Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jeste li zaista za ulazak u EU?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Jeste li zaista za ulazak u EU?

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 120074 | Odgovora: 611 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.187.*



+5251 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 00:07 - pre 198 meseci
Sada ne bi bilo lose da se vratimo temi, da ne krsimo zakon, ili nas sve "boli uvo", ionako se sve raspada, prodaje, samo tajkuni cvetaju.

Pocela je izborna tisina, i ne bi trebalo da tupimo o politici, ovako kafanski, kome se sta svidja ili ne.

Zakon je zakon...

Tema je ionako vanpoliticna, samo su je politicari zgrabili kao najveceg aduta, za pricu. Kao sto se kace za sport, estradu...a ovo joos ponajvece.

A nema blage veze sa istima, bice kako se evropa sama sa sobom dogovori, pitanje je samo ko ce biti ispred protokola, da pokupi rukotres. I poneku nezasluzenu zaslugu.


Poz.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 00:08 - pre 198 meseci
Đinđić je bio premijer, teško da bi kao predsednik mogao onoliko da uradi. Predsednik i ne treba da radi ono što je dužan da uradi premijer i vlada. E sad, što su naš premijer i vlada njegova takvi kakvi su, to je druga stvar.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 00:22 - pre 198 meseci
na mestima premijera/predsednika/ministara/predsednika skupstine/whatever smo imali razne ljude, ali su samo dvojica od njih, tito i zoran djindjic bili drzavnici.

mozemo mi da izaberemo npr. tunjavog kostunicu ili grobara za premijera ili predsednika, ali oni nikada u svom zivotu nece biti drzavnici,
 
Odgovor na temu

OSX

Član broj: 169011
77.46.192.*



Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 03:55 - pre 198 meseci
Citat:
mrle 011: lose si cuo.
evo ja npr. nisam mlad, broj godina mi pres'o broj cipela, pa cu u drugom krugu da se susim kuci, necu cak ni da odem da ubacim nevazeci listic.


Mislio sam na obične pristalice, simpatizere. Partijski funkcioneri se ne računaju.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 05:04 - pre 198 meseci
Toliko prepreka Srbija ima na putu ka EU, da ni trideset Horgosa i Pozega ne moze da nas priblizi autoputu Evrope...

Evo sada Holandezi zapeli da nas sprece da potpisemo posle 8 godina taj sporazum, peru svoje ruke posto bi obesteceni iz Srebrenice zapalili pola EU kad nas vec nisu osudili za genocid, da nam jos prave ustupke ka pridruzivanju EU... e pa nece da moze, zato traze da se saradnja sa Hagom okonca na jedini moguci nacin - hapsenjem preostalih begunaca. "Niste osudjeni za genocid, e sad lepo ima da kao pesmicu sve ostale uslove ispunite"...

A kada se to sve zavrsi (jednog lepog dana a mozda i pre), onda je tu sledeci uslov.. pa sledeci... a od sustine smo jako daleko - sto se vecina slaze kada dostignemo stepen razvoja EU clanica nece nam biti ni toliko vazno pridruzivanje... premda ima i primera iz prakse koji govore protiv tih uslova, npr. Rumunija i Bugarska nisu bas "pure EU" zemlje niti ce skoro biti... ali su na papiru ispunili sve uslove, briga EU kako njihovi gradjani zive, to ih se ne tice... papir je papir.

Sta mislite realno, koja godina moze da bude godina kada ce Srbija uci u EU? Predvidjanja su da ce sada prvo uci Hrvatska, zatim BiH, Albanija, CG i Turska, a Srbija ce kasniti jedno 10-ak godina iza poslednje zemlje koja je usla iz regiona... Za vecinu ljudi to je neprihvatljivo dugacak period... stoga ce se nastaviti trend emigracije...

"Ene! Pogodi Tarabic.."
 
Odgovor na temu

Pneos
Pomocni radnik na gradjevini

Član broj: 138226
Poruke: 281
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+5 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 07:27 - pre 198 meseci
da cujem da je Maksim Ferhagen rekao da ce pre uci kamila kroz iglene usi nego Srbija u SSP bez Mladica u Hagu. Haha, bas se pita velesila NL kad Slovenia predsedava.

