Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?

elitemadzone.org :: MadZone :: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 15209 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SVC
Beograd

Član broj: 43537
Poruke: 17
*.ptt.yu.

Sajt: www.geocities.com/serbian..


Profil

icon Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 01:16 - pre 234 meseci
Citajuci sve ove teme o tome gde je bolje a gde gore, kako je u Srbiji a kako vani, pitam se a kada je covek uopste zadovoljan. Onda kada pronadje smiso zivota (svog). Mozda ovo nije moja konacna odluka ali cesto kada sviram gitaru uz pivo i par prijatelja na nekom prijatnom mestu, bio to splav ili necija gajba kazem ovo je smisao zivota! Zaboraviti na sve brige i osecati se toplo u svom utocistu... i sve vam je ravno, i tako dan za danom. Da li se slazete samnom!?
Skype me!
 
Odgovor na temu

sadux

Član broj: 5320
Poruke: 968
*.beotel.net.

Jabber: sadux@elitesecurity.org
ICQ: 337176241


+1 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 02:08 - pre 234 meseci
da ja se slazem,malo je porebno da covek bude srecan i kada to malo otkrije on je zadovoljan svojim zivotom ma kakav on za nekog bio...
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 02:14 - pre 234 meseci
Ja svoj smisao jos uvek nisam otkrio.. Znam sta je, ali nema se $$$..

Evo ovako, sta bi mene licno ispunilo..:

Da imam jednu Opel Tigru 1.6i, da je malko nabudzim sa jakom muzikom.. spojleri, felne, tamna stakla.. itd, itd.. I jedan kompjuter lap-top, i da putujem svetom, non-top da se vozikam.. A net da se kacim preko lap-top-a i GPRS-a..

Nista mi vise ne treba..

Tako ja gledam svoj zivot...

PoZdRaV

 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 07:45 - pre 234 meseci
Citat:
Zaboraviti na sve brige i osecati se toplo u svom utocistu

Lijep osjećaj, nema šta.ali ipak...
Odlično ako si se ti pronašao, al opet meni to zvuči samo kao nešto što traje kratko - da malo pobjegneš od briga i problema i nađeš snage i osvježenja za dalje. Kad tad ti isti problemi, brige trebaju doći na red da se s njima suočimo.
Dal sam ja pronasao svoj smisao zivota? Hmm.... dobro pitanje.


 
Odgovor na temu

MAD-CROATIA

Član broj: 34642
Poruke: 340
*.globalnet.hr.



Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 11:17 - pre 234 meseci
smisao zivota!?

leci na krevet , upaliti dream theater, zatvoriti oci i otici daleko, daleko gdje me niko ne moze pronaci, a onda se vratiti u realnost i fuc...g zivot.
ko ga hebe , bar mi to niko ne moze oduzeti!!
Dream Theater rulez

pozdrav!!!
 
Odgovor na temu

su27killer

Član broj: 37374
Poruke: 79
195.66.163.*



Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 11:20 - pre 234 meseci
Citat:
SBSL: Ja svoj smisao jos uvek nisam otkrio.. Znam sta je, ali nema se $$$.. :(

Evo ovako, sta bi mene licno ispunilo..:

Da imam jednu Opel Tigru 1.6i, da je malko nabudzim sa jakom muzikom.. spojleri, felne, tamna stakla.. itd, itd.. I jedan kompjuter lap-top, i da putujem svetom, non-top da se vozikam.. A net da se kacim preko lap-top-a i GPRS-a..

Nista mi vise ne treba.. ;)

Tako ja gledam svoj zivot...

PoZdRaV ;)


Dobro a sto bas 1.6 kad su i ona i 1.4 nikakve po performansama?!?!

Bolje je uzeti CRX VTi od '92. pa na ovamo. Bolje performanse, targa, sve u svemu mnogo bolji auto :))

 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 11:47 - pre 234 meseci
Smisao zivota...?

"Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo mi obuzeti drugim stvarima..." (cini mi se Kami?)

Anyway, moja nirvana bi trebala da se dozivi (u mojoj) starosti, a to je:

Kuca (u full comforu - grejanje, bazencic, saunica, bastica...) negde u brdima (totalno nebitno koja drzava ili kontinent su u pitanju) pomalo daleko od svih, sa kolskim prilazom do iste. Jedna malo bolja kola (da je taj trenutak sada bio bi neku SUV - Volvo, WV ili tako nesto). I sada 2 najbitnije stvari:

- 2 dece, koji ce tada biti vec punoletni i negde u svetu nesto studiraju (najvise bi voleo prvo sina, a 3-4 godine kasnije cerka...);
- dobra zena, koja ce samnom 'krasti Bogu dane' u nasoj kucici.

Deca bi nas obilazila par puta godisnje, mi bi putovali po svetu ili samo odmarali u kuci...

