Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?

[ Pregleda: 5667 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.176.eunet.yu



+2 Profil

icon Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?01.09.2004. u 18:14 - pre 239 meseci
Nije da idem u vojsku,ali pade mi na pamet....pošto ne verujem da i mobilni može u vojsku....(zbog krađe i sl.)?!
 
Odgovor na temu

artichoka
Vračar

artichoka
Član broj: 15265
Poruke: 178
*.vdial.verat.net

Jabber: artichoka@elitesecurity.org
ICQ: 35115203
Sajt: artichoka.net


Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?01.09.2004. u 18:37 - pre 239 meseci
može.
 
Odgovor na temu

sadux

Član broj: 5320
Poruke: 968
62.108.101.*

Jabber: sadux@elitesecurity.org
ICQ: 337176241


+1 Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?01.09.2004. u 19:30 - pre 239 meseci
Koliko i ja znam,misim da moze.Svi moji drugovi su nosili telefon i bez problema koristili u vojsci..
 
Odgovor na temu

ramzes
Srbija

Član broj: 31706
Poruke: 147
*.mobtel.com



Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?01.09.2004. u 19:44 - pre 239 meseci

Može mob u vojsku, mada nije preporučljivo, jer lako može da se desi da ti mob iznenada nestane, a još ako ti zapadne neki potporučnik koji je tek izašao sa VA, onako sav neiživljen, teško tebi!
Ako im ne možete objasniti... Zbunite ih!!!

 
Odgovor na temu

vujkev
Beograd

Član broj: 8072
Poruke: 1347
*.telekom.yu



+104 Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?01.09.2004. u 19:48 - pre 239 meseci
Koliko znam 2002 su doneli uredbu da mobilni može da se koristi u kasarnama (barem sam ga ja koristio bez problema)
Naučio sam...
Da je važnije biti ljubazan nego biti u pravu
 
Odgovor na temu

ramzes
Srbija

Član broj: 31706
Poruke: 147
*.mobtel.com



Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?01.09.2004. u 20:19 - pre 239 meseci

Pa za odredbu ne znam, al da mob može da se koristi to znam, al bez obzira, kad ti naletiš na nadr....g potporučnika ili poručnika, nema hoćeš nećeš, već će biti onako kako on kaže, a kome ti da se žališ, kad su svi ti oficiri odrastali po vojnim akademijama i zadrti su do zla boga, a medjusobno se podržavaju!
A i da ti oficir dozvoli da koristiš mob, naravno samo u odredjenim prilikama ( sigurno ga nećeš koristiti kada ideš na postrojavanje ), naći će se neki "drugar" u tvom vodu koji će ti ga lepo "skloniti" da ga ne bi izgubio!
Ako im ne možete objasniti... Zbunite ih!!!

 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?01.09.2004. u 21:13 - pre 239 meseci
dozvoljeno je koriscenje posle vecere i za vreme popodnevnog odmora ako nema nekih aktivnosti... u ostalom periodu ne sme da bude ni ukljucen... apsolutno svi ga nose (ko ga ima naravno) a da se krade - krade se! najcesce kad se ostavi na punjenje ili se zaboravi negde...
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Milan Andjelkovic
Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?01.09.2004. u 21:14 - pre 239 meseci
eskiviraš vojsku... to mi se čini najjednostavnije ;)
ex.mangel
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?02.09.2004. u 00:04 - pre 238 meseci
Evo ja cu u decembru u vojsku :) Hoce neko samnom ? Da mi smanji muke ;)
Sto se tice mobilnih telefona, moguce je nosenje, ali je od pre mesec dana zabranjeno nosenje telefona na kojima postoje kamere. Sad za kradju ne znam..svi pricaju da se krade...imam par drugara koji su sad tamo, a neki su se pre par dana skinuli...i niko se nije zalio na te nestanke..mada lopova uvek ima to stoji...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?02.09.2004. u 00:32 - pre 238 meseci
Uslovi zavise od kasarne do kasarne ali svuda moze. Negde postoje termini kad je dozvoljeno koriscenje (recimo od 18 do 22) a ostali period se oduzima i drzi u sefu, negde ga stalno nosis ali ne smes da ga koristis u toku radnog vremena (6:30 - 14:30) sto se svodi da ne smes tokom postrojavanja, predavanja i sl.
Naravno ako imas nekog kretena od staresine ko zna u kakvoj ces situaciji da budes.
Sto se kradje tice, pa..., koristi se pravilo "ne odvajaj se od telefona".
 
Odgovor na temu

ramzes
Srbija

Član broj: 31706
Poruke: 147
*.mobtel.com



Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?02.09.2004. u 02:30 - pre 238 meseci
Citat:
Sto se kradje tice, pa..., koristi se pravilo "ne odvajaj se od telefona".


A šta ćeš kada odeš da se recimo tuširaš, ili planiraš da ceo vojni rok ne odeš pod tuš pa da ......! :)

Imam drugara koji je skoro odslužio vojsku, a kojem su 2 telefona misteriozno nestala i to prvi put od strane "najboljeg drugara" u vojsci, koji se posle pravio kao da ništa ne zna o tome, a drugi put dok je otišao da telefonira do govornice i nazad, nestao iz ranca!
Znači, kradje ima sigurno, nije da ja sad tu plašim nekog, al svakakvih dileja ima danas u vojsci, pa još ako si te uklete sreće, sve je moguće!

Možda je i zaista najbolja ova opcija:
Citat:
Milan Andjelkovic:
eskiviraš vojsku... to mi se čini najjednostavnije ;)

Ako im ne možete objasniti... Zbunite ih!!!

 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?02.09.2004. u 08:32 - pre 238 meseci
Kad sam ja bio u jednoj kasarni u Nišu mobilni su bili zabranjeni.Posle prekomande u drugu kasarnu bili su dozvoljeni.Sve to zavisi od kasarne do kasarne.Ukoliko je u kasarni zabranjeno korišćenje mobilnog,na kapiji kasarne kad budeš dolazio ćeš dobiti to obaveštenje.Pitaće imaš li mobilni i ako imaš predaš im ga.Oni ga stave u sef,i kad kreneš na odsustvo posle zakletve dobiješ ga nazad.Što se tiče krađe.Dobićeš kasetu u koju ćeš stavljati svoje stvari a koja se može zaključati(ponesi katanac).Nemoj stavljati telefon negde na vidno mesto kad na primer odeš u toalet,jer ima ljudi koji su slabi na uzimanje tuđih stvari.

POzdrav.
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.121.EUnet.yu



+2 Profil

icon Re: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?02.09.2004. u 11:50 - pre 238 meseci
Zaključak:ponesi neki krš od telefona,a ako ukradu,pošto je registrovan,dobićeš nazad karticu (besplatno?),i to isti broj?

napomena:ne idem u vojsku još (pu pu-da me ne ureknete),nego mi samo palo napamet
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta sa postpaid računom pri odlasku u vojsku?

[ Pregleda: 5667 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.