Inace Tadic nije predsednik vec prèshjednik, jado.
102>77+30+20 !
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.187.*



+5251 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 11:07 - pre 198 meseci
Djindjic nije bio drzavnik. Imao je vise dobrih nego losih osobina, i velika je steta sto nije sa nama. Kao i za mnoge kvalitetne ljude, nepopravljiva steta.
Bio je predsednik vlade, i to je kao posao, pokusao menadzerski da odradi, da podigne na maksimalni nivo efikasnosti. Nazalost, nije imao ekipu, blizih saradnika, vec obicne ustogljene palamude i glodare.

Sa druge strane, odgovaram na post 2 posta iznad, ne spominjuci politicara, a i nebitno je ime.

Pa ljudi, nisu ovo izbori za Kinesog cara, vec za predsednika republike, sa vise protokolarnom sluzbom. Sve sto hoce, prolazi kroz brojne filtere, a ne moze da sece macem, okolo.
I kada cujem obecanja nekih, dodje mi da se nasmejem, ali mi je tuzno. Zar zaista misle da smo u vecini (kojoj se obracaju) glupava stoka.
"Kada ja dunem i vatru sunem...", i sta...kinuo...nazdravlje...fala...

Poz
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 11:13 - pre 198 meseci
U Srbiji Vlada ima sve bitne funkcije, tako da je Predsednik drzave samo maskota i, eto, ima neki udeo u kreiranju imidza zemlje, diplomatiji i sl...

Mada, izbor predsednika Srbije jeste jako dobar signal investitorima i partnerima Srbije u kom pravcu se Srbija krece i sta ce biti potrebe Srbije i gde ce biti posla.

Ono sto je gadno je sto ce Srbija biti u finansijskom sranju sa investicijama sve jedno ko pobedi, zato sto ce po svemu sudeci 2008-ma godina biti vrlo gadna sto se svetskog finansijskog trzista tice. Svi veci investitori ce da gledaju kako da se izvuku iz sranja koje se napravilo zbog USA kreditne krize koja se polako siri na vecinu sveta, i cisto sumnjam da ce biti preterano radi da pojacavaju investicije u Srbiju.

Sad je pametnije gledati srediti politiku tj. samu drzavnu infrastrukturu do sledece godine, tako da Srbija ne bude opet nesposobna da primi investicije i kad krenu jer nema dovoljno skolovanih ljudi sposobnih da nesto sprovedu u delo.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.187.*



+5251 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 11:43 - pre 198 meseci
Bas tako. Osim sto prezentira trend zemlje, nista drugo. Niti moze nesto "kapitalno" da menja.

Smisao politike, redosled priprema drzave, nivo i kvalitet informacija koje pristizu, samo mogu da olaksaju razmisljanja.

Strani kapital dolazi, zato sto mu se hoce, samo je pitanje da li ce doci zasticen ili relativno slobodan.

Pa investira se i u ratnim zonama, zonama visokog rizika. To nije smetnja, samo poskupljuje kapital, i cene "zastita".

Funkcija je vise "image-maker", nego operativno, privredno razvojski usmerena.
Moze da postoji daaleki, indirektni, uticaj, ali sa druge strane, "nemilosrdnost" kapitala, ne garantuje radost i prosperitet gradjana.

Nece banke davati kredite bez kamata, niti ce kamate biti astronomske. Jednostavno, bice u nekom opsegu, recimo 5-9%, a da li ce biti blize gornjoj ili donjoj granici, sumnjam da li to zavisi bas toliko od predsednika. Vec bi sekoristilo u kampanji, da nije ekstra besmislica.
Zamislite da ste vlasnik banke...jedino trziste i konkurencija imaju uticaj, kakav crni pojedinac...

Poz.

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 12:02 - pre 198 meseci
Da, ali vidis - i taj vlasnik banke, iako ne moze ama bas nista da ucini sto mu vrednost i profit banke padaju danas, kada svi investitori prodaju akcije i ulazu u "sigurice" (nafta, zlato) on ipak moze da neki ugovor sa nekim partnerom ucini sklopljenim ili ne, u zavisnosti od licnog umeca.

Tako isto i predsednik drzave - u slucaju Srbije on zaista ne moze mnogo toga da promeni u Srbiji jer ne samo da nema moc vec mnogo stvari jesu rezultat globalnih trendova, ali recimo moze da utice da se neki sporazum, ugovor i sl... sklopi uz pomoc licnog uticaja, veza i, uopste, imidza.

