Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Maznut paket (naruceno preko amazon.com)

[es] :: E-Kupovina :: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 33311 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bigtime
Vladimir Dimitrijevic
Beograd

Član broj: 32587
Poruke: 120
*.208.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)26.02.2005. u 23:47 - pre 233 meseci
Ajde da vam odgovorim jer radim u posti:
1. SVAKA posiljka (osim razglednica) iz medjunarodnog postanskog saobracaja se knjizi u dostavnoj posti (odnosno u posti u kojoj treba da podignete paket, ili u kojoj radi vas postar koji ce vam doneti posiljku);
2. ukoliko vam nije stigla posiljka, mozete otici u dostavnu postu i traziti na uvid Dostavnu knjigu da vidite da li je bila posiljka za vas, a postar je nije urucio (odn. ukrao);
3. ukoliko vasa posiljka ne podleze carinskom pregledu, sadrzaj nece biti ukraden u Srbiji! jer ima mnogo kontrola na ulazu i izlazu i od strane kontrolora, pa nije lako ni jedan DVD izneti odande, a dobro znam ljude koji tamo rade i nema lopova, cak su provalili decka koji je krao pre 4 godine i tada sam ja doveden tamo i od tada nam se niko nije zalio;
4. U slucaju da posiljka podleze carinskom pregledu, nisam siguran sta sve carinici mogu da urade, jer sam ih vidjao da zakljucavaju vrata u toku "radnog vremena", a svi voze automobile i imaju preterano mnogo zlata na sebi, iako je zlato izaslo iz mode odavno, mada mislim da i oni imaju neku vrstu kontrole, njih kontrolisu manje jer su sa VI stepenom;
5. Nema potrebe zaliti se telefonom, jer je to iznajmljen call centar u kom rade ljudi koji nisu videli pisma, pa mozete jedino trositi vreme i impulse;
6. Mnogo posiljaka nestane u transportu i to ne u postanskim centrima, nego u dostavnim postama i za to su krivi postari i radnici u posti koji primaju posiljke u 5:00AM dok nikoga nema i imaju iskustva da sklone posiljku negde gde je niko nece videti i da je lako odnesu kuci;
7. Bila je kradja paketa pre 2 godine i to je krao covek koji je radio u Posti i bio otpusten zbog kradje, nakon toga je nasao back door za ulazak u postu i krao je pakete iz inostranstva, a uhvatili su ga tako sto mu je policija upala u stan,a palo im je napamet da to urade jer je kupio stan blizu poste...ccc

Evo mog slucaja: nasao sam razglednicu za mene dok sam radio u posti i nisam hteo da je ponesem sa sobom kuci da je ne bih guzvao u dzepu i rekoh "Donece mi je postar, za to je placen", i lepo cu je dobiti ujutru i jos se uverim da je razglednica prosledjena na moju dostavnu postu. Razglednicu nisam dobio!!!!!!!!!! Ko je ukrao-postar naravno!! U mojoj kuci je za postara Access denied zauvek!!! Taj isti postar je kupio stan i automobil do 6god. starosti, znaci ima se,a?? Najbolje bi bilo da mogu da ga pratim kada krene na rejon da vidim da li otvara pisma ili slicno pa da ga zadavim!!!
I opet, nemate kome da se zalite, nego jedino da proverite u svojoj posti s vremena na vreme da li stigla posiljka za vas...
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)26.02.2005. u 23:59 - pre 233 meseci
Drugim recima ako maznu, mozemo se uhvatiti za k.... Tesko da ce moci nesto da se odradi.
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.tippnet.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)27.02.2005. u 06:19 - pre 233 meseci
Meni je sa Amazona (.co.uk) stizalo uvek bez problema u naznacenom roku, ili cak ranije.

Istina je da Amazon salje ponovo ako paket ne stigne. Ipak su previse veliki da bi se petljali sa nekim izgubljenim paketima.

