Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SBB - Provera potrošnje

[es] :: ISP :: SBB - Provera potrošnje

[ Pregleda: 30400 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu



+14 Profil

icon SBB - Provera potrošnje26.08.2004. u 03:12 - pre 239 meseci
Ovako... Pre koji dan sam se priključio na SBB kablovski internet, i uzeo dva paketa. Međutim, niko me nije pitao za password koji želim da koristim, pa sad ne mogu da proverim potrošnju preko home.sbb.co.yu sajta. Za e-mail sam skontao da mi je pass isti kao username, ali to ne pali ni na webmail-u ni na onom sajtu za proveru potrošnje. Takođe, zar ne bih trebao da svakog dana primam mail u kojem piše koliko sam potrošio MB tog dana? Evo, prošlo je skoro 2 dana od kako sam se priključio, i još ništa...

Znači, koji je default pass na home.sbb.co.yu, i zašto ne primam mail-ove... A sutra ima da zovem call centar ili šta već...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

ddz
Dušan Dželebdžić
Pravni fakultet UUB
Beograd

Član broj: 3272
Poruke: 711
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu



Profil

icon Re: SBB - Provera potrošnje26.08.2004. u 07:58 - pre 239 meseci
Ako si uplatio Flat paket, onda ti neće stizati izveštaji o potrošnji. U svakom slučaju, morali su da te pitaju za lozinku, ne postoji neki default pass. Pozovi call center pa vidi sa njima.
If you can't beat your computer at chess, try kickboxing.
 
Odgovor na temu

Skaarj
Novi Sad

Član broj: 21463
Poruke: 365
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



+3 Profil

icon Re: SBB - Provera potrošnje26.08.2004. u 08:06 - pre 239 meseci
U ns se korsiti isti username a lozinka je MAC broj modema, koji ti pise na samom modemu. Pored toga u ns postoji i jos jedan IP broj koji dobijas kada ti instaliraju modem specijalno za proveru potrosnje.

Dakle, jedan IP koji je za modem (u ns 10.*.*.*) a drugi za proveru potrosnje (opseg je 192.168.**).

Kada ovde proveravas potrosnju kucas [email protected].*.* i mac broj. Kod vas u somboru je mozda drugacije ali mislim da radi onaj prvi sistem, dakle user i mac.

HTH
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu



+14 Profil

icon Re: SBB - Provera potrošnje26.08.2004. u 12:35 - pre 239 meseci
Isprobavao sam razne kombinacije vezane za Skaarj-ov predlog, i ništa nije uspelo. Na kraju sam odlučio da ih zovem i - kažu da provera potrošnje ovde u Somboru još uvek nije moguća...

Pa, hvala u svakom slučaju :) Ionako uskoro prelazim na flat (danas su ga konačno uveli).

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: SBB - Provera potrošnje

[ Pregleda: 30400 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.