Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kazna za posedovanje marihuane

elitemadzone.org :: MadZone :: Kazna za posedovanje marihuane

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 61908 | Odgovora: 143 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

obicancovek

Član broj: 287873
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Kazna za posedovanje marihuane15.07.2011. u 15:49 - pre 155 meseci
Dobri ljudi ,ovo je veoma ozbiljna tema i ljudima su potrebne prave informacije ,da li bi neko mogao samo da kazhe mozhe li covek predavati u skolama ako je priveden zbog jednog jointa ,jer se radi o necijoj celoj karijeri svemu sto je do sada ulozio u zivotu .Ljudi grese i jedna glupost moze da ih kosta svega sto su u zivotu stvarali.Unapred zahvalan...
 
Odgovor na temu

johny 333

Član broj: 291079
*.yesss.at.



Profil

icon Re: Kazna za posedovanje marihuane POMAGAJTE26.09.2011. u 22:55 - pre 153 meseci
Ljudi pomagajte,imam slovacku vizu i zivim vec neko vreme u becu,pre neko vece sam krenuo u setnju,svratio u neki park,smotao dzok i popusio. Krenem dalje kad posle 100 metara oko mene 10 pandura,i pronadju mi kesicu marihuane,privedu me u stanicu i izmerili su da ima 0.1gram,uzeli mi izjavu da nisam hteo da prodam vec da popusim i bla,bla... Da li neko zna sta ce sada biti?? Oni su mi rekli da ce to poslati kod tuzioca ali da od tuzbe verovatno nece biti nista posto se radi o desetom delu grama... Da li cu imati problema oko zaposlenja ili tipa,zaustavi me policija da me legitimise kad ono imaju sta da vide,kao posedovao sam marihuanu ili tako nesto???? HVALA UNAPRED
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje marihuane27.09.2011. u 08:28 - pre 153 meseci
To su ti rekli da bi bio spokojan pa da ne bežiš. Lakše im je tako nego da troše apsanu na tebe dok im ne dođeš na red.
 
Odgovor na temu

familyman

Član broj: 295692
109.94.103.*



Profil

icon Re: Kazna za posedovanje marihuane20.12.2011. u 21:36 - pre 150 meseci
diler koji je uhapsen da prodaje travu,imao je par poruka u mobilnom telefonu od mog druga ,u kojima je pisalo imam pare kad se vidimo i tako..dilera su pustili za sad na slobodu jer se to desilo pre par dana,a mog druga nisu ni zvali na razgovor.taj moj drug je bio osudjen pre 5 godina na 6 meseci zatvora zbog prodaje i posedovanja,pa me sada zanima da li moze da ga optuze ponovo i ako neposeduje nista i nekoristi vise nista.sta moze da ocekuje da ce se desiti.i da li ima veze ako je njegov dosije izbrisan posle 3 godine.da li moze da se brani tako sto ce reci da to nisu njegove poruke i da nema nista stim.jer nema dokaza ???
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kazna za posedovanje marihuane

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 61908 | Odgovora: 143 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.