Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci

elitemadzone.org :: MadZone :: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14602 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 03:09 - pre 239 meseci
Vecerasnje otvaranje olimpijade je za mene bio izuzetan vizuelni i uopste veliki dozivljaj. Kakvi su vasi komentari? Mene je najvise odusevio molekul DNK koji se formirao pomocu lasera...divan kraj onakvog performansa...

Mislim da je ovo bio najbolji nacin za otvaranje olimpijade, za razliku od Atlante kada je sve bilo u znaku USA u Atini je veceras sve bilo u znaku covecanstava i celog sveta...
 
Odgovor na temu

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.crnagora.net



Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 05:55 - pre 239 meseci

DNK je po meni bio vrh, ali ni ona maslina iz kamena nije bila loša (ma kompletna koordinacija onih kamenih figura). Nema šta Grci su se stvarno potrudili. Dobro je i da su na security izdvojili znatno (doveli izraelce i CIA-u, avaksi i slično), samo sam čekao da se nešto desi kad su se svi sportisti fino složili u sredinu ;)

Inače, koliko bre ima onih zemalja što počinju sa A (a mogli su i malo brže da prodefiluju, neki maraton?). Šalim se ja naravno, svaka pohvala na onakvom spektaklu, stvarno impresivno.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Slobodan Milivojevic
Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.mobtel.co.yu

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 11:11 - pre 239 meseci
Sve je bilo mnooogo dobro, stvarno su se potrudili, samo imam utisak da onaj.. ne mogu da se setim kako se zove , sto je palio olimpijski plamen, nije upalio isti, vec je neko "pritisnuo dugme", i plamen se upalio. Mozda gresim, al to sam primetio.

Sve ostalo je bilo spektakularno, i odmor za ocu... jednom recju uzivanje je gledati tako nesto.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.singidunum.net

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 11:16 - pre 239 meseci
Opštenarodna histerija na Islandu zbog Björk. Jedino što nikom nije jasno zašto je baš ona pevala, al' to su sitni detalji ;-).

Marko.
 
Odgovor na temu

MAD-MAX
Marko Mitic

Član broj: 351
Poruke: 1060
195.252.107.*

Jabber: MAD-MAX@jabber.com
ICQ: 65811355


Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 13:25 - pre 239 meseci
Ma vatromet je bio najjaci :)

Samo ne znam sta je onom komentatoru (da l' je Korac ili onaj drugi nisam siguran) znacilo ono "... klimaks otvaranja igara" ?
"If you do what you always did! - You will get what you always got!"
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

noviKorisnik
Član broj: 13216
Poruke: 4533
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 13:32 - pre 239 meseci
Platio bih za prenos bez komentatora. Gledaš fenomenalno režiranu predstavu, a on uleti u neki svoj trans i ponavlja statističke podatke (fuj).
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.beotel.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 14:15 - pre 239 meseci
ja nisam ni dočekao da čujem bjork.. ;( ne znam kako se niste smorili od onolikih zemalja (i statističkih podataka).. ja sam odustao već kod pete ili šeste zemlje na A, i izašao napolje.. ;)

Citat:
STELLANOVA:
Mislim da je ovo bio najbolji nacin za otvaranje olimpijade, za razliku od Atlante kada je sve bilo u znaku USA u Atini je veceras sve bilo u znaku covecanstava i celog sveta...


ne, ne.. uopšte nije bilo sve u znaku (antičke) grčke..

ne, to vam se samo učinilo..

 
Odgovor na temu

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.crnagora.net



Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 14:18 - pre 239 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic:
samo imam utisak da onaj.. ne mogu da se setim kako se zove ;), sto je palio olimpijski plamen, nije upalio isti, vec je neko "pritisnuo dugme", i plamen se upalio.


Kada je onaj lik prinio svoju baklju onoj velikoj baklji, upalio se mali plamen, slično kao kad pališ plinski gorionik (mada se jedva vidjelo ;). Kako se velika baklja dizala u vazduh, plamen je bivao sve veći i veći. Ovo je i logično, neće valjda onog lika da sagore (kako bi ga samo spržilo da je onaj plamen odmah suknuo ;)

A što se tiče paljenja na dugme, pa vjerovatno, Grci to ne bi prepustili slučaju.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 14:23 - pre 239 meseci
Naravno da je bio i deo o Grckoj i njenoj istoriji ali je takodje veliki deo programa bio posvecen svetu tj. nekim stvarima koje su obelezja razvoja danasnjeg sveta.
 
