Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li postoji GPS sistem za praćenje vozila u SCG osim Garmina???

elitemadzone.org :: TechZone :: Da li postoji GPS sistem za praćenje vozila u SCG osim Garmina???

[ Pregleda: 10729 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lionac
Lion

Član broj: 37144
Poruke: 4
*.sindikat.org.yu.



Profil

icon Da li postoji GPS sistem za praćenje vozila u SCG osim Garmina???15.10.2004. u 15:35 - pre 236 meseci
Cao ljudi,

Da li neko slucajno ima preporuku za proizvodjaca GPS opreme (kod nas naravno), koji obezbedjuje uredjaje, dodatnu opremu, mape i softver...putem koga se moze u realnom vremenu pratiti kretanje vozila po npr. Beogradu ili nekom drugom nasem gradu?
Pod pracenjem, mislim na odredjivanje pozicije vozila na mapi na kompjuteru(ima) koji koriste Microsoft platformu, i u REALNOM VREMENU, vrlo bitno.
Mozda je laicko pitanje, znam da postoji mnogo varijanti koje se nude, ali recimo Garmin (rekli mi ljudi iz Info Team-a) je brand koji ovo ne podrzava. Kazu da su njihovi proizvodi namenjeni uglavnom za personal positioning.

Pozdrav svima,
Lionac
Lionac
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Da li postoji GPS sistem za praćenje vozila u SCG osim Garmina???17.10.2004. u 08:23 - pre 236 meseci
Probaj kod Certusa.
 
Odgovor na temu

quicktrac.net
quicktrac.net
USA

Član broj: 265084
Poruke: 6
*.command-center.eu.

Sajt: quicktrac.net


Profil

icon Re: Da li postoji GPS sistem za praćenje vozila u SCG osim Garmina???27.07.2010. u 17:51 - pre 166 meseci
Garmin se upotrebljava za navigaciju, A praćenje vozila za pratnju.
Praćenje vozila quicktrac.net možete da kupite na stranicama www.computel.si i mailu [email protected]. Cena je oko 250 EUR a imate do kraja godine bezplatno pračenje vozila. Treba im i country manager i distrbuter u Srbiji i Crni Gori.
 
Odgovor na temu

Milos038
Miloš Lazić
Vienna

Član broj: 45891
Poruke: 684
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Da li postoji GPS sistem za praćenje vozila u SCG osim Garmina???29.07.2010. u 23:19 - pre 166 meseci
u srbiji je najaci certus a ima jos nekih firmi ,sak koliko znam i KBCnet ima ogranak koji se bavi time
Garmin koliko ja znam nema tu uslugu jer je garmin samo proizvodjač GPS navigacionih uredjaja kojih imas na tržištu od raznoraznih proizvodjača
Šta sada tebe konkretno interesuje ,navigacija ili satelitsko praćenje i lociranje
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Da li postoji GPS sistem za praćenje vozila u SCG osim Garmina???

[ Pregleda: 10729 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.