Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

windows xp 64-bit edition

[es] :: Windows aplikacije :: windows xp 64-bit edition

[ Pregleda: 3201 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

win64

Član broj: 32097
Poruke: 18
*.net.yu



Profil

icon windows xp 64-bit edition18.08.2004. u 01:02 - pre 239 meseci
dobro!!!!!!!!!!111 posto ste moju temu skinuli a ne znam zasto jer microsoftovom sajtu moze da se skine 64-bitna verzija windowsa. ja ostajem neinformisan o operativnom sistemu koji mi je potreban , a nemam mogucnosti niti da ga legalno kupim niti da ga skidam sa neta 459 mb.
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.196.EUnet.yu



+4 Profil

icon Re: windows xp 64-bit edition18.08.2004. u 23:23 - pre 239 meseci
Ista moze i da se naruci ka free trial ma MS-ovom sajtu ali iz nekih razloga odbija narucioce iz SCG, da li zbog same SCG ili im servis nije ispravan ne znam. Poslacu ti privatnu poruku sa jednom informacijom.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

markonirs
Goran Marković
Sistem administrator
Kruševac

Član broj: 19496
Poruke: 37
*.air.tehnicom.net



+2 Profil

icon Re: windows xp 64-bit edition22.08.2004. u 16:03 - pre 239 meseci
Instalirao sam winxp 64 jos pre 20-tak dana. Skinuo sam ga preko "Lowculture.org" ili "Limneos.net" (ne mogu tacno da se setim). Simpaticno, ali nema bas neku preteranu svrhu u ovom trenutku zbog nemogucnosti nabavke za sve drajvere koji su potrebni za rad. Znaci mozes skinuti samo osnovne za cip-set, graficku kartu a ostalo uz puno srece. Ja naprimer nisam mogao naci drajvere za wireles karticu D-Link DWL-520+, ni za stampac. U svakom slucaju nije lose da se proba, poneki test i sl. iako nema nesto ni programa prilagodjenih 64 bit. Poseti stranicu "http://www.planetamd64.com", tamo mozes naci dosta drajvera i informacija o winxp 64 bit. i svemu vezanom za ovaj operativni sistem. POZDRAV...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: windows xp 64-bit edition

[ Pregleda: 3201 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.