Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)

elitemadzone.org :: MadZone :: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 23339 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 16:33 - pre 234 meseci
sta bre ja ne propustam spanse serije evo sad gledam PRISIONERA
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 17:45 - pre 234 meseci
zamislite sad neke klince ovde koji citaju ovo i pitaju se :"O cemu oni to, kakav Branko, kakva kockica, jel to isto sto i City kids"?
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 18:39 - pre 234 meseci
A kad smo već kod ovog nostalgičnog prisećanja obrazovno-naučnih emisija, jel pratio neko emisiju "After 2000" (ako se dobro sećam naziva, znam da su ga naši zvali "Posle dvehiljadite", tj., ako sam i naš naziv potrefio :D), čini mi se da je išla neposredno pre, ili beše posle, crtanog filma "Transformersi" :) ?
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.dialup.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 18:44 - pre 234 meseci
"Beyond 2000"

Kako je bilo dobro dok je državna televizija imala para da otkupljuje naučne emisije!
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 18:46 - pre 234 meseci
Zvala se Beyond 2000 (edit: cicika me pretekla), ja mislim... Da, pratio sam to... hehe...

Mada, ono što su pogodili je mogućnost proizvodnje piši-briši CD-ova u budućnosti... :)
(govorili su o nekim metalima koji se na određenoj temperaturi vraćaju u prvobitni oblik)

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

IdeaR
BiH

Član broj: 11048
Poruke: 126
*.bih.net.ba.



+2 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 19:43 - pre 234 meseci
Citat:

A Opstanak koji čita Dejan Đurović? Pa Dejvid Belami?



U narodu i šire poznat kao Survival (čita se kao što i piše)


 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 20:06 - pre 234 meseci
Citat:
"Beyond 2000"

Kako je bilo dobro dok je državna televizija imala para da otkupljuje naučne emisije!

E da, jeste, sad kad pomenu tačan naziv, sve mi se vratilo :)
Inače, stvarno je to bilo dobro kada smo mogli da pratimo sve te emisije, a naši roditelji da nas ostave da gledamo TV i ne razmišljaju da li ćemo videti nešto neprikladno.A danas ? Ostavi dete samo da gleda TV i čim se vratiš kući, imaćeš mini-kopiju Boška ili Karleuše, eh...
Citat:
Mada, ono što su pogodili je mogućnost proizvodnje piši-briši CD-ova u budućnosti... :)

Koliko se sećam predvideli su oni dosta toga :) U stvari, većina onog što su prikazali bile su gotove mašine\uređaji\izumi, tačnije prototipovi, jedino što nisu svi ušli u svakodnevnu upotrebu :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Blue^demoN
BG

Blue^demoN
Član broj: 1468
Poruke: 116
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 244715567


Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 21:24 - pre 234 meseci
Opet branko kockica? Shta, skinuo se sa gudre pa sad ne zna shta da radi
Branko ti si nash idol
You got one life, one chance, gotta do it right
 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
212.200.52.*

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 21:41 - pre 234 meseci
Branko Kockica je bio sredom u 10, a iza njega odmah Opstanak, pardon, Survival. Ili obratno. Ili popodne, ako ste bili prepodnevna smena u skoli.

Bas je interesantno da su urednici nagurali najbolji program jedno iza drugoga. Mislim da to nije bilo slucajno.

A, naravno, za zimski raspust, svaki dan Branko Kockica. Plus Zimski bioskop.

Verujem da ce Branko ostati isti, kao sto treba da bude.

Da ne upropasti ocekivanja, kao sto su uradili Smogovci sa najnovijom serijom. Nadam se da ih niste gledali.

Neke stvari treba da ostanu gde jesu: u nasem odrastanju.
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
213.137.127.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)01.02.2005. u 21:57 - pre 234 meseci
Koliko emocija je Branko Kockica vratio.Imali smo lepo o pametno detinjstvo.
zamislite kako je deci koja su odrasla uz Mandu i druge idiotske prograne za decu,tipa-ajde da se glupiramo sa decom u studiju.A tek TELETABISI!!!Uf....
Seca li se neko i Ace Postara(Aca je uvek Aca-odnapred i odnatraske)
Pa malo kasnije METLA BEZ DRSKE....
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
213.244.197.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 00:27 - pre 234 meseci
Pika ču-- Pika Pika.
 
Odgovor na temu

van t hoff

Član broj: 13138
Poruke: 230
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 02:11 - pre 234 meseci
Sinisa exploiting mutombov komp:

 do, ica :)

Eh, kockica, sada me potseca na 2000. neko prolece, Sloba jos na vlasti, beogradski gimnazijalci i srednjoskolci se okupljaju ispred ministarstva danima dok broj nije presao hiljade. Generacija bez drzave, bez zastave, himne, malo sta bilo koga povezuje i malo sta je zajednicko sem silnih s*anja prthodnih godina prezivljenih. I onda negde u setnji kroz Svetosavsku krece jedina stvar koju svi znamo i jedina stvar koja u svima izaziva iste emocije, i nesto oko cega se svi precutno slozimo, krece:

U svetu postoji jedno carstvo
U njemu caruje drugarstvo
U njemu je sve lepo, u njemu je sve nezno
U njemu se sve raduje

Tamo su kuce od cokolade
Prozori su od marmelade
Tamo svako radi ono sta hoce
Tamo raste svako voce

...hiljadu grla ... secam se najezio sam se...

