Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dzeparenje u autobusima

elitemadzone.org :: MadZone :: dzeparenje u autobusima

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 20141 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ana S
ANA Stevanovic
autor
zanzibar

Član broj: 80294
Poruke: 54
*.dial.b92.net.



Profil

icon dzeparenje u autobusima10.03.2006. u 20:13 - pre 219 meseci
Odzeparise me u sred bela dana u busu, i to za 8.mart!!!!Jos ne mogu da se povratim od soka i kajanja, sto nisam napisala pismo pajkanima da se njihova dezurstva na "terenu" obavljaju i u autobusima!!!!
Da li je i vas neko odzepario????
P.S. Ko nam je kriv, sto nemamo auto ili biciklu...
volim.....
 
Odgovor na temu

NOVISAD
Novi Sad

Član broj: 61775
Poruke: 65
*.eunet.yu.

ICQ: 323372728


Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima10.03.2006. u 20:16 - pre 219 meseci
Mene nikad nisu odzeparili pa da je ne znam kakva guzva uvek mi sve stoji u jednom dzepu na kojem uvek drzim ruku a u torbi (ako je nosim) ne nosim nista vredno (osim knjiga) :D :D :D
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima10.03.2006. u 20:31 - pre 219 meseci
Šta su ti uzeli?
 
Odgovor na temu

profilic
BG, PA, UE

Član broj: 85884
Poruke: 24
*.panet.co.yu.



Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima10.03.2006. u 20:38 - pre 219 meseci
Grrrrrrrr... Nisu na svu srecu. Jako sam alergican na takve stvari, mislim da bih nekoga mogao zubima iskidati...
Nadam se da nije bilo nista mnogo vredno sto su ti maznuli i da nije bilo dokumenata
Pozz
Ja eventualno bih ako njega eliminisete

Najvaznije pravilo: Svako pravilo ima izuzetaka osim ovog pravila!

"Nije mi zao sto mi kradu ideje nego mi je zao sto nemaju svoje" N.Tesla
 
Odgovor na temu

novakkralj
Beograd, Srbija

Član broj: 35551
Poruke: 64
*.140.EUnet.yu.



Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima10.03.2006. u 21:41 - pre 219 meseci
heh ... zao mi je shto se to dogodilo...
cuvajte se, koleginici sa faxa su ukrali mobilni telefon u autobusu...

a evo mog iskustva .. u prepunom autobusu na samim vratima ( stanica kod Generalshtaba u K. Milosha ) vidim kako dzeparosh zavlaci coveku ruku u dzep, uhvatim ga za vrat izvedem iz autobusa i pred velikim auditorijumom pitam " Shta ce njegova ruka u tudjem dzepu?" on me gleda kao da se navodno nishta nije dogodilo, a onda ga pitam " Jel treba da izadjem da te bijem pred svim ovim ljudima?" i dobijam odgovor "Pa nemoj bato" nasha konverzacija se zavrshava sa mojim "Marsh dzukelo sram te bilo", mirno nastavljam svoju voznju autobusom dok me ljudi zapanjeno gledaju...

... nakon par dana se vozim na drugoj linji ( 31 ) slusham muziku i vidim istog dzeparosha kako ulazi, izvadim slushalice i kazem "Opet ti?", a on me gleda, "Na sledecoj izadji iz autobusa" odgovara "Vazi" i napushta autobus na sledecoj stanici.. :)

