Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Schumacher confirms his retirement

elitemadzone.org :: MadZone :: Schumacher confirms his retirement

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 22822 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ave
Beograd

Ave
Član broj: 17476
Poruke: 152
*.dynamic.sbb.co.yu.



+238 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 09:32 - pre 213 meseci
Hvala bogu da ide, da je bio pametan otisao bi prosle godine.
 
Odgovor na temu

N N

Član broj: 87759
Poruke: 126
195.252.78.*



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 09:40 - pre 213 meseci






Citat:
Sumaher je najbolji vozac.
Blah... Kakav je to vozač koga propuštaju da pobedi?
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
*.teol.net.



+1 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 10:11 - pre 213 meseci
Najbolji vozac F1 svih vremena, sta god vi govorili statistika je neumoljiva. Ni ja ga do unazad 2-3 sezone nisam nesto pretjerano volio, ali zagotivio sam ga u zadnje vrijeme, svaku trku vozi kao da mu je prva sa zarom pocetnika, pobjedi se svakoj veseli kao dijete. Za zivota svih nas sa ovog foruma nece se pojaviti bolji vozac od njega, ubijedjen sam. Zelim mu da osvoji osmi naslov i da uziva u zasluzenoj penziji.


Citat:
Blah... Kakav je to vozač koga propuštaju da pobedi?


Da, i to citavih 90 puta. Ja sam cuo da on uopste nije ni vozio bolid nego je samo drzao ruke na volanu, cisto za kamere, a ovi iz tima su upravljali bolidom.
tyranBL
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.ilink.static.sezampro.yu.



+896 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 10:21 - pre 213 meseci
Citat:
reiser: Schumi je DOBAR vozac, ali uz to i prljav i nefer. Ipak je to sport ljudi. Drago mi je sto odlazi.


Uzasno prvljav i stvarno nefer. Sto puta su ga pustali/namestali da pobedi. I mislim da nije tako dobar vozac, Sena je bio zakon. Kao i Nelson Pike... to su PRAVI vozaci. Ovaj je bio stvarno muckaros.

Jesam Nemac (50%), al ga ne volim, stvarno je bio pokvaren.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 10:34 - pre 213 meseci
Ne znam samo da li bi tako isto govorili o Seni da siromah nije poginuo!? Pošto smo mi (ljudi) poznati po tome, da tek kada neko umre priznajemo njegovu ulogu u tome u čemu je bio najbolji, i tako dalje...

Zašto jednostavno ne možete da se pomirite sa tim da Šumaher u stvari JESTE N01 koliko ga god vi osporavali da je lopov, prevarant, mućkaroš i ostale kobajagi priče za malu decu, šta sada oduvek je nameštano da ga slabiji bolid propusti i ostalo?

Ne simpatišem ni Senu i Šumahera ni Miloša Pavlovića, samo me jako nervira kada neko pljuje po nekome ko je ZAISTA najbolji.

Toliko!
 
Odgovor na temu

N N

Član broj: 87759
Poruke: 126
195.252.78.*



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 10:35 - pre 213 meseci
Citat:
Da, i to citavih 90 puta.
Ma, dovoljno da ga jednom propusti u borbi za titulu i tu više nema ni s od sporta.
Šumaher je zasigurno kvaliteten vozač, ali je koristio podle trikove i lažovčina je... I to je otprilike to.

Citat:
šta sada oduvek je nameštano da ga slabiji bolid propusti
Ko beše Barikelo?
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.nat-pool.va.sbb.co.yu.



+172 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 12:09 - pre 213 meseci
@icobh: ona izjava ima pomalo ironican ton, ali sam zaboravio da stavim [irony][/irony] ;)
Poenta je da je doticni gospodin do****eo i bogu i narodu, i da je bilo krajnje vreme da se povuce i to je to.
"U krajnjoj meri profesionalac" - pa zar to nisu sve velike zvezde sporta? Po meni, dva su scenarija: ili pocnes kao neki opusten lik i stignes do vrha, a onda te pritegnu i moras da postanes "UKMP" da bi tu i ostao, ili si takav od pocetka i stignes do vrha pa ne moraju da te pritezu....... Schumi je vozac sa najvise titula, i samo to.
@Deda_Mraz: dok je Senna bio ziv, meni je bio drazi Piquet. Senna je bio pravi as, dzentlmen bez ikakvih sumnjivih/problematicnih pobeda i ostalih detalja koji krase Nemca, tako da je stvarno neukusno njih dvojicu porediti.
Meni je licno najdrazi bio Hakkinen, ali otkako on ne vozi F1 meni vise nije toliko zanimljiv za gledanje.

Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

lancia
Srbija - Beograd

Član broj: 31068
Poruke: 1320
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.skystar2info.com


Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 13:46 - pre 213 meseci
Nisam citao gore postove , ali me je tema malo privukla da dam kometar ........

Super prezadovoljan sam sto odlazi shumi , tim pre da bi F1 bio zanimljiviji ......

A o njemu nista pozitivno em da je vozac nema sta .........

Ali iz perioda borbe sa Hillom, Vilnevom, Hakinenom ,........
i njegovi jajarski potezi su naterali vecinu ljubitelja da ga omrzi

Setite se samo klubskom propustanja pred kraj barikelo i on , uzas takav ne treba u F1 .................
On i Hill bod na bod 97-98 izbacivanje dejmona .............

:bice bolje bez njega







 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 14:54 - pre 213 meseci
Citat:
commissar: Senna je bio pravi as, dzentlmen bez ikakvih sumnjivih/problematicnih pobeda i ostalih detalja koji krase Nemca, tako da je stvarno neukusno njih dvojicu porediti.


Mada Senna je bio bio rajsko cvijeće, pogotovo onda kad je rekao da će nekog izgurati sa staze i tako je i bilo. Ne mogu da se sjetim koji je vozač bio u pitanju! Kakav je to onda as koji prizna prljavu igru i prije nego što je odigra. Pa to samo samoubijice ili poremećene osobe rade!

Što se tiče Baričela, kada je jednom na samoj ciljnoj ravnini pustio Mihaela, to je bilo jedini put da je svako vidio to, tu timsku odredbu ali nesjećate se i šta je Mihael uradio na pobjedničkom posolju? E pa Šumi je stao na mjesto drugog i uz pomoć malo sile nagurao Baričela na prvo mjesto, zbog čega je FIA kasnije kaznila Mihaela i bilo je u pitanju da li će mu priznati pobjedu. E naravno vi se toga ne sjećate već samo to kako je Baričelo pustio Mihaela!

Ali evo, pošto ja ne mogu da nabrajam sve Mihaelove prljave trikove, jer sam M.S. fan, nabrojite ih vi, pa da vidimo mi tog najvećeg ne-sportistu milenijuma...
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

N N

Član broj: 87759
Poruke: 126
195.252.78.*



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 15:32 - pre 213 meseci
Citat:
Mada Senna je bio bio rajsko cvijeće, pogotovo onda kad je rekao da će nekog izgurati sa staze i tako je i bilo.
Zašto Šumaher nije upozorio Hila da će ga izbaciti iz trke? Zato što je poštenjačina?

Citat:
Što se tiče Baričela, kada je jednom na samoj ciljnoj ravnini pustio Mihaela, to je bilo jedini put da je svako vidio to, tu timsku odredbu
Fora je u tome što je Barikelo bio Šumaherov slugenjara, umesto da se borio za titulu...
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 15:35 - pre 213 meseci
Citat:
ilija1: ...ali takođe za vreme njegovih 10 godina takmičenja videli smo bezbroj ne fer situacija raznih mučki izkrivljanje pravila formule1 itd.


Svjestan sam ja kako je Schumi imao x nesportskih poteza u karijeri. Ja, kao ljubitelj F1 kao sporta, pola toga mu nikad neću moći oprostiti ma kako mi kao vozač bio drag, drugu polovicu mogu jer znam zašto je to radio i razumijem ga što se toga tiče.



Citat:
ilija1: Normalno da je lakše ostvariti sa jednom Italijanskom ekipom, jer italijani su največi mučkaroši na svetu. Ne zaboravi (a možda i nisi znao) Italijani su jse proglasili za jedne od velikih pobednika drugog svetdkog rata (???).