Meni se desio interesantan slucaj oko Nove godine: narucim tastaturu sa linuxcentral.com, naznacim da bude express posiljka. Ne stigne do Nove godine, pa do druge Nove godine, mislim, ipak je vreme da i Posta pocne da radi svoj posao, pa sam im pisao (linuxcentralu, ne Posti).
Rekli su da ce poslati ponovo, samo da potvrdim da je ta adresa koju sam napisao. Kazem jeste, nije mi bilo nista cudno, jer Amazon tako radi.

Sledeceg dana me ipak obaveste da ne znaju da posalju u moj grad (Palic), posto American express ide na nivou grad-grad, pa ako mogu da stavim neku alternativnu adresu ... :)
Odgovorio sam da slobodno posalju bilo gde u Srbiju, da ce onda stici do mene.

Stiglo od cetvrtka do utorka iz Amerike!

Sve ovo pisem da nije naodmet kontaktirati support ako se nesto desi, uglavnom su mi pozitivna iskustva sa supportom. Barem dobijes odgovor :)
Kazem uglavnom sam zadovoljan, jednom prilikom sam vise od 2 meseca ubedjivao neke Amerikance da mi vise nismo pod sankcijama, i da mogu da isporucuju u nasu zemlju. Na kraju sam im slao ukaz koji je potpisao Bill Clinton, nisu poverovali, nego sam ih step-po-step vodio po sajtu njihove vlade da vide da taj PDF stvarno postoji, da ga nisam ja konstruisao :) :)

Ne bih sirio pricu o gomili sajtova koji ne primaju nase kreditne kartice, pardon, primaju kreditne kartice, ali ne sa nasih IP adresa. Tako moram preci u Madjarsku da bih nesto uplatio. Kupovina iz fotelje? Da, ali iz tudje fotelje :)

To vise govori o nama, na zalost.
 
Odgovor na temu

bigtime
Vladimir Dimitrijevic
Beograd

Član broj: 32587
Poruke: 120
*.84.eunet.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)27.02.2005. u 10:50 - pre 233 meseci
Citat:
abishai: Drugim recima ako maznu, mozemo se uhvatiti za k....


To si potpuno u pravu, mozes jedino da navatas postara u kolima dok ti otvara posiljku...

E sad, dosta pisama ne stize iz inostranstva, dosta posiljaka pogresno stigne u nasu zemlju...Npr. stiglo je slucajno pismo u Beograd, a glasi za "...5001 Belgrade, Belgium". Nasi buzdovani u posti nece nadoslati pismo u Belgiju, nego ga vracaju posiljaocu sa naznakom da takve adrese nema u Beogradu. E pa tako mozda ima jos buzdovana u postama Evrope, ili salju kao American express od grada do grada, sto je rekao zi:: pa zato ne stigne i vrati se nazad.

Ajde da ne precutim, u posti na aerodromu su se pre 3 godine krala pisma i to je radilo vise radnika, a nije iskljuceno da je sada ostala cela ekipa tamo. Moj kolega koji je tamo bio 4 meseca je video da se krade i nestalo je vrednosno pismo sa oko 2000EUR, a pravdali su da su Madjari ukrali to pismo. E pa posto taj kolega nije hteo da krade, oni su ga smestili, rekli su mu da ide ranije kuci (3 sata ranije) i da ce oni zavrsiti ostatak posla i nakon sto je otisao zvali su shefa i rekli da je covek otisao kuci ranije, tako da je prebacen iz te poste.

Verujete mi da se i ja plasim kada nesto iz inostranstva treba da mi stigne, a znam da ne mogu da se zalim nikome ako mi paket ne stigne, samo prazne price sa nekim iz call centra.

Ako vam neko od rodbine salje vrednosti, obavezno neka salje kao preporuceno pismo, jer se kartuje u svakoj posti i 100% ste sigurni da ce vam stici, a postarina je veca samo za oko 6-9EUR.