Eto, to bi bio moj smisao zivota. Znaci, neka vrsta 'nagrade' za sve ovo na cemu sada radim. Ali najveca nagrada i moj smisao zivota bi bio, da pod stare dane, sedim 'sa strane' i gledam da su mi deca zdrava i zadovoljna jer su im otac i majka omogucili jedan pristojan zivot...

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 11:58 - pre 234 meseci
Citat:
SVC: Citajuci sve ove teme o tome gde je bolje a gde gore, kako je u Srbiji a kako vani, pitam se a kada je covek uopste zadovoljan. Onda kada pronadje smiso zivota (svog). Mozda ovo nije moja konacna odluka ali cesto kada sviram gitaru uz pivo i par prijatelja na nekom prijatnom mestu, bio to splav ili necija gajba kazem ovo je smisao zivota! Zaboraviti na sve brige i osecati se toplo u svom utocistu... i sve vam je ravno, i tako dan za danom. Da li se slazete samnom!?

Pa ne znam... ovo sto si ti napisao mi deluje super, ali do kada tako? Jel mislis ceo zivot da zivis sam ili planiras da stvoris porodicu? A kada istu stvoris, stvorice se i novi problemi. A tada tesko da ces moci da na gajbi kod nekoga po ceo dan sviras gitaru i pijuckas pivo. Ne znam....i ja nisam, pretpostavljam mnogo stariji od tebe, ali cini mi se da ce tako biti kasnije. I uopste ne razmisljam o smislu zivota.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beograd-1.tehnicom.net.



+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 15:03 - pre 234 meseci
Ja sam nasao smisao zivota u dobrom seksu. Mislim na seks u svim kombinacijama:trojke,grupnjak,orgije,S/M,itd...Zivot je ionako vrlo kratak tako da se treba iziveti i izivljavati dok vam se dize. Kad prestane da vam se dize onda mozete smisao zivota potraziti u Bogu. Znaci dok ste mladi i snazni vodite ljubav,i ugadjajte sebi. Nemojte da zalite novac koji potrosite na dobar seks,verujte kada budete zreliji,shvaticete da je to bio najbolje potrosen novac u vasem zivotu. I eksperimentisite u seksu dok jos imate muske snage i energije. Probajte da vodite ljubav sa dve zene istovremeno,zasto da ne? Sve sto vam treba je nekoliko pakovanja slaga,kondomi,i lubrikanti. Uostalom sta drugo covek da radi dok napolju besni snezna mecava sem da vodi ljubav,a u pauzi da visi na internetu? A podseticu vas i da u Beogradu na svakog muskarca dolaze po tri devojke,tako da "cinite dobro delo" ako vodite ljubav sa dve,ili tri zene istovremeno.

P.S. Znate sta,momci,nekad morate i da zagrizete! Moj moto je:"Zagrizi"!
"BERITE BRESKVE DOK MOZETE"!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 15:08 - pre 234 meseci
ovaj decko gore je hmmmm

SBSL slazem se sa tobom i jos da dodam jednu curu minimalno za potrebe neke ;)
i to je to zezas se po svetu sa curom i topicem i nista vise ti netreba

@mad croatia - za to sluzi trava a ne kosta mnogo :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beograd-1.tehnicom.net.



+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 15:10 - pre 234 meseci
Za "SBSL":
Budi siguran da zene ne zanima kakva kola vozis,vec sta imas u gacama! Ako imas dobru "musku alatku" ,uopste nije bitno da li imas kola. Zenama treba neki rasni pastuv da "ugasi pozar u njima",a ne tamo neka kola. Uostalom kola sluze samo zato da se covek prebaci od tacke "A" do tacke "B"!!!
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
213.137.127.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 15:19 - pre 234 meseci
Toliko price o seksu se dogadja samo u dva slucaja:ili ga ima previse,ili premalo.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net.



+1 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 15:23 - pre 234 meseci
Citat:
Pandora 58: A podseticu vas i da u Beogradu na svakog muskarca dolaze po tri devojke


Ma kako da ne. Za čitanje popisa nisu potrebne extra kvalifikacije, dovoljno je biti pismen. Odnos je 45%:55% u korist ženskog roda. I to samo zbog toga što babe duže žive.

[Ovu poruku je menjao Mihailo dana 29.01.2005. u 16:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Wega
Novi Sad

Član broj: 31412
Poruke: 127
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.format.co.rs


+1 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 15:24 - pre 234 meseci
Znam sta je, ali nema se $$$.. :(

Evo ovako, sta bi mene licno ispunilo:

Da imam bmw 325ix kockicu, da ga malko nabudzim sa jakom muzikom.. spojleri, felne, tamna stakla.. itd, itd.. I jedan kompjuter lap-top, non-stop da se vozikam.. A net da se kacim preko lap-top-a i GPRS-a..

i...

Kuca (u full comforu - grejanje, bazencic, saunica, bastica...) negde u brdima (totalno nebitno koja drzava ili kontinent su u pitanju) pomalo daleko od svih, sa kolskim prilazom do iste.

