820.06.2005. u 19:28 - pre 229 meseci
Citat:
Triad:

Sto se tice narezivanja prijatelju, cini mi se da nisam rekao da narezuje nego citaj "pretpostavljam" ili ti nadam se...
Ali nema od toga nista ocigledno...

Ee to si lepo rekao.Svi se uvatili za taj nero kodek a ja ne vide jos ni jedan film kompresovan u tom kodeku.A o rezanju tek da ne pricamo za 100-120e!!Pozdrav Mirko
ps:nista zlonamerno nisam mislio
 
Odgovor na temu

nenoko
radovic nenad

Član broj: 62789
Poruke: 2
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88803.07.2005. u 13:58 - pre 229 meseci
Zanima me da li moze da se promeni softver na sky vision LG888 zbog pozadine titlova.Da se stavi crna pozadina ili oivice slova jer se ne vidi cim je svetla pozadina na ekranu.
 
Odgovor na temu

zoda
Beograd

Član broj: 46585
Poruke: 34
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.07.2005. u 07:19 - pre 229 meseci
E Nenade, pretera ga. Pa ovde se ljudi ubise praveci razne moguce i nemoguce varijante titlova za ovaj DVD a i to je uglavnom tema ove 44 strane a ti postavljas pitanje moze li da se promeni titl.
Za waikiki:
da li si mozda probao da zatvoris fw po Marinim instrukcijama? Ja sam pokusao ali u hex editoru nisam uspeo da pronadjem nigde adresu f800h (ni u jednom fw-u koji sam skinuo ili pravio). Drugo, cak i kad bih pronasao, ne znam gde da ukucam 0000 0000 kada ima mnogo vise mesta od ovih osam. Koje treba zameniti? prvih 8 ili zadnjih 8. Kao prvo, treba naci tu adresu. Zoran
 
Odgovor na temu

zeljko matic
Valjevo

Član broj: 51336
Poruke: 8
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88806.07.2005. u 22:31 - pre 229 meseci
Vec duze vreme pratim ovaj forum, ali nisam se javljao jer nisam imao sta da ponudim. Sada mogu jer mislim da sam donekle resio problem sto se tice FW-a !


Sto se tice zatvaranja FW-a, potreban software downloadujte ispod ovod teksta.

Procedura:

Prekopirajte u root C particije Bank30.rom fajl koji je izmenjen u patcheru (Patcher u toku promene nije smeo prikazati gresku !!!) i raspakujte takodje u root skinuti fajl DVPchecksum.exe

PAZNJA DVPchecksum.exe i Bank30.rom fajl moraju biti u rutu ili direktorijumu zajedno !

Udjite u Command Prompt Windowsa (DOS) i tu ukucajte:
cd..(enter)
cd..(enter)
da biste usli u root C diska, a onda otkucajte:

DVPchecksum Bank30.rom (enter)

pojavice vam se poruka da je Bank30.rom fajl procitan Checksum na ff800, proracunat i upisan.

POSLE TOGA MOZETE SLOBODNO DA PROBATE FLASH PO STANDARDNOJ PROCEDURI !

Odgovorite kako vam ide !


[Ovu poruku je menjao zeljko matic dana 07.07.2005. u 00:08 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zeljko matic
Valjevo

Član broj: 51336
Poruke: 8
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88806.07.2005. u 23:05 - pre 229 meseci
Ja se bavim servisiranjem racunara, pre sam popravljao TV i Video aparate, pa sam se zainteresovao i za hardverski problem SKYVISIONA LG888 kada su vratasca i meni otkazala poslusnost.

Otvorio sam DVD, fizicki odvojio lift za CD/DVD od ploce (tri konektora) i izvukao lift (vratasca sa sve laserom) napolje.

Onda sam pazljivim pregledanjem istih ustanovio da problem sa vratima je na prvom mestu fizicke prirode, koja prouzrokuje kvar tranzistora koji su vec pominjani u forumu (Q010=NPN tipa oznake S8050 - zamena n-kanalni mosfet IRF 540)

Fizicki kvar je ustvari na elektro motoru za izbacivanje i uvlacenje lifta.

Na osovinu tog motora navucen je beli plasticni reduktor (tocak) preko koga i gumice motor prenosi silu na zupcanike lifta.
TAJ BELI PLASTICNI REDUKTOR JE RASCEPLJEN FABRICKI I LAKO SKLIZNE SA OSOVINE UVIS KA LIFTU. KADA ON PRODJE IZNAD OSOVINE MOTORA, LIFT POCINJE DA SE GLAVI PRI KRAJU UVLACENJA ILI PRI POCETKU IZVLACENJA, JER ON KACI ZA NJEGA. TADA MOTOR POVUCE VELIKU STRUJU PA CRKNE ILI ON ILI TRANZISTORI KOJI GA NAPAJAJU.

