Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?

elitemadzone.org :: MadZone :: kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?

[ Pregleda: 7634 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?01.03.2005. u 22:27 - pre 233 meseci
Motorcikl ima velike sličnosti sa Tomos BT50, samo što je KTM.
Trenutno je crveno-crna boja na njemu.
"Uskoro" će početi sezona vožnje, pa bih ga rasklopio i ofarbao do najsitnijeg detalja.

Poželjno je da se jave devojke za predloge, zbog veće kreativnosti, a i one bolje znaju koje boje motorcikla ih privlače...

No, verujem da će svi koji se jave imati dobre predloge.
Imajte na umu da nisam auto-laker

Imam druga kome je slikarstvo i "baratanje s četkicom" život, i stvarno mu dobro ide.
Ukoliko uočim zadimljiv predlog koji je teže izvodljiv, on je tu da mi pomogne.

On će izmisliti neku sliku, nacrtati konture, ja ću to skenirati i u CorelDRAW praviti neke kombinacije s bojama itd. itd. što ću posle odštampati i prema tome bojiti motor ili da štampam nalepnice, snaćiću se već nekako.

Bilo bi dobro da mi objasnite kako i sa čim (sprej verovatno) da napravim prelive boja, npr crvena u zelenu??? Gledao sam da to rade s sprejom u P.I.M.P my ride na MTVu

PozdraV
HVALA
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.blueisp.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?02.03.2005. u 00:36 - pre 233 meseci
plava metalic one plastike na njemu
a ostalo crno mat

metalik se lakse farba od obicne boje jer se ne primecuje mnogo kad se sliva !
poz
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?02.03.2005. u 01:11 - pre 233 meseci
Kako mi je krivo sto nisam sacuvao slike od mog BT-50 motora..

Prodao sam ga pre 4 godine..

Evo ovako, moji predlozi (u pitanju je BT-50):

Ja kad sam ga kupio bio je crvene boje, jedna felna je bila plava, druga zelena.. Haos, sta da ti kazem.. kao da su ga koristili u cirkusu..!!

I tako dodje kad kada sam skupio lovu da ga sredjujem..

Sve maske sam prvo nosio u Kragujevac (isao sam po neke kade za prodavnicu) i ojacao ih poliesterom.. tako da ako si u mogusnosti, odradi i ti to, jer mnogo znaci..! Posto su maske na bt-u slabe..

Onda sam ih odneo da se farbaju.. Izabrao sam crnu boju za motor (ne obicnu vec akril).. Strasno je izgledao.. Felne su bile ljubicaste (preporucujem ti svetlu boju da bi sto bolje dosle do izrazaja.. kada su tamne, utapaju se u boju gume..), i onaj gornji deo maske je bio ljubicaste boje.. Opet kazem, krivo mi je sto nisam sacuvao slike..!!

I onda sam uradio neku paukovu mrezu, ali samo na prednjoj masci..

Auspuh ako mozes, stavi onu 'rezonu', ali da je skroz niklovana..!!

To bi bilo od mene.. nadam se da ces nesto da prihvatis..


Citat:
Bilo bi dobro da mi objasnite kako i sa čim (sprej verovatno) da napravim prelive boja, npr crvena u zelenu??? Gledao sam da to rade s sprejom u P.I.M.P my ride na MTVu


Ovo ti nikako ne preporucujem, ipak su to profesionalci (momci iz WEST COAST CUSTOMS-a) i rade sa profi materjalom..

Sto se tice nalepnica.. Odmah da ti kazem, ako nisi neki RICER (pogledaj na google.com sta to znaci ako neznas) nemoj da ih stavljas, jer samo dobijas kontra efekat.. (p.s - Ovo je moje misljenje)

PoZdRaV

 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?02.03.2005. u 15:12 - pre 233 meseci
hvala na predlozima, mislio sam da ofarbam felne koje su inače metalne - sive u srebrnu boju sa bronzom...

plava boja, zanimljivo, ljubičasta mi ne ide...

Inače misliš da ako stavim nalepnice na motor koji jedva dostiže 100km/h biti glupo, misliš da su nalepnice za one +200km/h?

PozdraV,
još interesantnih predloga?
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

Joseph B.
Vojvodina

Član broj: 35932
Poruke: 421
*.leased.neobee.net.



Profil

icon Re: kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?03.03.2005. u 08:10 - pre 233 meseci
I ja sam stigao do farbanja mog apn-4. Ako sve bude u redu, onda ga sklapam sledece nedelje.
Za SBSL: Kako si "uradio" paukovu mrezu ? I ja sam razmisljao o tome, ali ne mogu da smislim nacin za izvodjenje. Objasni, molim te.
Freedom of mind!
 
Odgovor na temu

IsNoGood

Član broj: 5910
Poruke: 351
*.suonline.net.



Profil

icon Re: kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?03.03.2005. u 09:24 - pre 233 meseci





"You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Well, who the hell else are you talkin' to? You talkin' to me? Well, I'm the only one here. Who the f--k do you think you're talkin' to?"
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.hemofarm.co.yu.



Profil

icon Re: kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?03.03.2005. u 15:23 - pre 233 meseci
Citat:
Za SBSL: Kako si "uradio" paukovu mrezu ?


Posto je podloga bila ljubicaste boje nju sam pravio u crnoj..

Kupio sam one folije, nalepnice sto se prodaju na metar.. Okrenu belu stranu i crtao paukovu mrezu (duple crte, da bi lakse mogao da je isecem)..

I to je to..

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: kombinacije boja za farbanje motorcikla... imate li nešto zanimljivo na umu?

[ Pregleda: 7634 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.