To me uopće ne zanima, niti je ovdje previše bitno. Ferrari je na neki način povlaštena momčad u F1, možda što isprva zvuči grozno no ja se na neki način ponosim time. Bez obzira na njihovu nacionalnost, Ferrari je dobrim dijelom to postao zbog sudjelovanja u F1 od njenog začetka i početka kao niti jedna druga momčad i činjenicom da su najuspješnija su momčad u povijesti. Dominacija koja je uslijedila početkom novog milenija njihov je status samo podigla na višu razinu.


Citat:
ilija1: Šumi je jedini vozač koji je pobedio utrku vozeči kroz box. Dobio je kaznu vožnje kroz box, i pravila su bila takva da vozač mora na penalty pit stop u naredna 3 kruga. Zbog lobiranja Ferari tima kaznu su komesari doneli 3 kruga pred kraj trke. Sve preračunato u milimetar. Do tada nikad viđeno i nezamisljivo Šumi vozi do kraja i umesto na ciljnu ravninu on skreče u box na kaznu..... Znači, evo idem ja na kaznu nije da nečem, ali pošto je ciljna crta pre startne evo ti pobede.


Čudi me kako ne izvlačiš neke žešće primjere ?

Citat:
ilija1: Sve mogu da dokumentiram snimkama koje imam ažurirane več od 1984.


Onda provjeri iskrivljene činjenice i izmišljotine vezane u Schumija.

btw Kad već toliko naglašavaš nesportsko ponašanje Schumija, uočavaš li sličnost sa Sennom? Oboje su imali samo jedno u cilju - pobjedu, radili bi baš sve da ostvare taj cilj. To je takav tip vozača. Sennina "neviđena" karizmatičnost, posebnost i brzina na stazi su ga držale među velikanima. Smrt ga je uzdigla među Bogove.

Citat:
ilija1: Forula1 nije najbrži auto sport. Kart serija je u proseku puno brža. Možda neznaš u vreme Sene a i prije formula1 imala je 1300KS.
Ovo danas su "igračke"


...što se jačine motora tiče. Bitno za istaknuti.

Citat:
icobh: To što ljudi njemu zamjere na arogantnom ponašanju, ne mora da znači da je došlo to samo od sebe i da je Šumijev karakter takav, naprotiv, mnogo ljudi koji znaju Mihaela kažu da je potpuno drugačiji, pitom porodičan čovjek, dobar prijatelj itd...


On je stvorio takav dojam za javnost kako bi oko sebe stvorio zaštitni omot od pijavica koje ga konstantno prate.

Citat:
cozmo_im: Sto puta su ga pustali/namestali da pobedi.


Veliku većinu pobjeda je zaslužio svojim izvanrednim vozačkim sposobnostima.

Citat:
cozmo_im: I mislim da nije tako dobar vozac


Iz ovoga se vidi kako ti nemaš blagog pojma o F1. U godinama dominacije Ferrari je bio najbolja momčad koju je Schumi učinio dominantnom. Svi rekordi nisu pali sa neba i samo vozači sa izvanrednim sposobnostima mogu tako nešto ostvariti. Schumi je bezbroj puta pokazao kako on bez srama može stati uz bok svim velikanima F1 dvadesetog stoljeća što se tiče vozačkih vještina.

Citat:
cozmo_im:Sena je bio zakon. Kao i Nelson Pike... to su PRAVI vozaci. Ovaj je bio stvarno muckaros.


Vidim, i ti si nasjeo na gluposti. Sad mi reci da Senna nije bio prljav na stazi? Reci mi da nije pokušavao SVE, baš kao Schumi, da pobjedi? Smiješan si.

Citat:
N N: Ko beše Barikelo?


Schumijev broj pobjeda sada bi bio manji za otprilike 6 da nije bilo momčadskih odredbi na štetu Barrichella koji nije loš vozač. On samo nije svjetska klasa u kojoj se nalazi Schumi i neupitna je činjenica da je Schumi mnogo bolji vozač o Barrichella.

Citat:
commissar: Poenta je da je doticni gospodin do****eo i bogu i narodu, i da je bilo krajnje vreme da se povuce i to je to."U krajnjoj meri profesionalac" - pa zar to nisu sve velike zvezde sporta? Po meni, dva su scenarija: ili pocnes kao neki opusten lik i stignes do vrha, a onda te pritegnu i moras da postanes "UKMP" da bi tu i ostao, ili si takav od pocetka i stignes do vrha pa ne moraju da te pritezu....... Schumi je vozac sa najvise titula, i samo to.