Ako vam paket stigne sav istumban, malo pocepan, zgnjecen, to je sasvim normalno, jer se svi manji paketi (sa knjigama i DVD) i pisma pakuju u iste vrece, te vrece se vuku po podu desetinama metara, bacaju se sa visine od 1.5m, pa je sasvim normalno da vam omoti od DVD mogu stici polomljeni, nemojte samo misliti da su vam otvarali i gledali sta imate u posiljci. Ako se ne carini, onda vam niko nije otvarao, samo je istumbana, da je neko hteo da vidi sta imate u paketu, onda bi to gledao u svom stanu
 
Odgovor na temu

Ronald

Član broj: 14148
Poruke: 127
*.240.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)27.02.2005. u 13:21 - pre 233 meseci
Ranije sam pratio, malo rad poste i sluzbe carine i mogu vam reci da kada govorimo o kradji paketa odgovornost se obicno prebacuje sa carinike na postare...Dok postari krive carinike , carinici krive postare i nikom nista a paketa nema.
Sve je ovo lepo sto je napisao BIGTIME ali sto bi mene kao korisnika postanskih usluga uopste intresovalo gde je nestao paket dali su ga maznuli postari ili carinici , meni je sve jedno ko je ukrao jer paket ne dolazi do mene.
Licno mi nikada do sada nije nestao paket ali uvek sam placao registrovanu posiljku, sto znaci da sam imao profakturu sta sam kupio , propratni broj paketa sa adresom na koju nesto treba da se isporuci...Jedino mi nisu donosili razglednice par puta koje sam dobijao iz inostranstva , dok recimo kada sam ja slao razglednice iz inostranstva svima su stizale kojim a sam poslao...Znaci zavisi od postara i vremenskih uslova , ako je lose vreme njega obicno mrzi da raznosi razglednice i baca ih...
Treca stvar nikad ne narucujem pakete iz inostranstva od kojih ne bi mogao lako da se oprostim, posto sam svestan u kakvoj zemlji zivim.
Cetvrta stvar je da i ako nestamne paket mora da je neko odgovoran za to.Ko pitanje je? E taj sto je odgovoran treba da snosi posledice ako pokazem profakturu , vreme kada je poslato , broj cargo leta kada je posiljka poletela prema beogradu sa inostranog aerodroma , a avion koji nosi moju posiljku se nije srusio u medjuvremenu , pitam se gde je posiljka...Znaci kod nasih postara je ....
E zbog toga vasa iskustva treba poslati na sve moguce adrese i napisati prituzbe svima ...bez obzira sto mozda nikada necete dobiti paket nazad...
Vazan je kontinuitet prituzbi dok se ne opamete i postanu civilizovani...
Ipak imam utisak prema iskustvima mojih prijateljima da se stvari krecu u pozitivnom smeru..
Pozdrav
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)27.02.2005. u 14:24 - pre 233 meseci
Citat:
bigtime:Moj kolega koji je tamo bio 4 meseca je video da se krade i nestalo je vrednosno pismo sa oko 2000EUR, a pravdali su da su Madjari ukrali to pismo. E pa posto taj kolega nije hteo da krade, oni su ga smestili, rekli su mu da ide ranije kuci (3 sata ranije) i da ce oni zavrsiti ostatak posla i nakon sto je otisao zvali su shefa i rekli da je covek otisao kuci ranije, tako da je prebacen iz te poste.
;)


srbija....

