Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?

elitemadzone.org :: MadZone :: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 15244 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 18:51 - pre 234 meseci
lol
danasnje devojke da ne pricam to je za drugu temu
pare,pare,pare,izgleda na kraju a u gacama tek na kraju

a ti pandora si neki ne znam kako da te opisem brate idi izdrkaj malo
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.blueisp.co.yu.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 19:13 - pre 234 meseci
BytE, da li poznajes znacenje onog smajlija na kraju moga posta ? To u mnogome menja njegovo znacenje ;)
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 19:54 - pre 234 meseci
m4rk0, to što sam napisao u prvom redu se nije odnosilo na tebe. :)

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
217.26.66.*

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 20:13 - pre 234 meseci
BytE, to sto sam napisao posle tvoje poruke ne znaci da sam se tebi obracao vec nekom drugom BytE-u
Mala shala
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beograd-1.tehnicom.net.



+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 23:21 - pre 234 meseci
Ja stvarno ne mogu da verujem da su danasnje devojke vulgarni materijalisti? Ali dacu vam jedan savet. Ako nemate "BMW" ,kupite devojci srebrnu narukvicu i recite zlataru da na njoj ugravira sledeci tekst:"Ti si moje Sunce i moj Mesec,ime devojke". (Verenici mozete kupiti i zlatnu narukvicu,sa zlatnom plocicom!).

P.S. Zalio mi se jedan moj 26.-godisnji prijatelj da devojka ocekuje od njega da joj kupi kompjuter? A taj jadnik radi kao konobar sest dana u nedelji i daje joj celu platu+baksis? Vodio ju je i na letovanje u Tursku,ali i na putovanja u Austriju,Nemacku,itd. On ne mora da radi kao konobar,posto vec radi kao fizioterapeut,ali radi dva posla da bi nju izdrzavao? Mislim da je devojci sasvim dovoljno dva puta godisnje kupiti poklone u visini od po 100 evra,znaci to je 200 evra godisnje. Znaci kupite joj dva poklona za njen rodjendan,i za Novu godinu i to je dovoljno!

P.P.S. Posto su moji prijatelji uobrazili da moraju da imaju crveni "BMW' kako bi imali uspeha kod devojaka kulturno sam im objasnio da zene mnogo vise interesuje kako se neki muskarac ljubi,i da li ima razvijenu mastu u postelji,nego kakva kola vozi. Cesto imam prilike da pijem kafu sa mojim prijateljicama i njihovi razgovori se svode na sledece,na primer:
Devojka No.1:"Moj decko ima tako dobro dupe! Uzivam da ga spankingujem!"
Devojka No 2:"Moj momak ima tako izrazajne sake. Obozavam da ga milujem po rukama i da se drzim sa njim za ruke. On ima sake jednog neuro hirurga,ili pijaniste!"
Devojka No 3:"Moj mili ima tako tople oci. Uvek se izgubim kada ga pogledam u oci i prosto sam ishipnotisana! On me je zacarao svojim ocima!"
Nikada nisam cuo da devojke pricaju o tome ko kakva kola vozi! Ono na sta one obracaju paznju su,ovim redosledom:sake,oci,guza,....
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beograd-1.tehnicom.net.



+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 23:28 - pre 234 meseci
U Bijeljini na svakog muskaraca dolazi po sest devojaka,a u Beogradu po tri. Znaci ako zelite dobro da se provedete posetite Bijeljinu,ili Banja Luku. Na zalost,mnogi dobri frajeri su otisli u inostranstvo da zarade neku kintu,a zene su ostale same.
U Beogradu ima toliko slobodnih,a usamljenih zena,da neke od njih placaju svojim pratiocima vecere i provod.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 23:29 - pre 234 meseci
Ucesnicima ovog topica:

Koga interesuje provod, veseo zivot, zene, sex, neka poslusa Pandoru.

Ko je malo ozbiljniji, i u nekim drugim godinama, neka dobro pogleda sta je napisao Nabukodonosor. Dva puta procitajte.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 23:33 - pre 234 meseci
hehe...jos ja ispade ozbiljan!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beograd-1.tehnicom.net.



+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 23:37 - pre 234 meseci
Zaboravih najvaznije,u zivotu je najvaznije sacuvati cistu dusu.