pOz
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima10.03.2006. u 21:52 - pre 219 meseci
Pa ne znam sta da ti kazem, autobus je toliko "provaljeno" mesto, znaci mesto gde svi ocekuju da neko pokusa da ih odzepari pa svu svoju paznju usmeravaju na novcanik. Posle toliko hiljada ljudi odzeparenih u autobusu, ja se pitam kako jos uvek pronalaze nove nepazljive zrtve. Nije bas tolika sreca ni imati auto, tu te svakog dana legalno dzepare panduri jer ili nesto nemas, ili ti je nesto neispravno, ili nepropisno skrenes jer nema sanse da "provalis" kako se u tu ulicu propisno skrece ili vozis prekomernom brzinom jer su ogranicenja 20km/h. Jos autobus ima jednu veliku prednost, tu te dzepare samo kad imas, a u kolima te dzepare i kad imas i kad nemas.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
195.252.99.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima10.03.2006. u 22:37 - pre 219 meseci
Mene odzaparishe proslog leta, dva dana pred upis na faks, bio sam mrtav pijan (slavio to sto sam polozio prijemni) i uzeli mi ~3000 dinara al' to i nije toliko bitno nego mi uzeshe dokumenta pa sam morao da jurim da vadim nova da bih se upisao na faks. Od tad novcanik ne drzim u zadnjem dzepu NIKAD!
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima10.03.2006. u 23:08 - pre 219 meseci
I ja sam video dzeparosa u troli u Kneza Milosa i to mislim da je bio onaj lik "Metalika moj dobar drugar" ako znate na koga mislim, sto su ga snimili ispred Partizanovog stadiona pred koncert Metalike, prljav i smrdi na kilometar. Ulazi i gura se preko ljudi, ja sedim i izprve ne obracam paznju. Onda on pocinje da merka i izabere nekog chichu i nista skriveno, pored minimum 2 para slucajnih ociju zavlaci ruku u njegov dzep. Ja onda direktno pogledam u njegovu ruku pa njega u lice a on brze bolje izvadi ruku. Onda on gleda kad ja skrenem pogled i za 30 sekundi on opet zavlaci ruku. Pogledam ga opet i on izvuce ruku. Ja ustanem da sidjem i kazem cici da se pomeri jer ovaj hoce da ga odzepari. Ovaj to cuje pa sidje sa mnom na stanici. Klasican bilde. Ja sam otisao svojim poslom, nesto sam zurio, nisam imao vremena da se bakcem, ali ovoliko drskosti nisam video..
 
Odgovor na temu

peda80
Francuska

Član broj: 75840
Poruke: 49
*.proxy.aol.com.



Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 00:45 - pre 219 meseci
otisao moj kum da podigne platu i onako sav srecan ulazi u bus i krenuo kuci i ladno ga odzepare i ode cela plata i dokumenti u novcaniku!!!ali je lopov bio "posten"pa mu je na adresu poslao koverat u kome su bila dokumenta!!!sta sve moze coveku da se desi!!!
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 01:19 - pre 219 meseci
Meni se desilo na Palicu da mi ispadne novcanik sa dokumentima i 20 evra. Na srecu lik je uzeo pare a dokumente ostavio u policiji, pa mi poslali postom. Grde bi muke imao da sam ih ponovo morao vaditi. Sreca u nesreci... A pre par godina su sestri iz gradskog u NS ukrali novcanik sa 100€ iz ranca. Stavila ga u onu spoljnu pregradu pa je neko samo otvorio cibzar toliko da moze gurnuti ruku. Malo nepaznje i ode lova. Ti sto dzepare su majstori svog zanata. Gledao sam u Temisvaru sticajem okolnosti kako zavrcu ljude za pri razmeni deviza. Neverovatno kako barataju s novcem i kako odvracaju paznju coveku dok broje tako da misli da je sve u redu...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

ana S
ANA Stevanovic
autor
zanzibar

Član broj: 80294
Poruke: 54
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 09:31 - pre 219 meseci
Caka je u tome, sto ni ja nikad nisam nosila novac i karticu u tasni.
Ali tog dana sam otisla do bankomata i podigla ustedjevinu da platim struju i naravno kupim prijateljicama po neki pokloncic za osmi mart.
Da skratim pricu, videvsi da mi bus dolazi(bankomat je tik uz stanicu) stavljam karticu u dzep, a smotuljak sa parama i izvestaj sam cusnula u torbu,onako nesvesno zureci da sto pre udjem u bus...
A ja sam primetila da mi nema para, tek kada sam htela da platim racun za struju...
Sreca u nesreci je ta, da su mi sva dokumenta na broju i da nisu maznuli i telefon
Ko god da je, srecan mu pazar..
volim.....
 
Odgovor na temu

anon28907

Član broj: 28907
Poruke: 647
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 09:33 - pre 219 meseci
Meni su ukrali mobilni... otvorili su mi dzep sa rajfeslusom tako da nisam nista osetio
 
Odgovor na temu

NOVISAD
Novi Sad

Član broj: 61775
Poruke: 65
*.eunet.yu.

