Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

idealan DVD/DIVX player

[es] :: Multimedijalni uređaji :: idealan DVD/DIVX player

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 19679 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: idealan DVD/DIVX player13.04.2005. u 17:08 - pre 231 meseci
Pozdrav,

ja sam u ovoj temi pisao dok sam se jos odlucivao koji uredjaj da kupim. U medjuvremenu sam izabrao Sky963 i nijednog momenta se nisam pokajao. Preporucio sam ga jos nekim prijateljima i redom su svi prezadovoljni. Mana mu je mora biti titl u istom folderu sa filmom ali koliko mi je poznato ubzo treba da izadje FW koji resava ovaj problem. Ovaj info je direktno od coveka koji se time bavi a baziran je na cinjenici da je ovaj problem vec prevazidjen na drugom jednom playeru sa istim MTK cipom. Ima u sebi DTS dekoder i sjajno funkcionise uopste kao uredjaj ukljuciv i karaoke ulaze i echo efekte kojom prilikom se znatno oseca i njegovo interno pojacanje zvuka u potpunosti. Sve u svemu, ja nista preko ovoga ne bih trazio iako je najavljeno da stizu novi modeli sa jos opcija (pomenuh na jednom topicu danas da stize i mogucnost citanja mem. kartica). Licno mu zameram samo sto nema ugradjen casovnik a kome to ne smeta...
 
Odgovor na temu

Dr. X
Inđija

Član broj: 144247
Poruke: 26
79.101.140.*



Profil

icon Re: idealan DVD/DIVX player19.12.2007. u 16:45 - pre 199 meseci
Da probam malo da oživim temu, posle mnogo vremena. Cene su pale, izašli su novi modeli. Pitanje je koji DivX plejer kupiti, jer posedujem odličan Panasonic DVD-S97 DVD plejer, koji je dobitnik EISA nagrade i nebih ga menjao što se tiče DVD-ova. Dakle, treba mi odličan, a ne preskup DivX plejer sa svih opcijama: čitanje srpskog titla, pregledna slova u titlu, mogućnost reprodukcije AC3 višekanalnog zvuka sa DivX-a, slika preko celog ekrana, a ne smanjena u prozoru (kao Denon DVD 1920), mogućnost reprodukcije ekstenzija AVI, MPG, WMV, WMA, MP3 vbr i cbr itd... Usput, dali neki plejer čita Matrosku (MKV)?

Pozdrav svim forumašima,

Dr.X
 
Odgovor na temu

konte90210
BG

Član broj: 103661
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: idealan DVD/DIVX player20.12.2007. u 22:40 - pre 199 meseci
E ovo i mene zanima,ako neko ima neki da preporuci?
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: idealan DVD/DIVX player

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 19679 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.