RESENJE:
UPALITE DVD I IZBACITE FIOKU NAPOLJE, A ONDA UGASITE DVD IZ STRUJE.
OTVORITE DVD, OTSAFITE 4 SAFA KOJA DRZE LIFT, OTKACITE 3 KONEKTORA KOJA SPAJAJU LIFT SA PLOCOM DVD-A I PAZLJIVO IZVUCITE LIFT NAPOLJE.
ISPOD LIFTA PRONADJITE MOTOR KOJI GA POKRECE I SKINITE GUMICU, I REDUKTOR SA NJEGA.
SUPER-LEPKOM JEDNOSTAVNO ZALEPITE REDUKTOR ZA OSOVINU MOTORA VODECI RACUNA DA ON BUDE U RAVNI SA OSOVINOM. VRATITE GUMICU I SVE PONOVO PAZLJIVO SPAKUJTE I POVEZITE KAO STO JE BILO.

SIGURNO VISE NIKADA NECETE IMATI PROBLEMA SA LIFTOM DVD-a !
PROVERENO !!!

Izvinite na opsirnosti odgovora, ali sam smatrao da je bitno da sve lepo obrazlozim !
Sada mozete komotno da menjate firmware kako vam volja, a i da uzivate u gledanju filmova bez bojaznosti od otkazivanja lifta ! HVALA !

[Ovu poruku je menjao zeljko matic dana 07.07.2005. u 00:08 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88808.07.2005. u 00:03 - pre 229 meseci
Pa dobro gde si ti do sada na ovom forumu?!? Ljudi se ubise tj. ja licno od popravki ovog kvara a ti IZ VEDRA NEBA?!?

Nadam se da je "PROBLEMCINA" najzad resena, veliko hvala!!!


Pozdrav!
 
Odgovor na temu

zoda
Beograd

Član broj: 46585
Poruke: 34
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88808.07.2005. u 08:25 - pre 229 meseci
Za ZELJKA:
Pa stvarno gde si ti do sada??? Resio si mi problem sa zatvaranjem FW-a na najjednostavniji nacin i sto je najlepse - SVE RADI ! Probao sam cetiri modifikovana FW-a sa promenom pozadine i svi rade bez greske. Nema vise poruke Checksum error. HVALA, HVALA, HVALA !!! Zoran
 
Odgovor na temu

zeljko matic
Valjevo

Član broj: 51336
Poruke: 8
213.244.197.*



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.07.2005. u 20:23 - pre 229 meseci
Prvo HVALA PICIMANU I ZODI (ZORANU) na lepim recima !

I ja sam vlasnik pomenutog DVD-a, a uz to i entuzijasta koji ne zeli da odustane tek tako, jer mislim da za sve u zivotu treba biti samo uporan.

Posto je MARA prodao svoj uredjaj i verovatno ne zeli da se vise bavi FW-om i problemima sa SKY-om resio sam posto se i ja u elektroniku poprilicno razumem, ali i pomalo u programiranje, da pokusam da jos malo uradim sto se moze uraditi sa ovim plejerom.

TRENUTNO POKUSAVAM DA PROVALIM KAKO DA SPUSTIM TITLOVE JOS NIZE ISPOD SLIKE I NADAM SE DA BI TO BIO JOS JEDAN PLUS ZA OVAJ DVD.

POZADINE MOZETE SAMI MENJATI, A AKO IMATE NEKU SUGESTIJU RECITE, POKUSACU DA POMOGNEM.

DOSTA SAM CITAO O ESS CIPU KOJI JE PROCESOR U OVOM DVD-U I NEKI KAZU DA JE MOGUCE NADOGRADJIVATI FW-OM KODEKE KOJI SE KORISTE, A NEKI NE.

POKUSACU I OKO TOGA NEMOGU NISTA DA IZGUBIM!

