Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Schumacher confirms his retirement

elitemadzone.org :: MadZone :: Schumacher confirms his retirement

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22815 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 16:49 - pre 213 meseci
http://www.formula1.com/race/news/4930/765.html

Znam da do ovog jednom mora da dođe ali danas nisam mogao da vjerujem svojim ušima, da i Mihael na press konferenciji poslije trke, potvrđuje svoje povlačenje iz Formule 1 na kraju sezone...
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 16:56 - pre 213 meseci
Sena je bio bolji.
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

ilija1
Sežana

Član broj: 15186
Poruke: 182
*.dial-up.dsl.siol.net.

Sajt: www.abaco-gm.com


+1 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 17:13 - pre 213 meseci
Formula 1 bit če osiromašena za jednog velikog mučkaroša....
Igor I.
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 17:17 - pre 213 meseci
@alkion

To je izrazito diskutabilna izjava, baš zato je ništa drugo doli glupost. Schumi i Senna svakako spadaju u velikane F1, mnogo je sličnosti među njima što se tiče pristupa utrkama. '94 bi bila veoma zanimljiva sezona da se u Imoli nije dogodila tragedija. Senna je bio u najboljim vozačkim godinama, na vrhuncu karijere dok je Michael bio mnogo mlađi i neiskusniji. Schumija i Sennu tada možemo usporediti sa Alonsom (i Raikkonenom) i Schumijem sada. Oba su bili karizmatični vozači, slični, a opet tako različiti.

Schumi odlazi u pravi trenutak, ima realne šanse za osvajanje osmog naslova i eventualni dokaz kako je još uvijek spreman za vrhunske rezultate. Povratak nakon katastrofalne sezone u društvu njegovih nasljednika, Raikkonena i Alonsa, je jedna od malo stvari koje su mu još trebale u karijeri. Već sljedeće sezone dolaze "najnoviji" klinci koji zajedno sa Raikkonenom, Alonsom, Kubicom, Rosbergom predstavljaju novu generaciju vozača i novu eru u formuli 1. Schumi će najvjerojatnije ostati u Ferrariju, ne znam se još u kojoj ulozi, gdje bi lako mogao postati ključna osoba u budućim uspjesima Ferrarija. Njegova vrijednost je neprocjenjiva za svaki team.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 17:29 - pre 213 meseci
Sumaher je najbolji vozac. Njegovo trajanje to potvrdjuje. Kao njegovi protivnici izredjali su se Kultard, Hakinen, Dejmon Hil, Vilnev, Raikonen, mladji brat, Montoja, Alonso, Baton i mnogo drugi i NIJEDAN nije trajao kao on. Videcemo ko ce mu biti pravi naslednik. Na njegovom mestu u Ferrariju dolazi Raikonen, videcemo kakav ce biti. Ja bih licno voleo da se i Pavlovic pojavi u Velikom cirkusu. Ovaj Cubica pocinje da me odusevljava, podseca na Shumija 1991.
All in all, jedan je Schummi.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 17:37 - pre 213 meseci
Znas, Svaba je skakao kao majmun na tronu posle trke u kojoj je poginuo Sena
To je nesto sto nikada necu zaboraviti.
Drugo, to sto je vozio trku nekoliko sati posle smrti svoje majke, nek on zaboravlja, ako moze.
A kad sam rekao, da je Sena bio bolji, mislio sam na sve a ne samo na voznju, gde je evidentno bio bolji.
A kao covek, to je jos evidentnije
Trece, Sena je bio smeker

Jednostavno

Sena je bio bolji
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 18:02 - pre 213 meseci
Citat:
alkion: Znas, Svaba je skakao kao majmun na tronu posle trke u kojoj je poginuo Sena
To je nesto sto nikada necu zaboraviti.
Drugo, to sto je vozio trku nekoliko sati posle smrti svoje majke, nek on zaboravlja, ako moze.
A kad sam rekao, da je Sena bio bolji, mislio sam na sve a ne samo na voznju, gde je evidentno bio bolji.
A kao covek, to je jos evidentnije
Trece, Sena je bio smeker

Jednostavno

Sena je bio bolji


Apsolutno se slažem sa tobom, alkione. Najzad dočekasno i taj dan kad se gad Šumaher povlači, tako da sam danas najsrećniji. Ali, onoliku nepravdu da stjuardi učine Alonsu, to je bruka, nameštaljka. Zbog toga je kasnije morao kao lud da forsira motor, pa nije ni čudo što mu je otkazao motor posle skoro tri godine.

