Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

QuantumGrid v5 CLX ili ne? I uopste CLX / VCL

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: QuantumGrid v5 CLX ili ne? I uopste CLX / VCL

[ Pregleda: 1979 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

protech_v2
protech_v2
Novi Sad

Član broj: 12426
Poruke: 169
*.041net.co.yu



+12 Profil

icon QuantumGrid v5 CLX ili ne? I uopste CLX / VCL01.10.2004. u 10:36 - pre 238 meseci
Koliko pise na sajtu devexpressa, ceo QuantumGrid v5 Suite je cross-platform, ali cim u Delphi-u 7 pocnem sa novom CLX aplikacijom, komponente se vise ne prikaziju u toolbaru - je l' ja nesto propustam, ili?

Trebaju mi za aplikaciju za Linux, a posto nema verzije za Kylix, rekoh da napravim u Delphiju CLX verziju pa rekompajliram u Kylixu

S obzirom da mi je ovo prvi put da radim za Linux, verovatno nisam bas skontao sve kako treba pa pomagajte.

Da li uopste postoji mogucnost da aplikaciju sa VCL komponentama iskompajliras na Linuxu?
 
Odgovor na temu

Milos D
Beograd

Član broj: 5621
Poruke: 280
*.ptt.yu



+1 Profil

icon Re: QuantumGrid v5 CLX ili ne? I uopste CLX / VCL01.10.2004. u 20:28 - pre 238 meseci
Da li imas source tih komponenti + DPK (package) fajlove? Ako imas, zar ne mozes da u D7 otvoris DPK i uradis install (i isto to u Kylix-u)?

Ja imam D5/Kylix - standardne komponente ne prave probleme ali neke druge ne "prezive" prebacivanje na Kylix. Koliko ja znam na D7 ne bi trebalo da bude takvih problema...
 
Odgovor na temu

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: QuantumGrid v5 CLX ili ne? I uopste CLX / VCL

[ Pregleda: 1979 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.