Bas razmisljam, ali mislim da se to nece srediti, barem ne u skorije vreme. Trebali bi da otpuste 90% radnika, a i opet oni novi kada bi dosli verovatno bi (vecina) bili isti.
Jednostavno mi smo takav narod, lopov do lopava malo je onih koji su stvarno posteni (ima ih, ali nazalost mali broj).
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

bigtime
Vladimir Dimitrijevic
Beograd

Član broj: 32587
Poruke: 120
*.196.eunet.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)28.02.2005. u 01:10 - pre 233 meseci
Jebiga, negde se skupe takvi radnici da ne mozete da verujete kakvi su kerovi. Da li znate kakvi su vam postari? Ja sam se u svog postara kleo, a on mi ne donese razglednicu, koju sam svojim ocima video i poslao u moju pripadujucu postu!!!
Svi se vade jedni na druge, ali paket koji nije preporucen ce se voditi u knjigama tek kada stigne do vase poste, tj. pre nego sto ga dobijete, pa su tako mogli da ga ukradu i vodoinstalateri koji rade u posti...
Poste u koju stizu sve posiljke iz inostranstva je posta 2 u Slobodana Penezica 2, na zeleznickoj stanici i posta 11003 na Aerodromu. Prosle godine su bile nocne provere radnika u posti, dolazili su na posao u pola 3 nocu, zatekli supervizora na spavanju, radnike kako rade, a nikoga da krade, a dolazili su u kontrolu zato sto se mnogo ljudi zalilo na kradju paketa, ali je ispalo da u posti na Zeleznickoj stanici niko nije krao. Ili se krade na aerodromu ili kradu postari.
Mrzim postare!!!!!!!!!
Iz iskustva znam da niko iz mog odeljka iz poste 2 u kom sam bio ne bi ukrao tudju posiljku, carinicaima je teze da iznesu vece svari jer su u zelenoj uniformi i upadaju u oci, pa ako bi nesto izneli, bili bi provaljeni, a i par puta mesecno ih zaustavljaju portiri i pretresaju tako da ne mogu da verujem da oni iznose toliku kolicinu posiljaka iz poste.
Negde mora da postoji velika rupa u vezi tih kradja. Mozda se posiljke jednostavno vrate nazad iz neke evropske poste, jer misle da smo i dalje pod sankcijama i da nemaju paketske otpreme sa nasom zemljom.
Ma vise ni sam ne znam, ne zna niko kako toliko posiljaka nestane u transportu, stalno su neke kontrole, ali nikako da utvrde gde nestaju. Mnogo ljudi se zali u poslednje vreme i ne verujem da bi nesto uradili kada biste trubili na sav glas, kao sto rece abishai ovo je Srbija.
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
217.24.27.*



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)28.02.2005. u 01:44 - pre 233 meseci
Evo sad bas malo gledam amazon.co.uk pa me zanima da li vredi da se narucuju malo vece stvari.. tipa playstation ili neki mobilni telefontako..?? I koliki su troskovi + ?

 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.beotel.net.



+7 Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)28.02.2005. u 02:01 - pre 233 meseci
Koliko ja znam ne salju nista osim dvd-a (i video kaseta itd..) i knjiga.
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.beotel.net.



+7 Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)28.02.2005. u 02:04 - pre 233 meseci
@bigtime
Sad kad rece ovo da si se "kleo" u postara a on ti je maznuo paket... mozda bih i ja trebao da proverim ovog sto donosi meni iako ga poznajem. Dal bi vredelo nesto da odem do poste? (mada cisto sumnjam)
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

blck

Član broj: 24598
Poruke: 31
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)28.02.2005. u 12:07 - pre 233 meseci

Sa amazon.com mi je poslat paket 11.02 a sa amazon.co.uk 16.02 (dvd) i jos uvek ni jedan od paketa nije stigao? Kakvo je prosecno vreme isporuke sa ova dva sajta?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)28.02.2005. u 12:26 - pre 233 meseci
Citat:

Negde mora da postoji velika rupa u vezi tih kradja. Mozda se posiljke jednostavno vrate nazad iz neke evropske poste, jer misle da smo i dalje pod sankcijama i da nemaju paketske otpreme sa nasom zemljom.


Da, da, verovatno ih kradu oni crnci u Amsterdamu - jos ako je hip hop...

Jel to isto vazi kada je iz posiljke izvadjeno sve sto valja, a posiljka prepravljena u "OMP" kako ne bi bila osigurana niti imala bilo kakvu nalepnicu o inspekciji paketa?!