Razumljivo kako je Schumi masama postao dosadan. Ipak 16 godina u F1 nije malo. Schumi je mnogo više od vozača koji je oborio gotovo sve rekorde.

Citat:
commissar: dok je Senna bio ziv, meni je bio drazi Piquet. Senna je bio pravi as, dzentlmen bez ikakvih sumnjivih/problematicnih pobeda i ostalih detalja koji krase Nemca...


Jesi ti normalan? Jesi ti svjestan kakve gluposti melješ, pa to je strašno. Ako već nisi gledao Sennu uživo, potrudi se nadoknaditi što je moguće više izgubljenog i raspitaj se malo prije nego počneš pisati žalosno netočne stvari.


Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

Bensedin
SMGP
C........
Novi Sad

Član broj: 30476
Poruke: 129
*.041net.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 17:22 - pre 213 meseci
SVET U q.. Schumacher je SAMPION.
mozes da ga volis, mozes da ga ne volis, mozda ti je antipatican, mozda .......

ali ne mozes protiv statistike!!!

1.broj titula
1.broj pobeda
1.broj pol pozicija
1.................
1................
1...............
...............
............
..........
.......
....
.
.
.
.
HE is the best!!!
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
80.93.231.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 17:24 - pre 213 meseci
Schumacher je furundzija
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 17:35 - pre 213 meseci
Citat:
N N: Zašto Šumaher nije upozorio Hila da će ga izbaciti iz trke? Zato što je poštenjačina?

Vjerovatno zato što i on sam nije znao šta će da uradi na stazi... On nije samoubica da to sve prije fatalnog trenutka isplanira, čak "objavi"... Možeš misliti, dođem ja tebi i kažem da ću danas da te ubijem! Koja sam ja poštenjačina, ljudi vi nemate pojma sa kime imate čast da se družite!

Citat:
N N: Fora je u tome što je Barikelo bio Šumaherov slugenjara, umesto da se borio za titulu...

Pa eto 90 - 6 = 84. Znači 84 pobjede bez Baričelove podrške, to je ipak mnoooogo više nego 41!
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 17:41 - pre 213 meseci
I šta sad u narednih 2-3 godine? Ludi Massa i ledeni Raikonen! I onda će se njih dvojica vozikati baš onako kao što su to radili Mihael i Rubens, uvijek na vrhu uz poneku rokadu. I šta? Ode Mihael a formula i dalje propada! I još 2008 god. kad se F1 podijeli na 2 dijela, pa kad se ta dva dijela još malko iscjepaju, dobijete nešto slično kao Linux - 1000 distribucija, tako i ovdje, nećeš više moći znati za kojeg vozača u kojoj formuli navijaš!

Mislim da je Mihael izabrao pravo vrijeme da se izvuče iz nečeg što se još malo zove Formula 1...
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 18:02 - pre 213 meseci
Nema govora o razdvajanju F1, barem u dogledno vrijeme ;-) Prije nekoliko mjeseci vodstvo F1 konačno je pronašlo zajednički jezik sa nekolicinom proizvođača koji su prijetili osnivanjem vlastitog prvenstva. Teško da bi se to zaista dogodilo jer teško da bi polučili neki uspjeh tim vlastitim prvenstvom.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 18:04 - pre 213 meseci
Nisi u toku, skoro svi timovi su potpisali da će ostati u Formuli 1 do 2012, to je odrađeno još pre skoro dva meseca. Tako da, nema nikakve podele Formule 1.

A, ne slažem se da Formula 1 propada, jer sada će trke biti mnogo zanimljivije, uvode se nova pravila od 2008, a te godine će se vratiti i slik gume bez šara, kao što je to oduvek i bilo.

Šumahera neće biti, a vredi obratiti pažnju na BMW i na novi Vilijams sa Tojotinim motorom u 2007 godini. Tumbanje će učiniti kraj dosadnim trkama, a pogotovo što neće biti Šumahera biće velika pobeda za Formulu 1. On je bio zlo koje treba iskoreniti, ali nažalost, zbog mutljavina Ferarija i povlačenja raznih veza, on skoro nikad nije kažnjen, osim ove godine u Monaku.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 18:11 - pre 213 meseci
Citat:
icobh: Pa eto 90 - 6 = 84. Znači 84 pobjede bez Baričelove podrške, to je ipak mnoooogo više nego 41!