Odgovor na temu

rajco

rajco
Član broj: 19348
Poruke: 1020

Sajt: rajco.me/blog


+45 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 15:11 - pre 239 meseci
vatromet me je razocarao- apsolutno je bio isti kao u sidneju ali sve u svemu bilo je na nivou
rajco.me/blog

 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 15:17 - pre 239 meseci
Mene je jako smorila ona kolona grčke antike koja se kretala pola sata i kusur, šta im je to trebalo posle onakvog tehničkog spektakla?
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 15:50 - pre 239 meseci
Moram da kazem da je vatromet bio fenomenalan! Voleo bih da ima negde da se skine, psto nisam snimao. Bila je jutros repriza, i ja taman pocnem da snimam, kad kreteni iskljucise bas na pocetku vatrometa.

P.S.Kad vec pricamo o olimpijadi, jel se seca neko onog lika sto se zamalo nije udavio u bazenu? To je bila cini mi se prosla olimpijada. U pitanju je crnac i plivao je cini mi se na 100m, sam, zato sto niko nije bio u toj kategoriji rezultata. Pa kada je dosao do pola bazena, zamalo se nije udavio. Jel se seca neko toga? Gde bih mogao da skinem taj snimak?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Slobodan Milivojevic
Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.mobtel.com

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 15:50 - pre 239 meseci
Jeste da je komentator malo (vise) smorio, trudio sam se da ga ignorisem kolko mogu, i da slusam sta prica onaj u pozadini na engleskom.

Ti komentatori stvarno umeju ponekad da dojade coveku od onih silnih opaski, te ovo, te ono...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

voja_pfc
beograd

Član broj: 12029
Poruke: 321
*.vdial.verat.net

Sajt: www.prijevodi-online.org


+5 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 18:11 - pre 239 meseci
Citat:
Nabukodonosor
P.S.Kad vec pricamo o olimpijadi, jel se seca neko onog lika sto se zamalo nije udavio u bazenu? To je bila cini mi se prosla olimpijada. U pitanju je crnac i plivao je cini mi se na 100m, sam, zato sto niko nije bio u toj kategoriji rezultata. Pa kada je dosao do pola bazena, zamalo se nije udavio. Jel se seca neko toga? Gde bih mogao da skinem taj snimak?


Lik se zove Eric Moussambani iz Ekvatorijalne Gvineje, ima i sajt o njemu http://moussambani.com/
Sad imas podatke, negde sigurno ima i snimak, mislim da imam ja to na nekoj kaseti, ali nemam pojma gde je.
pozdrav
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.61.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 18:12 - pre 239 meseci
Sto se komentara tice - zato se gleda eurosport ili nesto slicno.

Meni je najjaci utisao ostao kada su se pojavile 2 Koreje, Severna i Juzna, pod imenom Koreja i svi zagrljeni. Tada shvatis sta je u stvari sport i tek onda ti bude nejasan stav nekih "mene sport ne interesuje niti ga pratim" ili "sport je smaranje"...

Ostalo je sve bilo, manje-vise, deja vu.

[Ovu poruku je menjao bluesman dana 14.08.2004. u 20:36 GMT]
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 18:15 - pre 239 meseci
da, to sam zaboravio da kazem...stvarno me je odusevilo pojavljivanje dve Koreje zajedno. Mislim da je to nesto sto samo olimpijske igre mogu da urade... Divno
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.beotel.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 18:43 - pre 239 meseci
ma, prava idila..

...

 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 19:49 - pre 239 meseci
Nabukodonosore, ako nadjes negde taj snimak, posalji ovde link, ja sam trazio preko google-a i nista nisam mogao da nadjem osim slika...
 
Odgovor na temu

voja_pfc
beograd

Član broj: 12029
Poruke: 321
*.vdial.verat.net

Sajt: www.prijevodi-online.org


+5 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 22:44 - pre 239 meseci
Citat:
Nabukodonosor: P.S.Kad vec pricamo o olimpijadi, jel se seca neko onog lika sto se zamalo nije udavio u bazenu? To je bila cini mi se prosla olimpijada. U pitanju je crnac i plivao je cini mi se na 100m, sam, zato sto niko nije bio u toj kategoriji rezultata. Pa kada je dosao do pola bazena, zamalo se nije udavio. Jel se seca neko toga? Gde bih mogao da skinem taj snimak?


:))) Nasao sam kasetu ! samo nemam tv karticu ne znam kako da prebacim pa da vam dam, ako ima neko neku ideju neka kaze.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci14.08.2004. u 22:54 - pre 239 meseci
Pa ne treba ti TV kartica, treba ti samo TV-ulaz na grafickoj. Jel ga imas?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: ATINA 2004 - Olimpijske igre - Otvaranje - Utisci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14602 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.