ICQ: 323372728


Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 10:26 - pre 219 meseci
Kad pogledam tudje price skontao sam da imam vise srece nego pameti. Pre jedno 7-8 meseci vozim se ja gradskim autobusom, ulazim u njega i krenem da stanem kod zadnjeg stakla posto mi je to najbolje mesto, ali ono autobus ima sarage. Sednem na sediste iza tocka pa sam morao da dignem noge na tocak. A na sebi imao trenerku sa dzepovima bez zakopcavanja. I ja lepo ustanem na stanici i izadjem i obavim to sto sam imao za 10 minuta i krenem da se vracam kuci, stavim ruke u dzep, a ono nema novcanika. I sad idem ja na stanicu da sacekam autobus da se okrene pa da krene nazad na liman. I cekam ja cekam dodje autobus i ja da krenem u njega vidim nazad nema sarage i skontam nije to moj. Sacekam jos 10ak minuta nailazi opet, ali ovog puta onaj moj. Udjem ja na detelinari i tamo gde sam ja sedeo sedi neka bakuta. I cekao sam do zeleznicke da ona ustane i izadje. Kad je ustala odmah sam pogledao iza sedista, i na moju prepast, novcanik stoji zaglavljen izmedju sedista i "zida" autobusa. Otvorim ga sve pare u njemu i sva dokumenta. A u njemu sam imao oko 1500 din, pokaznu, neke propusnice, i akreditaciju.. Na svu srecu dobro je proslo..
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1134
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+104 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 11:24 - pre 219 meseci
Citat:
novakkralj:

a evo mog iskustva .. u prepunom autobusu na samim vratima ( stanica kod Generalshtaba u K. Milosha ) vidim kako dzeparosh zavlaci coveku ruku u dzep, uhvatim ga za vrat izvedem iz autobusa i pred velikim auditorijumom pitam " Shta ce njegova ruka u tudjem dzepu?" on me gleda kao da se navodno nishta nije dogodilo, a onda ga pitam " Jel treba da izadjem da te bijem pred svim ovim ljudima?" i dobijam odgovor "Pa nemoj bato" nasha konverzacija se zavrshava sa mojim "Marsh dzukelo sram te bilo", mirno nastavljam svoju voznju autobusom dok me ljudi zapanjeno gledaju...


pOz


pazi ,
dobro si pros'o
mogao si da popijes noz u rebra samo tako
Verovatno je bio neki "amater" bez podrske

Poz i pamet u glavu
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
*.3dnet.co.yu.



+4 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 16:37 - pre 219 meseci
-dzeparosi u vecini slucajeva rade u paru, a po neki put ih je i troje ili trojica.
-dzepare i zene, devojke (iza mog prijatelja motala se jedna navodno da pita vozaca tramvaja gde treba da sidje i ode budjelar iz zadnjeg dzepa)
-dzepare rumuni, cigani( meni dvojica kalofonaca sekli ziletom rajfeslus ranca, al me putnici upozorili a ovi pobegli)
-tolko su se osmelili da vise ne kradu samo u guzvi vec i u vozilima u kojima se putnici ne guraju, al nece da dizu galamu, navodno gledajuci svoja posla.
-imaju razne trikove, jedan te gura,ili gazi dok ti drugi paja po tasni, ili kao drzi ruke u dzepu a dzep mu je isecen pa kroz rupu od jakne tj.dzepa vire "lepljivi prsti"
-rumuni su se specijalizovali za mobilne aparate, a u zadnje vreme su im interesantni i mp3 player-i
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4901
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 17:15 - pre 219 meseci
"Najbolje" dzeparanje sam video u BG-u pre nekoliko godina:
(tada je u tramvajima obicno bio kondukter kome se moze platiti karta po
uobicajenoj ceni)

"Kondukter" je vec "naplatio" ko zna koliko karata, kada je na stanici ušao PRAVI
kondukter. Nije bilo tuče, jer je LAŽNJAK poprilično brzo napustio tramvaj a narod
nije hteo da DVA PUTA plaća kartu ;)

 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.ptt.yu.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima11.03.2006. u 18:43 - pre 219 meseci
Možda i ovo može da se nazove đžeparenje :).
Pre 5 godina možda i više, vozio sam se tranđžom, ul. Bulevar Revolucije (tadašnja ulica), sve super, ispred mene žena iza čovek sa šeširom, kulturan čovek, rekao bih.
Vozimo se tako pun tanvaj kad okreće se meni žena, koja je ispred mene, i kaže mi "dečko sram te bilo!" ja u čudu šta joj bi?! Reko sigurno neki retard, skoro sam i počeo da se navikavam na njih. Nije prošao ni minut ona opet "kako te nije sramota!" ali ovog puta sam skontao šta se događa, matori je lepo namestio svoju torbu da ne može da se vidi kako "pipa" gospođu i uživa li uživa, a ja ispaštam.