JOS JEDNOM POZDRAV OD MENE I HVALA SVIMA JOS JEDNOM ! * ZELJKO
 
Odgovor na temu

raven_nt
Master of the Internet
VOJVODINA

Član broj: 43664
Poruke: 12
213.244.212.*

ICQ: 37180442


Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.07.2005. u 21:11 - pre 229 meseci
Pozdrav drustvo..pratim redovno ovu rubriku i verujete smesne su mi neke izjave tipa.....He pa budite sretni za te pare jos i radi ....Pa nevidm kakvi su to glupi komentari ..za te pare ..ja sam ga platio 120E a kupi sam i XORO za 95 E i to je kao da sam kupio FICU i BMW ...XORO ne daje bolji nego se nemogu porediti ..sa SV odkada sam ga kupio samo problema imam....cas nece titlovi da rade cas..nece da premotava DIVX i mnogi mnogi drugi problemi ( o daljinskom necu i da pricam - daljinski koji moj sin za onaj remote auto po sobi je tesko savrsenstvo za ovoga od SV).Prvoga dana kad sam ga kupio sam zazalio -PRVOGA !......Inace ovom prilikom moram da se zahvalim MARI i ostalim momcima koji se stvarno trude da nam ipak olaksaju ove muke sa ovim KESA playerom...za koji mi nije nikako jasno na koju foru je proglasen za najbolji ,mogu da predpostavim jedino na osnovu moga rada sa njim da je za to neko "DEBELO" platio i to verovatno u stranoj valuti.
Evo jos da dodam i najnoviji problem...pokusao sam da stavim neki noviji firmware i sve je proslo OK...ali naravno ..mora nesto da nije dobro ...sada ne da su titlovi mali ili nepregledni , nego ih uopste nema nece da vise cita tilove niti sa jednoga diska ..probao sam da vratim staru verziju nece i onda....resetovao ga na fabricko podesavanje..naravno...nema nista novo .....he ...najbolji uredjaj....sad cu da umrem od smeha.:) :(


Raven see everything so be careful:)
 
Odgovor na temu

zeljko matic
Valjevo

Član broj: 51336
Poruke: 8
213.244.197.*



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.07.2005. u 00:36 - pre 229 meseci
PRE NEGO STO FLESUJES DVD PRVO PROVERI KOJA TI JE VERZIJA (SERIJSKI BROJ) DVD-a I PROCITAJ NA PRETHODNIM STRANAMA OVOG FORUMA, ZA KOJU VERZIJU JE KOJI FLASH.

Ja imam seriju 0407 i koristim MARIN FW (VELIKA ZUTA SLOVA CRNO-UOKVIRENA) i sve radio OK.

Nisam siguran da li ovaj FW radi i na seriji 0409.

Ako zelis poslacu ti ovaj FW mailom.

POZDRAV !

[Ovu poruku je menjao zeljko matic dana 10.07.2005. u 02:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.07.2005. u 09:02 - pre 229 meseci
Citat:
raven_nt: Pozdrav drustvo..pratim redovno ovu rubriku i verujete smesne su mi neke izjave tipa.....He pa budite sretni za te pare jos i radi ....Pa nevidm kakvi su to glupi komentari ..za te pare ..ja sam ga platio 120E


Vidi prijatelju, ako si ga ti platio 120 evra i ako si nezadovoljan to je tvoj problem. Medjutim, ako moje komentare nazivas glupim, direktno mene vredjas i to je moj problem. Ja sam ga platio manje od 100 evra, novog, i radi mi skoro godinu dana perfektno !!! Dusu sam mu izvadio sa flashovanjem, non-stop reprodukuje Mp3, nevidjeno mnogo filmova je odgledano na njemu i nikada nisam imao problema sa vratancima. Znaci, ako je kazem da je to vise nego dovoljno za te pare onda stvarno to i mislim. Bili bi lepo da vise ne vredjas. Mogao si samo da kazes da ti se ne svidjaju takvi komentari a ne da su glupi!!!! To sto nisi zadovoljan svojim plejerom nije dovoljan razlog da budes nekulturan. Na kraju krajeva, ja sam bio dovoljno pametan da znam koji FW odgovara mom plejeru.

pozdrav


[Ovu poruku je menjao Audio dana 10.07.2005. u 10:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.07.2005. u 09:41 - pre 229 meseci
Pozdrav,

Audio, nisam siguran da ste se razumeli, i ja smatram da je pominjanje varijente: budi zrecan da za te pare i radi, savrseno glupo jer makar smo mi na forumu svedoci da je entuzijazam, dakle, 0 dinara/eura unapredio vecinu ovih playera pa time samo jos ociglednije pokazao kako novac ulozen u uredjaj nije uopste presudan, a pogotovu sto ovaj uredjaj nije nimalo bio jeftin iako se, eto mogao naci i za manje novaca. Mislim da je to bila poenta prethodnog posta te da nema razloga za osecanje prozvanim. Primera radi, ako neko ima skup DVD player koji ne moze da pusti Divx ali je zato Marka (recimo Sony od 250 eura), pa procita probleme sa SV-om koji ipak pusta Divx, ima 5.1 itd. a kosta upola manje od pomenutog DVD-a, onda on spusti zlurad komentar tipa: dobro da ikako i radi za taj novac. Milsim da je ovo bila poenta price.
 