Šumi, odlazi, nije mi žao uopšte.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

ilija1
Sežana

Član broj: 15186
Poruke: 182
*.dial-up.dsl.siol.net.

Sajt: www.abaco-gm.com


+1 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 18:14 - pre 213 meseci
Meni je takođe ostala u sečanju utrka kada je Michael bio diskvalificiran i mahali su mu crnom zastavom a on je još dalje jurio kao da se ništa nije desilo.
U međuvremenu Ferari je vukao svoje veze i poznanstva kako bi se ta diskvalifikacija i crna zastava poništili. Fer play nema šta.
Ima toga još puno...
Igor I.
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 18:43 - pre 213 meseci
Ja sam postovao temu, da bi ljudi bili obavješteni šta se događa a ne da bi pljuvali po Mihaelu. Ali dobro, razumijem vas, znam ja da je za vas Mihael kriv za sve jednu nesteću u F1, non fair play itd... isto kao i Bill Gates za sve ovo što nam se događa u svijetu računara. Ali nema veze, sve dok vi tako pričate o Šumiju, podsjećaćete nas, njegove fanove, koliko je on bio veliki borac! Nikada nisam rekao da je bio 100% fer ali niko nije savršen. A još da podsjetim da je i Ralf vozio istu tu trku, kad im je majka umrla, tako da Mihael nije jedini grešan... Bye
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 18:56 - pre 213 meseci
Citat:
alkion: Znas, Svaba je skakao kao majmun na tronu posle trke u kojoj je poginuo Sena


To je najobičnija glupost. Snimku proglašenja pobjednika u Imoli '94 nisi niti vidio nego naivno vjeruješ debilima koju tu neistinu šire više od desetljeća - samo zato što im se Schumi ne sviđa i ne prihvaćaju nikoga osim njegova "božanstva".

Snimka proglašenja pobjednika - Imola '94 : http://youtube.com/watch?v=t2mqzX0-4ck

Čuješ komentatore, vozači na podiju znaju da je Senna mrtva - gledaš li lice Schumija? To je sve samo ne veseo čovjek. A ti godinama vjeruješ u tu nevjerojatnu laž i još mnogo njih, jer svaka sumnjiva situacija sa Schumijem u zadnjih deset godina je okarakterizirana kako "njegovo nesportsko, arogantno i bezobrazno ponašanje" - reakcije mnogobrojnih naivčina su očekivane... Nema mnogo ljudi koji mogu reći da ga poznaju, no oni koji ga zaista znaju uvijek će reći kako je Schumacher zapravo sve samo ne onakva osoba kako je prikazana kroz razne glasine, mitove i legende koje se provlače narodom.

Citat:
alkion: Drugo, to sto je vozio trku nekoliko sati posle smrti svoje majke, nek on zaboravlja, ako moze.


Ti mu nešto zamjeraš povodom toga? Schumi se tada, kao i njegov brat, ponio krajnje profesionalno i majstorski odradio posao unatoč snažnim osjećajima koji su ga sigurno tijekom utrke znali značajno dekoncentrirati. Ti mu nikako ne možeš suditi za taj "slučaj" niti to koristiti kao argument protiv Nijemca.

Citat:
alkion: A kad sam rekao, da je Sena bio bolji, mislio sam na sve a ne samo na voznju, gde je evidentno bio bolji.