Za ovakve stvari treba posta da odgovara, da plate debele odstete - a posle nek istrazuju sta se desava sa paketima medju svojim radnicima ako im se isplati.

Da li se to desilo u Posti 2, Aerodromu, na Kelebiji ili u lokalnoj posti na uglu - to uopste ne treba gradjane Srbije da zanima, to je stvar interne kontrole JP PTT Srbija

Nekada se za otvaranje pisma gubila glava.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

blck

Član broj: 24598
Poruke: 31
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)28.02.2005. u 18:17 - pre 233 meseci

Da odgovorim sam sebi... Danas mi je stigao paket sa uk amazona. Vrlo dobro upakovano, svi diskovi na broju. Carina nije dirala paket.
 
Odgovor na temu

bigtime
Vladimir Dimitrijevic
Beograd

Član broj: 32587
Poruke: 120
*.240.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)28.02.2005. u 22:18 - pre 233 meseci
Citat:
abishai: @bigtime
Sad kad rece ovo da si se "kleo" u postara a on ti je maznuo paket... mozda bih i ja trebao da proverim ovog sto donosi meni iako ga poznajem. Dal bi vredelo nesto da odem do poste? (mada cisto sumnjam)

Nemam pojma, povedi nekoliko komsija i pratite postara, on ne moze da vam uzme paket, ali moze pisma, pa ako negde usput bude otvarao ili bacao pisma u kantu, prvo mu polomite kolena, a posle ga ubacite u kontejner... Ima platu oko 16000din i dva puta mesecno isplacuje penzije i u proseku mu daju oko 15din po penziji, a isplati oko 300 penzija, to je jos oko 10000din, pa ispadne da ima vecu platu od programera.

Citat:
Ivan Dimkovic:

Jel to isto vazi kada je iz posiljke izvadjeno sve sto valja, a posiljka prepravljena u "OMP" kako ne bi bila osigurana niti imala bilo kakvu nalepnicu o inspekciji paketa?!


Ovo je posao za policiju, prvo niko ne sme da ti pise po posiljci, drugo nedaj boze da neko ukrade nesto iz paketa, ako ti se to desilo ili ako se desi bilo kome, pravo u policiju i oni jedva cekaju da se malo izivljavaju nad radnicima u posti, siguno su i pandurima nestajale posiljke, znaju i oni malo da se osvete... Cuo sam price kako su prosli radnici koji su radili u toj smeni kada je nestalo jedno vrednosno pismo, nasli su tog koji je ukrao, ali su zato svi ostali pretrpeli stres u policiji. Zato vam kazem, ako vam stigne osteceno pismo, policija ce naci otiske i videti ko se igrao sa paketom i dace dobar primer drugim radnicima u posti.
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.beotel.net.



+7 Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)01.03.2005. u 02:30 - pre 233 meseci
Citat:
bigtime:...prvo mu polomite kolena, a posle ga ubacite u kontejner...


Haha ;) i meni je slicna ideja pala na pamet.


@blck - I meni su prva cetiri paketa stigla bez problema (i bilo je tu dvd-a), ali eto peti... :)
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

Ronald

Član broj: 14148
Poruke: 127
*.179.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)01.03.2005. u 02:46 - pre 233 meseci
Citat:
I meni su prva cetiri paketa stigla bez problema (i bilo je tu dvd-a), ali eto peti... :)


Znaci gori su od Turaka ...Turci su bar uzimali deseti deo a ovi nasi petinu starno , sto je mnogo mnogo je...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

sweepunk
sweepunx
basement

Član broj: 33727
Poruke: 87
*.ptt.yu.