Moraš znati da je Senna preminuo u najboljim vozačkim godinama te da je gotovo cijelu vozačku karijeru za protivnike imao nekoliko legendarnih vozača.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 18:32 - pre 213 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: A, ne slažem se da Formula 1 propada, jer sada će trke biti mnogo zanimljivije, uvode se nova pravila od 2008, a te godine će se vratiti i slik gume bez šara, kao što je to oduvek i bilo.

Ma sad će već 2007 godine svih 22 vozača, ako ih bude bilo toliko, postati prvaci jer konačno nema najvećeg zla koje je njih sputavalo sa puta ka tituli... Nebih baš rekao. Ako si gledao u subotu i nedelju njemački RTL, nedjele baš vozači mišljenje sa tobom i N N.

A i prošla sezona nije se baš mnogo razlikovala od ostalih ali moram da kažem da je Mihaela tad prestizao ko je kako htjeo, i niko nije rekao kako je formula zanimljiva. Štaviše, šampionat je prošao u sijenci 2 mala nabrijana pjetlića, jer nije bilo Mihaela da zamrsi, postavi limite... Formula nije Formula bez Mihaela. Mihael je formuli davao takmičarski karakter, ne samo da to bude trka za bodovima...

Ja sam takođe obožavao WRC, ali poslije 2003 god., to takmičenje možete nazvati kako god hoćete, samo nemožete relijem. Sjećam se dok su vozili Carlos Sainz, Colin McRae, Richard Burns, šta su oni radili sa onim aždajama... Sve ostalo je nekako u sijenci nekih novih klinaca, izmjena pravila, odustajanja najvećih perjanica relija... Sjećam se Colinove pobjede iz 2002 god. kada se 2 puta prevrnuo, kako je nogom udarao gepek vrata da se zatvore, i onolikom brzinom kroz vazduh bez ijednog stakla stići do cilja i pobjediti! To je takmičenje! Vjerujte, formula neće nimalo biti bolja...

@IcyImpact
Što Mihael nije poginuo? Bio je tad među najmlađim i najluđim!
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Schumacher confirms his retirement11.09.2006. u 18:56 - pre 213 meseci
Citat:
icobh: A i prošla sezona nije se baš mnogo razlikovala od ostalih ali moram da kažem da je Mihaela tad prestizao ko je kako htjeo, i niko nije rekao kako je formula zanimljiva.


Schumijeva katastrofa nema nikakve veze sa nastavkom trendom "nezanimljivosti F1" u 2005. Kakva je bila sezona 2004, prošlogodišnja je još i dobro ispala.

Citat:
icobh: Ja sam takođe obožavao WRC, ali poslije 2003 god., to takmičenje možete nazvati kako god hoćete, samo nemožete relijem. Sjećam se dok su vozili Carlos Sainz, Colin McRae, Richard Burns, šta su oni radili sa onim aždajama... Sve ostalo je nekako u sijenci nekih novih klinaca, izmjena pravila, odustajanja najvećih perjanica relija... Sjećam se Colinove pobjede iz 2002 god. kada se 2 puta prevrnuo, kako je nogom udarao gepek vrata da se zatvore, i onolikom brzinom kroz vazduh bez ijednog stakla stići do cilja i pobjediti! To je takmičenje! Vjerujte, formula neće nimalo biti bolja...


Bez obzira na ogromnu veličinu Schumija, njegov status ikone i sve popratne stvari - F1 može prevladati svakog vozača. Takav je sport. Apsolutno da je F1 bez Schumija nije ista F1, i da tim odlaskom gubi puno no vjeruj mi da ima više nego svjetlu budućnost. Već sljedeća sezona će zasigurno donijeti vrlo zanimljiviju borbu Raikkonena i Alonsa u novim bolidima, a pogotovo će zanimljivo biti gledati obračane novih, mladih, ultra-talentiranih vozača gladnih uspjeha.

Citat:
icobh: Što Mihael nije poginuo? Bio je tad među najmlađim i najluđim!


Kakve sad to veze ima ? Inače, pitanje je glupo...
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Schumacher confirms his retirement

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 22822 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.