P.S. Nismo mi slucajno bas na ovoj planeti. Planeta Zemlja je jedna velika "ispitna dvorana" u kojoj nas posmatraju na hiljade nevidljivih ociju. Zato je veoma vazno da sacuvamo cistu dusu.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 00:04 - pre 234 meseci
Pa jel nas te oci stalno posmatraju? A sad...kad je sneg? Mislim, kako mogu da vide kroz sneg? Ili kad je magla? Pa cekaj Pandora....jesi li ti siguran za te oci?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 00:26 - pre 234 meseci
No comment za pandoru..

 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.vdial.verat.net.

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 00:44 - pre 234 meseci
Znaci teme u MadZone se dele na pre i posle pandorinog posta. Neko postavi topic i ljudi diskutuju jednim tokom, onda dodje pandora napravi post i ubaci "muske alatke" u celu pricu i tu naravno cela diskusija skrece u drugu stranu.
Uz to sam jos provalio da skoro u opste ne cita tudje postove vec samo tovari diskusiju sve vise i vi se novim nebuloznim porukama.

Moj smisao zivota je da Gojko ubaci opciju za user ignore kako bih mogao da stavljam neke korisnike na tu listu i postedim se nerviranja.

-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 00:47 - pre 234 meseci
Ali onda ces morati da citas postove koje je ignorisani user "izazvao" ne znajuci zapravo o cemu se radi.
 
Odgovor na temu

Bananaman

Član broj: 13587
Poruke: 76
*.204.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 01:34 - pre 234 meseci
Ako je neko materijalista, nije bitno da li je zena ili muskarac... Evo, i na ovom postu vidimo primere "materijalizma", gde bi mnogi muski egzemplari ljudskog roda dali mnogo toga da bi posedovali BMW ili ko zna sta... Da su zene, verovatno bi imali sklonosti da budu sponzoruse, zar ne?

Zene nisu blesave i imaju lepo razradjen sistem vrednovanja muskarca, koga je tesko definisati i kod koga postoje podsistemi u vezi sa prioritetizacijom... Ono sto one zele je sigurnost (on moze da mi pruzi...) i izvesnost (ova veza vodi...) - tri tacke zameniti vrednostima koje pojedina zena preferira.

To sto danasnje mlade devojke nisu nimalo zenstvene i potenciraju materijalne vrednosti samo govori o opstoj bedi i kurvarluku kao karakternoj osobini. A meni je svakako draza zena koja pre ceni inteligenciju, vedar duh, negovane ruke, dobro oblacenje ili sposobnost muskarca da joj bude potpora nego ono sta vozi ili koliko zlata ima oko vrata...

I za kraj - similis simili gaudet (slican se slicnom raduje).

The Time is Near!
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 02:07 - pre 234 meseci
Aman ljudi o cemu vi pricate...?

Idemo prvo kratko off-topic:

Postoje sponzoruse i postoje devojke! I time je sve receno. Ko ne razume - zao mi ga je!

On-topic: smisao zivota - zivotni cilj, kao sto rece bytefish. Ako cemo o onom surovom i pravom znacenju smisla zivota - to niko nikada saznati nece, jer da bi se znao smisao *zivota* moras znati sta ima i pre i posle istog. A posto to niko ne zna, niti verujem da ce ikada saznati, okrenuo sam se ka first best thing - odnosno - zivotnom cilju.

Po meni, traziti smisao zivota je potpuno besmisleno. Kao kada bi trazili od mene da im opisem bilo sta apstraktno (npr: opisi crvenu boju ili osecaj besa)...?! :S
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

maestro
Paracin

Član broj: 13923
Poruke: 51
194.247.208.*



Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 02:08 - pre 234 meseci
Sve je to rzreseno evolucijom i sustina je uvek ista
Zar ne?
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 02:22 - pre 234 meseci
Citat:
SmilieBG: On-topic: smisao zivota - zivotni cilj, kao sto rece bytefish.


Hmm... BytEfLUSh... Kao i u još jednoj temi u kojoj si me spomenuo...
Nego, da razjasnim - smisao života predstavlja sam razlog zašto život postoji, a ne za šta svaki pojedinac živi. Dakle, zašto je priroda stvorila život, čemu sve to? Zašto sve ne bi bilo pasivno? Koja je svrha stvaranja živih bića?
A životni cilj... Pa to je ono o čemu su svi do sada raspravljali, completely off-topic.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 04:39 - pre 234 meseci
Onda je TS dao pogresan odgovor na sopstveno pitanje :S

Evolucija, po meni barem... :)

Poz,
Sale

PS. sorry za pogresan nick :(
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

FakeName

Član broj: 46792
Poruke: 1
..235.proxycache.rima-tde.net.



Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 05:44 - pre 234 meseci
Orijentisaću se prema sadržaju a ne prema naslovu prvobitnog posta.

(Oni koji su u fazonu kola-kuća-devojka neka ne čitaju dalje jer biće im samo neprijatno: nemamo ništa zajedničko.)

Nije mi utočište u "zaboravljanju svakidašnjih stvari", koje su po pravilu neprijatne. Nije mi utočište u društvu, muzici i sličnom. Jednako mi je i kad idem na posao po -5 celzijusa i kada sam u idealnom društvu. Ne samo jednako, nego "jednako dobro". Zato što sam sagledao život kao celinu. Posmatram ga kao izlet u vremenu i prostoru. Kao da sam platio da budem na ovoj planeti u ovom dobu (možda je i najbolje doba s obzirom na trendove u pogledu budućnosti). E, pa ne samo da ću se nagledati ovog "filma", nego mogu i da učestvujem. (Zdrav - malo otkačen - belac, u prilično civilizovanoj državi.)
Na početku nisam imao neke naročite karte u rukama. Uz pravi potez u pravom trenutku, više sreća nego znanje, došao sam u današnju poziciju. Savršeno zadovoljan. Da ih nema još ovakvih, rekao bih - najsrećniji čovek na svetu.
Trip br. 1 koji sam opisao nije dovoljan. To je malo da bih bio zahvalan što sam živ. Trip broj 2 je da sam fajter. U misiji sam, koja po većini definicija daje "smisao" mom životu.
"A koja je misija?" - pitao bi psiholog i svako ko sa podsmehom ovo prati. Ludo ali zabavno.
Globalna misija, koja je već ispunjena, i izleda da je to ključ što sam trajno zadovoljan, je bila pronaći apsolutno najbolji način da se iskoristi život. Sada sam posvećen tome da pojedinačne stavke maksimalno "odradim". Neću ulaziti u konkretnije detalje; sigurno ne na ovom forumu gde je religija zabranjena a sve se vrti oko tehnologije. Problem je što tehnologija, i nauka uopšte, ne dotiče pitanja o životnoj sreći. Kao da to nikoga ne zanima i nikom ne treba. Među naukama nema, čak ni u psihologiji, discipline koja se bavi životnim uspehom. A religije jesu glupost. Međutim i svi pokušaji izučavanja vere pogrešno se svrstavaju u religije. (Trebalo bi dozvoliti na ES-u i te priče - kad su već dozvoljena ona lupetanja o numerologiji piramida i slično. Među hiljadu ideja jedna bi mogla biti i prava? Cenzurisati sve ubija mogućnost pronalaženja prave.)
Informatički intelektualci (bar ovde) sa podsmehom gledaju na one koji se bave duhovnim vrednostima. Ali ako su nevidljive nisu nepostojeće.
Plus, ako su nematerijalne, sigurno su i neprolazne.
Forum koji ignoriše večne vrednosti nije ih dostojan :)

Post je presečen, ali verujem da će poslati poruku; postići cilj: podstaći na traganje.
Moguće je naći. Odlučnome garantovano.

ps
Jedan mali recept za sreću...
Sagledaj šta radiš: ako radiš za platu, a navodno mrziš taj posao i nezadovoljan si - preispitaj da li bi, kada bi mogao da biraš, to isto radio. Da li je to najbolja aktivnost koju u tom trenutku možeš da radiš, uračunavajući sve posledice, i poredeći sa nekim drugim mogućnostima. Svedi na jednu ocenu. Jeste najbolje ili nije. Ako je najbolje, nastavi i uživaj. Ako nije - - - pređi na ono bolje. MOŽEŠ da biraš!

pps
Neke stvari sam shvatio kada je u jednom intervjuu Rambo Amadeus rekao između ostalog ovu rečenicu "hvala ti Bože što sam živ i što sada ovde plačem" (zbog neke prekinute veze ...). Drage stvari i velike stvari su vredne i kada se imaju i kada se izgube.
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beograd-2.tehnicom.net.



+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?30.01.2005. u 13:40 - pre 234 meseci
Ja mislim da svi mi na planeti Zemlji polazemo "popravni ispit". Sigurno smo u nekom od prethodnih zivota napravili neku "gresku u koracima",i sada smo dobili priliku da je ispravimo. Zato je veoma vazno da u ovom zivotu pazimo sta radimo,da se maksimalno potrudimo da ne povredimo necija osecanja,da budemo dobri sinovi,braca,muzevi i ocevi.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 15244 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.