Samo brzom intervencijom vatrogasaca i ludom srećom nema nastradalih. Ovaj soliter ima 13 spratova i 12 stanova po spratu. Stanari kažu da je ova žena i ranije pretila da će zapaliti svoj stan.
TOTALNO, ALI TOTALNO LUDILO!!!
http://www.novosti.rs/code/nav...ar%2C%20povredjen%20vatrogasac
VATRENA stihija "progutala je" stan na devetom spratu zgrade na Bulevaru despota Stefana 68b u velikom požaru koji je izbio u četvrtak oko 14.30. Iako je 11 vatrogasnih vozila stiglo posle nekoliko minuta, za lokalizaciju vatre bilo je potrebno čak sat i po. Prilikom gašenja lakše je povrećen vatrogasac Ivan Ž. (29), a pričinjena je velika materijanla šteta. Uzrok izbijanja požara zasad nije poznat.
Kako smo nezvanično saznali, dim je prva osetila komšinica koja živi na desetom spratu. Kada je primetila da se nešto čudno dešava, istrčala je u hodnik i krenula stepenicama sprat niže, gde je naišla na komšinicu Snežanu K. (52), iz čijeg stana je dopirao neprijatan miris. Na upozorenje da se nešto upalilo u njenom domu, Snežana je rekla da "nema ništa sa tim", a potom je utrčala u lift i krenula ka prizemlju. Komšije pričaju da Snežana "ima psihičkih problema" i da su sa njom i ranije imali probleme.