Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter

elitemadzone.org :: MadZone :: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40623 | Odgovora: 201 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MasterOfUndead
Novi Sad

Član broj: 2389
Poruke: 280
*.my-trion.net.



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 16:02 - pre 266 meseci
poZ

I da da , zavrsena je tekma i Vijeri im je pokazao ko je tata za fudbal
Laka dva gola u mrezi = tri boda na tabeli

Odo sad da dignem parice : Italija singl 1-1 tj. iz keca u kec

Ko zna zna , ko ne zna naucice

"...and the earth becomes my throne
I adapt to the unknown
under wandering stars I've grown
but myself but not alone
I ask no one!"
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.107.EUnet.yu



+3 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 16:35 - pre 266 meseci
Citat:
MasterOfUndead:
poZ

I da da , zavrsena je tekma i Vijeri im je pokazao ko je tata za fudbal :)
Laka dva gola u mrezi = tri boda na tabeli :D

Odo sad da dignem parice : Italija singl 1-1 tj. iz keca u kec :)

Ko zna zna , ko ne zna naucice :D


i ja sam se na to kladio ali nisam u singlu nego sam isao dve utakmice tako da jos moram da cekam :-)
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 17:07 - pre 266 meseci
Ajde ljudi, još uvek je otvoren konkurs za njabolje navijače, da vidimo mišljenja. Postovaću nekoliko slika da bi vam bilo lakše.

 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 17:15 - pre 266 meseci
SF, šta kažeš na ovog lika. LOL

 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 17:17 - pre 266 meseci
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 17:19 - pre 266 meseci
Znam da ova Hrvatica mnogima neće biti po volji, ali...
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 17:21 - pre 266 meseci
Argentina novi svetski prvak?

Kompjuterski program ciji je autor Henri Stot, matematicar sa univerziteta u
Vorviku u Velikoj Britaniji, najvece sanse za osvajanje Svetskog fudbalskog
prvenstva daje reprezentaciji Argentine.

Program daje reprezentaciji Argentine 13,2 odsto sansi da osvoji Svetsko
prvenstvo, a zatim slede Brazil (9,3%), Francuska (8,7%), Engleska (6,9%) i
Italija (6,7%).

Stot je program razvio jos 1998. godine, a njegove kolege sa univerziteta
koristile su ga kao pomoc pri kladjenju za vreme Svetskog prvenstva u
Francuskoj.

Metod slican ovome koristi se u bankarstvu za procenu finansijskih rizika.

 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 17:23 - pre 266 meseci
Ovo se već poklapa sa mojim mišljenjem, onaj prvi topik i nije toliko realan (po kome Brazil ima najveće šanse).
 
Odgovor na temu

Bobi-Wan Kenobi
Slobodan Ivanovic
Kragujevac

Član broj: 3753
Poruke: 30
213.163.39.*



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 17:57 - pre 266 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
A za Engleze , pa ono je bila pozitivna konotacija.
Imaju najjace navijace (sem Turaka i Srba mozda ... ) , cinejnica da im je zabranjen ulaz u zemlju potvrdjuje koliko dobro rade svoj posao


"Selo moje lepse od Pariza"
Tacno je da su nasi navijaci srcani i vatreni, ali odanost se dovodi u pitanje. Koliko ima pravih navijaca drugoligaskih pa i vecine prvoligaskih klubova? Navijaca koji ne navijaju ni za Zvezdu ni za Partizan na derbiju? A u Engleskoj?
Millwall ima jedne od najodanijih navijaca na ostrvu. Kada je klub ispao iz druge u trecu ligu, cele sezone stadion je bio pun i orila se pesma, pa i na utakmici u kojoj su ispali iz lige.
Svaka cast izuzecima, neke licno znam, ali kod nas je vecina ljudi simpatizer kluba.

Evo malo " kolega po pivu"...



You're going to find that many of the truths we cling to depend
greatly on our own point of view.
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 19:17 - pre 266 meseci
JEDAN JE FC SARTID!!!

DESPOTI SD



[img]http://members.odinsrage.com/despoti/sc-despoti1.jpg [/img]

 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 19:24 - pre 266 meseci
DESPOTI SD

[img]http://members.odinsrage.com/despoti/sd-kg-4.jpg [/img]
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 19:28 - pre 266 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:

Moj tip:
Brazil : Turska 1
Italija : Ekvador 1
Hrvatska : Mexico 2


Kao što si i rekao, prošao ti je tiket.Interesuju me kvote, sigurno nije nešto mnogo, pošto je sve ovo manje više očekivano. Ne verujem da si se obogatio, interesuje me da li vredi da pokušavam da tipujem neke od narednih utakmica, pošto nikada nisam ušao u kladionicu.

p.S. Možda imate i neki savet...

