Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa dvd-om!!!!!!!!!

[es] :: Multimedijalni uređaji :: problem sa dvd-om!!!!!!!!!

[ Pregleda: 2258 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aerofly

Član broj: 20792
Poruke: 127
81.93.81.*



Profil

icon problem sa dvd-om!!!!!!!!!03.02.2005. u 22:23 - pre 234 meseci
ljudi nekidan sam pokusao da uradim firmware za svoj dvd Cyberhome ch-dvd 402,...i killno sam ga ko zeca!!!!

kako?????

pa skinuo sam sa njihovog sajta neki firmware koji kazu da ako je verzija softvera sa 4 cufre da onda ide neki firmware dd2d , a ako je sa 6 cifara inda neki de2i5...itd..
e ja sam po njihovom postupku narezivanja na cd-r narezao izgleda pogresan firmware (onaj sa 6 cifara) i kad je ucitao sjebo sam ga skroz>>>>.
esad posle sam otisao kod jednog lika sto moza cipovati piceve i cipove i jos sta i pokusali smo ga na programator staviti i puknuti u njga taj novi dd2d flash pa da radi ali i kad smo ga nafleshali on se isto ponasao kao kad nismo ga fleshali
proces flesanja prodje ali isto stanje ostane
samo dvd upali power swich ali nema vise ulaska u njga nikakvod neradi nina daljinac ..ma nikako samo lampica radi!!! e ima li ko iskutstva da mi kaze sta da radim ili da ga bacim , ali ja mislim da kad bi imao orginalni "working flash" da kad bi ga tad nafleshali da bi trebao raditi ,ili je mozda jos negde nesto sjebao onim firmwareom sto nisam trebao da ucitavam!!!!!
oni na sajtu kazu da ako pogresim upisivanje mda moram na sevis kod njih u svabiju da oni to srede, a ja u Banja Luci a oni u svabiji jeb...ga, nema ceifa od te rabote... pa ako ima neko da mi zna sta vise reci sta da radim!!!!


hvala svima koji se potrude oko ovog pitanja!!

POZDRAV!!!!!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: problem sa dvd-om!!!!!!!!!

[ Pregleda: 2258 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.