Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MIG aparat za varenje-pomoc

elitemadzone.org :: TechZone :: MIG aparat za varenje-pomoc

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 281358 | Odgovora: 265 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ACACOMMANDO
krstic aleksandar
odrzavanje,os branko radicevic
boljevci

Član broj: 286872
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: MIG aparat za varenje-pomoc24.06.2011. u 10:07 - pre 156 meseci
Ljudi da li se vama desava da se manometar "zaledi" dok varite? Znam da je gas u tecnom stanju u boci i da oduzima toplotu iz okoline prilikom prelaska u gasovito, ali ne znam da li to treba da se desava u manometru.
Prvo sam primetio yaledjivanje na matici koja spaja manometar sa izlaznim crevom, pa sam dotegao maticu, ali posle se to isto javilo na celoj povrsini. Jel to neki problem ili...? Inace aparat radi bez problema i dotok gasa je u redu.
Pre neki dan samservisirao manometar a u prethodnim postovima sam naveo problem.Takodje ispostavilo se da iznajmljivanje boce ipak nije bilo resenje, jer kad se iznajmi boca ne dobija se ventil.



posto koristite bocu od aparata za gasenje pozara ona u sebi ima cev koja ide do dna boce da bi isticanjem tecnog co2 doslo do stvaranja suvog leda koji je potreban za gasenje pozara. Resenje: u vatrosprem radnju prilikom punjenja recite majstoru za sta koristite bocu i trazite da vam izvadi tu cevcicu, kostace ali je rezultat manja potrosnja co2 i nema vise zaledjivanja raduktora.
 
Odgovor na temu

HUNTKU
Alek petrus
skopje

Član broj: 287207
Poruke: 2
77.28.13.*



Profil

icon Re: MIG aparat za varenje-pomoc11.08.2011. u 23:42 - pre 154 meseci
dali neko zna nesto u vezi orbitalno zavaruvanje ili pozicioneri za zavaruvanje?
aleks
 
Odgovor na temu

insanity23
Srbija

Član broj: 312356
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: MIG aparat za varenje-pomoc19.02.2013. u 19:30 - pre 136 meseci
Hocu da kupim aparat Telwin 150 ampera? Nasao sam polovan, zanima me cena novog i kvalitet, nisam nigde mogao da nadjem pa ako biste bili ljubazni da mi odgovorite. HITno
Djole
 
Odgovor na temu

cki

Član broj: 259357
Poruke: 12
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: MIG aparat za varenje-pomoc19.02.2013. u 20:35 - pre 136 meseci
Zdravo i tebi "insanity 23"....
Telwin aparati su srednjeg kvaliteta.Taj sto zelis da kupis je vise hobi aparat mada moze dobro da posluzi za tanje limove,tu prvenstveno mislim za autolimariju i sl....sve zavisi za sta ti treba i sta zelis i koliko da radis sa njim jer na Mag aparatima je vrlo bitna intermitenca.Mislim da takav aparat imas na sajtu "od igle do lokomotive" :http://www.odigledolokomotive....nje-mig-mag-telmig-150-telwin/
 
Odgovor na temu

mukibp
bijelo polje

Član broj: 92924
Poruke: 33
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: MIG aparat za varenje-pomoc07.08.2014. u 23:55 - pre 118 meseci
Postovane kolege interesuje me da li neko ima kakvo upustvo za MIG MAG aparat marke Hitachi DT CAP V350,radi se o malo starijem aparatu.Jos bolje bi bilo ako je neko radio sa takvim aparatom da prenese utiske kako radi,i da li moze aluminijum da zavaruje. Hvala unaprijed.
 
Odgovor na temu

alu-tim
Zoran Damjanovic
alu-tim
kragujevac

Član broj: 330702
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.aluminijumski-gelende..


Profil

icon Re: MIG aparat za varenje-pomoc30.09.2015. u 21:05 - pre 104 meseci
Da li sa ovim aparatom moze da se vari aluminijumska bravarija?Ograde,kapije...debljina zida profila je 1mm-3mm

http://www.varstroj-s.rs/varmig-211-supermig.php

Ili preporuka za neki drugi bolji,polovan,nov....za neku slicnu cenu tj.oko 800-900e
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: MIG aparat za varenje-pomoc

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 281358 | Odgovora: 265 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.