Zamisli ti i ja smo menadzeri neke velike firme koja sa Srbijom treba da radi neki posao - posrednik u poslu je predsednik Srbije koji se nekako zatekao u Davosu sa nasim CEO-om i uspeo da ugovori sastanak. E, sad, kakav utisak moze imati neki znojavi, masni lik koji prica bantu engleski, urla i izgleda ko Tarzan? I neki covek koji ume da razgovara na tecnom engleskom, obrijan, lepo obucen, sa manirima, obrazovan i zeljan posla?

Velika razlika - takve stvari mogu biti "make or break" u biznisu, sve i da su sve ostale okolnosti odlicne - jednostavno, osoba sa kojom pregovaras je bitan faktor u proceni sa kim imas posla - pa tako ce i predsednik Srbije i te kako predstavljati Srbiju u medjunarodnim organizacijama, nekim vecim drzavnim poslovima itd... i na osnovu tog coveka (ko god on bude bio) ce nasi partneri procenjivati i Srbiju u neku ruku.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Pneos
Pomocni radnik na gradjevini

Član broj: 138226
Poruke: 281
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+5 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 13:28 - pre 198 meseci
Tako isto i predsednik drzave - u slucaju Srbije on zaista ne moze mnogo toga da promeni u Srbiji jer ne samo da nema moc vec mnogo stvari jesu rezultat globalnih trendova, ali recimo moze da utice da se neki sporazum, ugovor i sl... sklopi uz pomoc licnog uticaja, veza i, uopste, imidza.

Zamisli ti i ja smo menadzeri neke velike firme koja sa Srbijom treba da radi neki posao - posrednik u poslu je predsednik Srbije koji se nekako zatekao u Davosu sa nasim CEO-om i uspeo da ugovori sastanak. E, sad, kakav utisak moze imati neki znojavi, masni lik koji prica bantu engleski, urla i izgleda ko Tarzan? I neki covek koji ume da razgovara na tecnom engleskom, obrijan, lepo obucen, sa manirima, obrazovan i zeljan posla?


Ja vidim Ivane da ti zivis u Nemackoj, ali ja ne znam u kojoj dimenziji. Ja bi reko negde u petoj, van vremena i prostora.

Homo sapiense, Srbine, to sto si ti rekao to vazi samo za Japan, Ameriku, Monako i Norvesku i tsl drustvo da predsednik i ambasade urgiraju. U Srbiji gledaju da skrljosaju svakog naseg biznismena u svetu ako im nije dao tip. Nas biznismen kad ode negde moze samo da se prekrsti da ne naidje neki buzdovan iz Beograda i da mu ne unisti posao i ne preda ga Austrijancima, Norvezanima ili Kuzbasima.

Tako da aluzije na niveom namazanog Tadica i Velju koji je upravo zavrsio sa topljenjem cvaraka, ne prolaze.


102>77+30+20 !
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 13:32 - pre 198 meseci
Najbolje je da diskutujemo o necemu sto je neko nacuo...jaka stvar..rece mi jedan coek.

Mada je to cesta boljka na ovim terenima, primetio sam i na poslu i u delu familije. Cesto su u stanju da poveruju neku glupost neznancu, "coveku sa ulice", nego..valjda vole da napakoste okolini.

No to nije vazno.

Sta ce bankari da rade i da li im je bitan predsednik, postoji milion dokaza da je nevazan, i nijedan da je vazan.
E sad, ostaje nam da zamisljamo osecaje...

Pa amerikanci nemaju ni Kostunicu ni Tadica, imaju cak vrlo profesionalne i "jake", strucno, politicare. Imaju perfektne lobije, i analiticare.

Puce im kriza hipotekarnih kredita, "puce" banka za 20 i kusur milijardi..i gde je tu Bus, koji inace ima neverovatno veci uticaj u USA kao predsednik(iako ga sami ameri ponekad ismevaju), od slabouticajnog naseg, ko god to jeste ili ce biti..