Sajt: www.mtvadria.tv


Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)01.03.2005. u 21:25 - pre 233 meseci
Evo i par mojih iskustava posto dosta narucujem...
Meni su uvek stizali svi paketi sa amazon.com i co.uk ne otvarani...
Desavalo mi se da mi stignu patike, ja ih narucio marka 'DC SHOES USA' vrede $70, ide preko usps-a, meni ocarine paket, platim oko 3500din carinu i nadjem patike sa buvljaka u paketu, isto mi se tako jednom desilo sa farmericama, nasao sam neke ubudjale pantalone umesto onih koje sam kupio.. zovem carinu a oni me odjebu...
Sa UPS sam uvek imao problema ako mi paket vredi preko $100 jer sam onda morao da potplacujem speditere na aerodromu i da se jebavam ne bi li uzeo svoj paket, a spediter mi je rekao kako u toj zgradi niko ne kupuje odecu vec sve uzimaju iz paketa, u sta sam se i sam uverio kada sam video da nose sve skejterske majice i patike koje ovde ne mogu da se kupe ( tipa Dc, osiris, dvs...).
Prosle godine u decembru su mi ukrali 2 zenske jakne od oko 200funti i nikad nisam uspeo da saznam da li su to uradili carinici ili ljudi koji rade u posti na paketima.
'99 god mi je jedna izdavacka kuca poslala sva svoja izdanja za recenziju i mene su pozvali sa carine da dodjem jer mi je stigao paket, trazili mi dozvolu za uvoz i druge gluposti, ja otisao samo sa licnom kartom i ajde kao da otvore paket dok sam ja tu, u trenutku su se svi okupili oko mog paketa i kao iz zezanja: "A sta ovde ima za nas?".
Desavalo se isto da narucim danas jedan paket, pa sutra opet, pa prekosutra opet ( da bih izbegao vrednost od preko $100 ) a na carini sacekaju sva tri paketa pa me zajebavaju...
DHL su me mnogo puta presli, ja platim da mi se paket dostavi kuci a onda moram da dolazim u Bg da bih podigao paket i jos platim razne gluposti kao da vec nisam jednom platio postarinu..
Za sada su mi najbolja iskustva sa FedEx-om, dodje covek kolima iz Cacka, donese mi paket kuci i ja platim 600din za troskove carine i to je to, naravno ako puste paket na carini.
Doctors say that i'll be getting out real soon
Doctors say that I've been making big breakthroughs
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
195.252.85.*



+7 Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)02.03.2005. u 00:21 - pre 233 meseci
Jedno pitanje.

Kada hocu da stavim tracking jel to uradim preko amazona ili trebam da odem na njihov sajt (npr. ups, dhl itd...) ?
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

Ronald

Član broj: 14148
Poruke: 127
*.160.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)02.03.2005. u 03:33 - pre 233 meseci
@sweepunk

ALi zasto nisi trazio od onog ko ti salje paket da ti posalje profakturu sta je u paketu, mislim hoce oni da posalju fax ako ih pozoves i kad odes u postu ili carinu na licu mesta ispred radnika poste otvoris paket i pokazes profakturu, jedna ista takva trebalo bi da bude i u paketu.Zar nisi mogao da pozoves policiju i da napravite zapisnik sta je nadjeno u paketu i da to ne odgovara onome sto su oni poslali.Mislim vide se stvari ,patike koje su sa naseg buvljaka, nemaju dekleracuju , to ne moze da se kupi u inostranstvu. Pa nema veze i ako su ti maznuli al bar ih malo cimas , sta te briga nek cvikaju malo kad vec rade Krivicna dela kradje, bolje reci otimacine i placke.
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)02.03.2005. u 16:05 - pre 233 meseci
sweepunk, brate, ja se tebi divim! Šta su ti sve ukrali, a ti mrtav-ladan...

JEDNA JEDINA STVAR DA MI ZAFALI, POLOMIO BI TE GOVNARE U CARINI/POŠTI! Tukao bi ih bre sve od reda dok ne priznaju ko je ukrao.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Maznut paket (naruceno preko amazon.com)

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 33311 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.