- 3 ili 4 dece, koji ce tada biti vec punoletni i negde u svetu nesto studiraju (najvise bi voleo prvo sina, par godina kasnije cerka, pa opet iz pocetka :)

- dobra zena, koja ce samnom 'krasti Bogu dane' u nasoj kucici.

Deca bi nas obilazila par puta godisnje, mi bi putovali po svetu ili samo odmarali u kuci...

Eto, to bi bio moj smisao zivota. Znaci, neka vrsta 'nagrade' za sve ovo na cemu sada radim. Ali najveca nagrada i moj smisao zivota bi bio, da pod stare dane, sedim 'sa strane' i gledam da su mi deca zdrava i zadovoljna jer su im otac i majka omogucili jedan pristojan zivot...

10x to sbsl i smiliebg :)


A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 16:12 - pre 234 meseci
Citat:
su27killer: Dobro a sto bas 1.6 kad su i ona i 1.4 nikakve po performansama?!?!

Bolje je uzeti CRX VTi od '92. pa na ovamo. Bolje performanse, targa, sve u svemu mnogo bolji auto )


Ma CHIP-ovanu tigricu, da je dignem na bar 150KS..



Citat:
SBSL slazem se sa tobom i jos da dodam jednu curu minimalno za potrebe neke
i to je to zezas se po svetu sa curom i topicem i nista vise ti netreba


Hmmm, dobro kazes.. Zaboravio sam to da kazem !



Citat:
Budi siguran da zene ne zanima kakva kola vozis,vec sta imas u gacama! Ako imas dobru "musku alatku" ,uopste nije bitno da li imas kola. Zenama treba neki rasni pastuv da "ugasi pozar u njima",a ne tamo neka kola.


@Pandora - ja sam rekao sta bi me ispunilo ! Nisam ciljao na to da kazem, kako bi time uhvatio ribu.. U mojoj prici nisam zensku osobu ni jednom pomenuo.. tako da ne znam odakle ti to.. Mene sex ispunjava, ali ne toliko koliko automobil..



Citat:
Uostalom kola sluze samo zato da se covek prebaci od tacke "A" do tacke "B"!!!


Gresis..! Ja obozavam svoj auto, ponekad cak i pricam sa njim ! Idi na sajt ispod mog nick-a pa vidi malo kako ja (i svi na tom sajtu) shvatam automobil..

PoZdRaV svima...





 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 17:15 - pre 234 meseci
@Pandora: deder reci onim gastosima sto dolaze sa rent-a-car besnim kolima da kola ne privlace ribice :) E, ako to usper - onda stvarno, svaka ti dala :)

Slazem se, puno njih ne gleda to, ali 'vise' njih, na zalost (ili srecu po neke) gleda :) I kola definitivno nisu samo da te prebace od A do B jer bi onda postajala samo jedna fabrika koja bi pravila automobile koji bi te *uvek* prebacili od A do B, ali bez ikakvog komfora i luxuza... Po tome - i grejanje u kolima je luxuz :S

I trece: kako moze sex da bude smisao zivota? Sex je deo zivota. Nesto sasvim normalno... Zaista ne mogu da ga vidim kao smisao...? Doduse p0rno industija jeste najveca na svetu, ali opet... :S

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 18:07 - pre 234 meseci
Ko o čemu Pandora o gašenju požara i alatkama... Babe, uštipci... you get the picture.

Smisao života? Živi i pusti druge da žive.
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.blueisp.co.yu.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 18:18 - pre 234 meseci
...vecina devojaka gleda da li imas nabudzena kolica ili da li imas shushke u dzepu...Kada sve to imas...velicinu onoga u gacama mogu lako da prebole. To je surova istina. Sve vise sponzorusa - sve manje pameti.
Smisao mog zivota: Sto bolje se provesti sa drustvom i nakon toga odvesti devojku u krevet..probuditi se ujutru sa njom...nastaviti zapoceto te noci...i tako u krug
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 18:26 - pre 234 meseci
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?29.01.2005. u 18:46 - pre 234 meseci
Auuu ala je vama veselo kad vam je smisao života sex...

Kao prvo, tema uopšte nema veze sa naslovom pošto svi učesnici pričaju o životnom cilju a ne o smislu života. Ali ajde kad je tako krenulo, meni je životni cilj da otkrijem smisao života.

Takođe, bilo bi dobro kad bih bio izabran za predsednika bilo koje države. Uveo bih totalitarizam, ukinuo demokratiju i proširio bih tu državu maksimalno što mogu dok jednog dana ne budem bio tiranin celog sveta. World domination, that's my goal.
I naravno, da otkrijem kako postati besmrtan ili makar da znatno produžim svoj životni vek. :)
Šta mi vredi to što ću osvojiti svet kad bi to trajalo samo par desetina godina...

E to se zove životni cilj...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Smisao zivota.... ja sam svoj pronasao... a vi?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 15209 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.