Odjedanput se osetis kao da ti je opet 6, totalni paradoks s obzirom zasto smo se okupili, ono drvo ispred "Politike" ti se cini zgodnim za penjanje, devojke sto su isle ispred tebe sa turobnim licima odjednom izgledaju kao devocice koje skakucu na sve strane.
Jednostavno prekidac u glavi koji izazove dobro osecanje.

p.s. zvuci malo pateticno zar ne, al sta da radim povuklo me...
p.s.s. sada kad se setim bilo je i epizoda u kojima me je Branko uplasio... Opstanak :), a tek one emisije o fabrikama nauci tehnologiji.. secam se da sam sa 7 godina znao da se silicijum dopuje za poluprovodnike.
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.bos.east.verizon.net.



+6 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 02:58 - pre 234 meseci
Može biti da sam ja neki izrod, ali nisam voleo Kockicu ni kao klinac a ni danas. Branko se previše benavi za moj ukus. Sad moja žena pušta deci neke "Kockice" iz kasnih 70-ih i ranih 80-ih dok sam ja na poslu, inače meni to nikad ne bi palo na pamet.

A što se tiče "Opstanka", "Ne pitajte mene" i "Posle 2000-te", to je već nešto sasvim drugo.
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 03:24 - pre 234 meseci
Ja nisam pristalica cenzure, ali Cartoon Network sam moraod da cenzurisem detetu. Obrisao sam mu kanal na kojem je CN. Jedini je problem sto je uzeo daljinski i sam pronasao :-)

Veci je problem Hot line koji pustaju u 10 sati pre podne... valjda je to moderni surogat za Dejvida Belamija.

Sto se Branka tice, ne znam odakle takvi "zli" komentari. Branko vec godinama radi u Pozoristancu Puz i od kada imam dete ne propustamo bar novogodisnje predstave i paketice. Deca (normalnih roditelja) dobro znaju ko je Branko i svaki put je haos i vristanje u sali cim se on pojavi.

Nego kada smo kod zimskog bioskopa, hajde priznajte koliko puta ste gledali Sneznu Kraljicu? :-)

Bolje da budem Branko i vičem tatatatira nego da svako vece glumim Čarizarda i topim ledene kugle koje izbacuje moj sin magnamajt (sve sam morao da naučim) :-)
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 05:36 - pre 234 meseci
Citat:
bluesman

Bolje da budem Branko i vičem tatatatira nego da svako vece glumim Čarizarda i topim ledene kugle koje izbacuje moj sin magnamajt (sve sam morao da naučim) :-)


LOOOOL :)))

Inace, i ja se secam da je samo u uvodnoj spici Branko uvek bio u kariranoj kosulji a tokom emisije je menjao u zavisnosti od godisnjeg doba, u to sam skroz siguran.

A kako se zvala ona emisija koja je pocinjala sa:
"I ja sam vam deco
nekad bio dete
jedno malo dete
od glave do pete...
Rastao sam tako... (ne secam se dalje)..."

To je ista ona emisija gde je voditelj imao nekog psa koji je uvek bio deo emisije. Islo je ponedeljkom ili utorkom.

Pa onda Acim i deca... "spavaj Acime lepo sanjaj, nek lopta spava i Ostojina glava..." :))
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 06:44 - pre 234 meseci
Citat:
bluesman: Ja nisam pristalica cenzure, ali Cartoon Network sam moraod da cenzurisem detetu. Obrisao sam mu kanal na kojem je CN. Jedini je problem sto je uzeo daljinski i sam pronasao :-)


Sa ovim se slažem u potpunosti, ono više nisu crtaći kakvih mi poznajemo, ono je rezultat neke Pikasove halucinacije koje je izrežira Karpenter lično.
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 16:32 - pre 233 meseci
u vezi cartoon-a.... imao sam drugare kojima su roditelji branili da
gledaju supermena i ostale crtace, da deca nebi poletela sa terase.
inace primetio sam veliku razliku (skola, karijera, zivot...) izmedju
dece koja nisu gledala crtace uopste (bilo je i takvih) i onih koji su
gledali.
nisam hteo da vam kaze sta da radite, ipak ste im vi roditelji, nego
sam se setio onako usput. inace jeste li pitali decu (ako nisu bas
mala) sta misle o tome sto gledaju? na sta ih sve to asocira? inace
voleo bih da cujem misljenje nekog psihologa (koji se posebno bavi tv
programom i spoznajom dece) sta misli o cartoon, fox kids...
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.blueisp.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 17:34 - pre 233 meseci
tatatatiraaaaa
opec cu ga gledati . aj da pisemo peticiju za kariranu kosulju. a opstanak je uvek bio zakon pa i posle 2000 te mada su preterivali sasvim !
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

strba
Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 17:57 - pre 233 meseci
Citat:
bluesman: Ja nisam pristalica cenzure, ali Cartoon Network sam moraod da cenzurisem detetu. Obrisao sam mu kanal na kojem je CN. Jedini je problem sto je uzeo daljinski i sam pronasao :-)



Sa ovim se slažem u potpunosti, ono više nisu crtaći kakvih mi poznajemo, ono je rezultat neke Pikasove halucinacije koje je izrežira Karpenter lično.



Slazem Se potpuna katastrofa. Inace nemam kablovsku i ne zanima me televizija nesto puno, ali kod druga sam malo gledao cartoon i zapanjio se kolicinom debilizma, fantomskim kreaturama i drugim glupostima (ni jedan normalni ctrani ne vidoh). Kada mi se gledaju crtaci televizija most pusta mix (mislim nedeljom) "onih" crtanih iz mog detinjstva (patak daca, dusko dugousko )i to sa starim sinhronizacijama tako da je dozivljaj potpun.


Pozdrav



[Ovu poruku je menjao strba dana 02.02.2005. u 19:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)02.02.2005. u 18:30 - pre 233 meseci
a Galaktika? Apolo, Starbak, Cejlonci...?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Nove epizode "Kocka, kocka, kockica" od septembra ... :-)

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 23339 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.