Mozemo da mu "proglasimo" da je uticajan, i da zivimo u laznom ubedjenju da je "sef sefova", kapo di tuti..ali nije..sta da mu radim. Druge prednosti ima, to mesto, ali uticaj, na neke zivotne stvari, ne. Cak i da se "zavitlava" sa skupstinom, da im odbija potpise na zakone, i to moze par puta da uradi, ako nema dogovora, moze da se pozdravi sa skupstinom, i na izbore. Toliko o "snazi"..

Poz.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 13:41 - pre 198 meseci
Da se vratimo na temu, mislim da bi ovakvih stvari bilo mnogo manje da smo deo EU, ali nekima sigurno to ne bi nikako odgovaralo:

Citat:
Beograd preskup za Engleze
18. januar 2008. | 09:27 | Izvor: FoNet
Beograd -- Kada je prošetao kroz beogradske tržne centre, profesor Pol Dobson zapitao se kako prosečan potrošač u Srbiji uopšte preživljava.

Bio je šokiran cenama, koje su, kako je prokomentarisao, više nego u Britaniji, a prosečan Englez zarađuje mesečno sedam do osam puta više od našeg građanina, piše Politika. "Hrana je preskupa, a nije mi jasno kako sok od jabuke može biti jeftiniji od jabuka", začudio se britanski stručnjak za konkurenciju.

Odmah je upitao domaćine gde oni kupuju, da li su kao Britanci lenji u potrazi za nižim cenama ili više "naginju" kupcima iz Nemačke, koji su vrlo obrazovani, obavešteni i skloni neumornim potragama kako bi uštedeli čak i jedan evro.

Jedan od najuglednijih svetskih stručnjaka za konkurenciju u oblasti trgovine na malo prethodnih dana svoja iskustva primenio je i na našem tržištu, gde je sa Komisijom za zaštitu konkurencije radio na još jednoj analizi trgovine u Srbiji i učešća u maloprodaji.

Iako je tek načeo ovu temu, posle prvog pregleda podataka kojima raspolaže antimonopolska komisija Srbije, zaključio je da je tržište Beograda jedno od najkoncentrisanijih u Evropi – ispred nas samo je tradicionalno "zatvorena" Švedska.

"Opasnost je ako postoji domaći trgovac koji je toliko moćan da sprečava dolazak novih i ekspanziju postojećih trgovaca", kaže on.

"Sprečavanje monopola je važan posao, ali je zaustavljanje tog monopoliste mnogo važnije. Ako on uspe, monopol može postati trajan", kazao je Dobson.

"Ako, međutim, postoji konkurencija i strani lanci krenu u Srbiju, tržište maloprodaje može biti korenito unapređeno za samo nekoliko godina", rekao je on.
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.henleymediagroup.com.



+5 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 14:59 - pre 198 meseci
http://www.b92.net/info/vesti/...01&dd=18&nav_id=281151

Citat:
EU pokreće dijalog o ukidanju viza
Brisel -- EK odlučila je da 30. januara pokrene dijalog s Beogradom o potpunom ukidanju viza za putovanja građana Srbije u EU.

Ako pocnemo da citamo tekst ispod ovog interesantnog naslova nadjemo ovo...
Citat:
Moguće je da epilog tog dijaloga bude utvrđivanje spiska uslova (WTF, ja mislio da mi vec imamo ovo ?!) koje srpske vlasti moraju ispuniti za dobijanje bezviznog režima EU za srpske žitelje koji putuju u Uniju, naveo je Fratinijev predstavnik za štampu.

... i ovo...
Citat:
Frizo Raskom Abing je, takođe, naveo da komesar Fratini i Evropska komisija sa zadovoljstvom primaju na znanje da će Srbija uvesti biometrijske pasoše (?!?) od marta ove godine.

Stvarno je citati vesti lose za zivce

Ako im je to najbolji pokusaj da navedu Srbe da glasaju za demokrate, stvarno nece da valja
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 15:15 - pre 198 meseci
@vladd Koliko si ti god kriv za pad aviona kod lokerbija, toliko je i Bus odgovoran za krziu hipotekarnih kredita.
Jedina je razlika sto on moze nesto promjeniti i smanjiti efekte te krize.
Ovomi nikad nije bilo jasno za sok od jabuke, jes' da na pakovanju pise 50% vocni sadrzaj i mogucnost da povoljnije nabave sirovinu (sigurno ne kupuju
prvu klasu na pijaci i na kilo), ali bilo je tako razlike i 30 dinara na pakovanju od litre soka.