Ponavljam, pričaš gluposti. Nitko ne može tvrditi tko je od njih dvojice bolji vozač. Statistike ovdje ništa ne predstavljaju jer je Senna vozio uz bok sa nekoliko legendi svijeta F1 i prerano je preminuo. Svaka takva konstanacija samo pokazuje neznanje autora iste.

Citat:
alkion: A kao covek, to je jos evidentnije


Navedi mi, u čemu je to Senna kao čovjek veći od Schumija?

Citat:
ilija1: Meni je takođe ostala u sečanju utrka kada je Michael bio diskvalificiran i mahali su mu crnom zastavom a on je još dalje jurio kao da se ništa nije desilo.


Da?

Citat:
ilija1: U međuvremenu Ferari je vukao svoje veze i poznanstva kako bi se ta diskvalifikacija i crna zastava poništili. Fer play nema šta.


Glupost. Kada se takva kazna dosudi nema promjene i nikakvo lobiranje, veze i poznanstva takvu odluku ne mogu poništiti. Još jedna izmišljotina.

Citat:
ilija1:Ima toga još puno...


Ima još puno laži, iskrivljenih činjenica i gluposti vezanih uz Ferrari i Schumija. Žalonso je kad vidim u što sve ljudi vjeruju.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 19:05 - pre 213 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Apsolutno se slažem sa tobom, alkione. Najzad dočekasno i taj dan kad se gad Šumaher povlači, tako da sam danas najsrećniji. Ali, onoliku nepravdu da stjuardi učine Alonsu, to je bruka, nameštaljka. Zbog toga je kasnije morao kao lud da forsira motor, pa nije ni čudo što mu je otkazao motor posle skoro tri godine.


Alonso jučer nije trebao biti kažnjen. Raspletom ovog prvenstva se namjerno manipulira kako bi poprimio što veću zanimljivost, a što postepeno degradira F1 kao sport.

Citat:
icobh: Ja sam postovao temu, da bi ljudi bili obavješteni šta se događa a ne da bi pljuvali po Mihaelu.


Pljuvanje po Schumiju je sasvim očekivano i taaako predvidivo.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 19:25 - pre 213 meseci
Bolji vozač je onaj koji ne POGINE na trci, pa vi vidite ko je to. Niko tamo ne gleda šmekerstvo i kako se odnosi prema javnosti već kvalitet vožnje i brzina i samo brzina!

A to što se povlači.... mislim da je on već dokazao ko je i šta je, obeležio je jedan period u svetu F1 ostao zapamćen 75% svetskoj populaciji, imao je najbolje žene sveta, vozio je najbolja kola, osvojio je hiljade i hiljade pehara i titula...šta će mu više? Postigao je šta je želeo, može da uživa u svojim milijardama i milionima evra...

Kraj priče!!
 
Odgovor na temu

ilija1
Sežana

Član broj: 15186
Poruke: 182
*.dial-up.dsl.siol.net.

Sajt: www.abaco-gm.com


+1 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 19:34 - pre 213 meseci
Gledaj, formulu 1 pratim več 22 godine. (Ne verujem da ti imaš toliko godina). Mogu ti reči da je Šumi dobar vozač jedn od boljih u povjesti formule 1, ali takođe za vreme njegovih 10 godina takmičenja videli smo bezbroj ne fer situacija raznih mučki izkrivljanje pravila formule1 itd. itd. Normalno da je lakše ostvariti sa jednom Italijanskom ekipom, jer italijani su največi mučkaroši na svetu. Ne zaboravi (a možda i nisi znao) Italijani su jse proglasili za jedne od velikih pobednika drugog svetdkog rata (???).
Dalje. Šumi je jedini vozač koji je pobedio utrku vozeči kroz box. Dobio je kaznu vožnje kroz box, i pravila su bila takva da vozač mora na penalty pit stop u naredna 3 kruga. Zbog lobiranja Ferari tima kaznu su komesari doneli 3 kruga pred kraj trke. Sve preračunato u milimetar. Do tada nikad viđeno i nezamisljivo Šumi vozi do kraja i umesto na ciljnu ravninu on skreče u box na kaznu..... Znači, evo idem ja na kaznu nije da nečem, ali pošto je ciljna crta pre startne evo ti pobede.
Poštena ifra nema šta. A to na YUTUBE.... Šumi je skako od radosti pre toga, onda su mu rekli da bi bilo bolje da se na primanju pokala malo uozbilji, jer su ga kamere več uvatile kako se raduje u njegovom poznatom stili....
Ima toga još ali me mrzi da pišem. Sve mogu da dokumentiram snimkama koje imam ažurirane več od 1984.
Igor I.
 