Odgovor na temu

Triad
Farscape

Član broj: 3526
Poruke: 283
*.vladars.net.

Sajt: www.thaidragon.com/Index2..


Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.07.2005. u 08:37 - pre 228 meseci
Player SkyVision mozete zakljuciti i po mojim postovima da se nisam puno zalio. Vratanca su samo jednom zakocila i od tada vise nikad, a pustao sam filmova bruka i citao je sve, sem izgrebanog.
Moram reci da sam bez obzira na kritike i zaljenja prilicno zadovoljan playerom a pogotovo njegovim zvukom koji je stvarno idealan.
Ujedno mi je zao sto se nije nasao niko dostojan Mare i ostalih koji su se trudili da odrade novi bolji FW za ovaj uredjaj.
kolega Matic se trudi i nadam se da ce uspjeti spustiti taj titl, ali u ovo za nadogradjivanje codeca, cisto sumnjam da ce bilo ko od nas tako lako odraditi...
Za one pare koje sam ja dao i u vrijeme kad sam ih dao sam prilicno zadovoljan sa playerom.
Jos kad bi se neko nasao dovoljno dobar da moze da odradi najbitnije dijelove FW-a, podrsku codeca i izgled bilo bi perfektno.
Diseq Stab HH120, Samsung 9500, Echostar 2110
Panasonic Sky-Digibox TU-DSB40, NDS card
M2 card & Titanium Blue card
SkySTAR 2 & G-SHDSL Cisco 2 MBps real
http://www.elitesecurity.org/tema/70943
 
Odgovor na temu

zoda
Beograd

Član broj: 46585
Poruke: 34
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88812.07.2005. u 08:40 - pre 228 meseci
Pogledao sam ponovo Marin sajt sa firmwerima http://mara2560.tripod.com/skyvision/
i naisao na veoma ruzan tekst koji je on napisao o nama koji nismo znali da zatvorimo FW (oni koji su bili LIJENI) i o coveku koji nam je to objasnio u dve recenice(ONI KOJI TO POSTAVLJAJU NA FORUME A NE NAVODE IZVOR I AUTORA(PA ISPADA DA SU SAMI TO NAPRAVILI),NEKA IM TO BUDE NA ČAST!).

Posle detaljnog uputstva kako to uraditi u Hex editoru, sledi tekst:

OVAJ NAČIN PROMJENE CHEKSUM-a,NAMJERNO SAM OBJASNIO NA OVAJ NAČIN.RAZLOG TOME JE DA ONI KOJI TO BUDU RADILI I SHVATE ŠTA RADE.DA SE TOPLA VODA NIJE IZMISLILA DANAS, GOVORI NAM I FAJL NA YAHOO GRUPAMA KOJI JE POSTAVIO SACMAN56,JOŠ 21.03.2005
RADI SE O MALOJ APLIKACIJI KOJA SVE OVO IZNAD SAMA URADI.DAKLE NIJE POTREBAN HEX EDITOR.IME FAJLA JE DVPcheksum.zip OVU APLIKACIJU TREBA RASPAKOVATI I STAVITI U ISTI DIREKTORIJ KAO IZMJENJENI(PATCHEROM)BANK30.ROM.
ZATIM TREBA POKRENUTI DOS PROMPT U WINDOWSIMA.
PRONAĆI MAPU GDJE SE NALAZE NAŠA 2 FAJLA(DVPcheksum i BANK30.ROM)
ZATIM UKUCATI: DVPcheksum BANK30.ROM i pritisnuti ENTER
REZULTAT JE BANK30.ROM SA ISPRAVLJENIM CHEKSUMOM