Mozda ako ih fino ucjenimo jos necim ili odigramo jos jednu partiju sargarepe i stapa, na ljeto napravimo iznenadjenje u Evropi.
Kada ih odjednom zapljusne 100.000 Srba, koji ce to sok biti za tu Evropu?
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 16:25 - pre 198 meseci
Citat:
hecky:
Citat:
Frizo Raskom Abing je, takođe, naveo da komesar Fratini i Evropska komisija sa zadovoljstvom primaju na znanje da će Srbija uvesti biometrijske pasoše (?!?) od marta ove godine.


Stvarno je citati vesti lose za zivce :D

Pa zar nece uvesti biometrijske pasose? I ja sam cuo da hoce.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 17:13 - pre 198 meseci
Citat:
vladd
Puce im kriza hipotekarnih kredita, "puce" banka za 20 i kusur milijardi..i gde je tu Bus, koji inace ima neverovatno veci uticaj u USA kao predsednik(iako ga sami ameri ponekad ismevaju), od slabouticajnog naseg, ko god to jeste ili ce biti..


E vidis - bas gresis. Upravo dok ovo pricamo, Bushova administracija priprema paket mera koje treba da sprece dalje sirenje krize - to rade u timu sa sefom federalne rezerve. Bushova administracija (kao i svaka druga) ima vrrrrlo jaka ovlascenja za reagovanje u toku kriza - mogu da alociraju sredstva iz federalnih fondova, mogu da iniciraju promenu zakona (doduse za to im treba kongres), itd.. itd...

Doduse, predsednik USA ima daleko veca ovlascenja nego Predsednik Srbije.

Citat:
Pneos
Ja vidim Ivane da ti zivis u Nemackoj, ali ja ne znam u kojoj dimenziji. Ja bi reko negde u petoj, van vremena i prostora.

Homo sapiense, Srbine, to sto si ti rekao to vazi samo za Japan, Ameriku, Monako i Norvesku i tsl drustvo da predsednik i ambasade urgiraju. U Srbiji gledaju da skrljosaju svakog naseg biznismena u svetu ako im nije dao tip. Nas biznismen kad ode negde moze samo da se prekrsti da ne naidje neki buzdovan iz Beograda i da mu ne unisti posao i ne preda ga Austrijancima, Norvezanima ili Kuzbasima


Ja te nista ne razumem... sorry.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
149.254.192.*



+5 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 18:49 - pre 198 meseci
Citat:
DaliborP: Pa zar nece uvesti biometrijske pasose? I ja sam cuo da hoce.

Koliko ja znam ne. Novi pasosi ce imati alfanumericko-masinski-turbo kod (drugim recima, imace dodatnu liniju teksta na prvoj strani hehe), ali nece biti biometrijski.
Citat:
Ivan Dimkovic: E vidis - bas gresis. Upravo dok ovo pricamo, Bushova administracija priprema paket mera koje treba da sprece dalje sirenje krize - to rade u timu sa sefom federalne rezerve. Bushova administracija (kao i svaka druga) ima vrrrrlo jaka ovlascenja za reagovanje u toku kriza - mogu da alociraju sredstva iz federalnih fondova, mogu da iniciraju promenu zakona (doduse za to im treba kongres), itd.. itd...

Da, citam da ce izgleda ladno "oprostiti" deo duga sub-prime rednekovima, odnosno da ih nece terati iz kuca. Kao u sustini to ne bi trebalo raditi (jer zapravo nagradjuju njihovu glupost), ali s obzirom da ih ima jako puno, da ce ipak morati. Drugim recima americki poreski obveznik ce da placa ceh!
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
77.70.71.*



+105 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 18:53 - pre 198 meseci
Tako da eto nama zamene pasosa kroz koju godinu opet :)
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?18.01.2008. u 19:10 - pre 198 meseci
Nikad mi necemo prihvatiti biometrijske pasose, brani nam nasa vjera! Cini mi se da ni u licnoj nece pisati krvna grupa ili ipak hoce?
Ako budemo na ljeto stvarno mogli bez viza u EU, za godinu-dvije cemo kao Hrvati, samo sa licnom. Ko uostalom hoce da ide u SAD?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Jeste li zaista za ulazak u EU?

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 120074 | Odgovora: 611 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.