[Ovu poruku je menjao Ilic Igor dana 11.03.2006. u 19:45 GMT+1]
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

.LoG
Novi Sad

Član broj: 14185
Poruke: 208
*.ford.eu.uu.net.



+1 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima12.03.2006. u 01:49 - pre 219 meseci
U zadnje vrijeme se redovno prepoznaju kad ulaze u bus sa duksom ili nekom majicom prebacenom preko ruke.
Svi koje sam vidjeo da ulaze tako su bili dzeparosi.
A prije dvije godine me, Sarajevo, pokrade ciganka sa bebom koju je dojila i ispod nje sakrivala pare.Al neka zena mi klimnu glavom na nju, pa sam uspio vratiti dokumenta, pa onda jedva svojih 50 evra, kao nije to uzela, uzela je samo dokumenta.
Ubrzo naidje i policajac pa je odvede.
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
212.62.58.*



+2 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima12.03.2006. u 02:13 - pre 219 meseci
ljudi pa jel bije neko tu gamad?to bi trebalo na licu mesta zvati sintere da obeve posao.
ili smo postali toliko tolerantan narod da dok me neko dzepari ja mu govorim "nemoj brate danas mi nije dobro"? nisam imao prilike da me neko odzepari ili bar nisam svestan
zivim u relativno malom gradicu i nisam cuo da je to uobicajena pojava ili ja nisam upucen.placamo kojekakve gluposti a bolje da su uveli po jednog pandura u svaki bus da narod moze mirno da se vozi.u jednom autobusu u toku meseca, iz price koju pricate ukrade se jedna prosecna plata.bolje da svi zajedno placamo pandura a ostatak para da nam je u dzepuverovatno pricam gluposti ali mora da postoji neko resenje.ne bi me zacudilo da se pojave krimosi sa autobusima i da vozaju ljude u krug po gradu dok ih sve ne odzepare.mozda i ovde drzimo socijalni mir pa dozvoljavamo da svako prezivi kako zna i ume?uffff mrzim ovu drzavu........
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4901
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: dzeparenje u autobusima12.03.2006. u 09:09 - pre 219 meseci
I ja sam odrastao u manjem gradu, gde su takve stvari 'nepojmljive'.


Primer 1:

Kada moji roditelji treba da prodju kroz BG (od zeleznicke stanice do autobuske ima
samo 200 m), ja se isprepadam jer treba da prodju pored TAKSISTA, DILERA,
PREVARANATA, CISTACA CIPELA i ko zna kakvog jos profila ljudi.

Tada krece atak:

Psiholozi (tako ih nazivam):
"Gospodine, gospodine, treba li vam Taxi? Gospodine, hej gospodine ..."

Naivni:
"Ne treba mi, idem na autobusku stanicu pa u ..."

Psiholozi:
"Ali, zasto, evo cena je skoro ista, ja cu vas voziti..."

Naivni:
"Pa ne znam bas, nisam siguran ..."

Psiholozi:
(cim vide da imaju naivnog pacijenta, ko zna sta dalje moze da sledi...)

NARAVOUCENIJE: Nikakav razgovor, samo napred svojim poslom.



Primer 2:

Tip prolazi pored cistaca cipela, koji ga non stop dozivaju:
"Gospodine, gospodine, da vam ocistimo cipele, ..."

Naivni:
"Necu, ne treba mi, ..."

Cistaci:
"OK, imas li cigaru?"

Naivni (da barem ispadne covek, prilazi i dodaje cigaru):
"Izvolite..."

Cistaci:
"Hvata ga za nogu i pocinje ciscenje"

Naivni:
"Hej sta ti je, ..."

Cistac:
"OK, sada da platis!"

Naivni:
"Ali ja sm ti..."

Svi cistaci u okolini UGLAS:
"Prevaranatu! DAJ PARE COVEKU, OCISTIO TI JE CIPELE!"


Policije nigde kada ti treba.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: dzeparenje u autobusima

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 20141 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.