ONI KOJI SU BILI LIJENI DA SVE TO PRIJE PROUČE NA YAHOO GRUPAMA,MADA SE DOSTA PUTA UPUĆIVALO BAŠ TAMO,I TREBA DA SU ČEKALI DA IM SE NEŠTO STAVI POD NOS. ONI KOJI TO POSTAVLJAJU NA FORUME A NE NAVODE IZVOR I AUTORA(PA ISPADA DA SU SAMI TO NAPRAVILI),NEKA IM TO BUDE NA ČAST!
FAJL SE MOŽE PREUZETI OVDJE:
http://groups.yahoo.com/group/mipsx_src/files/Utilities/Checksum/

MARO, mislim da ti ovo ne treba. POMOGAO SI NAM SVIMA I TVRDIM DA SI TI NAJVISE URADIO ZA SKYVISION FW na cemu sam ti zahvalan u ime svih nas koji koristimo tvoj FW ali ja nigde nisam video da je Zeljko ovaj programcic nazvao svojim. Moras priznati da je u njemu mnogo lakse i jednostavnije zatvoriti fw jer moras imati u vidu da kad bi smo svi znali ono sto ti znas, onda nam ti i ne bi bio potreban. HVALA ti za unapredjenje FW-a ako sam to ranije zaboravio da naglasim. Ne ljutim se ja ni na koga, samo mislim da nije u redu. Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio ovim tekstom.
 
Odgovor na temu

mara28
Sarajevo

Član broj: 5925
Poruke: 202
*.wifi-01.sa.lol.ba.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88812.07.2005. u 10:40 - pre 228 meseci
Zoda,

Ja ne znam zašto se ti osjećaš prozvanim?
Jel zato što nisi mogao naći adresu u hex editoru?
I nemoj da se praviš da si tek sada pogledao moju stranicu.Poslao sam ti privatnu poruku ovdje,da ima završeno objašnjeje sa slikama, kako zatvoriti firmwer na mojoj stranici.I to prije objave aplikacije koja to "sama" radi u 2 poteza.
Svakako sam izgubio vrijeme da to sastavim upravo na tvoje traženje.I zbog Waikikija.

Text koji se nalazi na MOJOJ stranici je zaključak, a ne predmet rasprave prenesen sa foruma.
I vjeruj da neće ni postati predmet rasprave.
I sve što si od tamo copy/paste stoji.

Što se tiče toga da sam ja uradio najviše za skyvision,više bih volio da je neko drugi još više uradio.Pa bi mogli raspravljati.Ja netražim nikakvu zahvalu za to.
Što se tiče Željka ja sam presretan da on ima ideju kako da spusti titlove.Znači da je uspio naći video registre u firmweru.To je golema stvar.
Vjerovatno će to i meni pomoći u sređivanju drugih ess firmwera.

Kako bilo ,ko god da se našao povrijeđen mojim zaključkom žao mi je.Bez ikakve ljutnje.Nije mi bila namjera vrijeđati.
Prije bih rekao da mi je žao zbog neuspjeha, što nikoga za svo ovo vrijeme nisam uspio animirati da se uključi u rad yahoo grupa.Pa da probamo zajedničkim snagama...
Da ne bi bilo žuči http://mara2560.tripod.com/skyvision/ biti će ugašena.
Ovo je moj zadnji post u skyvision sekciji.
Zato bih pozvao sviju da mi ne zamjere,jer za sve sam imao dobru namjeru.
Bilo je tu i lijepog druženja i interesantnih postova, sve u svemu, Audio,TDK,PiciMan i ostali...


Pozdrav
Mara





 
Odgovor na temu

zoda
Beograd

Član broj: 46585
Poruke: 34
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88812.07.2005. u 11:32 - pre 228 meseci
Mara,

Tvoj tekst:DA SE TOPLA VODA NIJE IZMISLILA DANAS, GOVORI NAM I FAJL NA YAHOO GRUPAMA KOJI JE POSTAVIO SACMAN56,JOŠ 21.03.2005
Ako si vec znao za taj fajl, sto nam nisi rekao kad si vec video na Yahoo. Ovaj Checksum error je mnogima pravio probleme pa i onima koji su pokusavali da srede titl. Od marta meseca do danas bi mozda izasla jos neka verzija FW-a. A to sto si zatvorio sajt, ne znam jeli to inat ili sujeta. Ne zelim ja raspravu sa tobom, samo sam ti rekao da nisi u pravu za tekst koji si objavio a ti si ovako postupio kao dete. Uzgred, imam 43 godine i ne prilici mi ova prepiska ali SVI SMO MI POMALO DECA U DUSI. POZDRAV MARI I BEZ LJUTNJE a ako dolazis u ove krajeve, javi se i bices moj gost. Zoran, Beograd
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

[ Pregleda: 241761 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.