 
Odgovor na temu

Bobi-Wan Kenobi
Slobodan Ivanovic
Kragujevac

Član broj: 3753
Poruke: 30
213.163.39.*



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 19:46 - pre 266 meseci
Citat:
Mario:
DESPOTI SD

Mene je vec sramota sto sam onu jednu sliku zakacio. I to ucinih u inat onim "zabarima". Tebe treba na disciplinsku Iskuliraj malo sa ovim fotografijama. U redu je sto volis Sartid ali:
"I like chops in sauce, but I do not seek advice from them". Ne verujem da bi ti prijala serija slika "kolekcija jesen-zima 2002/2003" postovana od strane neke dame, koja voli lepe cipele... pogotovo u vise kopija!

U vezi sa mojom prethodnom porukom, zanima me da li bi ti pratio utakmice Sartida (naravno i gostovanja) u drugoj, ili srpskoj ligi? Koliko "despota" ume da skandira nesto osim "uprava napolje!" kada tim gubi? Ne bi ti smetalo da gledas 90 minuta "breath taking" susreta FK Palilula - FK Sartid? To sto si iz Smedereva ne cini te navijacem vaseg najboljeg kluba. Ili...
Pozdrav, i cestitke za Kup UEFA.
You're going to find that many of the truths we cling to depend
greatly on our own point of view.
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.17.EUnet.yu



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 21:21 - pre 266 meseci
OK za slike, pa ja posećujem sve utakmice Sartida još od srpske lige. Razumem tvoje pitanje, ima i takvih koji za njega navijaju samo zato što je trenutno popularan, ali ja nisam od tih.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 22:44 - pre 266 meseci
Kvote bile 1,45 / 1,50 / 2,30 , nisam se obogatio , ali lepa para je kapnula ...
Sartid ima odlicne navijace uz Delije, Radovce i Grobare najbolje u Jugi!
Svoje tipove cu objavljivati pred svako kolo pa sta bude bude ...


[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 04.06.2002 u 05:23 PM GMT]
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
195.252.106.*

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter04.06.2002. u 00:19 - pre 266 meseci
Ja sam za to da se diskusija prebaci na opste forume, ipak, tamo postoji forum sport koji je za teme ovog tipa.
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

MasterOfUndead
Novi Sad

Član broj: 2389
Poruke: 280
*.my-trion.net.



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter04.06.2002. u 01:54 - pre 266 meseci
Mislim da argentina nema sanse da osvoji prvenstvo sa onakvim golmanom . Sva sreca pa u prosloj utakmici nije morao da intervenise , inace bi brutalno izgubili . Mozda sam se i zajebo , ali kontam da im je golman BAS BAS LOS . Jedina rupa u timu
Sta kazete za "penal" koji je sudija svirao za Brazil jel namesteno ili je namesteno

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 04.06.2002 u 05:29 PM GMT]
"...and the earth becomes my throne
I adapt to the unknown
under wandering stars I've grown
but myself but not alone
I ask no one!"
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter04.06.2002. u 06:01 - pre 266 meseci
Namešteno, pa morao je brazil da pobedi. Ko još svira penal u 87. minutu. :D
Što se tiče ove diskusije, ja sam zamolio Gojka da ostane jedna jdeina koja će za temu imati Svetsko Prvenstvo i da je ne briše. Pošto je nije obrisao, nema ništa protiv.
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter04.06.2002. u 15:06 - pre 266 meseci
Današnji rezultati:

CHN:CRC 0:2 (0:0) Finalni
JPN:BEL 2:2 (0:0) Finalni
KOR:POL 2:0 - 2 pol.

Očekivao sam više od kineza, pogotovo posle prvog poluvremena. Sada su im šanse minimalne za drugi krug. Što se tiče druge utakmice, mislim da je po prikazanom to najrealniji rezultat, a uz to ostavlja i obe reprezentacije u trci za drugi krug. Treću utakmicu neću ni da komentarišem. Koreanci su me oduševili.
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter04.06.2002. u 15:22 - pre 266 meseci
Znam da sam obećao da neću postovati slike, ali nisam mogao da odolim da ne postujem ovu...

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40623 | Odgovora: 201 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.