Odgovor na temu

ilija1
Sežana

Član broj: 15186
Poruke: 182
*.dial-up.dsl.siol.net.

Sajt: www.abaco-gm.com


+1 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 19:39 - pre 213 meseci
@dedamraz
Forula1 nije najbrži auto sport. Kart serija je u proseku puno brža. Možda neznaš u vreme Sene a i prije formula1 imala je 1300KS.
Ovo danas su "igračke"
Igor I.
 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 20:15 - pre 213 meseci
Schumi je DOBAR vozac, ali uz to i prljav i nefer. Ipak je to sport ljudi. Drago mi je sto odlazi.
 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement10.09.2006. u 20:28 - pre 213 meseci
Citat:
IcyImpact: Snimka proglašenja pobjednika - Imola '94 : http://youtube.com/watch?v=t2mqzX0-4ck

Čuješ komentatore, vozači na podiju znaju da je Senna mrtva - gledaš li lice Schumija? To je sve samo ne veseo čovjek. A ti godinama vjeruješ u tu nevjerojatnu laž i još mnogo njih, jer svaka sumnjiva situacija sa Schumijem u zadnjih deset godina je okarakterizirana kako "njegovo nesportsko, arogantno i bezobrazno ponašanje" - reakcije mnogobrojnih naivčina su očekivane... Nema mnogo ljudi koji mogu reći da ga poznaju, no oni koji ga zaista znaju uvijek će reći kako je Schumacher zapravo sve samo ne onakva osoba kako je prikazana kroz razne glasine, mitove i legende koje se provlače narodom.


http://youtube.com/watch?v=47ccbOpItCg
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 00:17 - pre 213 meseci
Citat:
reiser: Schumi je DOBAR vozac, ali uz to i prljav i nefer. Ipak je to sport ljudi. Drago mi je sto odlazi.


Upravo tako. Dirty deeds done dirt cheap.
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 00:53 - pre 213 meseci
Ilija1, pozdravljam te. Ja pratim aktivno Formulu 1 od 1995, a kao mali sam pratio poneku trku sezona 1990 ili 1991, ne sećam se više, davno to beše.

Nego, kažeš imaš dokumentovane stvari od 1984, da li bi mogao da postaviš te snimke koje imaš.

Čekaj, kažeš 1300 KS, to je čini mi se bilo početkom 80-tih, jel tako beše. Mada sam se ja rodio baš 1980, tako da nisam mogao da gledam te veličanstvene trke. To su bili turbo motori sa 12 cilindara, pretpostavljam.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.nat-pool.va.sbb.co.yu.



+172 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 02:58 - pre 213 meseci
Je l' se setio?!?! Dobro je da jeste......

Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 08:33 - pre 213 meseci
Citat:
commissar: Je l' se setio?!?! Dobro je da jeste......


Šumi je u krajnjoj mjeri profesionalac, tako da ova izjava nema veze s mozgom! Čuj, je l' se setio!? Dosta ljudi je primjetilo da njemu više nikakve cifre ne znače, jednostavno to je čovjek koji ujutru ustane i ide na posao. Voli formulu i uživa u trci. To što ljudi njemu zamjere na arogantnom ponašanju, ne mora da znači da je došlo to samo od sebe i da je Šumijev karakter takav, naprotiv, mnogo ljudi koji znaju Mihaela kažu da je potpuno drugačiji, pitom porodičan čovjek, dobar prijatelj itd...
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Schumacher confirms his retirement

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22815 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.